تور دبی

تور دبی

تور دبی می تواند شما را با کمترین هزینه و بیشترین استفاده به زیباترین و مدرن ترین شهر خاورمیانه ببرد. امروزه دبی به دلیل معماری بی نظیرش و مراکز تجاری وصف نشدنی اش که مهمان مشهورترین برندهای جهانی می باشد به یکی از گردشگر پذیرترین شهرهای خاورمیانه تبدیل شده است. البته با یک تور دبی این امکان وجود دارد تا جاذبه های گردشگری بیشتری از دبی را بشناسید.

آشنایی با کشور دبی

این شهر در سواحل جنوب شرقی خلیج فارس واقع شده است و دبی، یکی از هفت امارت نشین این کشور است. ابوظبی و دبی تنها دو اماراتی هستند که در شورای عالی فدرال این کشور دارای حق وتو در مورد مسائل مهم و دارای اهمیت ملی هستند. شهر دبی در خط ساحلی شمالی امارات واقع شده است و سرپرستی منطقه شهری دبی –شارجه -عجمان را بر عهده دارد. دبی میزبان نمایشگاه جهانی 2020 است.

دبی به عنوان یک شهر جهانی و قطب تجاری خاورمیانه مطرح شد. همچنین یک مرکز اصلی حمل و نقل مسافر و محموله است. در دهه 1960، اقتصاد دبی بر مبنای درآمدهای حاصل از تجارت و تا حدودی امتیازات اکتشاف نفت بود، اما نفت تا سال 1966 کشف نشد.درآمد نفت برای اولین بار در سال 1969 شروع شد. درآمد نفتی دبی به سرعت بخشیدن  توسعه اولیه کمک کرد. ذخایر آن محدود و سطح تولید پایین است: امروزه کمتر از 5 درصد درآمد امارات از نفت است.

سفر با تور دبی

دبی در ابتدا شهری کویری بوده در کنار سواحل خلیج فارس اما امروزه به شهری لوکس و تجاری در  خاورمیانه شهرت یافته است. از فروشگاه های بی نظیرش گرفته تا جاذبه های گردشگری دیگری مانند پیست های اسکی که در قلب کویری دبی وجود دارد دلیلی شده است تا افراد زیادی تمایل سفر به دبی را  داشته باشند. لذا تور دبی وسیله ای است برای رساندن افراد زیادی به زیبایی های شهر دبی البته اگر افراد متقاضی در تور دبی تمایلی به استفاده از هتل های ستاره بالا و رستوران ها و اماکن لاکچری دبی نداشته باشند بدون شک با کمترین هزینه بیشترین لذت را از سفر به دبی خواهند داشت.

دبی از جمله شهرهایی بوده که در سواحل کناری خلیج فارس می باشد و بسیار به ایران نزدیک است لذا دارای جاذبه های گردشگری فراوانی بوده که تور دبی با برنامه ریزی دقیقی از سفر خود به دبی می تواند در ارزانترین قیمت بیشترین گردش را برای مسافران خود در نظر بگیرد.

چگونگی اخذ ویزای دبی

ویزا دبی (ویزا توریستی دبی) که معمولا ویزا ۱۴ روزه سفر به دبی است، به صورت آنلاین صادر می شود و به صورت جدا از پاسپورت در یک برگه صادر شده و در هنگام ورود به کشور دبی جز مدارک الزامی می باشد.در ذیل یک نمونه از ویزا دبی صادر شده توسط همیشه سفر قابل مشاهده می باشد.

ویزا دبی (امارات)

واحد پول دبی

واحد پول دبی و امارات متحده عربی درهم است.

واحد پول دبی

زبان رسمی شهر دبی

زبان عربی زبان ملی و رسمی امارات متحده عربی است. گویش عربی خلیج فارس توسط مردم امارات متحده عربی صحبت می شود. انگلیسی به عنوان زبان دوم استفاده می شود. سایر زبانهای عمده ای که به دلیل مهاجرت در دبی صحبت می شوند عبارتند از مالایایی، هندی اردو (یا هندوستانی)، گجراتی، فارسی، سندی، تامیلی، پنجابی، پشتو، بنگالی، بلوچی، تولو، کانادایی، سینهالی ، مراتی، تلوگو، تاگالوگ و چین و بسیار از زبانهای دیگر.

دین رسمی مردم دبی

قانون اساسی موقت امارات متحده عربی اسلام را دین رسمی امارات اعلام کرد. دولت تقریباً 95 درصد مساجد را یارانه می دهد و تمام امامان را استخدام می کند. تقریباً 5 درصد مساجد کاملاً خصوصی هستند و چندین مسجد بزرگ دارای موقوفات خصوصی بزرگ هستند. همه مساجد دبی توسط اداره امور اسلامی و فعالیتهای خیریه اداره می شود که تحت عنوان “اوقاف” در دولت دبی شناخته می شود و همه امامان توسط دولت منصوب می شوند. هر شخصی که تبلیغ نژادپرستی، نفرت مذهبی یا ترویج افراط گرایی مذهبی می کند، معمولاً زندانی و تبعید می شود.

دین امارات

فرهنگ و آداب و رسوم مردم دبی

فرهنگ امارات عمدتا حول دین اسلام و فرهنگ سنتی عرب می چرخد. تأثیر فرهنگ اسلامی و عربی بر معماری، موسیقی،آشپزی و شیوه زندگی آن نیز بسیار برجسته است. پنج بار در روز، مسلمانان از مناره های مساجد که در سراسر کشور پراکنده شده اند به نماز دعوت می شوند. از سال 2006، تعطیلات آخر هفته جمعه-شنبه است، به عنوان سازش بین قداست روز جمعه برای مسلمانان و آخر هفته غربی ها، شنبه تا یکشنبه.  اما قبل از سال 2006، آخر هفته پنجشنبه – جمعه بود.

فرهنگ امارات

دیدن مکان های گردشگری با تور دبی

بدون شک مجریان تور دبی برای چندمین بار به دبی سفر می کنند و زمانی که سفر شما با تور دبی انجام پذیرد، مسئولین تور تمامی جاذبه های گردشگری شهر دبی را شناخته و  طی برنامه ریزی های دقیق و منظم در ساعات مختلفی از روز این امکان را دارید تا از مراکز خرید مختلف و همچنین بازارهای سنتی ، پارک های قدیمی، پارک های آبی، سواحل دیدنی خلیج فارس بازدید کنید.

مکان های گردشگری با تور دبی

استفاده از جاذبه های زیبای کنار آب خصوصا از جهاتی که هوای دبی همیشه گرم می باشد، مراسمات فستیوال های دبی، نقاطی که در دبی دیدنی هستند و مکان امنی برای ورود خانواده ها به آنجا می باشد مانند الممزار که بطور حتم زیباترین ساحلی است که تور دبی آنجا را نادیده نخواهند گرفت، دیدن جمیرا جزء سواحل طلایی و دیدنی دبی بوده که نخل های فراوانی پیرامون آن را فرا گرفته اند و هیچ گاه بازدید از جمیرا از دید تور دبی پنهان نخواهد ماند. روسی از جمله ساحل های دبی است که بیشتر میزبان توریست ها می باشد. بیشترین لذت سفر با تور دبی اینجاست که همیشه سعی می کنند هتل هایی ساحلی را برای اقامت مسافران خود انتخاب نمایند.

مهم ترین جاذبه های دیدنی تور دبی

برج خلیفه را ببینید

برج خلیفه به عنوان شهر عمودی،  شگفتی زنده توصیف شده است،بلندترین ساختمان جهان است .برج خلیفه که با ظرافت از بیابان برخاسته است، این شهر را با اتحاد فوق العاده ای از  فنی ومهندسی و صنایع دستی دقیق مورد توجه قرار می دهد. برج خلیفه ۲۰۰ طبقه با ارتفاع ۸۲۸ متر و ۱۶۰ سطح قابل سکونت دارد که بزرگترین  ساختمان در جهان است.

این برج در ۴ ژانویه ۲۰۱۰ افتتاح شد. این برج تنها ۱۳۲۵ روز پس از شروع کار حفاری در ژانویه ۲۰۰۴ به بلندترین سازه ساخته دست بشر در جهان تبدیل شد. برج خلیفه از رکورد ۳۳۰/۰۰۰ متر مکعب بتن استفاده کرد. ۳۹/۰۰۰ تن تقویت کننده فولاد؛ ۱۰۳/۰۰۰ متر مربع شیشه؛ و ۱۵/۵۰۰ متر مربع از فولاد ضد زنگ برجسته. ساخت این برج ۲۲ میلیون ساعت زمان صرف کرد.

برج خلیفه دبی

نمی توانید به دبی بروید و برج را از دست بدهید. بلندترین ساختمان جهان که تقریباً از همه جا در شهر قابل مشاهده است. بلیط های طبقه بالا  ممکن است گران قیمت باشند و در روزهای مه آلود چیزهای زیادی را نمی توانید ببینید. اگر در یک روز روشن به قله بروید، نمای فوق العاده ای دارد. اگر می توانید، نمایش فواره را که در طول روز در دریاچه مقابل برج برگزار می شود، تماشا کنید! یک مزیت این است که درست در مرکز خرید است، بنابراین با یک تیر دو نشون می زنید.تعطیلات دبی بدون بازدید از برج خلیفه کامل نمی شود.

برج خلیفه، ساختمان دیدنی در لیست مسافران از مکان های گردشگری برای بازدید در تور دبی قرار دارد. چشم اندازهای حیرت انگیز از طبقه ۱۲۴ این برج تجربه یک زندگی است، بیابان از یک طرف و اقیانوس فیروزه ای آبی را در طرف دیگر مشاهده خواهید کرد. اگر در دبی هستید، بازدید از این مکان را که در فهرست مکان های توریستی دبی قرار دارد، از دست ندهید.

زمان: روزانه ۸:۳۰ صبح تا ۱ بامداد

مکان: بلوار شیخ محمد بن راشد – مرکز شهر دبی – دبی – امارات متحده

برج العرب – ساختار تحمیل کننده

برج العرب در صدر فهرست مکان های گردشگری در تور دبی برای بازدید در سال ۲۰۲۱ قرار دارد. این هتل چهارمین هتل بلند جهان و یکی از گرانترین هتل های ۷ ستاره در جهان است که دارای شاهکارهای زیادی است. برج العرب به زیبایی در عصر با رقص نوری زیباو تجربه بی شماری از کاوش در جاذبه های دبی را ارائه می دهد.

چه چیزی خاص است؟ نوار منظره آسمان در طبقه ۲۷ بی نظیرترین منظره را از نخل جمیرا ارائه می دهد.

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

مکان: خیابان جمیرا – ام سوقیم – دبی – امارات متحده عربی

زمان: ۱۲ ظهر تا ۶ بعد از ظهر

برج العرب دبی

ساحل جمیرا – آبهای بکر

ساحل جمیرا  با شن های سفید یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی در دبی است که برای همه مسافران ایده آل است. این ساحل برای همه دوستداران ساحل و دوستداران غروب آفتاب مناسب است. با مجموعه ای از هتل های عجیب و غریب در سرتاسر جاده منتهی به ساحل، امکانات در سطح جهانی و منظره باشکوه غروب آفتاب ، مقصدی عالی است.

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

زمان: ۷:۳۰ صبح تا ۱۰ شب

ساحل جمیرا دبی

آبنمای دبی

آب نمای دبی،یکی از پربازدیدترین جاذبه ها در تور دبی است که در مرکز شهر قرار دارد.این آبنما که لقب بزرگترین آبنمای موزیکال دنیا را به خود اختصاص داده داخل دریاچه مصنوعی برج خلیفه واقع شده است و ۳ جاذبه مهم شهر ُیعنی مرکز خرید دبی مال،بازار عربی سوق البهار، برج خلیفه را در اطرافش قرار گرفته اند.

آبنمای دبی بلندترین فواره های دنیا را دارد و در هر نمایشی می تواند ۲۲ هزار گالون آب را تا ارتفاعی در حدود ۱۵۰ متر که برابر با ساختمان ۵۰ طبقه است به بیرون پرتاپ کند.هر روز از ساعت ۱۵ به بعد در نمایش های ۵ تا ۶ دقیقه ای می توانید شاهد رقص زیبای آب در آبنمای دبی باشید.

آبنمای دبی

جاذبه ای که تماشای آن هیچ هزینه ای برای شما در بر نخواهد داشت و می توانید هرچقدر که دلتان خواست از تماشای نمایش ها لذت ببری البته به شرطی که بتوانید جای مناسبی برای خود در میان انبوه جمعیت پیدا کنید.

مرکز خرید دبی

این مرکز خرید در مرکز شهر به خاطر فروشگاه های لوکس مانند کارتیه و هری وینستون معروف است. همچنین دارای آکواریوم ، پیست اسکی و نمای 360 درجه از شهر از بلندترین ساختمان جهان، برج خلیفه است.

این مرکز خرید که به دلیل جشنواره های عجیب و غریب خرید خود “جشنواره خرید دبی” و “شگفتی های تابستانی دبی” مشهور است . یکی از بهترین مکانهای دیدنی در تور دبی، دبی مال  است که ورود به برج خلیفه را فراهم می کند و همچنین آکواریوم مشهور دبی را در خود جای داده است و دارای مجموعه ای ازسرگرمی های متنوع  است – منطقه بازی، زمین اسکیت روی یخ و مالتی پلکس. می توانید سوغاتی هایی از این مرکز خرید و یا جواهرات خریداری کنید، انتخاب ها بی پایان است. دبی مال بدون شک یکی از بهترین مکان های دیدنی در دبی است.

مرکز خرید دبی

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

زمان بازدید: ۹ تا ۲۲:۳۰

خانه شیخ سعید آل مکتوم

این کاخ سابق مسکونی یکی از معتبرترین حاکمان امارات، شیخ سعید بن مکتوم آل مکتوم بود. با توجه به اهمیت تاریخی غنی این مکان، این مکان به عنوان یکی از محبوب ترین مکانهای دیدنی در دبی محسوب می شود. در حال حاضر، این ساختمان به موزه تبدیل شده است و طیف وسیعی از مصنوعات متناسب با سلسله عرب را به نمایش می گذارد.

گشت و گذار در دبی بدون بازدید از خانه شیخ سعید آل مکتوم، که موزه عکس ها و اسناد تاریخی دبی را در بر می گیرد، ناقص است و نمایی از تاریخ دبی را نشان می دهد. این خانه مظهر معماری عربی است که دارای طراحی باشکوه و همراه با فضاهای داخلی مجلل است.

خانه شیخ سعید آل مکتوم

زمان: یکشنبه پنجشنبه 8:30 صبح تا 8:30 بعد از ظهر، جمعه 3 تا 8:30 بعد از ظهر

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

پارک وایلد وادی

وایلد وادی یک پارک تفریحی محبوب واقع در مقابل برج خلیفه است که بیش از25 نوع سرگرمی  دارد. این مکان کاملی برای لذت بردن با خانواده است که همراه با آشنایی با فولکلورهای عربی است که بر اساس آن وایلد وادی بنا شده است. بدون شک، این یکی از بهترین مکان های دیدنی در تور دبی است.

پارک وایلد وادی

بهترین برای: بچه ها!

زمان وایلد وادی: نوامبر تا فوریه: 10 صبح – 6 بعد از ظهر مارس تا می: 10 صبح – 7 بعد از ظهر ژوئن تا آگوست: 10 صبح تا 8 شب سپتامبر و اکتبر: 10 صبح – 7 بعد از ظهر

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

نهر دبی – اوج زیبایی

نهر دبی در فهرست مکان های دیدنی برای  زوجین در دبی قرار دارد. نهر آب دریا طبیعی است که از مرکز شهر عبور می کند. گردشگران می توانند از قایق یا آبرا برای مشاهده بندر در طرف دیگر استفاده کنند. چشم انداز زیبا از شهر، غنی شده از تاریخ دبی، آن را به یکی از رمانتیک ترین مکان های گردشگری دبی تبدیل کرده است.

نهر دبی

ایده آل برای: خانواده، زوج ها و دوستان.

مکان: نهر دبی، دبی، امارات متحده عربی

زمان: 8 صبح تا 11 شب

بازار دیره – طلا در همه جا

به خریداران توجه کنید! بهشت شما برای خریدهای نامحدود درست در محبوب ترین مکان گردشگری دبی بازار دیره است. از فرهنگ کسب و کار دبی مطلع شوید. نه تنها می توانید طلا ویا پارچه های نساجی بخرید می توانید ادویه جات و ترشی جات را هم در این بازار تهیه کنید. با توجه به دلخواه خود از طیف وسیعی که ارائه می دهد، خرید کنید.

بازار دیره دبی

ایده آل برای: زنان!

زمانبندی: همه روزه: از 7 صبح تا 12 بعد از ظهر و 17 بعد از ظهر تا 19 بعد از ظهر از ساعت 17 تا 19 بعد از ظهر

مکان: دیره، نزدیک محل اتصال جاده بنیاس و جاده قدیمی بلادیا

بازار ابن بطوطه

مرکز خرید ابن بطوطه بزرگترین مرکز تجاری در جهان است که دارای بیش از 270 مغازه، 50 رستوران و 4500 متر مربع پارکینگ است! معماری و شکوه مرکز خرید بسیار هیجان انگیز است. از این مکان های محبوب گردشگری دبی دیدن کنید تا شاهد شعله ور شدن و فرهنگ دبی در تفریح و تجمل باشید.

ایده آل برای: خانواده، زوج ها و دوستان.

زمان: 10:00 صبح – 12:00 صبح

مکان: خیابان شیخ زاید – روستای جبل علی – دبی – امارات متحده عربی

سافاری صحرا – هاپ روی شتری

در حالی که تعداد مکان های اطراف برای بازدید فراوان است، تعداد فعالیت های اطراف دبی نیز به همان اندازه جذاب است. سافاری صحرایی در دبی یکی از بهترین سافاری های دبی است که می توانید در تور دبی آنرا تجربه کنید. کشف کویرهایی که در پرتگاه قرار گرفته اند قطعاً چیزی است که نمی توانید آن را از دست بدهید. این یکی از آن فعالیت های همه کاره است که می توانید نه تنها با دوستان خود بلکه با کل خانواده بدون هیچ محدودیتی از آن لذت ببرید.

