بنر ویزا بلاروس

ویزا بلاروس

درباره ویزای بلاروس

بلاروس یکی از کشور های اروپای شرقی به پایتخت شهر مینسک می باشد که مورد توجه خیل عظیمی از گردشگران قرار گرفته است.برای سفر به این کشور باید حتما ویزا بلاروس را در دست داشته باشید که بهترین و مطمئن ترین روش دریافت ویزا بلاروس بی شک اقدام از طریق آژانس گردشگری همیشه سفر دانست.

این کشور علاوه بر جنبه گردشگری از جنبه های دیگری نیز برای بسیاری حائز اهمیت می باشد و هر شخصی متناسب با خواسته ای که دارد باید نسبت به ویزای مورد نظر خود اقدام نماید.

باید بدانید که برای اخذ ویزای بلاروس باید مراحل خاصی را طی کرده و شرایط اخذ آن را نیز داشته باشید. البته هر یک از ویزا ها ویژگی های خاص خود را داشته و با اخذ هر یک می توانید به مدت محدود در این کشور اقامت داشته باشید.

با داشتن پاسپورت بلاروس می توانید به ۴۳ کشور جهان بدون نیاز به ویزا وارد شده و برای ۴۰ کشور دیگر نیز ویزا را از فرودگاه دریافت نمایید.در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

در اولین قدم برای اقدام برای ویزا بلاروس می بایست فرم مشخصات فردی رو پر کرده و برای ما ارسال کنید.

برای اطلاعات از شرایط ویزا بلاروس میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷ (شنبه تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ و پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳) و یا برای مشاوره آنلاین در واتساپ با شماره ۰۹۱۲۳۲۵۴۵۵۰ و یا ۰۹۱۰۷۵۸۵۶۹۴ در ارتباط باشین.

انواع ویزای بلاروس

ویزای بلاروس را می توان از جنبه هدف شما از سفر به انواع مختلفی دسته بندی نمود و می توانید متناسب با خواسته خود نسبت به دریافت هر یک از این ویزا ها اقدام نمایید. انواع ویزای بلاروس از قرار زیر خواهند بود:

 ویزا توریستی

این ویزا همانطور که از نام آن پیداست به منظور گشت و گذار در این کشور صادر می شود و با اخذ آن می توانید به مدت محدود و کوتاهی در این کشور اقامت داشته باشید.

ویزا ترانزیت بلاروس

این ویزا در صورتی ارائه خواهد شد که سفر شما منوط به پیاده شدن در فرودگاه بلاروس باشد و با در دست داشتن این ویزا اجازه خروج از فرودگاه نخواهید داشت و تنها می توانید پرواز خود را تعویض نمایید.

ویزا سرمایه گذاری بلاروس

ویزای سرمایه گذاری به افرادی تعلق می گیرد که تمایل به سرمایه گذاری در یکی از ایالت های کشور بلاروس داشته باشند.

 ویزا پزشکی بلاروس

این ویزا در صورتی امکان دریافت خواهد داشت که مدارک پزشکی شما مورد تایید یکی از بیمارستان های این کشور قرار بگیرد.

ویزا تحصیلی بلاروس

این ویزا به افرادی ارائه خواهد شد که تمایل به تحصیل در یکی از دانشگاه های این کشور داشته باشند. البته ویزای تحصیلی نیازمند ارائه مدارک خاص تحصیلی داشته و باید یکی از دانشگاه های بلاروس شما را پذیرش کنند.

ویزا کار بلاروس

ویزای کار به افرادی ارائه خواهد شد که تمایل به کار کردن در این کشور داشته باشند. برای اخذ این ویزا نیز باید توجه یک کارفرما را به خود جلب کرده و دعوتنامه ای از طرف وی داشته باشید.

ویزای شرکت در مراسم تدفین

ویزای اجرای برنامه

ویزای روزنامه نگاری

البته هر یک از ویزا های ذکر شده از نظر تعداد روزهای اقامت به انواع مختلف دسته بندی شده و برخی از آنها کوتاه و برخی بلند مدت هستند.

شرایط اخذ ویزای بلاروس

توجه داشته باشید که برای اخذ ویزای بلاروس راه دشواری پیش رو نداشته و می توانید به سهولت نسبت به اخذ ویزای آن اقدام نمایید. بیشترین درخواست ویزای بلاروس را می توان تحصیل و پزشکی دانست. ویزای تحصیلی بلاروس به دلیل هزینه های پایین در این کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته است و سالانه شاهد درخواست بسیاری برای این ویزا هستیم. داشتن تمکن مالی تنها شرطی است که برای اخذ تمامی ویزا های این کشور باید داشته باشید.

