ویزا امارات

ویزا امارات

درباره ویزای کشور امارات متحده عربی

یکی از کشور هایی که همواره مورد توجه بسیاری از گردشگران بوده و هست را می توان امارات دانست. با اینکه ابوظبی پایتخت این کشور می باشد اما بیشترین گردشگران شهر امارات را برای گشت و گذار در این کشور انتخاب می کنند. البته تنها مسافران گردشگری نیستند که این کشور را هدف قرار می دهند بلکه افراد مختلف به دلایل متفاوتی به کشور امارات سفر می کنند و هر یک از آنها باید از روش های خاصی اقدام نمایند با اینکه معمولا ویزا امارات به صورت گروهی صادر می شود .

رزرو صوری و خرید بلیط هواپیما با ارزان ترین قیمت در همیشه سفر

اما امکان اخذ این ویزا به صورت انفرادی نیز وجود خواهد داشت که در این صورت باید چک و یا ضمانت نامه بانکی نیز ارائه نمایید. برای اخذ ویزای امارات هر فردی باید شرایط مربوط به آن را داشته و مدارک کامل خود را ارائه نماید. این ویزا به صورت الکترونیکی صدور خواهد شد و البته در صورت مسافرت های گروهی، آژانس های مسافرتی و یا کارگزاری ها این ویزا را برایتان دریافت خواهند کرد.

ویزای امارات را می توان از جنبه های مختلفی به انواع متفاوت دسته بندی نمود که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و با اخذ هر یک می توانید برای موارد خاصی در این کشور اقامت داشته باشید.

خدمات رزرو بلیت هواپیما و هتل با پشتیبانی ۲۴ ساعته در سایت همیشه سفر قابل ارائه است.

یکی از مهمترین مواردی که سبب تفکیک ویزا امارات شده است را می توان مدت زمان مورد نیاز برای اخذ آن دانست. به گونه ای که برای دریافت ویزای امارات می توانید از طریق عادی و فوری اقدام نمایید. البته اصلی ترین دلیل تفکیک ویزای امارات را می توان هدف شما از سفر دانست. از جمله ویزای های مختلف امارات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انواع ویزای کشور امارات متحده عربی

این ویزا معمول ترین نوع ویزای کشور امارات می باشد. با در دست داشتن این ویزا می توانید به مدت محدودی در خاک این کشور مانده و به گشت و گذار و تفریح بپردازید. توجه داشته باشید که با اخذ این ویزا اجازه کار کردن در این کشور را نخواهید داشت.

این ویزا همانطور که از نام آن پیداست به افرادی تعلق خواهد گرفت که قصد سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشند. شرط اصلی برای سرمایه گذاری در این کشور را می توان داشتن تمکن مالی دانست.

این ویزا به افرادی تعلق خواهد گرفت که تمایل به کار کردن در این کشور داشته باشند. به منظور اخذ این ویزا باید کارفرمایی از این کشور دعوتنامه ای برایتان ارسال نموده و نام شما را به صورت مستقیم در دعوتنامه خود ذکر کند.

ویزای تحصیلی همانطور که از نام آن پیداست به افرادی تعلق خواهد گرفت که تمایل به تحصیل در این کشور داشته باشند. این ویزا تا مدت زمان پایان دوره تحصیلی معتبر خواهد بود.

ویزای ترانزیت در صورتی ارائه خواهد شد که سفر شما منوط به پیاده شدن در این کشور باشد. این ویزا به صورت موقت بوده و اجازه خروج از فرودگاه را به شما نخواهد داد.

افرادی که با یک شهروند اماراتی ازدواج کرده باشند امکان اخذ این ویزا را خواهند داشت.

شرایط اخذ ویزای کشور امارات متحده عربی

برای دریافت ویزای امارات باید به مواردی توجه داشته باشید و حتما شرایط ویزای امارات برایتان جالب خواهد بود. در ادامه به شرایط اخذ ویزای امارات اشاره نموده ایم: – دختران زیر 18 سال به هیچ وجه به صورت انفرادی اجازه اخذ ویزای امارات نخواهند داشت. – آقایان زیر 18 سال نیز باید برای درخواست ویزای انفرادی امارات؛ شناسنامه پدر و مادر را به همراه داشته باشند. – مدت زمان اقامت شما باید بیشتر از 6 روز باشد. – در صورتی که فرودگاهی غیر از ابوظبی، امارات و شارجه را انتخاب کرده باشد حتما باید این مورد را در فرم درخواست ویزا ذکر کرده و به افسران ویزا اطلاع دهید. – اعتبار ویزای امارات 14 روز می باشد و در صورتی که یک روز از زمان ویزای شما بگذرد باید جریمه نقدی پرداخت نمایید و البته امکان زندانی شدن نیز وجود خواهد داشت. ویزای هند را می توان با توجه به هدف شما از سفر به انواع مختلفی دسته بندی کرده و با توجه به خواسته شما، نسبت به دریافت  ویزای این کشور اقدام کرد.

مراحل اخذ ویزای کشور امارات متحده عربی

برای اخذ ویزای امارات داشتن یک کفیل الزامی خواهد بود. بهترین روش برای دریافت ویزای امارات را می توان مراجعه به آژانس های مسافرتی دانست. در این صورت این آژانس ها از فرد متقاضی ضمانت دریافت کرده و امور مربوط به ویزا را انجام خواهند داد.

مدارک لازم ویزای کشور امارات متحده عربی

درخواست ویزای امارات حتما باید به دست یک کفیل انجام شود و به همین دلیل برای تحویل مدارک مراجعه خودتان ثمره ای نخواهد داشت. برای اخذ ویزای امارات نیازی به ترجمه مدارک نبوده و باید اصل آنها را ارائه نمایید. از جمله مهمترین مدارک مورد نیاز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
done فرم درخواست ویزای امارات
done عکس 4*3
done اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
done اصل و کپی کارت ملی
done کپی تمامی صفحات شناسنامه
done بلیط رفت و برگشت هواپیما
done واچر هتل
done چک ضمانت در صورت درخواست انفرادی

تعرفه خدمات ویزای کشور امارات متحده عربی

یکی از مهمترین مواردی که حتما باید به آن توجه داشته باشید را می توان میزان هزینه های ویزا دانست. هر یک از انواع ویزاهای امارات قیمت متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت. برای مثال در صورت درخواست ویزای 14 روزه عادی امارات باید هزینه ای برابر با 290 درهم و در صورت درخواست ویزای فوری امارات هزینه ای حدود 380 درهم از شما درخواست خواهد شد.

پیگیری و ریجکت ویزای کشور امارات متحده عربی

برای دریافت پاسخ ویزای عادی امارات حدود 7 روز و برای ویزای فوری آن حدود 3 روز باید منتظر بمانید. با اینکه امکان ریجکت شدن پرونده درخواست ویزای امارات بسیار پایین می باشد اما در صورتی که فرد متقاضی شرایط ویزای امارات ذکر شده در بخش های قبل را نداشته باشد پرونده وی ریجکت داده خواهد شد. پس از تکمیل ایرادات پرونده درخواست ویزا می توانید درخواست خود برای دریافت ویزا را دوباره ارسال نمایید. تور بیروت از پرطرفدارترین تور خارجی شرکت خدمات مسافرتی همیشه سفر می باشد. برای اطلاع از قیمت و رزرو تور با همکاران ما تماس بگیرید.

برگشت به منو