ویزا اسپانیا

ویزای اسپانیا

درباره ویزای کشور اسپانیا

اسپانیا یکی از کشور های محبوبی است که از جنبه های مختلف مورد توجه قرار گرفته است و با انتخاب آن می توانید سفری دلچسب به یکی از گردشگری ترین کشور های جهان داشته باشید. اسپانیا یکی از کشور های شینگن بوده و با داشتن ویزای شینگن دیگر کشور های عضو شینگن می توانید به آن سفر نمایید.

رزرو بلیت و هتل برای سفارت در سراسر جهان با کمترین هزینه در آژانس مسافرتی همیشه سفر

اصلی ترین مدرک مورد نیاز برای سفر به این کشور داشتن ویزا می باشد و باید بدانید که ویزای اسپانیا به دو صورت گروهی و انفرادی صادر می شود اما شانس دریافت ویزا در صورت درخواست گروهی بسیار بالاتر خواهد بود و در صورتی که درخواست خود را به صورت انفرادی ثبت نمایید ممکن است درخواست شما رد شود. بسیار درخواست گروهی را به منزله درخواست برای کلیه اعضای خانواده می دانند اما منظور از درخواست گروهی، درخواست از طریق آژانس های هواپیمایی می باشد که در این صورت کلیه امور ویزا نیز توسط مسئولین آژانس به انجام خواهند رسید.

تحصیل در ترکیه

انواع ویزای کشور اسپانیا

ویزای اسپانیا را می توان از جنبه های مختلفی به انواع متفاوت دسته بندی نمود که هر یک از آنها نیز ویژگی های منحصر به فرد خود را خواهند داشت و می توانید ویزا را متناسب با خواسته خود از سفر انتخاب نمایید. از جمله مهمترین انواع ویزای اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویزای توریستی اسپانیا

ویزای توریستی اسپانیا به عنوان پرتقاضاترین ویزای این کشور شناخته می شود و با در دست داشتن آن می توانید در این کشور به گشت و گذار و تفریح بپردازید. این ویزا موقت بوده و با در دست داشتن آن امکان کار یا تحصیل در این کشور نخواهید داشت و قبل از اتمام مدت زمان ویزا باید در خاک کشور مبدا حضور داشته باشید.

ویزای سرمایه گذاری اسپانیا

اسپانیا موقعیت های سرمایه گذاری متعددی داشته و به همین دلیل بسیاری از سرمایه گذاران این کشور را به این منظور انتخاب می کنند. توجه داشته باشید که برای سرمایه گذاری در اسپانیا می توانید از روش های مختلفی اقدام نمایید اما طبیعتا اصلی ترین شرط آن داشتن سرمایه کلان خواهد بود. رزرو سوری بلیط هواپیما برای سفارت از طریق شرکت خدماتی همیشه سفر معتبر و قابل استعلام مي باشد.

ویزای کاری اسپانیا

افرادی که تمایل به کار کردن در اسپانیا داشته باشند می توانند با یافتن یک کارفرما معتبر، ویزای کاری اسپانیا را دریافت کرده و در آن مشغول به کار کردن شوند. امکان تبدیل این ویزا به ویزای دائمی نیز وجود خواهد داشت.

ویزای تحصیلی اسپانیا

دانشگاه های اسپانیا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از این رو بسیاری از دانشجویان تمایل به تحصیل در این کشور دارند. برای تحصیل در این کشور حتما باید مورد تایید یکی از دانشگاه های اسپانیا قرار گرفته و دعوتنامه ای به سفارت این کشور از طرف دانشگاه ارائه نمایید.

ویزای ازدواج اسپانیا

در صورت ازدواج با یکی از شهروندان اسپانیایی می توانید با اثبات ازدواج خود، ویزای این کشور را دریافت نمایید.

ویزای ترانزیت اسپانیا

در صورتی که سفر شما مستلزم پیاده شدن در فرودگاه اسپانیا باشد این ویزا برایتان ارائه خواهد شد.

