ویزای هند

ویزای هند

درباره ویزای کشور هند

هند یکی از کشور هایی است که از جنبه های مختلف مورد توجه مردم قرار گرفته است. یکی از مهمترین دلایلی که بسیاری از ایرانیان تمایل به سفر هند دارند را می توان گشت و گذار در این کشور با تور هند دانست. در کشور هند می توانید انواع جاذبه های مختلف را هدف قرار دهید.

هند کشوری متمدن بوده و دارای دیدنی های تاریخی متنوعی می باشد و با انتخاب آن بی شک می توانید سفری خاطره انگیز برای خودتان به ارمغان آورید. اما برای سفر به کشور هند به مانند اغلب کشور های خارجی باید مدارکی را تهیه کرده باشید. اصلی ترین مدرک مورد نیاز برای سفر هند را می توان اخذ ویزای هند (فرم ورود به هند) دانست.

در حالت کلی ویزا به عنوان مجوز عبور از مرز این کشور شناخته می شود. باید بدانید که ویزای هند (فرم ورود به هند) به دو صورت لیبل و الکترونیکی صادر می شود و شما می توانید ویزای هند را به مدت مورد نظر خود برای سفر دریافت نمایید.

رزرو بلیط صوری برای سفارت در همیشه سفر

فرم ورود به هند

تکمیل فرم خود اظهاری برای ویزای هند

در حال حاضر با فراگیر شدن ویروس کرونا و با توجه به شرایط موجود، تمامی کشورهایی که مرزهای هوایی خود را به روی مسافران باز کرده‌اند، با اعمال محدودیت‌های خاصی و با ایجاد قوانین و مقررات ویژه‌ای به مسافران دیگر کشورها اجازه ورود می‌دهند. مسافران ورودی هند نیز از این قاعده مستثنی نیستد و علاوه بر ارائه جواب تست منفی کرونا،باید یک فرم خود اظهاری در سایت newdelhairport.in تکمیل کنند.

مسافران ورودی به هند باید حتما 72 ساعت قبل از پرواز وارد سایت new delhaireport.in شوند و در این سایت مدارکی مانند پاسپورت، کارت واکسن، تست pcr و یکسری اطلاعات مرتبط به مسافر در این سایت آپلود شود و با کد رهیگیری که به ایمیل مسافر ارسال می شود، مسافر باید از تمام فایل ها پرینت بگیرید و در تمام طول سفر همراه خود داشته باشد.

رزرو بلیت هواپیما و هتل برای سفارت و خرید واچر برای ارائه به سفارت

تکمیل این فرم نیاز به دقت زیادی دارد که تمام اطلاعات به درستی پر و آپلود شود، در نظر داشته باشید که تکمیل اشتباه فرم یا پر نکردن فرم اطلاعات این سایت منجر به دیپورتی مسافر می شود. برای تکمیل درست این فرم ها می توانید با کارشناسان ما در همیشه سفر تماس بگیرید و با یک هزینه مناسب به مبلغ 250 هزار تومان این فرم ها را به درستی تکمیل کنید.

ویزای هند (فرم ورود به هند) به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و شما می توانید متناسب با خواسته خود از سفر نسبت به اخذ آن اقدام نمایید. ویزا هند را می توان از جنبه هدف شما از سفر و همچنین نحوه اخذ به انواع مختلفی دسته بندی نمود. ویزا هند از نظر دریافت به انواع: ویزای عادی، نیمه فوری و فوری دسته بندی می شود. در ادامه به انواع فرم ورود به هند اشاره کرده ایم:

انواع ویزای کشور هند

همانطور که از نام این ویزا مشخص است با در دست داشتن ویزای توریستی در تور هند اجازه گشت و گذار در این کشور را خواهید داشت و البته ویزای توریستی به عنوان یک ویزای موقت بوده و قبل از پایان زمان ویزا باید به کشور بازگشته باشید.

ویزای کاری هند به دلیل اینکه این کشور به عنوان یک منطقه ارزان شناخته می شود کمتر مورد توجه قرار گرفته است اما برای اخذ این ویزا باید یک کارفرما از هند دعوتنامه ای برای فرد متقاضی ارسال نماید. این ویزا به دو نوع 1 ساله و 5 ساله صادر خواهد شد. سرمایه گذاری در هند یکی دیگر از روش های مهاجرت به این کشور شناخته می شود و برای اخذ این ویزا باید تمکن مالی مناسبی داشته و اقدام به سرمایه گذاری در بخشی از این کشور نمایید. به دلیل پایین بودن هزینه نیروی کار در هند بسیاری تمایل به اخذ این نوع ویزا دارند.

تحصیل در هند طب سالیان گذشته مورد توجه بسیاری قرار گرفته است و با اخذ این ویزا می توانید در یکی از دانشگاه های این کشور به تحصیل بپردازید. البته برای اخذ این ویزا نیز باید مورد پذیرش یکی از دانشگاه های هند قرار گرفته باشید.

