ویزای انگلیس

درباره ویزا

کشور انگلستان یکی از کشورهای پیشرفته می باشد که ایرانیان بسیاری دوست دارند تا برای ادامه زندگی، کار و تحصیل به انگلستان سفر کنند و در این کشور زندگی کنند. بنابراین امروزه دریافت ویزای انگلستان یکی از پرمتقاضی ترین ویزاها می باشد. وقت سفارت انگلیس یکی از کارهایی است که باید پیش از دریافت ویزای انگلیس آن را انجام دهید.

آژانس مسافرتی همیشه سفر مجری مستقیم تور شیراز با ارزان ترین قیمت و بهترین خدمات، همراه با برنامه سفر و گشت های مهیج

تهیه موارد اشاره شده در بالا، پرکردن فرم سفارت و پرداخت هزینه های سفارت از بزرگترین و مهم ترین دغدغه های دریافت ویزاست که آژانس همیشه سفر از صفر تا صد امور ویزا انگلیس شمارو انجام داده نوبت شما را اخذ می نماید و شما فقط مدارک رو جهت ارائه به سفارت همراه خود می برید.

مدارک لازم

کلیه مدارک نیاز ویزای انگلیس نیاز به ترجمه انگلیسی دارند، و به تائیدیه دادگستری و امور خارجه احتیاجی نیست.
done اصل گذرنامه با امضا، به همراه گذرنامه­‌های قبلی (مدت اعتبار حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبروی هم)
done ۳ قطعه عکس ۴.۵ *۳.۵ رنگی، تمام رخ با زمینه سفید، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد، حداکثر برای ۶ ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد)
done اصل و ترجمه شناسنامه و کارت ملی
done اصل و ترجمه کارت نظام وظیفه (در صورت انجام خدمت سربازی و یا معافیت از آن)
done اصل و ترجمه سند ازدواج
done اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (ارائه گردش حساب سه ماهه و گواهی تمکن با مانده یکسان الزامیست و زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر ۷ روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد).
done حسابهای جاری: کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی و تمکن
done گواهی تمکن به زبان انگلیسی برای سپرده‌­های بانکی به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضاء بانک (ارائه گواهی تمکن برای حساب گردش سود نیز الزامی است) باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر ۵۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان باشد.
done علاوه بر حساب شخصی در صورت خویش فرما بودن ارائه گواهی تمکن و گردش ۶ ماهه حساب شرکت یا مرکز مربوطه به انگلیسی با مانده یکسان الزامی می‌باشد. قابل ذکر است در گردش حساب‌ها مبلغ حقوق، دریافتی اجاره خانه و سودسپرده باید مشخص باشد. در مورد گردش حساب‌ شرکت‌ها نیز کلیه نقل و انتقالات وجوه در مورد خرید و فروش‌های شرکت باید مشخص باشد.
done اصل و ترجمه سند مالکیت و در صورت اجاره دادن اصل و ترجمه اجاره‌نامه
done اصل و ترجمه مدارک شغلی برای متقاضیان ویزای انگلیس
done پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی و فیش حقوقی سه ماه آخر از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی. در صورتی که صاحب داروخانه، کلینیک و مراکز درمانی، آزمایشگاه و … هستند لیست بیمه برای ۶ ماه آخر کارمندان
done وکلا: پروانه وکالت
done مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و نوع آن از جمله با حقوق یا بی حقوق، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان و فیش حقوقی سه ماه آخر به همراه کارت پرسنلی
done بازنشسته‌­ها : ارائه آخرین حکم بازنشستگی، ارائه فیش حقوقی سه ماه آخر و کارت بازنشستگی
done مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و نوع آن از جمله با حقوق یا بی حقوق از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق سه ماه آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
done در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات و لیست بیمه کارمندان شرکت برای ۶ ماه اخیر و برگ مالیاتی ۳ سال آخر
done معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر و نوع مرخصی به همراه فیش حقوقی سه ماهه آخر و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
done دانش آموزان ، دانشجویان: اصل نامه اشتغال به تحصیل و کارت دانشجویی. جهت دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد اقدام برای ویزای انگلیس را دارند، علاوه بر نامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل رضایت­‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی می­‌باشد.
done برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.
done اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه‌دار
done دعوت نامه: مدارک میزبان در انگلستان (دعوتنامه به همراه تصویر گذرنامه و مدارک اقامتی دعوت کننده، پرینت حساب بانکی (خویش فرما: ۶ ماهه، کارمند: ۳ ماهه)، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درآمد، فیش حقوقی ۳ ماه آخر، سند ملکی محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه، آخرین برگه مالیاتی پرداخت شده، قبوض پرداختی از قبیل آب، برق و …)، اصل مدارکی که نسبت دعوت کننده و مهمان را مشخص می نماید. (مانند شناسنامه)
برگشت به منو