رزرو بلیط هواپیما و هتل برای ارائه به سفارت

برای سفر به هر کشوری در حالت کلی به یک سری مدارک احتیاج است. یکی از مهم ترین مدارک برای سفر به اکثر کشورها با توجه به ملیت مسافر ویزا می باشد. مدارک مورد نیاز در خواست ویزا برای هر کشور متفاوت است ولی به طوری کلی یکی از جمله مدارکی که عموما در اکثر سفارت ها برای درخواست ویزا مورد نیاز است ررزرو بلیط هواپیما و هتل (واچر هتل) ، بیمه مسافرتی و برنامه سفر می باشد.

دلیل درخواست مدارک بالا هم به این خاطر هست که هر سفارتخانه ای باید مطمئن باشد که مسافر از کشور مقصد باز خواهد گشت و مدارک کافی برای اثبات بازگشت باید از طرف مسافر ارائه گردد که یکی از جمله آن مدارک رزرو بلیت هواپیما، رزرو هتل، وقت سفارت و بیمه مسافرتی می باشد.

بیشتر سفارت های پرتردد مثل سفارت اسپانیا، سفارت فرانسه، سفارت انگلیس،‌ سفارت کانادا، سفارت آمریکا، سفارت سوئیس، سفارت آلمان و… احتیاج به وقت سفارت و رزرو موقت هواپیما و واچر موقت هتل دارد که همگی این خدمات با پشتیبانی ۲۴ ساعته در سایت همیشه سفر قابل ارائه است.(با شماره ۰۹۲۲۴۰۰۱۱۶۷ در واتس آپ یا تلفنی در ارتباط باشید)

رزرو بلیت و هتل برای سفارت

رزرو صوری بلیط هواپیما

این رزرو صوری اصطلاحی است که در فرهنگ عامه جا افتاده است که ولی در واقعیت رزرو موقت هواپیما و رزرو تایید شده اما پرداخت نشده به هتل را اصطلاحا رزرو صوری می گویند. فرق عمده ی رزرو صوری یا رزرو موقت بلیط هواپیما و رزرو هتل هایی که همیشه سفر برای مسافران انجام خواهد داد با دیگر رزرو ها این است که رزرو های انجام شده توسط شرکت همیشه سفر همگی قابل استعلام از سایت های رسمی هتل ها و رزرو بلیط های هواپیما همگی تایید شده می باشد و برای سفارت ها قابل استعلام است.

عموما بعضی از رزروها که برای مسافران انجام می شود به صورت ویرایش شده توسط برنامه هاست که قابل استعلام نیست و ممکن است در مسیر گرفتن ویزا مسافران را دچار چالش کند، ولی کلیه رزرو سوری های آژانس همیشه سفر (هم هواپیما و هم هتل) دارای لینک جهت استعلام و پیگیری است.

رزرو بلیت صوری

خرید بلیت هواپیما به کلیه مقاصد بین المللی

بعد از ارائه رزرو موقت بلیط هواپیما به سفارت و تایید شدن ویزا، مسافران برای استفاده از رزرو موقت خود و در اصطلاح کانفرم و تایید نهایی رزرو موقت بلیت هواپیما خود احتیاج به تایید شدن آن توسط یک آژانس مسافرتی که به سیستم ایرلاین دسترسی داشته باشد دارد که این حالت توسط سیستم های آنلاین خرید بلیط قابل ارائه نیست!

این یکی از مهم ترین دلایلی است که نمیتوان رزرو موقت یا تبدیل رزرو موقت پرواز به بلیط کانفرم شده را با سیستم های آنلاین انجام داد.

آژانس همیشه سفر با توجه به سابقه خود در این موضوع طرف قرارداد با ایرلاین های داخلی و خارجی مانند، ترکیش، قطر ایرلاین، هواپیمایی امارات، لوفت هانزا، پگاسوس، آنادولاجت، فلای دبی ایرکانادا و.. به عنوان پرخریدترین ایرلاین های خارجی و ایرلاین های ماهان، ایران ایر، زاگرس، آتا، کارون ایر، قشم ایر، ایران ایرتور، وارش، سپهران،‌ ساها، رهام ایرویز، تابان، کیش ایر و… به عنوان پرطرفدارترین ایرلاین های داخلی می باشد.

