مرکز نمایشگاه بین المللی در اوکراین

معمولا نمایشگاه بین المللی در اوکراین در مرکز نمایشگاه های بین المللی (UKRAINE INTERNATIONAL EXHIBITION CENTER) یکی از بزرگترین مجموعه های نمایشگاه اوکراین است که در مساحت ۵۸۰۰۰ مترمربع در ۳ قسمت مجزا 28،018 متر مربع فضای نمایشگاهی تشکیل شده است.

سالن های مدوله شده حاوی حدود 15 درب برای پیمانکاری فرعی نمایشگاه ها هستند. این مرکز کنگره شامل 14 سالن با ظرفیت 90 تا 600 مکان ، اتاق های مذاکره جداگانه ، کافه ها و رستوران های فست فود است. این منطقه در 5 دقیقه پیاده روی از ایستگاه لوله Livoberezhna Brovarsky Avenue و فقط برخی از ایستگاه های لوله ای از مرکز شهر واقع شده است.

نمایشگاه از فرودگاه بین المللی بوریسپول 27 کیلومتر فاصله دارد. برای 2500 اتومبیل پارکینگ وجود دارد. در طول سه سال گذشته ، بیش از 200 نمایشگاه بین المللی درآن برگزار شده است ، با حدود 50،000 غرفه و در مجموع تقریباً دو میلیون بازدید کننده از أن دیدن کرده اند.
نمایشگاه از مرکز شهر کی یف ۸.۵ کیلومتر از فرودگاه ژولیانی ۷.۵ کیلومتر فاصله دارد.

KiewExpoPlaza

KievExpoPlaza با مساحت 81.400 متر مربع بزرگترین و جدیدترین مکان نمایشگاه اوکراین است. 28000 مترمربع مساحت نمایشگاه در سه سالن وجود دارد و 8.650 متر مربع در منطقه آزاد موجود است. مرکز کنفرانس تعدیل شده را می توان به گونه ای ترتیب داد که 10 رویداد مختلف و همزمان را با مکان برای 50 تا 550 نفر به طور همزمان فراهم کند.

هر سالن دارای یک ورودی جداگانه با منطقه بارگذاری است ، به طوری که حداکثر هشت نمایشگاه می تواند به طور همزمان مطابق با استاندارد بین المللی برگزار شود. KievExpoPlaza فاصله زیادی با مرکز شهر در قسمت غربی کیف ، نزدیک ایستگاه لوله Nyvky (1.5 کیلومتر از طریق شاتل) و خیابان اصلی Peremohy Prospect ندارد. حدود 1.800 مکان پارک در اینجا موجود است.

مرکز کیف 39.82 کیلومتر خط مستقیم
فرودگاه بین المللی کیف Zhuliany IEV 20.63 کیلومتر
فرودگاه بین المللی بوریسپیل KBP 40.58 کیلومتر

برگشت به منو