ویزای پزشکی

ویزای خبرنگاری

شرایط اخذ ویزای کشور اسپانیا

برای اخذ ویزای اسپانیا شرایط سختی را پیش رو خواهید داشت و تنها دلیل آن را می توان درخواست پناهندگی مردم در بسیاری از کشور های عضو شینگن دانست. از جمله مهمترین شرایط اخذ ویزای اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درخواست گروهی: گرچه امکان ثبت درخواست به صورت انفرادی وجود دارد اما توصیه می کنیم که به صورت گروهی و از طریق آژانس های مسافرتی درخواست خود را ثبت نمایید.
  • گردش حساب و تمکن مالی: گردش حساب همان تعداد تراکنش هایی است که طی 3 ماهه اخیر داشته اید و اصلا به میزان مبلغ بستگی ندارد و البته داشتن تمکن مالی حدود 100 میلیون تومان نیاز خواهد بود.
  • تاریخچه سفری: داشتن تاریخچه سفر به افسران ویزا ثابت خواهد کرد که شما به قصد گردش به اسپانیا سفر می کنید.

اگر قصد سفر به کشور لبنان، عروس خاور میانه را دارید، توصیه می کنیم برای رزرو هتل بیروت با کارشناسان ما در همیشه سفر تماس حاصل نمایید.

مراحل اخذ ویزای کشور اسپانیا

برای ثبت درخواست ویزای اسپانیا باید وقت سفارت را دریافت کرده باشید. در زمان تعیین شده، باید در کارگزاری حضور یافته و مدارک خود را ارائه نمایید. برای ویزای اسپانیا نیازی به مصاحبه نبوده و تنها عملیات انگشت نگاری انجام خواهد شد. سپس نتیجه برایتان اعلام خواهد گردید.

مدارک لازم ویزای کشور اسپانیا

کلیه مدارکی که به سفارت اسپانیا ارائه می نمایید باید حتما به زبان اسپانیایی ترجمه شده باشند و مهر دارالترجمه برای اثبات این امر کفایت خواهد کرد. از جمله مهمترین مدارک مورد نیاز برای ویزای اسپانیا نیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
done فرم درخواست ویزا
done دو قطعه عکس 3.5*4.5
done پاسپورت فعلی با حداقل 7 ماه اعتبار به همراه پاسپورت های قبلی
done رزرو بلیط هواپیما و واچر هتل
done گردش حساب معتبر و تمکن مالی
done رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا
done اصل و ترجمه شناسنامه

تعرفه خدمات ویزای کشور اسپانیا

یکی از مهمترین مواردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید را می توان میزان هزینه درخواست ویزا دانست. در این رابطه باید بدانید که به دلیل درخواست ویزای اسپانیا به صورت گروهی، هزینه آن توسط آژانس های مسافرتی از شما دریافت خواهد شد. هزینه وقت سفارت اسپانیا باید توسط فرد متقاضی پرداخت شود که حدود 200 هزار تومان خواهد بود.

پیگیری و ریجکت ویزای کشور اسپانیا

همانطور که درخواست ویزای اسپانیا را از دفتر BLS ثبت کرده اید، 21 روز بعد می توانید پاسخ آن را نیز از همان دفتر در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه طی ساعت های 14 تا 16 دریافت نمایید. امکان ریجکت شدن درخواست ویزای اسپانیا در صورت درخواست انفرادی وجود خواهد داشت و به همین دلیل توصیه می کنیم به صورت گروهی اقدام به اخذ این ویزا نمایید. از دیگر دلایل ریجکتی ویزای اسپانیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سوابق کیفری و حقوقی
  • ارائه مدارک جعلی

در صورتی که درخواست شما رد شود، امکان رفع ریجکتی برایتان وجود نداشته و تنها می توانید پس از 6 ماه درخواست خود را دوباره به ثبت برسانید. برای ثبت اعتراض نیز می توانید از روزهای یکشنبه تا چهارشنبه بین ساعت 13 تا 14 در سفارت این کشور حضور داشته باشید. 

تورهای مسافرتی در حال حاضر اهمیت زیادی در صنعت گردشگری دارند. همیشه سفر برگزار کننده انواع تورهای داخلی و خارجی از جمله تور بالی با بهترین کیفیت و خدمات می باشد.همچنین این شرکت توانایی اخذ ویزای بالی را دارد و بهترین و آسانترین روش اخذ ویزا را در اختیار شما قرار می دهد.

برگشت به منو