سفری به یادماندنی به کورنیش بیروت / کشور لبنان / شهر بیروت

کورنیش بیروت (Corniche Beirut) یکی از زیباترین و دیدنی ترین مناطق گردشگری در شهر بیروت می باشد که با داشتن منظره بسیار بی نظیر و جذاب خود، توانسته است توجه میلیون ها گردشگر را به سوی خود جلب نماید. گردشگران و توریستی هایی که از این منطقه بازدید می کنند می توانند از سرگرمی های بسیار فراوانی نیز برخوردار شده و لحظات نابی را در این تفرجگاه برای خود به ارمغان آورند.

آیا شما نیز به دنبال بازدید از Corniche Beirut هستید؟ آیا می دانید که بهترین زمان بازدید و سفر به کورنیش بیروت چه زمانی می باشد؟ از شما همراهان همیشگی خود دعوت می نماییم که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کرده و اطلاعات ارزنده ای را در این خصوص به دست آورید.

معرفی شهر بیروت

بیروت یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای لبنان می باشد که با داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار بی نظیر و جذاب خود توانسته است توجه میلیون ها گردشگر را از کشورهای مختلف به سوی خود جلب کند. این شهر با داشتن پتانسیل های بسیار مختلف گردشگری، سهم زیادی را در صنعت گردشگری کشور لبنان ایفا کرده است و شما نیز می توانید بازدید از جاذبه های گردشگری این شهر را در اولویت سفرهای خود قرار دهید.

کورنیش بیروت زیباترین منطقه ساحلی بیروت

یکی از زیباترین مناطق بازدیدی این شهر را کور نیش بیروت تشکیل داده است که این منطقه یکی از محبوب ترین تفرجگاه های ساحلی در شهر بیروت می باشد که در مرکز این شهر قرار گرفته است و با داشتن نخل های بلند قامت خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جلب نماید.

دریای مدیترانه و قله های لبنان که از این منطقه قابل رویت می باشد، سبب شده تا بسیاری از افراد بازدید و سفر از Corniche Beirut را در اولویت های خود قرار دهند. در ادامه مقاله هم سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین زمان بازدید از کورنیش بیروت و سرگرمی های موجود در این منطقه توضیحات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم.

بهترین زمان بازدید از کورنیش بیروت

بهترین زمان بازدید از Corniche Beirut کاملا بستگی به شرایط آب و هوایی این منطقه دارد که بیروت با داشتن اقلیم مدیترانه ای خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را در بسیاری از فصل های سال به سوی خود جلب کند. اگر شما نیز به دنبال بهترین شرایط و زمان برای بازدید از این منطقه هستید، می توانید فصل بهار و پاییز را به این منظور انتخاب کرده و با در نظر گرفتن اوقات فراغت خود اقدام به سفر نمایید.

بهترین زمان سفر به کورنیش بیروت

امکانات موجود در کورنیش بیروت

گردشگران و توریست هایی که از Corniche Beirut بازدید می کنند، به دنبال امکانات و خدماتی هستند که در این منطقه می توانند از آنها بهره مند شوند، که از مهمترین این خدمات و امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •   کافه های متعدد
 •   رستوران های گوناگون
 •   مراکز خرید با برندهای معروف جهانی
 •   دست فروشان محلی
 •   سینما و تئاتر
 •   هتل های بسیار لوکس و شیک

گردشگران می توانند با بازدید از منطقه Corniche Beirut از تمام خدمات و امکانات مذکور در فوق، بهره مند شوند.

بازدید از کورنیش بیروت با تور بیروت

امروزه با توجه به محبوبیت Corniche Beirut در میان بسیاری از گردشگران و مسافران، مجریان آژانس های گردشگری و مسافرتی به دنبال برگزاری تورهای بیروت هستند و بازدید از این منطقه را نیز در اولویت های خود قرار می دهند. شما نیز می توانید با شرکت در یکی از تور بیروت، در اولین فرصت به دست آمده از کورنیش بیروت بازدید لازم را به عمل آورید و از تمام سرگرمی ها و امکانات موجود در این منطقه و تفرجگاه نهایت استفاده و لذت را داشته باشید. این منطقه در میان مردم محلی بیروت نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در بسیاری از روزهای هفته مملو از گردشگر و توریست می باشد.

سرگرمی های محبوب در کورنیش بیروت

مسافران و توریست هایی که از Corniche Beirut بازدید می کنند، می توانند از بهترین و جذاب ترین سرگرمی های حاکم در این منطقه نیز لذت برده و هیجان سفر خود را دو چندان کنند. از مهمترین و مشهورترین سرگرمی های موجود در این منطقه و تفرجگاه گردشگری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  گردش با قایق های بادبانی و تور دریا
 •  بازدید از لونا پارک
 •  ماهیگیری
 •  پیاده روی
 •  دوچرخه سواری
 •  بازدید از خواننده های خیابانی و درخواست آهنگ

توجه داشته باشید که افراد در هر سنی می توانند به راحتی سرگرمی و تفریح مناسبی را برای خود در این منطقه پیدا کرده و لحظات بسیار هیجان انگیزی را تجربه نمایند. خانواده و زوج های بسیار زیادی را می توانید در طول ساحل مدیترانه مشاهده کنید که با بهره مندی از آب و هوای بسیار بی نظیر به دنبال پیاده رویی هستند و از منظره جذاب حاکم در این منطقه نیز نهایت لذت را می برند. شما نیز می توانید با توجه به علاقه خود یک یا چند نوع سرگرمی را انتخاب کرده و از سفر خود لذت ببرید.

کورنیش بیروت

نحوه دسترسی به کوریش بیروت

یکی دیگر از مهمترین دغدغه هایی که در مورد Corniche Beirut وجود دارد، دسترسی به این منطقه می باشد که بسیاری از گردشگران و توریست ها می توانند با تهیه و در اختیار داشتن نقشه گردشگری شهر بیرون، در کوتاه ترین زمان ممکن خود را از هر منطقه، به کورنیش برسانند. اگر شما نیز قصد دارید تا در سفر به شهر بیروت از منطقه تفرجگاهی کورنیش بازدید لازم را داشته باشید، می توانید با در دست داشتن آدرس کورنیش بیروت، لحظات فراموش نشدنی و بی نظیری را برای خود به ارمغان آورید. آدرس کورنیش بیروت را می توان به شکل زیر ارائه داد:

 •  آدرس Manara, Beirut, Lebanon

بازدید از این جاذبه گردشگری بیروت رایگان است و توریست ها هیچ مبلغی را برای قدم زدن در طول ساحل پرداخت نمی کنند که البته هزینه های خورد و خوراک و شرکت در سرگرمی ها مستثنی از این قاعده می باشد. مدت زمان لازم نیز برای بازدید از این منطقه بسیار باصفا نیز در حدود 2 تا 3 ساعت بوده که توریست ها می توانند به همراه دوستان و خانواده خود بهترین ساعت های سفر خود را سپری کنند. لازم به ذکر خواهد بود که حتما در هنگام بازدید از این منطقه، دوربین حرفه ای خود را به همراه داشته باشید تا بتوانید تصاویر منحصر به فردی را از دریا، کوه و ساحل زیبا به ثبت برسانید.

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو