تورهای لبنان همیشه سفر

تور لبنان

تور لبنان

یکی از ارزان ترین تورهای خارجی در منطقه خاورمیانه تور لبنان است. لبنان به عنوان عروس خاورمیانه تجربه یک سفر رویایی را برای شما رقم خواهد زد.لبنان جاذبه های دیدنی و تاریخی فراوانی مانند بعلبک، بخش مرکزی بیروت، موزه خصوصی رابرت مواواد، موزه ملی بیروت، خیابان حمرا، صخره‌های کبوتر، حمام‌های رومی، باغ جبران خلیل جبران، آبشار باتارا جرج و … در خود جای داده است.

شرایط کنونی ورود به کشور لبنان در شرایط اپیدمی بیماری کرونا در سال ۱۴۰۰

طی بخشنامه شماره ۱۲۱۹ هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

شرایط کنونی برای ورود به کشور اوکراین برای مسافران به شرح زیر می باشد:

۱. کلیه مسافران بالای ۱۲ سال باید ۹۶ ساعت قبل از تاریخ پرواز اقدام به انجام تست PCR نموده و جواب منفی آن را به زبان انگلیسی همراه داشته باشند.

۲. تکمیل فرم Airport Tracking Registration در سایت Covid.pcm.gov.lb

۳. تکمیل فرم پزشکی در وب سایت arcg.is/0GaDnG و ارائه کپی این اظهارنامه به کارکنان وزارت بهداشت لبنان الزامی است.

۴. از کلیه مسافران ورودی به کشور لبنان از طریق آزمایشگاه های مورد تایید کشور لبنان مستقر در فرودگاه تست PCR به عمل می آید.هزینه این تست در نرخ بلیت محاسبه گردیده و از مسافر دریافت گردیده است.

۵. مسافران باید به مدت ۷۲ ساعت در محل سکونت خود در لبنان قرنطینه خانگی شوند.

قوانین یاتا برای سفر به کشور لبنان در شرایط کرونا

تاریخ انتشار قوانین ۱۹ آپریل ۲۰۲۱

  • کلیه مسافرین ورودی بالای ۱۲ سال می بایست در محدوده ۹۶ ساعت قبل پرواز اقدام به انجام آزمایش پی سی آر نمایند و گواهی تست منفی تست کرونا را به همراه داشته باشند.
  • برای مسافران زیر جواب تست لازم نیست:
  • مسافرانی که کمتر از یک هفته به لبنان بر می گردند.
  • مسافرانی که حداقل در ۱۵ روز گذشته واکسن دریافت کرده باشند و گواهی آن را همراه داشته باشند.
  • از مسافران ورودی به کشور لبنان از طریق آزمایشگاه های مورد تایید کشور لبنان مستقر در فرودگاه تست PCR به عمل می آید.
  • مسافران باید برنامه ‘CovidLebTrack’ را در گوشی خود نصب کنند.

آیا تور لبنان نیاز به ویزا دارد؟

سفر به لبنان برای ایرانیان بدون نیاز به ویزا انجام می شود.

لبنان به طور معمول در تمام طول سال آب و هوایی مطلوب دارد. از ماه جولای تا سپتامبر هوای این شهر کاملا داغ و شرجی می‌شود، اما دست کم در این مدت تقریبا شاهد بارش باران نخواهیم بود. بهار و پاییز این ناحیه برای اغلب مردم، بهترین زمان برای سفر محسوب می‌شود، چرا که دمای هوا معتدل و بارش باران هم به ندرت اتفاق می‌افتد.
همه این دلایل باعث شده تا لبنان به عروس خاورمیانه و یا فرانسه کوچک معروف شده است.

واحد پول لبنان

سفر به لبنان می تواند یکی از سفرهای مورد علاقه بسیاری از گردشگران در نقاط مختلف دنیا باشد. همانطور که می دانید در سفرهای خارجی تبدیل ارز، مسئله مهمی است.

واحد پول لبنان

آگاهی مختصری درباره واحد پول لبنان و شرایط تبدیل ارز در این کشور اهمیتی کمتر از تحقیق درباره هتل، رستوران و جاذبه های کشور ندارد. بر همین اساس می خواهیم در وب سایت ما پیش از سفر به لبنان می توانید با واحد پول لبنان آشنا شوید تا با همیشه سفر برای سفر به بیروت و دیگر شهرهای زیبای لبنان آماده شوید.

واحد پول لبنان (لیر لبنان) می باشد که در اصطلاح به آن پوند لبنان هم گفته می شود.هر ۱۵۰۸ پوند لبنان در زمان نوشتن این مقاله (خرداد ۱۴۰۰) برابر ۱ دلار بوده است.

