اقامت تحصیلی در کانادا

دوره های آموزشی در کالج Vanwest

تحصیلات پس از کارشناسی
Post-baccalaureate
مدرک کارشناسی ارشد مدیریت زنجیره تأمین
Supply Chain Management Post Baccalaureate Diploma
گواهینامه مدیریت زنجیره تامین
Supply Chain Management Post-Baccalaureate Certificate
تحصیلات بعد از دیبلم
Post-secondary
دیپلم تحصیل و کارآموزی تجارت و بازاریابی
Commerce & Marketing Co-op Diploma
دیپلم تحصیل و کارآموزی مدیریت بیزینس
Business Management Co-op Diploma
دیپلم تحصیل و کارآموزی مدیریت هتلداری
Hospitality Management Co-op Diploma

کالج وان وست (Vanwest)

شاید گمان کنید که Vanwest تنها یک آموزشگاه زبان انگلیسی است ولی باید بدانید که در این آموزشگاه شما می توانید در دوره های حرفه ای که دارای مجوز دولتی هستند شرکت کنید و از متخصصان مربوطه تخصص های صنعتی را فرا بگیرید. اکثر دانشجویان ما این فرصت را پیدا می کنند که شغل مد نظر خود را به صورت کاملا فنی و عملی و با درصد موفقیت بسیار بالا یاد بگیرند. این به آن معنا است که دانشجویان ما علاوه بر مطالعات دانشگاهی در هر مرحله از آموزش می توانند برای خود رزومه بسازند. بنابراین شما هم به آموزشگاه زبان انگلیسی و تخصص های صنعتی Vanwest بپیوندید تا به یک فرد حرفه ای تبدیل شوید.

آموزش به همراه یادگیری عملی

بیشتر دانشجویانی که در آموزشگاه VanWest فعالیت دارند این فرصت را دارند که شغل خود را از طریق یادگیری عملی انتخاب کنند و در شغل مربوطه موفق شوند. آنها در هر مرحله به صورت کامل راهنمایی می شوند تا علاوه بر دانش علمی بتوانند دانش عملی خوبی نیز فرا بگیرند. دوره های انگلیسی در آموزشگاه یادگیری زبان Vanwest کاملا نتیجه محور و دانش محور می باشد.بنابراین اگر شما قصد داشته باشید به صورت حرفه ای اقدام به یادگیری یک شغل و حرفه خاص کنید می توانید از خدمات این آموزشگاه بهره مند شوید.

تاییدیه PTIB

این برنامه آموزشی توسط ثبت کننده شعبه موسسات آموزش خصوصی PTIB که تحت نظر وزارت آموزش پیشرفته فعالیت دارد مورد بررسی و تایید قرار گرفته است.

یک تجربه یادگیری فراگیر

در آموزشگاه Vanwest ما یک برنامه روزانه هیجان انگیز و متنوع را با توجه به علاقه مندی و ملیت افراد طراحی می کنیم. بخش بزرگی از تجربه دانشجویان آموزشگاه ما بعد از آن خواهد بود که این دانشجویان با همکلاسی های خود آشنا شوند و از ارائه مطالب در کلاس ها لذت ببرند.

برخی از محبوب ترین فعالیت های درون آموزشگاهی دانشجویان این آموزشگاه مربوط به مکالمه و تبادل اطلاعات مربوط به زبان انگلیسی میان اعضا است که در آن دانشجویان این فرصت را دارند تا به صورت کاملا رایگان با معلم و همکلاسی های خود مکالمه داشته باشند و به صورت عملی زبان را بیاموزند.

آموزشگاه ما مجوز فعالیت خود را از شعب موسسات آموزش خصوصی کانادا (PTIB) و وزارت آموزش عالی BC و مجوزهای IALC دریافت کرده است که همین موضوع نشان دهنده اعتبار بالای آموزشگاه زبان ما می باشد. به این ترتیب ما می توانیم تضمین دهیم که برنامه های آموزش شغلی و کلاس های آموزش زبان انگلیسی که در ونکوور و کلونوا ارائه می دهیم دارای بالاترین استانداردهای آموزشی هستند.

آموزشگاه زبان انگلیسی VanWest 

آموزشگاه Vanwest در ارائه برنامه های آموختن زبان انگلیسی و برنامه های آموزش شغلی در کانادا دارای سابقه طولانی است. این آموزشگاه در سال ۱۹۸۸ تاسیس شده است و جدا از کلاس های آموزش و یادگیری زبان انگلیسی در ونکوور ما همچنین برنامه های آموزش شغلی دارای مجوز دولتی را هم ارائه می دهیم که در آن دانشجویان توسط متخصصان مشاغل دارای تخصص در صنعت، آموزش می بینند.

اگر شما هم به دنبال یک آموزشگاه زبان انگلیسی معتبر در کانادا هستید که بتوانید مهارت های انگلیسی خود را بهبود دهید ما به شما توصیه می کنیم حتما از خدمات این آموزشگاه زبان انگلیسی استفاده کنید.

اگر شما هم به دنبال بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی هستید که بتوانید مهارت های زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید و تجربه های فوق العاده ای را در این زمینه بدست بیاورید به جای درستی مراجعه کرده اید. وب سایت ما انواع دوره های انگلیسی که نیازها و خواسته های تمامی دانش آموزان را به صورت کامل برطرف می کند را به شما ارائه می دهد. دوره های زبان انگلیسی VanWest به صورت دانش آموز محور و نتیجه محور است. این که آیا شما به دنبال یادگیری اولین جمله خود به زبان انگلیسی هستید یا این که قصد دارید مهارت های مورد نیاز برای نوشتن درخواست های کاری خود به زبان انگلیسی را بیاموزید تفاوت چندانی ندارد. ما برای تمامی این اهداف کلاس های آموزشی مخصوصی را داریم.

برگشت به منو