ویزا دانشجویی اوکراین

در این مقاله قصد داریم همه چیز درباره ویزا دانشجویی اوکراین رو با شما مطرح کنیم. کشور اوکراین مجهز به پیشرفته ترین سیستم های آموزشی است و در رتبه ۲۵ ، بالاتر از کشورهایی همچون چک، لهستان، اسلونی، روسیه و اسلواکی قرار دارد. کشور اوکراین معقول ترین هزینه های تحصیل را نسبت به کشورهای غرب اروپا دارد به همین جهت بسیاری از دانشجویان جهت مهاجرت تحصیلی کشوراوکراین اقدام می نمایند.


برای تحصیل در این کشور شما باید ابتدا دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نموده و پس از آن مدارک مورد نیاز را به آن دانشگاه ارسال کرده و چنانچه پذیرش آن دانشگاه را اخذ کردید، سپس برای دریافت ویزای تحصیلی آن اقدام کنید.یا می توانید از طریق آژانس همیشه سفر اقدام کرده و از هر دانشگاهی از کشوراوکراین پذیرش گرفته و صفر تا صد کارهای اخذ ویزای دانشجویی خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

کارشناسان ما بهترین مسیر را جهت اخذ ویزای دانشجویی اوکراین و دریافت پذیرش برای شما انتخاب می کنند. پیش از تصمیم برای تحصیل در کشوراوکراین از مدارک لازم جهت اخذ پذیرش و ویزادانشجویی مطلع شوید.لازم به ذکر است که امکان تحصیل در رشته پزشکی به زبان انگلیسی نیز در این کشور وجود دارد. اوکراین یک کشور اروپایی است و دلایل بسیاری از جمله پایین بودن هزینه های تحصیل و زندگی متقاضیان بسیاری را از سرتاسر دنیا برای تحصیل در کشور اوکراین جذب می کند.

پذیرش دانشگاههای اوکراین

مدارک مورد نیاز ویزا دانشجویی اوکراین STUDY D-13

۱ – فیش واریزی به مبلغ ۶۵ دلار به حساب سفارت اوکراین در بانک ملی ایران شعبه تجریش تهران

* توجه فرمایید حتماً فیش واریزی به همراه تاریخ و مهر بانک باشد.

۲ – دو قطعه عکس رنگی ۴*۳

۳ – اصل پاسپورت امضا شده با حداقل ۷ ماه اعتبار و ۲ صفحه سفید رو به روی هم

۴ – گذرنامه قبلی

۵ – اصل و کپی همه صفحات شناسنامه

۶ – اصل دعوتنامه صادر شده از دانشگاه یا موسسه آموزشی در اوکراین به همراه کپی

*در صورت نداشتن دعوتنامه می توانید از طریق آژانس همیشه سفر جهت دریافت دعوتنامه از بهترین دانشگاه های اوکراین اقدام نمایید.

۷ – مدرکی دال بر محل اقامت در اوکراین

*دانشجویان جهت اخذ ویزا دانشجویی اوکراین معمولاً برای ثبت نام در خوابگاه باید در کشوراوکراین پروسه کارهای خوابگاه خود را دنبال کنند، به همین منظور بهتر است پیش از عزیمت مدرک، فیش و یا سندی مبنی بر پیش ثبت نام خوابگاه.

مشاوره و راهنمایی جهت اخذ ویزای چین به همراه نرخ اخذ ویزا و تورهای گردشگری این کشور در آژانس مسافرتی همیشه سفر

۸ – اصل نامه تمکن مالی به حساب شخصی متقاضی به زبان انگلیسی با مهر و امضا و با قید آخرین موجودی موجودی به دلار یا یورو که از تاریخ نامه تمکن بیشتر از ۳ ماه نگذشته باشد.

حداقل موجودی برای تمکن برای هر روز اقامت در اوکراین معادل ۴۵ دلار آمریکا باید در حساب موجود باشد.که برای این نوع ویزا باید معادل ۴۱۰۰ دلار در حساب موجود باشد.)

*در صورتی که تمکن از حساب والدین دانشجو باشد باید در نامه ای جداگانه والدین به زبان لاتین متعهد شود که هزینه های تحصیل دانشجو را متقبل می کند.

۹ – ارائه اصل و کپی ترجمه رسمی (با مهر وزارت امورخارجه و قوه قضاییه) مدارک تحصیلی (مدرک و ریز نمرات)، گواهی صحت سلامت پزشکی و شناسنامه لازم است.

۱۰ – اصل بیمه مسافرتی با سقف پوشش حداقل ۳۰/۰۰۰ یورو حداقل ۹۲ روز چندبار ورود + کپی

۱۱ – رزرو بلیت هواپیما رفت به اوکراین مطابق تاریخ قید شده در اپلیکیشن

۱۲ – پرداخت هزینه های مربوط به ویزا سنتر

۱۳ – مدارک ذکر شده در بالا جهت اخذ ویزا دانشجویی اوکراین باید توسط خود شخص متقاضی یا نماینده قانونی فرد با وکالت نامه محضری امضا شده توسط متقاضی به همراه کارت شناسایی نماینده تحویل ویزاسنتر شود.
*تمامی کپی ها باید در کاغذ A4 گرفته شود.

*بعد از تحویل مدارک وقت مصاحبه طبق برنامه زمان بندی توسط کارشناس ویزا تعیین می گردد، و در محل ویزا سنتر انجام می شود.

اخذ ویزا دانشجویی اوکراین

همیشه سفر مجری تخصصی تور، ویزا، خدمات سفارت، ویزا تحصیلی و پذیرش دانشگاه های کشور اوکراین با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی ۱۰۰٪ مطمئن در خدمت مسافران گرامی می باشد.برای گرفتن ویزای اوکراین بهتر است که از طریق آژانس همیشه سفر اقدام کرد و با کمترین هزینه و زمان ویزای اوکراین خود را دریافت کنید.

شماره های تماس

۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷

۰۹۱۲۳۲۵۴۵۵۰

۰۹۱۰۷۵۸۵۶۹۴

۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴

  • دوست دارید پزشکی رو به انگلیسی بخونید؟
  • حوصله آزمون ورودی رو ندارید و شهریه هم براتون مهمه؟
  • دوست دارید کارآموزیتون رو تو اروپا و بهترین کشورها بگذرونین؟
  • ما اوکراین رو بهتون پیشنهاد می کنیم
جهت کسب اطلاعات تماس ما و ورود به کانال های اطلاع رسانی و پیج اینستاگرام همیشه سفر اینجا را کلیک کنید. کانال تلگرام همیشه سفر واتساپ اختصاصی همیشه سفر
برگشت به منو