ویزا عربستان

ویزا عربستان

درباره ویزا

ویزا عربستان

سرانجام بعد از سالها امکان صدور ویزا سیاحتی (توریستی) عربستان ممکن شد! خیلی از ایرانیان همیشه درخواست بازدید از عربستان را (غیر از شهرهای زیارتی این کشور) را داشته اند و امکان صدور این ویزا و بازدید از عربستان ممکن نبود.به اطلاع شما بازدید کننده محترم میرسانیم که مجموعه همیشه سفر به صورت آنلاین درخواست ویزا عربستان یا همان ویزا سیاحتی عربستان را برای شما انجام خواهد داد.

ویزا توریستی عربستان

ویزا عربستان در حال حاضر به صورت الکترونیکی صادر می شود.مدت زمان صدور ویزا ۱۰ تا ۱۵ روز کاری است.اعتبار ویزا ۹۰ روز از روز صدور ویزا می باشد و به اندازه ۹۰ روز می توان در کشور عربستان اقامت نمود.در این نوع ویزا باید پرواز دوطرفه و اقامت کانفرم شده توسط شرکت همراه شما باشد که در هنگام ورود به کشور عربستان دچار مشکل نشوید. ویزا الکترونیکی عربستان

ویزا ۹۰ روزه عربستان

برای ورود به هر کشوری اولین موضوعی که به ذهن هر مسافر خطور خواهد کرد این موضوع است که برای سفر به کشور مقصد احتیاج به ویزا هست یا خیر.کشور عربستان بعد از سالها برای رونق گردشگری خود اقدام به صدور ویزای توریستی به صورت الکترونیکی نموده است. همانطور که گفتیم این ویزا به صورت الکترونیکی صادر می شود و از روز صدور ۹۰ روز اجازه سفر به کشور عربستان را با این ویزا دارید.این ویزا در سال برای هر نفر یکبار قابل دریافت می باشد.برای اقدام این ویزا لازم است ابتدا مدارک مورد نیاز شامل اسکن با کیفیت با دستگاه اسکنر از صفحه اول پاسپورت، اسکن یک قطعه عکس جدید را آماده کنید. پس از آماده سازی مدارک با کارشناسان ما تماس گرفته و پس از ارسال مدارک و گذارندان مدت زمان لازم برای صدور ویزا ویزای عربستان را بدون حتی مراجعه حضوری به صورت کاملا آنلاین دریافت نمایید.

ویزا توریستی عربستان با داشتن ویزا یا اقامت امارات (دبی)

این نوع ویزا از آبان ماه ۱۴۰۲ اجرایی شده که همیشه سفر برای اولین در مارکت توریستی ایران این نوع ویزا را معرفی کرده است.این نوع ویزا نسبت به ویزا توریستی هزینه کمتری دارد و در مدت زمان کوتاهتری صادر می شود.در این نوع ویزا اسکن با کیفیت اقامت یا ویزا دبی باید به همراه صادر مدارک (اسکن گذرنامه و اسکن با کیفیت عکس پرسنلی) بارگذاری گردد. همانطور که در بالا گفتیم این نوع ویزا هزینه کمتری دارد ( می توانید با تلفن ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷ با کارشناسان همیشه سفر نرخ ویزا توریستی دبی و ویزا عربستان را استعلام نمایید) و یک نکته اینکه این نوع ویزا باید با پرواز ترانزیت از کشور دبی انجام شود و ورود به کشور جده باشد. می توانید پرواز و هتل عربستان را با بهترین و پایین ترین نرخ از ما تهیه کرده و در صورت تهیه ویزا از ما از تخفیف ویژه پرواز برخوردار گردید.

هزینه ویزا عربستان

به علت نوسانات نرخ ارز ارائه قیمت ثابت برای این ویزا ممکن نیست برای همین همواره میتوانید با تماس در ساعات اداری با شماره تماس ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷ از نرخ روز ویزا عربستان آگاه شده و درخواست ویزا خود را ثبت نمایید

شرایط اخذ

مدت زمان لازم برای صدور این ویزا از ۱۰ تا ۱۵ روز کاری می باشد و این ویزا به صورت ویزا الکترونیکی صادر می گردد.

مراحل اخذ

1

مرحله اول

تماس با کارشناسان بخش ویزا همیشه سفر و دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷

2

مرحله دوم

تکمیل و ارسال مدارک مورد نیاز از طریق پیام رسان ها و یا ایمیل با بالاترین کیفیت

3

مرحله سوم

واریز هزینه ویزا به حساب شرکت همیشه سفر با نوید و اقدام برای ویزا

4

مرحله چهارم

صدور ویزا و ارسال ویزا الکترونیکی عربستان برای مسافر

مدارک لازم

done اسکن با بالاترین کیفیت از صفحه اول گذرنامه با ۱ سال اعتبار (با دستگاه اسکنر)
done اسکن با بالاترین کیفیت از عکس پرسنلی و یا فایل عکس (با دستگاه اسکنر)
برگشت به منو