ویزای پزشکی هند برای اشخاصی ارائه خواهد شد که قصد درمان در یکی از بیمارستان های هند را داشته باشند و البته برای اخذ این ویزا باید مدارک پزشکی شما مورد تایید بیمارستان قرار گرفته باشد.

این ویزا برای افرادی تعلق می گیرد که با یکی از مردمان هند ازدواج کرده و دعوتنامه ای از طرف وی داشته باشند.

شرایط اخذ ویزای کشور هند

خوشبختانه برای اخذ ویزاهای هند داشتن شرایط خاصی مورد نیاز نخواهد بود و به راحتی می توانید نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایید. اصلی ترین موردی که سبب می شود نتوانید ویزا هند را دریافت کنید داشتن سوء سابقه کیفری و حقوقی خواهد بود و در صورتی که یک دعوتنامه از طرف کارفرما و یا دانشگاه معتبر داشته باشید بدون هیچگونه مشکلی امکان اخذ ویزای این کشور برایتان وجود خواهد داشت.

آژانس مسافرتی همیشه سفر با سابقه ترین مرجعی معتبر برای انجام کلیه امورات مربوط به ویزا از جمله ویزای اوکراین

ویزای هند

مراحل اخذ ویزای کشور هند

برای اخذ ویزا هند می توانید به دو روش حضوری و الکترونیکی اقدام نمایید. منظور از روش حضوری مراجعه به سفارت هند در تهران بوده و در این روش باید مدارک خود را به سفارت ارائه کرده و عملیات انگشت نگاری را پشت سر بگذارید. اما ساده ترین روش اخذ ویزا هند را می توان درخواست الکترونیکی ویزا دانست که در این روش باید به سایت سفارت هند مراجعه کرده و فرم های مربوطه را تکمیل نمایید. اسکن کلیه مدارک نیز از شما درخواست خواهد شد. در مرز های کشور هند نیز عملیات انگشت نگاری به انجام خواهد رسید.

مدارک لازم ویزای کشور هند

برای اخذ هر یک از ویزا های هند باید مدارک خاصی ارائه نمایید. برای مثال: ویزای تحصیلی هند نیاز به ارائه مدارک تحصیلی شما خواهد داشت اما برای ویزای توریستی نیازی به ارائه این مدارک نیست. توجه داشته باشید که نیازی به ترجمه مدارک شما نخواهد بود و این امر سبب سهولت در روند اخذ ویزا هند شده است. از جمله مهمترین مدارک مورد نیاز برای تمامی ویزاهای هند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
done ارائه فرم تکمیل شده درخواست ویزا
done ارائه پاسپورت با اعتبار حداقل ۷ ماهه
done اصل شناسنامه به همراه کپی تمامی صفحات
done ۲ قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید در اندازه ۵*۵
done در صورت وجود، ارائه کپی تمامی ویزای های قبل هند
done بلیط رفت و برگشت هواپیما
done واچر هتل یا دعوتنامه
done بیمه مسافرتی (برای صدور بیمه با شماره ۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴ تماس حاصل فرمایید)
done پرکردن فرم آنلاین ویزا هند

تعرفه خدمات ویزای کشور هند

هزینه درخواست ویزا هند معمولا به همراه قیمت تور محاسبه خواهد شد و دلیل آن را می توان الزام گرفتن ویزای این کشور به صورت گروهی دانست و برای دریافت ویزا به صورت انفرادی باید درخواست ویزای خود را ارسال نمایید تا همکاران ما نرخ آن را به شما اعلام نمایند.برای ارتباط با کارشناسان بخش فروش ویزا هند با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷ و یا شماره ۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴ تماس حاصل فرمایید.

پیگیری و ریجکت ویزای کشور هند

توجه داشته باشید که مدت زمان ویزاهای هند حداکثر تا 30 روز معتبر خواهد بود و درخواست ویزا طبق خواسته شما برای اقامت در این کشور صادر خواهد شد. برای مثال؛ اگر شما تمایل به 8 روز اقامت در هند داشته باشید ویزای این کشور برای این مدت زمان برای شما معتبر خواهد بود. برای دریافت هر یک از ویزای های این کشور مدت زمان خاصی مورد نیاز خواهد بود که در ادامه به هر یک اشاره کرده ایم:

  • ویزا عادی هند: این ویزا طی 7 الی 8 روز کاری بررسی خواهد شد.
  • ویزا نیمه فوری هند: پاسخ این ویزا طی 4 الی 5 روز صادر می شود.
  • ویزا فوری هند: پاسخ این ویزا طی 2 الی 4 روز ارائه خواهد شد.

امکان ریجکتی ویزای هند نیز وجود نداشته و در صورت وجود هرگونه مشکلی به اطلاع شخص درخواست کننده خواهد رسد.

همیشه سفر معتبر سامانه جهت انتخاب تورهای داخلی و خارجی از جمله تور اوکراین می باشد. با رزرو هتل خارکوف از اقامت در لوکس ترین هتل های این کشور لذت ببرید.

برگشت به منو