تورهای مالدیو همیشه سفر

ارزران ترین تور مالدیو

در واقع مالدیو کوچکترین کشور چه از نظر جمعیت و چه از نظر وسعت در قاره آسیا می باشد. کشور مالدیو در واقع یک جزیره است که در میان اقیانوس هند واقع گردیده است. پایتخت آن ماله می باشد و دین رسمی مردم این کشور اسلام می باشد. بخش مهمی از این کشور که باعث جذب گردشگر می شود غواصی در آب های آن می باشد که از همین رو تعداد زیادی ایستگاه غواصی در بخش های مختلفی این جزیره و سایر جزایر مربوط به این کشور قرار دارد.

همچنین آب و هوای فوق العاده این کشور نیز باعث جذب توریست های زیادی می شود. شما می توانید در تور مالدیو در هتل های آبی اقامت کنید و یا به سراغ ویلاهای ساحلی در اسکله بروید.

جاذبه های گردشگری در تور مالدیو

در تور مالدیو علاوه بر گشت و گذار در سواحل فوق العاده این کشور باید به سراغ گشت زنی در شهر نیز بروید. یکی از مکان های پیشنهادی در شهر ماله موزه ملی آن می باشد که در پارک سلطان این شهر قرار گرفته است. در حقیقت این موزه مجموعه ای از اشیای گران قیمت و تاریخی می باشد که بخش مهمی از تاریخ و فرهنگ این کشور را دربر می گیرد.

در بخش دیگری از شهر می توانید به سراغ بازدید از مسجد جمعه بزرگ یا گرند فرایدی بروید. این مسجد به یکی از بزرگترین مساجد جنوب آسیا تبدیل شده است که گنجایشی حدود پنج هزار نفری را دارا می باشد. سال افتتاح آن نیز به 1984 برمی گردد.

سواحل مالدیو

سواحل مالدیو بخش دیگری هستند که باید در تور مالدیو حتما به آن ها سر بزنید و اصلا سفر کردن به این کشور بدون رفتن به سواحل آن بی معنی می شود. ابتدا بیایید با ساحل فولاهادهو شروع نماییم. اگر به دنبال رفتن به یک مکان بکر و زیبا هستید پیشنهاد ما این ساحل می باشد. شما برای رسیدن به این ساحل باید با قایق های پرسرعت از ماله به راه بیفتید و پس از دو ساعت به آنجا برسید. در حقیقت می توان این ساحل را خالی از سکنه تلقی نمود که پر است از درختان نخل و تالاب های فیروزه ای رنگ که چشم هر بیننده ای را نوازش می کنند.

پیشنهاد دیگر ساحلی ما برای شما در تور مالدیو رفتن به ساحل مادهو می باشد. شما می توانید در طول سفرتان به سراغ تور های یک روزه ای بروید که از مقصد ماله به این جزیره هر روزه حرکت می کنند. نکته جالب سواحل مالدیو شن های سفید رنگ آن و آب های فوق العاده شفاف و تمیزش می باشد. همچنین بخش های سرگرمی مختلفی نیز در این جزیره برای استفاده گردشگران وجود درد.

مقصد دیگر ما در بین سواحل مالدیو ساحل آرتیفیشال می باشد. نکته جالب درباره این ساحل این است که به صورت مصنوعی ساخته شده است و در خود شهر ماله قرار گرفته است تا در حین گشت زنی در شهر نیز بتوانید در ساحل قدم زده و شنا کنید. محبوبیت این ساحل به دلیل بازی های آبی متنوع آن و همچنین انواع تفریحات آبی در آن می باشد.

خرید بلیط های هواپیمای لحظه آخری و پرواز به مقصد خارکوف و رزرو هتل خارکوف با ارزان ترین قیمت بصورت اینترنتی از سایت همیشه سفر

غواصی در تور مالدیو

همان طور که پیشتر نیز اشاره کردیم غواصی در آب های کریستالی مالدیو یک تجربه فراموش نشدنی به حساب می آِید از این رو در تمام سواحل و جزایر این کشور و همچنین در بندر آتول که مهم ترین بندرگاه این کشور می باشد می توانید یک غواصی فوق العاده را تجربه نمایید. همچنین بازدید از صخره های مرجانی در این کشور را فراموش نکنید.

زیباترین صخره های مرجانی مالدیو در غرب جزیره Farukolhufushi  قرار دارد که هر ساله غواصان زیادی برای بازدید از آن می روند. قسمت جالب درباره این صخره ها شکل آن ها می باشد که به شکل موز می باشند. همچنین بخش جانوری زیر آب مالدیو نیز بسیار هیجان انگیز می باشد زیرا می توانید انواع مختلفی از ماهی ها و آبزیان را از نزدیک مشاهده نمایید.

نکات مهم درباره تور مالدیو

اولین نکته مهم که باید در  تور مالدیو در نظر بگیرید بهترین زمان سفر به این مکان هیجان انگیز می باشد اگر بخواهیم از نظر آب و هوا این کشور را بررسی کنیم باید بدانید که از ماه جولای تا آگوست و همچنین از نوامبر تا مارس زمان بارش های موسمی می باشد. اگر قصد دارید تور مالدیو در تابستان را انتخاب کنید ممکن است دچار آفتاب سوختگی زیادی بشوید همچنین باید به خاطر داشته باشید تابستان در مالدیو از دسامبر تا آپریل می باشد.

به طور کلی اگر بخواهیم بهترین زمان سفر به این کشور را از نظر آب و هوا بررسی کنیم می توانیم بگوییم که از می تا نوامبر بهترین زمان می باشد ممکن است کمی باران های موسمی اذیت تان کنند اما در مقابل قیمت های خوب برای اقامتگاه های مختلف در این کشور و همچنین امکان موج سواری می توانید باران ها را نادیده بگیرید.

فصل داغ گردشگری در مالدیو از دسامبر تا آپریل می باشد در این وقت سال اگر بخواهید تور مالدیو را انتخاب کنید با جمعیت زیادی از گردشگر مواجه خواهید شد و البته هزینه بیشتری را نیز باید برای اقامت در هتل ها پرداخت نمایید.

تفر یحات تور مالدیو

بخش دیگری از تور مالدیو می تواند شرکت شما در فستیوال های مختلف در این کشور باشد شما می توانید روز هوراوی را برای رفتن به مالدیو انتخاب نمایید. این روز در جولای می باشد و به پاس بزرگداشت سلطان حسن برگزار می باشد که در جنگ با جنوب هند نیرو های مالدیو را رهبری می کرد. در این فستیوال می توانید از موسیقی، رقص و انواع خوراکی های خوشمزه مالدیو لذت ببرید.

می توانید برای تور مالدیو خود در بازه دهم دسامبر نیز خود را به این کشور برسانید تا در فستیوال روز ماهیگیر شرکت نمایید. در این فستیوال می توانید انواع روش های ماهیگیری سنتی را یاد بگیرید و خودتان ماهی های خوشمزه موجود در آب های مالدیو را شکار کنید. همچنین در این کشور اقامتگاه های ساحلی متنوعی نیز وجود دارند که می توانید بسته به سلیقه خود در تور مالدیو یکی را برای اقامت انتخاب نمایید.

همکاران ما در آژانس مسافرتی همیشه سفر آماده ارائه هرگونه راهنمایی در زمینه امور مهاجرتی و تحصیل در بلاروس به شما عزیزان می باشند.

برگشت به منو