یکی از معدود کشورهایی در پاندمی کرونا بعد از رعایت حداکثری پروتکل ها اجازه صدور ویزا توریستی برای ایرانی ها صادر کرد کشور بلاروس بود که شما می توانید از طریق آژانس همیشه سفر از طریق تور به کشور زیبای بلاروس سفر کنید.برای اطلاع از نرخ تور بلاروس انجا را کلیک کنید.

مراحل اخذ ویزای بلاروس

برای اخذ ویزای بلاروس باید حتما به سفارت این کشور مراجعه نمایید. خوشبختانه سفارت کشور بلاروس در تهران مشغول به کار می باشد و می توانید با مراجعه به آن، درخواست خود را ثبت نمایید.قبل مراجعه به سفارت باید مدارک مورد نیاز سفارت برای دریافت ویزا را آماده نموده و مبالغ مورد نیاز سفارت را واریز نموده و فیش بانکی را به همراه مدارک به مسئول کنسولگری تحویل نمایید.البته در صورتی که اقدامات خود را جهت اخذ ویزا بلاروس از طریق آژانس همیشه سفر انجام دهید می توانید با اطمینان کامل تری درخواست خود را ثبت کنید و بدون مراجعه حضوری به سفارت ویزا خود را دریافت نمایید.

مدارک لازم ویزای بلاروس

برای اخذ ویزای بلاروس با توجه به ماهیت ویزا، مدارک خاصی از شما درخواست خواهد شد و باید کلیه مدارک را تهیه کرده و به سفارت این کشور ارائه نمایید. ابتدا باید مشخص کنید که تمایل به دریافت کدام یک از ویزاهای بلاروس دارید. برای مثال: برای اخذ ویزای پزشکی بلاروس باید مدارک پزشکی خود را ارائه کنید و این در صورتی است که برای ویزای تحصیلی ارائه مدارک تحصیلی امری ضروری خواهد بود. در حالت کلی ارائه مدارک زیر از جمله الزامات می باشد:
done ارائه پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار
done دو قطعه عکس رنگی ۵*۴ * ۵*۳ زمینه سفید (مربوط به ۶ ماه گذشته)
done گواهی شغلی
done تمکن مالی با حداقل موجودی ۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
done فرم مشخصات فردی و مشخصات فردی همسر
done داشتن دعوتنامه ای معتبر و متناسب با ویزای درخواستی
done ارائه بلیط رفت و برگشت
done واچر هتل
done بیمه مسافرتی
done ضمانت بازگشت از سفر

تعرفه خدمات ویزای بلاروس

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه داشته باشید را می توان میزان هزینه های ویزای بلاروس دانست. مبلغ ویزا های مختلف با یکدیگر متفاوت خواهد بود که الان در شرایط پاندمی کرونا تنها از ۲ طریق می توان جهت دریافت ویزا بلروس اقدام نمود.یکی دریافت ویزا از طریق تور که می توانید نرخ آن را در صفحه تور بلاروس مشاهده نمایید و دیگری ویزای توریستی یک هفته ای که ۸۵۰ دلار باید برای آن هزینه نمایید.باید بدانید که هزینه پرداخت شده توسط شما تنها برای بررسی پرونده می باشد و در هیچ شرایطی عودت داده نخواهد شد.بهتر است جهت دریافت ویزا بلاروس پکیج کلی تور بلاروس را خریداری نمایید.
خدماتهزینه همکارهزینه مسافر
ویزای توریستی یک هفته ای (ویزا تک)850 دلار850 دلار
ویزای توریستی یک هفته ای (ویزا در قالب تور)شروع نرخ به همراه اقامت در هتل ۳ ستاره از ۶۲۰ دلارشروع نرخ به همراه اقامت در هتل ۳ ستاره از ۶۲۰ دلار

پیگیری و ریجکت ویزای بلاروس

پس از اینکه مدارک خود را ارائه نمودید پس از حدود ۵ روز کاری می توانید پاسخ آن را دریافت نمایید و البته از طریق ویزا فوری این زمان می توانید تا ۴۸ ساعت نیز کاهش یابد.

توجه داشته باشید که امکان رد شدن درخواست ویزای شما نیز وجود خواهد داشت. اصلی ترین دلیل رد پرونده را می توان عدم واضح بودن تمکن مالی فرد متقاضی دانست. در این صورت مشکل پرونده به شما اعلام خواهد شد و می توانید درخواست خود را پس از اصلاح مورد دوباره به ثبت برسانید.

برگشت به منو