خرید بلیت هواپیما به کلیه مقاصد بین المللی

رزرو هتل برای سفارت

رزرو بلیت هواپیما و هتل برای ارائه به سفارت همونطور که در بالا گفته شد برای این است که باید مسافر محل اقامت خود را به سفارت ارائه دهد. رزرو سوری هتل ممکن است روی هتل هایی باشد که مسافر نخواهد در آن اقامت کند ولی باید رزرو آن را به سفارت ارائه کند که بتواند ویزا خود را برای آن کشور دریافت کند و بعد از دریافت ویزا هتل خود را تایید نهایی کند که باز هم در این مسیر همیشه سفر می تواند کلیه هتل های کشورهای جهان را برای مسافران با بهترین نرخ رزرو قطعی نماید.

رزرو هتل برای سفارت

رزرو هتل در سراسر جهان

همیشه سفر با پشتوانه به سابقه و ارتباطات با اکثر کشورها می تواند کلیه هتل ها را در کشورهای مد نظر شما که حتی سایت های آنلاین مثل بوکینگ، هتل دات کام و یا تریپ ادوایزر و… برای مسافران در ایران قابل خرید نیست، رزرو قطعی و یا رزرو صوری برای ارائه به سفارت نماید و درکنار رزروها برای مشتریان خود سرویس های دیگری که در بسیاری از مراکز قابل ارائه نیست ارائه دهد که بعضی از آنها شامل موارد زیر است:

  • کانفرم کردن ترانسفر رفت و برگشت (از فرودگاه به هتل و بالعکس) بر روی اکثر هتل ها و کلیه کشورها

مسافرانی که سابقه سفر زیادی دارند ازین موضوع اطلاع دارند که برای کسانی که هتل تک رزرو می کنند و هتل آن ها در قالب تورهای چند نفره نیست (علی الخصوص در مسیرهای اروپا و آمریکا) روی هتل ترانسفر گرفته نمی شود، چون پروسه طولانی و هزینه برداری است ولی در رزروهای ما عموما این خدمت به صورت رایگان روی رزرو و یا با هزینه اندک انجام میگردد.

  • هزینه رقابتی با کلیه سیستم های آنلاین در کشور
  • پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته پشتیبان چه برای رزرو های قطعی و چه برای رزرو سوری (رزرو موقت بلیت هواپیما)
  • رزرو سی آی پی فرودگاهی با بهترین قیمت در ایران و ترانسفر رفت و برگشت فرودگاه امام خمینی با پایین ترین قیمت
خرید هتل در سراسر جهان
رزرو پرواز و هتل برای ارائه به سفارت

وقت سفارت

یکی دیگه از موارد مهم قبل از درخواست ویزا و آماده سازی مدارک گرفتن وقت سفارت است که برای هر سفارتخانه متفاوت بوده و پرداختی آن با کارت های اعتباری است که عملا برای اکثر ایرانیان قابل انجام نیست از همین رو همیشه سفر وقت سفارت را برای اکثر سفارتخانه ها برای مسافران انجام خواهد داد.

وقت سفارت

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی یکی دیگر از مدارک مورد نیاز سفارت است که معدود شرکت های صادر کننده بیمه ها مورد تایید سفارتخانه هاست، یکی از معتبرترین این بیمه نامه های مسافرتی که مورد تایید اکثر سفارتخانه هاست بیمه سامان می باشد.آژانس ما نماینده رسمی بیمه سامان در ایران است که بیمه نامه ها را با بهترین نرخ برای شما ارائه می دهد.

چرا بلیط خود را با همیشه سفر کانفرم کنیم؟

  • طرف قرارداد با کلیه ایرلاین های داخلی و خارجی
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • انجام رزرو موقت بلیط هواپیما (رزرو صوری) با قابلیت استعلام برای سفارت
  • اضافه کردن کلیه خدمات اختیاری برای بلیت ها (مثل انتخاب صندلی، نوع غذا، مسافر بالای ۶۰ سال، تخفیف دانشجویی، کارت مسافر پرتردد و..)

در آخر باعث افتخار ماست که با شما مسافر گرامی در راه گرفتن ویزا همراه باشیم.کارشناسان ما ۲۴ ساعته در واتس آپ و تلفنی با شماره ۰۹۲۲۴۰۰۱۱۶۷ و شماره ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷ در ساعت اداری در خدمت مسافرین گرامی می باشند.

برگشت به منو