قیمت تور لبنان با توجه به نوع هتل و پرواز متفاوت است.اما نظر به اینکه این کشور برای ایرانیان نیاز به ویزا ندارد فارق از قسمت ارزی تور یکی از اقتصادی ترین تورهای خارجی به حساب می آید.

رزرو تورلبنان

رزرو تور از تمامی شهرهای ایران امکان پذیر است و پرواز های لبنان توسط ایران ایر از مبدا تهران انجام می پذیرد.
یکی از ارزان ترین تورهای خارجی در منطقه خاورمیانه تور لبنان است.تور لبنان به عنوان عروس خاورمیانه تجربه یک سفر رویایی را برای شما رقم خواهد زد.

تور لحظه آخری لبنان

تور لحظه آخری لبنان به صورت هفتگی اجرا می گردد. با رزرو تور لبنان لحظه آخری با قیمت مناسب تر از یک سفر ارزان لذت خواهید برد.
عرضه تور لحظه آخری در مسیرهای مختلف متفاوت است.

تور های لحظه آخری معمولا در روزهای پایانی منتهی به برگزاری تور عرضه میشود. پس برای کسانی که به دنبال تور های ارزان هستند زمان برای تصمیم گیری کم است و باید به سرعت تور لحظه آخری خود را انتخاب و خریداری کنند در نتیجه برنامه ریزی بلند مدت برای این نوع تور ها وجود ندارد.

نکته دیگری که در خصوص تورهای لحظه آخری وجود دارد ظرفیت محدود این گونه تورهاست.از آنجا ک اینگونه تور ها در روز های انتهایی عرضه میشود بیشتر ظرفیت پرواز به فروش رفته و فقط تعداد کمی از بلیط ها برای فروش باقی مانده و چون قیمت تور های لحظه آخری کمتر است به سرعت به فروش می رسد.

بهترین زمان سفر به لبنان

تور لبنان با توجه به اطلاعات پروازی اعلام شده متفاوت است اما در کل به صورت هفتگی اجرا می شود و برای رزرو تور می توان مدت اقامت را بین 2، 5 و 7 شب انتخاب کرد.بهترین زمان سفر به لبنان، فصول بهار و پاییز است. زمستان‌ها در لبنان معتدل و بارانی و تابستان‌ها گرم و کاملا بی‌باران است.

چرا تور لبنان

بیروت پایتخت و بزرگ‌ترین شهر لبنان با واقع شدن در ساحل مدیترانه‌ای این کشور و داشتن تاریخی دور و دراز از جذابیت‌های زیادی برخوردار است. گرچه این شهر بر اثر جنگ صدمات بسیاری دید، اما روزگاری آن را پاریس خاورمیانه می‌خواندند و این خود گواهی بر زیبایی‌های آن به شمار می‌رود.بیروت از آن دست شهرهایی است که در میان فرهنگ دوستان هم محبوبیت بالایی دارد، اما علاوه بر آن اگر به دنبال سواحل زیبا و شب زنده‌داری باشید، باز هم با مقصدی جذاب روبرو خواهید بود.

تور بیروت

بیروت نگین زیبای لبنان و پایتخت این کشور است.این شهر جاذبه های فرهنگی، هنری و تاریخی فراوانی را در خود جای داده است. از جمله این جاذبه ها می توان به مرکز شهر بیروت، بعلبک، حمام رومی، موزه سرسق، مسجد محمد امین و میدان شهدا بیروت و موزه ملی لبنان نام برد.

خیابان حمرا، یکی از مهم‌ترین خیابان‌ها و مراکز تجاری بیروت به شمار می‌رود که اگر به دنبال مکانی عالی برای شب‌نشینی در بیروت هستید، خیابان حمرا برای این کار مناسب است. قوس‌های سنگی طبیعی صخره‌های روشه، مشهورترین و در واقع یکی از خاص‌ترین شگفتی‌های طبیعی بیروت به شمار می‌روند. زبان رسمی و ملی مردم لبنان، عربی لبنانی است. ساعت محلی لبنان ۱.۵ ساعت از ایران عقب‌ تر است.

سوالات رایج تور لبنان:

آیا تور لبنان نیاز به ویزا دارد؟

سفر به لبنان برای ایرانیان بدون نیاز به ویزا انجام می شود.

بهترین زمان سفر به لبنان

بهترین زمان سفر به لبنان، فصول بهار و پاییز است. زمستان‌ها در لبنان معتدل و بارانی و تابستان‌ها گرم و کاملا بی‌باران است.

مهم ترین جاذبه های لبنان

بعلبک، حمام رومی، موزه سرسق، مسجد محمد امین و میدان شهدا بیروت و موزه ملی لبنان

برگشت به منو