سافاری صحرا دبی

ایده آل برای: دوستان، خانواده، انفرادی

ساعات کار: هر روز از ساعت 15:30 تا 21:30

هزینه: 80-90 دلار

مکان: خیابان 10-منطقه صنعتی Alquoz4  – دبی شماره 4-امارات متحده عربی

مارینای دبی – تصویر ثروت

مکان بعدی در لیست مکان هایی که باید در دبی بازدید کنید شامل مارینای دبی است. این مکان به یکی از عجیب ترین مکان های دیدنی تبدیل شده است. این مکان محبوبیت و رشد بسیار زیاد خود را عمدتا به دلیل این واقعیت که یکی از بزرگترین تفرجگاه های دریایی ساخته شده توسط انسان در سراسر جهان محسوب می شود، چند برابر کرده است. نه تنها خود ماریناو مرکز خرید دب مارینای مال مسافران با فعالیتهای زیادی از جمله رستوران،پارک ها، باغ ها،مناطق بازی احاطه شده در اطراف آن می توانند تجربه ی بی نظیری را از آن خود و خانواده تان نمايید.

ایده آل برای: دوستان، خانواده، انفرادی

مکان: منطقه مسکونی در دبی ، امارات متحده عربی

زمان: 10 صبح تا 11 شب

شرکت همیشه سفر در زمینه ی فروش بلیط چارتری داخلی و خارجی، اخذ ویزا، رزرو هتل و فروش تور داخلی و خارجی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

مارینای دبی

اسکی دبی – استعداد خود را به خوبی استفاده کنید

در لیست بعدی مکان ها و کارهایی که می توانید در دبی انجام دهید شامل بازدید از اسکی دبی است. اسکی دبی در مساحت کلی 22،500 متر مربع، یکی از بهترین استراحتگاه های سرپوشیده در دبی است. این اقامتگاه به طور خاص به برف و اسکی در دبی اختصاص دارد. تمام مکان پوشیده از برف است که به شما احساس لذت بردن از فعالیت های اطراف آلپ را می دهد تا دبی. اطمینان حاصل کنید که تا زمانی که آنجا هستید از پارک برفی نیز دیدن کنید و برای کامل کردن این احساس ، مقداری شکلات داغ در کلبه های موجود در اطراف میل کنید.

بازدیدکنندگان مجازند پنگوئن ها را از دیوار شیشه ای ببینند و نمایش آنها به تنهایی شگفت انگیز است. محوطه نگهداری خصوصی ممنوع است، اما فقط مشاهده آنها در آنجا یک تجربه خوب است. به غیر از این، شما همچنین می توانید در استخر ده فوت عمیق با پنگوئن ها شنا کنید و وقت خود را بگذرانید. بچه ها از بازی با پنگوئن ها بسیار لذت می برند.

اسکی دبی

ایده آل برای: دوستان، خانواده

قیمت: 50.00 دلار

مکان: خیابان شیخ زاید – البرشا آل برشا 1 – دبی – امارات متحده عربی

زمان: 10 صبح تا 10 شب

باغ معجزه دبی-بزرگترین باغ گل

اگر عاشق گل ها و طبیعت به طور کلی هستید، مطمئناً بدون هیچ گونه تردیدی باغ معجزه دبی را دوست خواهید داشت. اگر برنامه سفر شما شامل این مکان خاص در زمانی که در دبی هستید نمی شود، وقت آن است که آن را تغییر دهید. سرسبزی با رنگهای پر جنب و جوش گلها به تنهایی کافی است تا شما را متعجب کند. این بزرگترین باغ گل طبیعی در دبی است و بهترین قسمت این واقعیت این است که این گل ها  در بیابانی می روید.

ایده آل برای: دوستان، خانواده

زمان: 09:00 صبح تا 09:00 PM

قیمت: 31.61 دلار

مکان: البرشا جنوبی 3 – دبی – امارات متحده عربی

باغ معجزه دبی

دهکده جهانی- از اجرای هنرمندان جهانی لذت ببرید

دهکده جهانی اولین مقصد خانوادگی برای فرهنگ، سرگرمی و خرید در منطقه است. این یک مقصد منحصر به فرد و یکپارچه برای لذت بردن از بهترین تجارب خرید، غذا و سرگرمی در جهان است و طیف وسیعی از رویدادها، نمایش ها و فعالیت ها را که بزرگترین و متنوع ترین در منطقه هستند به مهمانان ارائه می دهد. این شگفتی های سرگرم کننده بسیاری را برای میلیون ها مهمان در فضای باز ارائه می دهد. این بهترین فرهنگ را از کشورهای جهان در یک جشنواره پر جنب و جوش برجسته می کند و میهمانان را در سفری به گروهی از غرفه ها می برد که هریک نمایانگر غنا و فرهنگ یک کشور متفاوت است.

این هتل غذاهای بین المللی منحصر به فرد و تجربیات سرگرم کننده ای را در طیف گسترده ای از بازی های سرگرم کننده و تورهای جالب ارائه می دهد. با خرید یک بلیط به ارزش تنها 15 درهم می توانید از همه تجربیات استثنایی آن لذت ببرید. فصل این  دهکده جهانی در نوامبر هر سال شروع می شود.

جزئیات: از نوامبر تا مارس هر سال باز است

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

زمان: 9:30 صبح – 7 بعد از ظهر

دهکده جهانی دبی

آکواریوم دبی – بزرگترین آکواریوم معلق جهان

آکواریوم دبی واقع در طبقه اصلی مرکز خرید وسیع دبی ، 33000 حیوان دریایی متنوع را در خود جای داده است که همه چیز را از تمساح ها گرفته تا ماهی های گرمسیری را در بر می گیرد.

آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب یکی از جذاب ترین جاذبه ها در تور دبی است. واقع در مرکز خرید دبی، بزرگترین مرکز خرید جهان است که سفری به یاد ماندنی را درباره  زندگی در اقیانوس ارائه می دهد. آکواریوم دبی با ظرفیت نگهداری 10 میلیون لیتر آب یکی از بزرگترین آکواریوم های سرپوشیده جهان است و شگفتی های کف اقیانوس را روشن می کند و یکی از متنوع ترین مجموعه های آبزیان را به نمایش می گذارد. باغ وحش زیر آب واقع در بالای آکواریوم، بازدیدکنندگان را از نزدیک با پنگوئن ها، پیراناها، خرچنگ ها، موش های آبی، اسب های دریایی، چتر دریایی و بسیاری دیگر موجودات  آشنا می کند.

یک افزودنی جدید جذاب در باغ وحش زیر آب، کروک کینگ است که به عنوان پدیده نادر در طبیعت و یکی از بزرگترین خزندگان جهان شناخته می شود.با بیش از 5 متر طول و وزن 750 کیلوگرم . باغ وحش زیر آب به طور منظم میزبان نمایشگاه های ابتکاری است. یکی از این نمایشگاه، “موجودات شبانه امارات متحده عربی”، تجربه شب هنگام در صحرا را به عنوان موجودات تاریک ارائه می دهد. این آکواریوم محل زندگی بیش از 140 گونه از آبزیان و زندگی دریایی است که شامل بیش از 300 گونه از کوسه ها و ماهی های خاردار است. همچنین شامل کوسه ببر شنی است. ابعاد کلی آکواریوم حدود 51 متر طول و حدود 20 متر عرض دارد.

ساعات کار: دوشنبه-جمعه 10 صبح الی 10 بعد از ظهر، یکشنبه- 10 صبح- نیمه شب

پذیرش: بزرگسالان 70AED ، کودکان 55AED

مکان: مرکز خرید دبی، خیابان شیخ زاید

آکواریوم دبی

هتل آتلانتیس پالم – مانند یک پادشاه بمانید

وقتی مردم تمایل دارند دبی را با تجمل گرایی مرتبط کنند، اصلا تعجب آور نیست. طیف گسترده ای از هتل های چند ستاره و استراحتگاه های مجلل به آن شهرت می بخشد. هتل آتلانتیس پالم رویای زنده هر فردی است اگر بتواند هزینه های ناشی از آن را بپردازد. این هتل باشکوه 7 ستاره تمام مفاهیم از تعریف لوکس را داردو احتمالا بیشتر . آتش بازی اطراف هتل که اغلب به برج های سلطنتی نیز معروف است، چیزی است که باعث تعجب گردشگران و بازدیدکنندگان می شود. همچنین اعتقاد بر این است که هتل میزبان برخی از مشهورترین افراد مشهور هالیوود در لیست A است. این مکان جای خود را در لیست مکان های گردشگری در تور دبی برای بازدید می یابد.

ایده آل برای: خانواده، دوستان

برترین ها: جدا از تجملات کلی محل، پارک آبی Aqua Venture را از دست ندهید

قیمت: به طور متوسط 1200-7000 درهم برای هر اتاق

هتل آتلانتیس پالم

جزایر نخل – محل اقامتگاههای مجلل

اگر نام جزایر مصنوعی شنیده اید اما هرگز به جزایر آن سفر نکرده اید، قطعاً باید از جزایر نخل دیدن کنید. جزایر نخل مجموعه ای از دو جزیره مصنوعی مختلف است که عمدتا در پالم جمیرا و پالم جبل علی واقع شده اند. در حالی که جزیره نخل جمیرا کامل است و گردشگران می توانند از آن دیدن کنند، جزیره جبل علی هنوز تکمیل نشده است به همین دلیل هنوز نمی توانید از آن دیدن کنید. نام این جزایر به دلیل شکل آن است. اکثریت گردشگران و حتی مسافران سابق پیشنهاد می کنند که جزایر را از هوا یا از آسمان خراش های محبوب اطراف دبی مانند برج خلیفه مشاهده کنید.

برترین ها: یک قایق تندرو در پالم جمیرا اجاره کنید تا کل جزیره و اطراف گشت و گذار کنید.

قیمت: 36-50 دلار برای تور کامل جزیره

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

مکان: ساحل دبی، امارات متحده عربی.

زمان: 24 ساعت باز است

برای دریافت ویزای کشور هند می توانید شرایط ویزای هند و اقامت در هند را بررسی و مطالعه کنید و مدارک مورد نیاز برای اخذ این ویزا را جمع آوری و آماده نمایید.

جزایر نخل دبی

پارک آبی جزیره یاس

پارک آبی جزیره یاس از سال 2006 در مرحله ساخت و توسعه بوده است. همانطور که از نامش پیداست، این یکی از بهترین پارکهای آبی با مضمون در دبی است که هم بچه ها و هم بزرگسالان را مجذوب خود می کند. در پارک آبی بیش از 40 سرسره آبی مختلف، چندین سواری و تعداد زیادی جاذبه وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. پارک آبی در واقع یکی از بهترین مکان های دیدنی در تور دبی است. اگر می خواهید آدرنالین خود را از ارتفاعات امتحان کنید، پیاده روی های مختلف آبی را امتحان کنید و خود را در استخرهای آب غوطه ور کنید.

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها.

قیمت: 52.70 دلار برای افراد بالای 3 سال

پارک آبی جزیره یاس دبی

چشمه دبی – رقص را تماشا کنید

چشمه دبی در لیست مکان های گردشگری تور دبی قرار دارد. این یکی از غیرمعمول ترین مکان های دیدنی در دبی است. چشمه دبی بلندترین و خوش منظره ترین چشمه در کل جهان است. ارتفاع این چشمه به 900 فوت می رسد که قطعاً چیزی است که آن را به یکی از بهترین چیزهایی که می توانید در آنجا مشاهده کنید تبدیل می کند. این برج در وسط دریاچه برج قرار دارد و طی سالها توده ای  از جاذبه های گردشگری را به خود جذب کرده است. ترکیب زندگی شبانه با رقص موزون آب در چشمه به تجربه شگفت انگیز می افزاید. کار و معماری موجود در این قطعه چشمه شما را شوکه و غافلگیر می کند. کل ساختار شامل حدود 6600 نور فوق العاده به همراه بیست و پنج پروژکتور رنگی است که تجربه کلی را تشکیل می دهند. آهنگ های پخش شده از کلاسیک تا معاصر متفاوت است.

ایده آل برای: دوستان، خانواده

مکان: بلوار شیخ محمد بن راشد – مرکز شهر دبی – دبی – امارات متحده عربی

زمان: 6 بعد از ظهر – 11 شب

چشمه دبی

پارک های بالیوود دبی – اجرای زنده را تماشا کنید

اگر بالیوود چیزی است که برای آن زندگی می کنید، بازدید از پارک های بالیوود در دبی برای شما ضروری است. این مکان دارای همه چیزهایی است که شما در مورد کل صحنه بالیوود از سواری گرفته تا رستوران نیاز دارید. این شهر واقعاً یکی از بهترین جاذبه های گردشگری تور دبی است. همچنین می توانید از اجرای زنده در اطراف  این مکان لذت ببرید و حتی برخی از سرگرم کننده ترین فعالیتهای اطراف را تجربه کنید. کل این مکان به مساحت 1.7 میلیون فوت مربع گسترش یافته است.

ایده آل برای: خانواده، دوستان

برترین ها: مطمئن شوید که سواری های شگفت انگیزی را که بر اساس فیلم های معروف بالیوود ساخته شده اند از دست ندهید.

قیمت: 50-60 دلار

مکان: خیابان شیخ زاید – دبی – امارات متحده عربی

زمان: 12 شب تا 9 شب

پارکهای بالیوود دبی

البستاکیا – ویرانه های زیبا

اگر فرهنگ و تاریخ چیزی است که می خواهید در تور دبی بدانید، بازدید از البستاکیا یک انتخاب شگفت انگیز برای بررسی است. این شهر ویرانگر لذت هر دوستدار فرهنگی است و اگر شما یکی از آنها هستید، اطمینان حاصل کنید که بازدید از این مکان را تا زمانی که آنجا هستید هرگز از دست ندهید.مسجد سفید مدرن در اطراف این مکان باید بازدید شود و اگر معماری و طراحی شما را مجذوب خود می کند، مطمئناً بایستی ایستاده و طرح های ساخته شده با گچ، مرجان و سنگ آهک را تحسین کنید. درهای چوبی کنده کاری شده به زیبایی باشکوه این مکان بیشتر می افزاید.

ایده آل برای: دوستان، خانواده، بچه ها

برترین ها: برای تماشای چشم انداز شگفت انگیز از پشت بام های بستکیا به طبقه بالا بروید و اطراف برج های باد را نیز مشاهده کنید. همچنین دارای مکانهای دیدنی بسیار شگفت انگیز در مجاورت آن است، بنابراین از بازدید از آن مکانها نیز مطمئن شوید.

مکان:-Bur Dubai Hamriya دبی – امارات متحده عربی

زمان: 7 صبح تا 8 بعد از ظهر

روستای میراث هاتا – شهر قدیمی بزرگ

لیست بعدی درمقاصد عرفانی در دبی، روستای میراث هاتا است. اگر می خواهید زندگی سنتی در دبی را تجربه کنید، بازدید از روستای میراث هاتا در کوه های الحجر ضروری است. این مکان تصویری کلاسیک از عظمت کلی شهر قدیمی و مردم محلی در آن مکان  را منعکس می کند است. خانه های شگفت انگیز در اطراف روستا از سنگهای قدیمی ساخته شده اند که این امر باعث محبوبیت زیادی بین گردشگران شده است .در مجموع فقط 17 خانه در اطراف این مکان وجود دارد و فقط یک دژ غول پیکر که به خودی خود چشم نواز است.

ایده آل برای: خانواده، دوستان

زمان بندی: هر زمان بین شنبه تا پنجشنبه

نکات برجسته: کاوش در مجسمه های آن مکان و آهنگ ها و اجراهایی که هر شب اتفاق می افتد را از دست ندهید.

مکان: سفیری – دبی – امارات متحده عربی

زمان: 7:30 صبح تا 20:30 بعد از ظهر

روستای میراث هاتا دبی

باشگاه چوگان و سوارکاری دبی – تفریحی جوان کننده

اگر می خواهید در برخی از ورزش های افراد ثروتمند لذت ببرید، باشگاه چوگان و سوارکاری در دبی قطعاً یکی است. اگر اوقات فراغت دارید، این بهترین راه برای بازدید است. این مکان به شما امکان می دهد اوقات فراغت خود را سپری کنید و آرامش خود را بدون هیچ گونه استرس داشته باشید. محیط نه تنها خنک وشاداب کننده است، بلکه برخی از بهترین تجربیات را در مورد تناسب اندام با تعداد زیادی از فعالیت های بیرون از منزل ارائه می دهد. برخی از محبوب ترین فعالیت ها عبارتند از اسب سواری، شنا، آبگرم و حتی لذت بردن از غذاهای لذیذ سرآشپزهای برتر.

ایده آل برای: دوستان، خانواده

برترین ها: غذاهای لذیذی را که در اطراف ارائه می دهند، از غذاهای پالرمو گرفته تا نوار استخر Splash را از دست ندهید.

قیمت: 449.99 دلار برای هر نفر

مکان: جاده القدرا، جنب استودیو شهر دبی، 7477 – دبی – امارات متحده عربی

زمان: 6 صبح تا 12 صبح

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارند به کشور بلاروس مهاجرت کنند، باید بگوییم که با خدمات همیشه سفر دریافت ویزا و اخذ اقامت بلاروس دیگر یک رویا نیست، هم اکنون با کارشناسان ما تماس گرفته و از شرایط اخذ تابعیت در بلاروس مطلع شوید.

بازارهای طلای دبی

بازارهای طلای دبی یکی از فرهنگ ها و سنت های اصلی در اطراف دبی را تشکیل می دهند. اعتقاد بر این است که فرهنگ های خاورمیانه را به نمایش می گذارد و احساس تجمل را در اختیار گردشگران قرار می دهد. آنها در اطراف دیره واقع شده اند و یکی از بهترین بازارهای سوک دبی در مورد تامین طلای گرانبها را تشکیل می دهند. فقط مشاهده طلا از پشت ویترین  مغازه ها کافی است تا دهان شما کاملاً باز بماند. این یکی از بهترین مکان های توریستی در تور دبی است.

ایده آل برای: دوستان، خانواده، انفرادی

مکان: -DeiraAl Ras   دبی – امارات متحده عربی

زمان: 9:30 صبح – 21:30 شب

بازارهای طلای دبی

گورو ناناک دربار – به دنبال برکت باشید

اگر به دنبال آرامش برای خود بوده اید، بازدید از گورو ناناک یک سفر ضروری در تور دبی است. این اولین ساختمانی است که در این منطقه ساخته شده است و غالباً محل عبادت شگفت انگیز طرفداران سیک است. همچنین دارای یک طبقه اختصاصی است که به جشن های جامعه که هر روز برپا می شود، ارائه می دهد و به بیش از 5000 نفر خدمت می کند. این شهر در جابش علی واقع شده است و زمانی که می خواهید از شر فشارهای زندگی رهایی یابید، باید به آن مراجعه کنید.

ایده آل برای: دوستان، خانواده

زمان: 04:30 صبح تا 09:30 بعد از ظهر

جزیره جهان – ساحل را بررسی کنید

جزیره جهانی، که توسط توسعه دهندگان معروف Nakheel ساخته شده است، یکی از محبوب ترین نقاط دیدنی در تور دبی است. این ساحل در سراسر دبی گسترده شده است و شبیه تصویری شگفت انگیز از نقشه جهان بر روی اقیانوس است. بهترین بخش این واقعیت است که این جزایر خاص بسته به خواسته مشتریان در فروش یا حتی اجاره هستند. قیمت این مکان ها فراتر از قوه تخیل هر کسی است، بنابراین قطعاً چیزی خارج از تصور  است.

ایده آل برای: دوستان، خانواده

قیمت: متفاوت است

مکان: امارات متحده عربی

زمان: 10 صبح تا 7 بعد از ظهر

جزیره جهان دبی

ساحل بادبادک – با دوستان خود رقابت کنید

ساحل بادبادک نه تنها جاذبه گردشگری مشهور در تور دبی است بلکه مردم محلی نیز به همان اندازه این مکان را دوست دارند. این محل در محل اتصال جاده المناره واقع شده است این ساحل مناسب فعالیت هایی است که می توانید در آن انجام دهید. طیف گسترده ای از ورزش های آبی همراه با کایت ، فعالیت های شگفت انگیزی را تشکیل می دهد که اکثر گردشگران در کل سال از آن لذت می برند. بافت سفید بکر ماسه نرم قطعاً چیزی است که قلب و روح شما را راضی می کند. برج العرب از آنجا به وضوح دیده می شود.

ایده آل برای: دوستان، خانواده، بچه ها

نکات: لباس شنا مخصوص خانم ها. بازدید در ماه های فوریه تا آگوست.

مکان: خیابان اصلی جمیرا، دبی

زمان: 10 صبح تا 7 بعد از ظهر

ساحل بادبادک دبی

استخرهای راک هاتا

استخرهای راک هاتا یکی دیگر از نقاط دیدنی شگفت انگیز در اطراف دبی را تشکیل می دهند. این شهر یکی از بهترین مکان های دیدنی در آخر هفته است. کل منطقه به همراه استخرهای آبشار و گذرگاه های باریک دره پر شده است که زیبایی شگفت انگیز این مکان را تشکیل می دهد. این روستا در مجاورت روستای میراث هاتا واقع شده است و اگر زمان کافی ندارید، از هر دو مکان با هم دیدن کنید تا همه چیز مرتب شود. گذرگاههای سنگی کوهستانی به همراه چشم اندازهای اطراف زیبایی این مکان  را ایجاد می کند.

ایده آل برای: دوستان، خانواده

مکان: نیم ساعت رانندگی با روستای باستانی حتا

استخرهای راک هاتا دبی

منطقه حفاظت شده کویر دبی – مملو از دژها

حفاظت از صحرای دبی یکی دیگر از مکانهای ایده آل است که باید در دبی مورد بازدید قرار گیرد. این مکان اهمیت تاریخی زیادی را منعکس می کند و یکی از قدیمی ترین ساختمان های اطراف دبی است. این در سال 1971 آغاز شد و از آن زمان اهمیت مهمی در تاریخ دبی نشان داد. این مکان مملو از طیف گسترده ای از قلعه ها و گالری ها است که فرهنگ غنی این سرزمین را به نمایش می گذارد. قلعه الفیدی در موزه چیزی است که بیشترین اهمیت را دارد. همچنین اتاقی در محل وجود دارد که فقط با نقشه های قدیمی پر شده است.

ایده آل برای: دوستان، خانواده

زمان: 08:30 صبح تا 08:30 بعد از ظهر

قیمت: بزرگسالان: 3 AED ، کودکان: 1 AED

مکان: شارجه – امارات متحده عربی

زمان: 24/7 باز است

منطقه حفاظت شده کویر دبی

پارک آبی ایسلند

شهر دبی نه تنها به خاطر ذخایر نفتی و طلای خود بلکه به دلیل طیف وسیعی از پارک های آبی که در آن شهرت دارد، مشهور است. پارک آبی ایسلند یکی از مکان هایی است که باید از آن بازدید شود و بسیاری از گردشگران از آن مطلع نیستند. این پارک یکی از زیباترین پارک های آبی در کل دبی محسوب می شود. این پارک به مساحت  103000 فوت مربع واقع شده است و قطعاً یکی از مهمترین مکان های دیدنی در تور دبی را تشکیل می دهد. این شهر به عنوان سرزمین پنگوئن ها انتخاب شده است .

ایده آل برای: دوستان، خانواده ، بچه ها

برترین ها: حتماً شاهد بزرگترین آبشارهای دست ساز جهان باشید، آبشار پنگوئن.

قیمت: 43.15 دلار برای هر نفر

مکان: جزیره الحمرا – راس الخیمه – امارات متحده عربی

زمان: 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

پارک آبی ایسلند دبی

اپرای دبی

افراد زیادی قرار نیست دبی را با موسیقی اپرا مرتبط کنند، اما اگر می خواهید طعم آن را بچشید، اپرای دبی در واقع یک مکان توریستی شگفت انگیز در تور دبی است. این مرکز در مرکز شهر دبی واقع شده است و منطقه اپرای این منطقه را تشکیل می دهد. این مکان تصویری شگفت انگیز از فرهنگی است که دبی در سراسر جهان به آن شهرت دارد. این مکان میزبان طیف گسترده ای از نمایش های موسیقی و رقص هنرمندانه است که آن را به یکی از بهترین مکان های اطراف تبدیل کرده است.

ایده آل برای: دوستان، خانواده

قیمت: 50-550 درهم

مکان: بلوار شیخ محمد بن راشد – مرکز شهر دبی – دبی – امارات متحده عربی

زمان: 10 صبح تا 9 شب

اپرای دبی

اگر اهل تاریخ هستید، مطمئناً عاشق موزه اتحاد خواهید بود. این مکان شاهد نمایش کاملی از همه چیزهایی است که باید در گفتمان کاملی که در امارات متحده عربی اتفاق افتاده است، شاهد آن باشید. در اینجا برخی از نادرترین فیلم ها و وسایل شخصی وجود دارد که هیچ کس تصور نمی کرد در حال حاضر وجود داشته باشد. همچنین می تواند لحظات مختلف از دوره 1968 تا 1974 را مشاهده کنید. اگر می خواهید برخی از اسناد و مدارک بسیار دقیق و آرشیوهای اطراف را مشاهده کنید، بازدید از موزه اتحاد ضروری است.

شهر کودکان-استراحت سرشار از سرگرمی

شهر کودکان یکی از نقاطی است که کودکان در هر سنی آن را دوست دارند. ساختمانهای سبک لگو واقع در پارک Creek و دارای مجموعه ای از فعالیتهای تعاملی برای بچه ها است. تک تک ایستگاه های فعالیت در اطراف برای کودکان در گروه سنی 2 تا 15 سال است. شما همچنین می توانید فرزند خود را در برخی از کارگاه های آموزشی درآن آنجا شرکت دهید،  و فرزندان خود را به یادگیری تعاملی علاقه مند کنید.

ایده آل برای: خانواده، کودکان

قیمت: بزرگسالان: 15 AED ، کودکان: 10 AED

زمان: شنبه تا پنجشنبه- 09:00 صبح تا 08:00 بعد از ظهر ، جمعه: 03:00 بعد از ظهر تا 21:00 شب

مکان: ام هریر 2 – دبی – امارات متحده عربی

شهر کودکان دبی

مسجد جامع دبی – زیبایی تاریخی

بازدید از مسجد جامع هنگامی که به مکانهای محبوب در اطراف دبی می آید، ضروری است. این مسجد یکی از بزرگترین مساجد جهان است و بازدیدکنندگان خود را با قطعات معماری شگفت انگیز در این مکان آشنا می کند. دارای 82 طاق است و وسایل روکش دار طلای 24 عیار به سادگی به عظمت این مکان می افزاید. کمی وقت خود را در کنار استخر با خیره شدن به مسجد بگذرانید و از تجربه ای که در آنجا به دست می آورید پشیمان نخواهید شد.

مسجد جامع دبی

ایده آل برای: دوستان، خانواده

زمان: شنبه تا پنجشنبه: 09:00 صبح تا 10:00 شب ، جمعه: 16:30:30 تا 10:00 شب

مکان: امارت دبی، امارات متحده عربی

برج ساعت دیره – در زمان به عقب برگردید

برج ساعت دیره یکی از مشهورترین مکان های دیدنی در اطراف دبی است. این منطقه در شرق دبی واقع شده است و یکی از مهمترین نقاط گردشگری تور دبی را تشکیل می دهد.

ایده آل برای: دوستان، خانواده

مکان: خیابان آل مکتوم – دیره – دبی – امارات متحده عربی

برج ساعت دیره

پارک صفا – Run Wild

مهمترین مکان در لیست مکان های دیدنی در تور دبی، پارک صفا است. این نه تنها به دلیل ظرافت و زیبایی آن بلکه به دلیل اهمیت تاریخی آن نیز مشهور است. این پارک یک پارک 64 هکتاری است که قبلاً مرکز اسکان مهاجران غیرقانونی از جنوب آسیا بوده است. پس از گذشت سالها، این مکان بارها بازسازی شده و از آن زمان به یک مقصد گردشگری محبوب در اطراف دبی تبدیل شده است.

ایده آل برای: دوستان،خانواده

زمان: 08:00 صبح تا 10:00 شب

قیمت: هر نفر 3 درهم

کوهپایه هاجر – نقطه ای آرام

یکی دیگر از نقاط شگفت انگیز در تور دبی که به عنوان یک مکان ضروری برای بازدید شناخته می شود، کوهپایه های هاجر است. به دلیل این واقعیت که حدود 80 درصد از دبی پوشیده از ماسه است، داشتن کمپ های صحرایی یک امر ضروری است. کوهپایه هاجر یکی از مکانهایی است که تجربه مشابهی را ارائه می دهد، جایی که می توانید در خود ساحل کمپ کنید. اطمینان حاصل کنید که مکان را کثیف نکنید و فقط تعهد داشته باشید که ساحل را تمیز نگه دارید و یک کیسه زباله را جداگانه حمل کنید و از آن برای دور ریختن همه چیزهایی  که در طول تجربه کمپینگ نیاز ندارید استفاده کنید. ملزومات کمپینگ را نیز همراه داشته باشید.

نکات برجسته: دوچرخه سواری، شتر سواری، رقص شکم

زمان بندی: هر زمان

قیمت: رایگان

آکواریوم اتاق گمشده – حیوانات دریایی را بررسی کنید

اگر آتلانتیس چیزی است که شما را مجذوب خود می کند، مطمئناً آکواریوم The Lost Chambers Aquarium را دوست خواهید داشت. کل مکان مملو از تعدادی تونل و حفره است که تجربه ماجراجویی را برایتان به ارمغان می آورد.

برترین ها: آکواریوم با تم آتلانتیس، زندگی دریایی

زمان: 10 صبح تا 10 شب

مکان: آتلانتیس، نخل – دبی – امارات متحده عربی

تور دبی

خیابان آلسرکال – گالری معاصر

خیابان آلسرکال مرکز گالری های هنر معاصر است. این مکان میزبان انواع نمایشگاه ها، گفتگوها، بحث های پانلی، نمایش فیلم ها، حراج های کلکسیونرهای  جوان و جشنواره های مبتنی بر جامعه است. این مکان ترکیبی از مشاغل صنعتی و فضاهای خلاقانه است که محل اقامت هنرمندان محلی و بین المللی نیز می باشد.

مکان: خیابان 8، الکوز 1، دبی، امارات متحده عربی.

زمان: 10:00 صبح تا 07:00 بعدازظهر (همه روزها بجز جمعه ها باز است)

برج های امارات – مرکز حزب

در عصر مدرن معماری ، برج امارات وهتل برج جمیرا،برج های معروف امارات است. برج جمیرا حدود سیزده کلوب شبانه و رستوران دارد. برج امارات دهلیزی است که یکی از بهترین مکان ها برای تجارت در دبی است. برج امارات قطعاً باید در برنامه سفر شما برای بازدید از مکان های دبی در 7 روز گنجانده شود.

برج های امارات

مکان: جاده شیخ زاید، دبی، امارات متحده عربی

ایده آل برای: خانواده ، دوستان، بچه ها

زمان: 9 صبح تا 10 شب

 کمپ بیابانی – کمپ زیر ستاره ها

دبی دارای مکانهای خیره کننده برای کمپینگ در صحرا است. برخی از فعالیتهایی که می توانید در هنگام کمپ زدن انجام دهید عبارتند از دوچرخه سواری چهار نفره، شتر سواری، رقص شکم و. بهترین زمان برای لذت بردن از کمپ از اواسط نوامبر تا اوایل دسامبر است. بهترین مکان های کمپینگ بیابانی در دبی کوهپایه های هاجر، ام القوین، صحرای رس الخیمه، فلات خصاب و السیاه، جبل شمس است.

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

زمان: 12 ظهر تا 6 بعد از ظهر

کمپ بیابانی دبی

خلیج دلفین – تغذیه پستانداران

خلیج دلفین یکی از جذاب ترین مکان های دیدنی در تور دبی است. اگر شما از آن دسته افراد ماجراجو هستید، اوقات خوشی را در اینجا خواهید داشت. در اینجا شما این شانس را دارید که بدون در نظر گرفتن تجربه ای که به عنوان شناگر دارید، با دلفین ها آشنا شوید و با آنها شنا کنید.

مکان: آتلانتیس، نخل، Crescent Road، دبی، امارات متحده عربی

زمان: 9:30 صبح – 5:30 بعد از ظهر

خلیج دلفین دبی

بازار ادویه دبی – خرید ادویه جات ترشی جات

بازار ادویه دبی طیف گسترده ای از ادویه جات سنتی، گیاهان، بخور و محصولات دارویی سنتی را ارائه می دهد. این مکان بهشتی برای انتخاب عالی آجیل، روغن و زعفران نیز هست. در میان غرفه های مختلف سرگردان شوید و از رنگ های مختلف ادویه جات لذت ببرید. همچنین می توانید طعم های جدید زیادی را در سوپ ادویه کشف کنید.

مکان: خیابان 26 34 – دبی – امارات متحده عربی

بازار ادویه دبی

 

النسمه – شکلات شیر ​​شتر بخورید

امارات از شیر شتر چیزهای مختلفی مانند پنیر، کره، شکلات، کیک و … می سازد. همه گردشگران از شکلات های تهیه شده از شیر شتر اطلاع ندارند و به هر حال شما آنها را در مراکز خرید نمی بینید. آنها بیشتر یک غذای لذیذ هستند، فقط در مکانهای منتخب موجود هستند. طعم وانیل به طعم واقعی شیر نزدیک است. خود از هر کیوسک النسمه در مرکز خرید دبی، برج العرب، برج خلیفه یا بازار مدینات جمیرا، چند عدد شکلات برای دوستان خود خریداری کنید.

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

محل: انبار شماره A1، واحد صنعتی سبک، منطقه صنعتی – دبی – امارات متحده عربی

زمان: 12 بعدازظهر – 5 بعد از ظهر

موزه قهوه دبی – قهوه لذیذ

در حالی که در محله تاریخی الفاهیدی هستید، حتماً از موزه قهوه دبی دیدن کنید. موزه قهوه فضایی آرامش بخش و میزها و صندلی های زیادی را برای شما فراهم می کند تا بنشینید و از قهوه خود لذت ببرید. بسیاری از متخصصان قهوه در موزه در دسترس هستند تا روش هایی را که برای تهیه قهوه استفاده می کنند توضیح دهند. حتماً برای دوستان خود مقداری قهوه و لوازم جانبی مانند قلم لاته آرت و شیشه شیر بردارید.

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

مکان: محله تاریخی، بستکیه، ویلا 44 – خیابان الحسن – الفاهیدی – دبی – امارات متحده عربی

زمان: 9 صبح تا 5 بعد از ظهر

موزه قهوه دبی

مسجد جمیرا – برای یک تجربه معنوی

معماری این مسجد برای هر گردشگری چشم نواز است، زیرا با استفاده از سنگ سفید ساخته شده است. بنای این مسجد هم در روز و هم در شب بسیار زیبا به نظر می رسد. به طور همزمان، حدود 1200 نفر می توانند در این مسجد اسکان دهند.

نکته: به افراد پیشنهاد می شود لباس های معمولی بپوشند. زنان باید سر خود را با روسری بپوشانند. حتی می توانید روسری از مسجد قرض بگیرید

ایده آل برای : کسانی که می خواهند جنبه های مذهبی دبی را کشف کنند

مسجد جمیرا دبی

ساعت کار: 10:00 صبح (همه روزه به جز جمعه ها)

ورود به عرشه مشاهده: بزرگسالان 10 AED کودکان: 0-12: رایگان ‘

مکان: جمیرا جمیرا 1 – دبی – امارات متحده عربی

پارک آبی دریم لند -مکانی پر از سرگرمی

اگر با خانواده خود در حال گشت و گذار در شهر دبی هستید، این یکی از بهترین مکان هایی است که می توانید در دبی از آن دیدن کنید. شهربازی به دلیل سواری های هیجان انگیز شهرت دارد و بهترین مکان برای مقابله با گرما برای گردشگران و همچنین افراد محلی است.

ایده آل برای: خانواده با بچه ها

ساعت کاری: 10 صبح تا 6 بعد از ظهر

ورودی عرشه مشاهده: 160 AED

مکان: الشبیقه – ام القواین – امارات متحده عربی

قاب دبی- پنجره ای به گذشته و آینده

قاب دبی جدیدترین افزودنی برای شگفتی های معماری باشکوه در دبی است و یکی از بسیاری از مکان های توریستی در تور دبی است. ارتفاع و عرض این قاب عظیم به ترتیب 150 و 93 متر است و گذشته و آینده دبی را با استفاده از جدیدترین فناوری ها، گرافیک و انیمیشن ها به نمایش می گذارد. همچنین دارای یک پیاده روی است که نمایی از دبی قدیمی و دبی پیشرفته جدید را ارائه می دهد. این مکان نمایی از همه چیزهایی که دبی ارائه می دهد را نشان می دهد و آن را به یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری دبی تبدیل می کند.

مکان: پارک زابل

زمان: 08.30 صبح تا 08.30 بعد از ظهر

قاب دبی

کیدزانیا دبی

کیدزانیا یکی از محبوب ترین مکان های گردشگری در تور دبی است و همچنین بهشت ​​برای کودکان است. این مکان با واداشتن بچه ها به فعالیت های نقش آفرینی، یادگیری را با سرگرمی ترکیب می کند. فعالیتهای این مکان به منظور کمک به جوانان برای یادگیری زندگی بزرگسالان به شیوه تعاملی طراحی شده است. بچه ها دوست دارند یک روز را در این مکان محبوب توریستی دبی بگذرانند و در حین تفریح ​​مهارت های حرفه ای را بیاموزند.

مکان: مرکز خرید دبی، مرکز مرکز مالی

زمان: 10:00 صبح تا 10:00 شب (10:00 صبح تا 11:00 بعد از ظهر از پنجشنبه تا شنبه)

کیدزانیا دبی

iFly دبی – چتربازی ساده شده

چتربازی بدون نیاز به پرش از هواپیما در وسط هیچ کجا چگونه به نظر می رسد؟ جالب به نظر می رسد، اینطور نیست؟ خوب، این چیزی است که دبی در iFly به شما ارائه می دهد-یکی از مکانهای توریستی مطلق که باید در دبی بازدید کنید. به جای پریدن از هواپیما، از ارتفاع 4 متری در یک تونل AC می پرید. این تجربه نه تنها به شما آرامش می دهد بلکه به وجد می آیید.

مکان: منطقه بازی ملت، مرکز شهر میردیف

زمان: 10:00 صبح تا 11:00 شب (جمعه و شنبه) 12:00 شب تا 11:00 شب (پنجشنبه) 12:00 شب تا 10:00 شب (یکشنبه تا چهارشنبه)

iFly دبی

برج کایان – آسمان خراش 75 داستان

برج کایان یک آسمان خراش 75 طبقه در دبی است که با نام برج بی نهایت نیز شناخته می شود. این یکی از بهترین مکان های دیدنی در تور دبی است و بلندترین ساختمان پیچ خورده در جهان است. این ساختمان های آپارتمانی لوکس تنها دارای امکانات محدودی هستند که برای افراد خارجی قابل دسترسی است. حتماً از این شگفت انگیز دیدن کنید

ایده آل برای: خانواده، دوستان، بچه ها

مکان: 1202، ارتفاعات البرشا، چاوسوم، دبی مارینا – دبی – امارات متحده عربی

زمان: 8 صبح تا 6 بعد از ظهر

برج کایان

بهترین زمان سفر به دبی

دبی شهری است گرم و رطوبتی که اغلب سال دمای بالای ۴۰ درجه را تجربه می کند پس بنابراین بهترین زمان سفر به این شهر با تور دبی ماه های دی و بهمن بوده که البته در این ماه ها تعداد توریست ها در این شهر شلوغ می باشد. تور دبی در این فصل از سال بیشترین مشتریان را خواهند داشت لذا ضروری است برای سفر به دبی در فصل زمستان چندین ماه قبل از سفر اقدام به ثبت نام در تور دبی نمایید البته دیدن این شهر زیبا در خاورمیانه در هر فصلی دیدنی می باشد .

در فصل تابستان کمتر کسی به دلیل گرمای زیاد دبی به آنجا سفر خواهند داشت از این رو هتل ها و سایر مکان های دیگر در شهرهای دبی به دلیل جذب گردشگران سعی می کنند تا تخفیفات ویژه ای را در نظر بگیرند. تور دبی هم در این موقع از سال ارزانترین قیمت های خود را ارائه داده و خلوت می باشد. بیشترین ازدیاد مسافران در تور دبی فصل زمستان خصوصا پایان اسفند ماه و همچنین اعیاد نوروز می باشد. اگر چه هتل ها، رستوران ها و قیمت بلیط مکان های گردشگری بسیاری زیاد می باشد اما با استفاده از تورهای با تجربه ی و شناخته شده ای می توان در ارزانترین قیمت در خنک ترین فصل سال با تور دبی سفری به این شهر انجام شود.

بهترین زمان سفر به دبی

مزایای سفر با تور دبی

در سفرهای انفرادی هر فرد خود به تنهایی مسئول تهیه غذا، نوشیدنی و محلی برای اقامت خود خواهد بود. اما در تور دبی راهنما و مسئولینی برای افراد وجود داشته که تهیه ی تمامی واجبات هر فرد را فراهم می نمایند.

تور دبی طبق برنامه های از قبل تعیین شده برنامه هر روز را از سفر در ابتدای روز به اطلاع مسافران خود اطلاع رسانی می کنند و از اتلاف وقت در سفر تا حد ممکن جلوگیری به عمل می آورند. در سفر به کشورهای خارجی بدون شک زبان رسمی آن کشور با زبان مادری هر فرد متفاوت می باشد از این رو افراد برای تهیه چیزی و یا دریافتن پاسخی از سوی ساکنین آن کشور دچار مشکلات متداولی خواهند شد اما مهمترین مزیت تورهای مسافرتی این است که شخصی راهنما با افراد بوده و تمامی درخواست آنها را با زبان رسمی همان کشور تقاضا می نماید و همیشه کمک حال مسافران خواهد بود.

مزایای سفر با تور دبی

در سفرهای خارجی مانند تور دبی، ممکن از اتفاقات پیش بینی نشده ای رخ دهد  که به طور حتم همراه بودن با تورهای گردشگری می تواند شرایط بهتری را برای مسافران مهیا سازد. بارها پیش آمده است که تعدادی از افراد در موضوع هزینه های خرج شده و یا اجرای برنامه ای شخصی مشکلاتی را به همراه داشته اند اما زمانی که با تورهای مسافرتی همسفر باشند لیدر تور کمک شایانی را در تمامی زمینه های ذکر شده می تواند داشته باشد. افرادی که به صورت انفرادی قصد سفر دارند و والدین آنها نگران می باشد سفر با تورهای مسافرتی سلامت افراد را تضمین می نماید.

غداهای معروف امارات متحده

امارات متحده عربی بهشتی برای دوستداران غذا است.

چشیدن غذاهای معمولی منطقه که نشان دهنده جغرافیا، فرهنگ و آب و هوای آن است و یکی از کارهایی است که باید هنگام بازدید از امارات متحده عربی انجام دهید. در اینجا لیستی از معروف ترین غذاها و محل خوردن آنها وجود دارد.

شاورما

اجازه دهید فقط آن را در اینجا بیان کنم، مهم نیست که غذای محلی خاورمیانه ای شما چقدر خوب شاورما می سازد ولی با شاورما معتبر موجود در خیابان های امارات قابل مقایسه نیست. این یک غذای خوشمزه غیر گیاهی است که دارای مرغ، بره یا گوشت گاو (بر اساس درخواست شما) است در یک نان نرم سرو می شود. پر از سبزیجات تازه، پیاز و سس های مختلف است که شاورما را به چیزی از این دنیای فانی تبدیل می کند.

شاورما

شیش تاووک

یکی از گوهرهای کشف نشده امارات متحده عربی که بسیاری از گردشگران آن را کشف نکرده اند. بین مردم محلی بسیار محبوب است و به راحتی می توان آن را در هر نوع غذای خاورمیانه ای پیدا کرد. دوباره یک غذای غیر گیاهی است که دارای قطعات مرغ نازک است که در نان هایی پر شده است. ساندویچ پر از ادویه جات، سبزیجات و ترشیجات، ترکیبی کامل از ادویه و ترشی است.

شیش تاووک

ماناکیش

مورد علاقه محلی. این یک میان وعده لبنانی بسیار محبوب است. این یک نان پر از پنیر است و در یک اجاق بزرگ پخته می شود. می توانید هر سبزی، گوشت یا روغن و ادویه را در بالا اضافه کنید.

ماناکیش

الهریس

یکی از سنتی ترین غذاهای امارات متحده عربی، الهریس  معمولاً در عروسی ها و سایر جشنواره های مذهبی، به ویژه در ماه رمضان سرو می شود. این غذای فرنی مانند با مواد ساده پخته می شود و آماده سازی آن چند ساعت طول می کشد. روش معمول برای تهیه الحریس این است که گوشت و گندم را در یک قابلمه به همراه آب و نمک مخلوط کرده و سپس به مدت طولانی بپزید. روش دیگر تهیه آن این است که گندم را در آب کمی نمک به مدت چند ساعت بپزید، سپس گوشت را اضافه کنید و اجازه دهید تقریباً چهار ساعت دیگر بپزد. حتی اگر زمان آماده سازی کمی طولانی تر باشد، نتیجه کاملاً ارزش آن را دارد.

ورود به کشور آفریقای جنوبی مستلزم دریافت ویزای آفریقای جنوبی می باشد، توصیه می کنیم قبل از سفر به آفریقای جنوبی با شرایط اخذ ویزا، مدارک و هزینه های لازم را بررسی نمایید.

آل ماچبوس

یکی دیگر از غذاهای غیر گیاهی امارات، Machboos است. مواد اصلی موجود در آل ماچبوس شامل گوشت قرمز، ماهی یا میگو و برنج است. این غذا که با ادویه جات ترشیجات و یک ادویه خاص، چاشنی می شودو در امارات متحده عربی بسیار محبوب است. فرآیند پختن چندان پیچیده نیست و چند مرحله را دنبال می کند. ابتدا گوشت پخته می شود تا نرم شود و سپس از قابلمه خارج می شود. برنج را به قابلمه اضافه کرده و پس از خوب پختن، گوشت، پیاز، ادویه جات ترشی جات و سایر مواد به آن اضافه می شود تا ظرف کامل شود. توصیه می کنیم آن را با مقداری رایتا و سالاد امتحان کنید تا یک غذای خوشمزه شود.

آل ماچبوس

فتوش

اگر به دنبال گزینه های سالم تری هستید تا امتحان کنی ؛ پاسخ فتوش است. از کاهو تازه، گوجه فرنگی خرد شده، خیار، برگ نعناع، پیاز، سیر، لیمو و روغن زیتون تهیه شده است و با نان لوانتین سرو می شود. با دیدن این غذای ساده سالادی مملو از طعم ها شگفت زده خواهید شد.

فتوش

وجود

غذای معروف امارات متحده عربی از مرغ، گوسفند یا بز، و سبزیجات بو داده-سیب زمینی، گوجه فرنگی، مغز و کدو می باشد. این خورشت روی نان سنتی نازک اماراتی به نام ریگاگ سرو می شود. با حذف استفاده از مرغ در آماده سازی ها می توان آنجا را به عنوان یک غذای کاملا گیاهی تهیه کرد. خورش خوش طعم که با ریگاگ سرو می شود، بهشتی برای غذای خوشمزه است.

کوسا ماهشی

یک غذای کلاسیک در امارات متحده عربی، کوسا ماهشی با کدو سبز پر شده با برنج تهیه می شود. اغلب روی آن ماست می ریزند و آن را به یک غذای خوش طعم برای همه دوستداران غذا تبدیل می کند. همچنین می توانید آن را با برنج، سیر و نعناع سرو کنید. غرفه داران اغلب توصیه می کنند که این غذا را با مقداری شراب لبنانی بخورید تا تمام آنچه را که این غذا واقعا ارائه می دهد احساس کنید.

کوسا ماهشی

شیرین پلو

برنج شیرین ایرانی خوشمزه، شیرین پلو غذای تخصصی امارات است. این غذا که با برنج، پوست مرکبات، نوارهای نازک هویج و بادام خرد شده پخته می شود، به راحتی به عنوان غذای اصلی در مناسبت های خاص مانند نوروز، عروسی ها و دیگر مجالس خاص راه خود را پیدا می کند. شیرینی برنج در مکان های مختلف متفاوت است.

شیرین پلو

بلالیت

بلالیت ترکیبی از عناصر شیرین و شور است. با ورمیشل  وگلاب ، دارچین و زعفران شیرین تهیه می شود، با یک املت تخم مرغ نازک  سرو می شود. این غذای معمولی صبحانه اماراتی است و می توان آن را قبل از سرو با مقداری پسته تزئین کرد.

بلالیت

خوزی

این غذا که غوزی هم نامیده می شود، به عنوان غذای ملی امارات متحده عربی در کنار آل ماچبوس محسوب می شود. این یک غذای مفید و سیر کننده است که از گوشت بره بو داده یا گوشت گوسفندی تهیه می شود که روی برنج همراه با سبزیجات و آجیل سرو می شود.

خوزی

فتحه

یک غذای سه لایه با طعم غنی، برای یک وعده غذایی عصرگاهی مناسب است. لایه زیرین شامل نان خیس شده، نخود و بادمجان شکم پر از لایه میانی است و ماست و سس تاهینی در بالای آن قرار دارد. می توانید آن را با مقداری پاپریکا، جعفری و کاج ترکیب کنید تا طعم بیشتری به غذا اضافه شود.

چلو کباب

چلو کباب یکی از بهترین غذاهای امارات است. این غذا روی سیخ با  برنج  زعفرانی  سرو می شود، یک غذای ساده و در عین حال خوشمزه است. برای به دست آوردن طعم مطلوب این غذا، توصیه می شود آن را به جای گریل گازی، روی ذغال سنگ تهیه کنید.

چلو کباب

لوقیمات

لوقیمات یکی از محبوب ترین دسرهای اماراتی، کوفته های شیرین ترد با داخل نرم است. آنها از کره، شیر، شکر، آرد، مخمر، هل و زعفران تشکیل شده اند. مواد را با همزن می زنیم تا خمیری یکدست حاصل شود و سپس سرخ می شوند تا رنگ طلایی خوبی به دست آید. آنها در ماه رمضان بسیار محبوب هستند.

لوقیمات

محالبیا

محالبیا که نوعی کاستارد سنتی خاورمیانه است، یک دسر بسیار مورد علاقه است، به ویژه در ماه رمضان. این غذای خوشمزه امارات متحده عربی یک پودینگ غنی است که با شیر جوشانده، شکر و با نشاسته ذرت غلیظ تهیه می شود. سپس با خامه و گلاب تزیین می شود.

محالبیا

کنافه

کنافه یک دسر محبوب نه تنها در امارات متحده عربی بلکه در چندین مکان دیگر در خاورمیانه است. این یک شیرینی چسبناک ساخته شده از پنیر شیرین است که قبل از خیساندن در یک شربت ساده در خمیر فیلو خرد شده پخته می شود.

کنافه

قهوه عربی

اگر عاشق قهوه هستید، خیابان های امارات با بوی دائمی قهوه غنی عربی ذهن شما را در هاله ای از اذهان قرار می دهد. قهوه سنتی با هل، زیره، میخک و زعفران مزه دار می شود. اغلب در کنار خرماهای تازه سرو می شود.

قهوه عربی

جلاب و قماردین

نوشیدنی های سرد عربی در شب های گرم تابستان، جلاب ترکیبی از انگور ملس و گلاب است، یک نوشیدنی سرد کلاسیک عربی است. اغلب روی آن مقداری دانه کاج و کشمش قرار می دهند. قماردین، ​​یک نوشیدنی غلیظ زردآلو، یک نوشیدنی محبوب کلاسیک عربی است.

کاراک

کاراک چای ملی امارات متحده عربی است و می توانید آن را با بیش از 1 درهم در هر مغازه کنار جاده ای خریداری کنید. معمولاً در لیوان های کاغذی سرو می شود و مقدار بسیار کمی دارد. بهتر است با یک دونات یا هر کیک شیرین در کنار آن میل کنید.

کاراک

فلافل

اگر شاورما غذای خیابانی مورد علاقه هر غیر گیاه خوار در امارات است، فلافل یک جایگزین مناسب برای هر گیاه خوار است. فلافل یک نان و نخود سرخ شده است. و وقتی این فلافل در یک رول با سبزیجات تازه و سس های مختلف پیچیده می شود، جادو اتفاق می افتد، به همین دلیل یکی از محبوب ترین غذاهایی است که سرو می شود.

فلافل

مادروبا

نام این غذا از یک قاشق چوبی بزرگ الهام گرفته شده است که در ساخت این غذا استفاده می شود. از قاشق چوبی برای زدن خمیر استفاده می شود تا قوام بسیار غلیظی به دست آید. مادروبا در ماه رمضان و جشن های مختلف محبوب است. تهیه این دستور غذا زمان زیادی می برد و به همین دلیل ممکن است در بسیاری از رستوران ها یافت نشود. با این حال، این یک انتخاب عالی برای تهیه در خانه است زیرا سالم، سیر کننده و مغذی است.

هنگام بازدید از این کشور از برخی نوشیدنی ها و غذاهای سنتی خوشمزه  امارات لذت ببرید و با استفاده از این غذاهای معتبر و محبوب امارات، طعم و مزه های لذیذ را تجربه کنید.

خدمات تور دبی

زمانی که فردی تمامی وظایف سفر را بر عهده تورهای گردشگری قرار می دهد بدون شک هیچ گونه دغدغه و نگرانی برای مسافرت خود نخواهد داشت زیرا مدیران تور در ابتدای امر کارهای رزرو ویزا، خرید رفت و برگشت بلیط هواپیما، رزرو هتل را انجام می دهند. در حین سفر هم تهیه تمامی مواد خوراکی و  مایحتاج مسافران بر عهده مسئولین تور خواهد بود.

تورهای مسافرتی طی سفرهایی که به کشور مقصد داشته اند تمامی جاذبه های گردشگری کشور هدف را بررسی کرده و با فاکتوری عمل شده و برنامه ریزی شده گروه را به آنجا منتقل می نمایند. زمان اقامت در کشور مشخص بوده و حتی یک روز هم تاخیر نخواهد داشت. تور دبی بهترین سفر را با کمترین هزینه و بیشترین لذت را برای مسافران خود مهیا می سازند.

برگشت به منو