ویزای اکراین | ویزای اوکراین | پیکاپ ویزا اوکراین

پیکاپ ویزا اوکراین

ویزا اوکراین

همیشه سفر مجری تخصصی تور، ویزا و خدمات کشور اوکراین با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی ۱۰۰٪ مطمئن در خدمت مسافران گرامی می باشد.برای گرفتن ویزا اوکراین بهتر است که از طریق آژانس همیشه سفر اقدام کرد و با کمترین هزینه و زمان ویزای اوکراین خود را دریافت کنید.

شماره های تماس

۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷

۰۹۱۲۳۲۵۴۵۵۰

۰۹۱۰۷۵۸۵۶۹۴

۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴


وقت سفارت اوکراین

برای گرفتن وقت سفارت اوکراین و همچنین پیکاپ ویزا اوکراین بهتر است که از طریق آژانس همیشه سفر اقدام کرد و با کمترین هزینه و زمان ویزای اوکراین خود را دریافت کنید، از طریق لینک زیر هم می توانید جهت گرفت وقت از سفارت اوکراین اقدام کنید.

صدور ویزا اوکراین چه مقدار زمان می برد؟

سفارت اوکراین پس از دریافت درخواست ویزا و مدارک و فرم های مورد نیاز سفارت بعد از حداقل ۱۵ روز کاری ویزای اوکراین را صادر می کند.در صورت نیاز به بررسی بیشتر و مدارک بیشتر ممکن است پروسه صدور ویزا تا یک ماه نیز به طول بیانجامد.

سفارت اوکراین جهت دریافت ویزای اکراین کجاست؟

سفارت اوکراین در ایران در تهران، خیابان شهید باهنر، کوچه قادری، پلاک ۱۰ قرار دارد.اما کلیه مراحل دریافت ویزا و خدمات کشور اوکراین در ویزا سنتر کشور واقع در مرکز هروی سنتر در تهران انجام می گردد.

اولین کاری که برای گرفتن هر نوع ویزای اوکراین باید انجام داد، پر کردن آنلاین فرم درخواست ویزا می باشد.این کار باید با وسواس بسیار و ترجیحا توسط افراد آشنا با این پروسه انجام شود.برای وارد کردن اطلاعات ، شما حتما به آدرس ایمیل ، اطلاعات فردی دعوت کننده وتاریخ سفر قبلی به اوکراین (اگرقبلا سفری به اوکراین داشته بودید) نیاز دارید. هرگونه اطلاعات که در این فرم به غلط یا اشتباه وارد شود بدون تردید باعث ریجکتی شما خواهد شد.

بعد از پر کردن فرمها حتما باید از آنها پرینت گرفته و یک عکس سی وپنج در چهل و پنج میلیمتری بروی آن بچسباند.همراه داشتن این فرمها هنگام  تحویل مدارک الزامی است. همکاران ما در شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری همیشه سفر روزانه تعداد زیادی از این فرمها را برای مسافران کامل میکنند از این رو مرجعی قابل اطمینان برای راهنمایی شما مسافرین هستند و حتی میتوانید کار پر کردن فرم سفارت خود را به ما بسپارید.

انواع ویزای اوکراین

ویزای توریستی اوکراین

برای صدور ویزای توریستی اوکراین نیاز به دعوتنامه توریستی می باشد، این نوع دعوتنامه فقط از طریق شرکتهای مسافرتی اوکراینی مورد تایید سفارت اوکراین صادر  می شود ، بجز دعوتنامه ، مسافر به ووچرو کانفرمیشن هتل و برنامه سفرنیز نیاز دارد. شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری همیشه سفرسالهاست که بصورت منظم برگزارکننده تورهای اوکراین می باشد.تخصص شرکت ما برگزاری تورهای با کیفیت در شهرهای کیف، اودسا و لویواست.

ویزای دانشجویی

در این نوع ویزا، دعوتنامه باید از طرف دانشگاههای معتبر مورد تایید وزارت علوم کشور اوکراین صادر شود.برای اخذ پذیرش از دانشگاه به پاسپورت ، آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات داشجو نیاز است. بعداز اینکه اصل پذیرش دانشگاه به دست مسافر رسید، مسافر باید اصل پذیرش دانشگاه، آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات داشجو به همراه ترجمه و مهروزارت خارجه و دادگستری ، آزمایش سلامت پزشکی که باید توسط وزارت بهداشت مهر شود و ترجمه و مهروزارت خارجه و دادگستری داشته باشد را به ویزا سنتر تحویل دهد. شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری همیشه سفرسالهاست که در زمینه اعزام دانشجو به کشور اوکراین فعال می باشد و می تواند در کل این پروسه در کنار شما باشد.

