بنر جزیره اشک

جزیره اشک مینسک / کشور بلاروس / شهر مینسک

دسته‌ها: جاذبه های بلاروس

جزیره اشک مینسک به وسیله یک پل قوسی شکل قابل دسترسی است .درست بعد از پل، سنگ های حکاکی شده وجود دارد که روی سنگ ها خطی به زبان های روسی و بلاروسی نوشته شده که می گویند، این یادبود به یاد پسرانی که در افغانستان ناپدید شدند به نمایندگی از مادران بلاروسی ساخته شده است که نمی خواهند شر بر آنها و سرزمین شان تسلط یابد.

تور مینسک همیشه سفر، یکی از ارزانترین تورهای گردشگری بلاروس است.

توصیف جزیره اشک در مینسک

کشور بلاروس

کشور بلاروس کشوری اروپایی است که با کشورهایی همچون روسیه ،اکراین،لهستان،لیتوانی مرز مشترک دارد .پایتخت این کشور مینسک می باشد .کشور جمهوری روسیه سفید یا بلاروس کشوری زیبا با جاذبه های فراوان همه ساله افراد زیادی برای بازدید از آن به این کشور سفر می کنند.یکی از این جاذبه ها جزیره اشک در مرکز مینسک می باشد.

جاذبه های جزیره اشک مینسک

در مرکز جزیره اشک مینسک یادبودها یک کلیسای کوچک می باشد که نام خانوادگی ۷۷۱ سربازنوشته شده است را می توان مشاهده کرد. این ها سربازانی هستند که در جنگ جان باختندو بستگان و خانواده هایشان می توانند در مقابل نام خانوادگی هر یک از انها شمع روشن کنند و برای روحشان دعا کنند.

در طرف دیگر دیوارها شما می توانید نقاشی هایی که نشان می دهد صحنه های متفاوت از کتاب مقدس را مشاهده کنید،همچنین یک صلیب با یاقوت ، ورودی درداخل که بالای کلیسا قرارداد که توسط فانوسی که در کف نصب شده روشن می شود.

جزیره اشک

در ورودی جزیره تخته سنگ بزرگ برنزبا نماد مریم مقدس خواهید دید.در مرکز جزیره کلیسای کوچک یادبود توسط مجسمه های زنان بیوه ،مادران و خواهران عزادار احاطه شده است .همچنین این جزیره ناهموار می باشد به منظور تصویر کشیدن کوه های افغانستان وهمچنین وجود درخت های بید که نماد غم غم در این جزیره می باشد.

همیشه سفر، همواره برای دریافت پاسپورت دومنیکا و اقامت دومنیکا در ایران پیشرو بوده است.

تاریخچه جزیره اشک در مینسک (ISLAND OF TEARS)

درسال ۱۹۷۰ بیش از سه هزار سرباز بلاروسی در جنگ با افغانستان شرکت کردند.متاسفانه حدود ۸۰۰ سرباز جان خود را از دست دادند تعدای از آنها مفقود الاثر و تعدادی معلول شدند.این مجموعه یادبود در جزیره مصنوعی واقع در کنار رودخانه ای ساخته شده است .جزیره اشک ها واقع شده در مکان تاریخی که مرکز مینسک می باشد و این یکی از اصلی ترین نقاط دیدنی می باشد . این بنای تاریخی در سال ۱۹۸۵ زمانی که جنگ هنوز در جریان بود ساخته شده بود در حالی که این مجموعه به طور رسمی در تاریخ ۳ آگوست ۱۹۹۰ افتتاح شده بود.

مجسمه گریه فرشته

مهیج ترین عنصر یادبود جزیره اشک مینسک ISLAND OF TEARS مجسمه گریه فرشته می باشد.فرشته گریه می کند به این خاطر که او نمی تواند سربازان بلاروسی را از مرگ نجات دهد همچنین فرشته گریه می کند زیرا او نمی تواند از سربازانی که زنده به کشورشان برگشتند محافظت کند زیرا آنها به علت آسیب های جسمی و روحی جان خود را ازدست دادند.هر ساله در تاریخ ۱۵ فوریه جانبازان جنگ وبستگان سربازان کشته شده و بازمانده در جزیره گردهم می آیند تا احترام خود را نشان دهند.

همچنین توریست ها از جزیره اشک بازدید می کنند و آنها با این واقعیت موافق هستند که این مکان بیش از یک بنای تاریخی است ،اگر شما از این مکان دیدن کنید،شما از عظمت و هاله عمیق آن شگفت زده خواهید شد.

مجسمه گریه فرشته

متوجه خواهید شد که چیزهای بسیار مهم هستند که ارزش فکر کردن دارند، وقتی خسارت ها انقدر بزرگ است جنگ چقدر بی معنی است.از سایت همیشه سفر به مینسک برای بازدید جزیره اشک استفاده کنید و بدانید که مسافران ما چه چیزی هایی را برای سفر به این کشور توصیه می کنند.

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو