تورهای ترکیه

 • تور آلانیا 20 و 27 دی

  • 2.990.000 تومان
 • آنتالیا

  تور آنتالیا نوروز 99

  • 7.250.000تومان
 • جاذبه های دیدنی آنتالیا

  آنتالیا 11 بهمن

  دانلود
  • 2.990.000تومان

آشنایی با تور ترکیه

تور ترکیه به عنوان یکی از تورهای بسیار مناسب همواره مورد توجه بسیاری از افراد در کشورهای مختلف به خصوص ایران بوده است. لذا سفر به ترکیه و استفاده از تورهایی که به این کشور برگزار می‌ شود، می تواند درآمدزایی خوبی برای کشور ترکیه داشته باشد. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در مورد کشور ترکیه و افرادی که قصد استفاده از تور ترکیه را دارند، مورد بررسی قرار دهیم تا شما بتوانید به راحتی این سفر را تجربه نمایید. چنانچه شما نیز به عنوان یکی از علاقه ‌مندان به سفر و مسافرت قصد استفاده از تور ترکیه را دارید، ما را تا پایان همراهی نمایید.

کشور ترکیه

قابل توجه است که پایتخت ترکیه شهر استانبول می باشد. از شهرهای مختلفی که افراد معمولا برای گردش و تفریح آن را مورد استفاده قرار می ‌دهند عبارتند از:  پایتخت این کشور استانبول، آنتالیا، ازمیر، کوشی آداسی، آنکارا، ترابزون، مارماریس، افسوس، دنیزلی و بسیاری دیگر از شهرهای مختلف می باشند. که افراد می ‌توانند با سفر به آن ها از جاذبه‌ های گردشگری مختلفی که در آن وجود دارد بهره مند شوند. مردمان این کشور اغلب به زبان ترکی صحبت می ‌کنند و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد ترک زبان ایران تقریبا به زبان آن ها آشنایی داشته باشند. مساحت این کشور چیزی در حدود ۷۸۳ هزار کیلومتر مربع می ‌باشد که جمعیتی برابر با ۸۲ میلیون نفر را در خود جای داده است. لذا صنعت گردشگری در این کشور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همین موضوع باعث شده است که مسئولین این کشور با ایجاد پایگاه ‌های گردشگری مختلف از این صنعت درآمد خوبی به دست آورند.

 

تور ترکیه

پافراد برای انتخاب تور ترکیه باید وسواس بسیار زیادی را به خرج دهند. لذا افراد باید توجه داشته باشند که بهترین تور را برای این سفر انتخاب کنند. آژانس های مسافرتی متفاوتی این تور را به افراد ارائه می ‌دهد که افراد باید با توجه به خدماتی که این تورها در اختیار آن ها قرار می‌ دهند نسبت به سفر اقدام نمایند. از خدمات این تورها می ‌توان به رزرو هتل ها، هواپیما، خورد و خوراک و استفاده از تور لیدران مختلف که سفر به این کشور را ارائه می‌ دهند نام برد. در کل می ‌توان گفت که سفر با تورهای مختلف به این کشور، می ‌تواند برای افراد مقرون به صرفه باشد. لذا خدمات مختلفی که در این تورها ارائه می شود، هزینه پایینی را دارد و همین هزینه پایین می تواند افراد را به خاطر انگیزترین سفر سوق دهد. توصیه ما به افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند این است که در انتخاب نوع آژانس مسافرتی که تور این کشور را به آن ها ارائه می ‌دهند توجه داشته باشند. خدماتی که در این تور ها به افراد ارائه می دهد، با توجه به سطح بودجه ای که افراد برای آن در نظر گرفته اند متفاوت می باشد.

جاذبه های گردشگری در تور ترکیه

کشور ترکیه دارای جاذبه‌ های گردشگری مختلفی می ‌باشد که افراد می ‌توانند در تور ترکیه نسبت به گردش در آن ها اقدام نمایند. از جاذبه ‌های گردشگری متفاوتی که در ترکیه موجود می باشد، می توان به برج گالاتا، قلعه دختر، مسجد سلمانیه، مسجد آبی، ایاصوفیه، کاخ توپکاپی، آب انبار قصر سلطنتی، بیوک آدا، پارک میانتورک، کانیون، جواهیر و بسیاری دیگر از جاذبه ‌های گردشگری آن اشاره کرد. لذا این کشور دارای سواحل بسیار زیبا با شن های طلایی و آب های شیشه ای می باشد که افراد می ‌توانند به انواع تفریحات آبی مانند شنا، جت اسکی، قایق سواری و بسیاری دیگر از آن ها اقدام نمایند. توصیه ما به افراد این است که برای بازدید از جاذبه های مختلف این کشور حتما یک برنامه ریزی داشته باشند تا بتوانند برای بازدید از جاذبه ‌های گردشگری در این تور به بهترین نحو ممکن اقدام نمایند. استفاده از تورلیدران برای بازدید از جاذبه های مختلف این کشور می تواند بهترین گزینه برای افراد باشد.

بهترین زمان برای رفتن به تور ترکیه

اگر بخواهیم بهترین زمان سفر به ترکیه را مورد بررسی قرار دهیم، می ‌توان گفت این کشور به دلیل آب و هوای بسیار مناسبی که دارد، همواره مورد توجه بسیاری از افراد در فصول مختلف قرار گرفته است. لذا شما می توانید این تور را با توجه به نوع سلیقه و بودجه‌ ای که برای سفر در نظر گرفته اید، مورد استفاده قرار دهید. تور ترکیه در فصل بهار همواره مورد توجه بسیاری از ایرانیان بوده است و به خصوص در ایام نوروز تعداد قابل توجهی از افراد به سمت این کشور روانه می شوند.  اگر از لحاظ آب و هوایی این کشور را برای سفر مورد بررسی قرار دهیم، می ‌توان گفت که بهار بهترین زمان سفر به تور ترکیه می باشد. اما تور ترکیه در فصل تابستان از رونق بسیار خوبی برخوردار می ‌باشد. از دیگر فصولی که همواره مورد توجه افراد بوده است، فصل پاییز می باشد. فصل پاییز به عنوان یکی از فصول معتدل و بسیار مناسب همواره مورد توجه بوده و بسیاری از افراد در این فصل به این کشور سفر می نمایند. لازم به ذکر است جشنواره های مختلفی که در کشور ترکیه برگزار می شوند، بر روی زمان سفر به ترکیه همواره تاثیر گذار می باشند.

 

بحث پایانی در مورد تور ترکیه

کشور ترکیه همواره سعی کرده تا خدمات رفاهی و امکانات بسیار مناسبی در این کشور، برای افراد تهیه نماید و گردشگران را به سمت خود جذب نماید. هتل های مختلفی در این کشور برای افراد تهیه شده که آن ها می ‌توانند در این هتل ها اقامت داشته باشند. توریستانی که تور ترکیه را برای سفر و گردش مورد استفاده قرار داده ‌اند، می ‌توانند از غذاهای مختلف و خوراکی های متفاوت ترکی در طول سفر استفاده کنند. غذاهای مختلفی در رستوران های کوچک و بزرگ این کشور تهیه می شود. در کل می ‌توان گفت امروزه تور ترکیه به عنوان یکی از خاطره انگیزترین تورها، همواره مورد توجه بسیاری از افراد بوده و آن ها می توانند با استفاده از این تور نسبت به برگزاری سفر خود اقدام نمایند. امیدواریم تور ترکیه را برای افراد به خوبی توضیح داده باشیم. از اینکه تا پایان با متن با ما همراه بودید بسیار سپاسگزاریم.

هتل‌ها