ویزای بازدید از اقوام یا به اصطلاح ویزای  C- 02

در این نوع از ویزاها، مسافر قصد دارد که به دیدن یکی از دوستان یا اقوام خود در اوکراین برود.برای این نوع ویزا باید دعوتنامه محضری از طرف شخصی که در اوکراین اقامت دائم یا موقت داشته باشد صادر شود.در این دعوتنامه رعایت این نکات ضروری است : نام و نام خانوادگی، اسم پدر،محل سکونت، مشخصات گذرنامه، اطلاعات مجوز اقامت دائم یا موقت شخص دعوت کننده به اضافه نام و نام خانوادگی، اسم پدر،محل اقامت در اوکراین،هدف از سفر ، مشخصات گذرنامه و مدت زمان اقامت در اوکراین و تعداد دفعات ورود شخص دعوت شونده و همچنین کپی گذزنامه و کپی مدرک اقامت دعوت کننده نیاز است.

مسافر اصل دعوتنامه به همراه دیگر مدارک را باید تحویل ویزا سنتر بدهد.

ویزای کاری یا ویزای D-04

برای گرفتن ویزای کاری، یا از شرکتی برای شما دعوت به کار می آید یا برای مسافر یک شرکت در اوکراین ثبت می شود و از شرکت خود مسافر دعوتنامه صادر می شود. در دعوتنامه حقوقی باید این نکات رعایت شود: دعوتنامه بروی فرم رسمی و حاوی کد دراداره دولتی ثبت ،تاریخ و امضاء، نام و نام خانوادگی، اسم پدردعوت شده، محل سکونت در ایران و محل اقامت در اوکراین، مشخصات گذرنامه، هدف از سفرو مدت اقامت .

 

وقت سفارت اوکراین

مدارک مورد نیاز سفارت اوکراین جهت اخذ ویزای اوکراین

۱- پاسپورت معتبر که حداقل از تاریخ خروج مسافر از اوکراین سه ماه اعتبار داشته باشد وحداقل دو صفحه خالی داشته باشد.

۲- فرم درخواست ویزا که حتما باید پرینت شده فرم را امضا کرده و تحویل ویزا سنتر بدهید.

۳- دو قطعه عکس رنگی تمام رخ ۴*۳ با زمینه سفید که با عکس پاسپورت یکی نباشد.

۴- بیمه نامه مسافرتی ترجیحا سامان با حداقل پوشش ۳۵/۰۰۰ هزار یورویی (در دفتر همیشه سفر صادر می شود)

۵- مدارک مالی ترجیحا گواهی تمکن بانکی با حداقل موجودی یکصد میلیون ریال به بالا به همراه

الف-پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان ، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی

ب-وکال: پروانه وکالت. تاریخ و شماره نامه و حتما به دلار و یورو

*توضیحات تکمیلی:سرپرست خانواده می تواند برای کلیه اعضا خانواده اصل این پرینت را قرار دهد.

۶- فیش واریزی شصت و پنج دلاری که باید دلار به بانک ملی شعبه تجریش واریز کرد و فیش آن را به ویزا سنتر تحویل داد.

۷- هزینه ویزا سنتر که تقریبا سی و پنج یورو می باشد و باید بصورت اسکناس یورو به ویزاسنتر تحویل داد.

۸- اصل دعوتنامه که بنا به نوع ویزا باید دعوتنامه مناسب تهیه شود.

۹- گواهی شغلی:

ج-مشـاغل دولتـی: حکـم کارگزینـی، آخریـن فیـش حقوقـی و یـا نامـه از سـازمان مربوطـه بـا ذکـر مـدت اشـتغال، سـمت و میزان حقـوق دریافتـی

د-بازنشسته ها: ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی

ه-مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق

و-در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات

ز-معلمـان ، اسـاتید و اعضـاء هیئـت علمـی دانشـگاه: اصـل حکـم کارگزینـی یـا گواهـی اشـتغال بـه کار بـه همـراه فیـش حقـوق

ط-(دانش آموزان، دانشجویان) اصل نامه اشتغال به تحصیل جهـت دانـش آموزانـی کـه در سـال تحصیلـی قصـد سـفر دارنـد، عـلاوه بـر نامـه اشـتغال بـه تحصیـل، ارائـه اصـل رضایتنامـه کتبـی از مدیریـت مدرسـه بـا ذکـر تاریـخ سـفر الزامـی می باشـد.

۱۰- کپی تمام صفحات شناسنامه و کپی کارت ملی (در اندازه واقعی و هرکدام در یک صفحه A4 باشد) و اصل شناسنامه در روز تحویل مدارک در ویزا سنتر

صدور ویزا برای ایرانی ها پس از انجام مصاحبه ( در حال حاضر با برنامه اسکایپ انجام می شود) و اخذ تاییدیه از مراجع ذیصلاح دولتی اوکراین انجام خواهد پذیرفت. در نظر داشته باشید اگر به هر دلیلی با درخواست شما موافقت نشود هزینه ورودی سفارت و ویزا سنتر به شما باز پس نخواهد شد.

هزینه های زندگی در اوکراین

یکی از متداول ترین سوالات مسافر ها که از کارشناسان ما می پرسند درباره هزینه های زندگی از جمله اقامت و خرد و خوراک در کشور اوکراین می باشد.باید به این نکته اشاره کرد که تعیین هزینه های هر فرد با توجه به خلق و خو ، سلیقه و نوع سبک آن فرد با دیگری متفاوت است.

ما در اینجا سعی داریم حداقل های هزینه های زندگی در اوکراین را برای شما بررسی کنیم:

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در هزینه های زندگی محل اقامت است.یک خانه تقریبا ۵۰ متری در یک محله متوسط شهر کی یف را می شود با ماهی ۳۰۰ دلار اجاره کرد.به همین نسبت هرچه متراژ خانه بیشتر شود و ملک در محله بهتری قرار داشته باشد این اجاره بها افزایش می یابد.

در شهر کی یف می شود خانه های لوکس و مجلل در بهترین نقطه های شهر را اجاره کرد.لازم به ذکر است به ذکر است در کشور اوکراین بازسازی نمای ساختمان ها زیاد انجام نمی شود به همین دلیل اکثر ساختمان ها مشاعات معمولی و بعضا فرسوده ولی داخل واحد عموما تمیز و شیک دکوربندی شده است.

یک نکته دیگر درباره اجاره منازل این است که اکثر آنها به صورت فول فرنیش (وسایل کامل زندگی) یا نیمه فرنیش (فقط وسایل آشپزخانه) اجاره داده می شود که همینمقدار وسایل موجود در خانه می تواند بر میزان اجاره واحد تاثیرگذار باشد.

در رابطه با هزینه های خورد و خوراک اگر فرد اهل آشپزی کردن و حاضر کردن غذا در منزل باشد تقریبا در ماه چیزی در حدود ۱۵۰ دلار برای خرید مایحتاج خانه نیاز دارد.ولی اگر اهل رستورانگردی و تنوع غذایی باشد قیمت یک غذا معمولی در یک رستوران معمولی در شهر کی یف برای هر وعده چیزی در حدود ۱۵ تا ۲۰ دلار می شود.

پیکاپ ویزا اوکراین

اصطلاح پیکاپ ویزا عموما فقط برای ویزا کانادا و آمریکا که سفارت آنها در کشوری غیر از ایران قرار دارند استفاده می شود.مسافران کاراهای مربوطه جهت ویزا خود را در کشور دیگری انجام داده و رسید دریافت می کنند و با پاسپورت خود به کشور باز می گردند و در تاریخ اعلام شده به جای سفر به آن کشور جهت دریافت جواب ویزا توسط آژانسهای مسافرتی خدمات در اصطلاح پیکاپ ویزا را ثبت نام کرده و آژانس مراحل دریافت ویزا مسافر را انجام خواهد داد.شما می توانید اطلاعات و نرخ مربوط به پیکاپ ویزا همیشه سفر را در قسمت پیکاپ ویزا سایت مطالعه فرمایید.

و اما درباره پیکاپ ویزا اوکراین به دلیل اینکه کلیه خدمات ویزا اوکراین در ایران در سفارت و ویزا سنتر اوکراین در تهران انجام گیرد و نیاز به حضور مسافر جهت مصاحبه و دریافت ویزا در ویزا سنتر اوکراین می باشد عموماً نیازی به پیکاپ ویزا نیست یا بهتر بگوییم که اصلا پیکاپ ویزایی وجود ندارد.

مگر یک حالت خاص که مسافر تور اوکراین ثبت نام کرده باشد و همیشه سفر به عنوان مجری تخصصی و مستقیم تور اوکراین در ایران کلیه کارهای مربوط به ویزا (فرم سفارت، پرداخت ورودی سفارت و ویزا سنتر،‌پیکاپ ویزا اوکراین از ویزا سنتر) را بعد از رزرو تور توسط مسافر (حضوری و آنلاین) انجام خواهد داد و فقط مسافر یکبار جهت مصاحبه باید در ویزا سنتر حضور پیدا کند.

برای دریافت فرم ها اینجا را کلیک کنید.

جهت دریافت ویزای اکراین به آدرس زیر مراجعه نماید.

میدان هروی، خیابان گلستان پنجم، نبش خیابان نازک، مجتمع تجاری هروی سنتر، طبقه 

سفارت اوکراین در ایران در تهران، خیابان شهید باهنر، کوچه قادری، پلاک ۱۰ قرار دارد.

تلفن: ۲۲۳۹۷۱۹۵

فکس: ۲۲۳۹۷۲۹۲

Email: emb_ir@mfa.gov.ua

برگشت به منو