پارک آبی واتربوم بالی / کشور اندونزی / شهر بالی

بالی جزیره ای زیبا و بی نظیر در کشور اندونزی می باشد که با داشتن زیبایی هایی وصف نشدنی و اقیانوس آرام و هند را به یکدیگر وصل کرده است. جزیره والی با داشتن جاذبه های دیدنی و تفریحی بسیار هرساله مقصد بازدید انبوهی از گردشگران قرار گرفته است که می توان گفت پارک آبی بالی از معروف ترین و بهترین دیدنی های این منطقه می باشد.

معرفی پارک آبی واتربوم بالی

اگر قصد سفر و گردشگری در جزیره بالی را دارید پیشنهاد می کنیم سری به زیباترین و جذاب ترین جاذبه گردشگری و تفریحی این منطقه بزنید پارک آبی واتربوم با داشتن فضای بی نظیر و امکانات عالی به عنوان سومین پارک آبی برتر در دنیا شناخته می شود. این مجموعه آمیزه ای هیجان انگیز از سرسره های آبی رویایی می باشد که نظیر آنها را در هیچ کجای دنیا نمی توانید مشاهده کنید.

بسیاری از گردشگرانی که به قصد تفریح و گردشگری به جزیره بالی سفر می کنند بازدید از این پارک و بهره مندی از فعالیت های آبی در این منطقه را در اولویت های خود قرار می دهند که این امر نشان دهنده اهمیت و محبوبیت این پارک می باشد.

بهترین زمان بازدید از پارک آبی واتربوم بالی

با توجه به شرایط اقلیمی جزیره بالی می توان گفت از شرایط اقلیمی بسیار مناسبی در منطقه برخوردار می باشد که در میان آب های شفاف، نیلگون و دلربای اقیانوس هند و باغ های سرسبز و جنگل های زیبایش از طبیعتی بسیار زیبا و جذابی برخوردار می باشد. گردشگران مسافرانی که قصد سفر به بالی و این مجموعه را دارند می توانند فصل تابستان را برای سفر تفریحی و گردشگری خود به این منطقه در اولویت قرار دهند البته بهترین زمان بازدید از پارک آبی واتربوم از لحاظ شرایط اقلیمی مناسب فصل بهار و پاییز می باشد که در این ایام از سال آب و هوای بسیار مناسبی در سطح جزیره بالی حاکم خواهد بود.

در فصل تابستان به دلیل ورود گردشگران و توریست های بیشماری به این منطقه با ازدحام و شلوغی قابل توجهی مواجه می باشیم که علاقه مندان سفر در ایام آرام و کم تردد در جزیره بالی فصل بهار و اوایل فصل پاییز را انتخاب می کنند که در حالت کلی افراد برای داشتن فعالیت های آبی در این مجموعه بایستی در شرایط اقلیمی مناسبی به این منطقه سفر داشته باشند.

امکانات و خدمات پارک آبی واتربوم بالی

پارک آبی واتربوم به عنوان بهترین پارک آبی قاره آسیا با داشتن امکانات و خدمات درجه یک شما را به سپری ردن لحظاتی بی نظیر و فراموش نشدنی دعوت می د. این پدیده بسیار جذاب در جنوب روستای کوتا واقع در جزیره بالی می باشد که توریست ها و گردشگران با قدم زدن در میان سرسره های رویایی و بخش های مختلف تفریحی این پارک برای افراد از هیجان انگیزترین فعالیت هایی خواهد بود که در سفر به بالی تجربه خواهند کرد.

شما می توانید با حضور در این منطقه از تفریحاتی نظیر بازی واتر بلستر، استخر، شبیه ساز موج سواری، بازی یورو بانجی و غیره نهایت لذت را برده و در رستوران ها و کافی شاپ های لوکس و مدرن آن لذیذ ترین و خوش طعم ترین غذاهای جزیره بالی را میل کنید. گردشگران و مسافرانی که در سفر به این منطقه تجربه بهره مندی از تفریحات آبی در این پارک را دارند بی شک در سفرهای بعدی خود در اولویت بازدید های خود از جاذبه های بالی، پارک آبی واتربوم را قرار می دهند.

پارک آبی واتربوم بالی

سرسره های پارک زیبای آبی واتربوم بالی

پارک آبی واتربوم بالی با داشتن سرسره های هیجان انگیز و بی نظیرش توجه هر فردی را به سوی خود جلب کرده است که در مجموع دارای 13 سرسره متنوع می باشد:

 • سرسره مار پیتون
 • سرسره پایپ لاین
 • سرسره افعی های سبز در پارک آبی واتربوم بالی
 • سرسره تند و درنده
 • سرسره های فانتستیک
 • سرسره بوآ
 • سرسره های تودین ریسز
 • رودخانه آرام
 • سرسره سوپربل در پارک آبی واتربوم بالی
 • سرسره کلیماکس
 • سرسره پیج دوبله
 • سرسره سقوط پرشیب 2
 • سرسره بومرنگ

جوایز اهدا شده به پارک آبی واتربوم

پارک آبی واتربوم بالی از جذاب ترین و هیجان انگیزترین مقصدهای تفریحی و گردشگری در جزیره بالی می باشد که با داشتن سرسره های پرشیب و سرسره های سقوط آزاد از گزینه های بسیار محبوب و پرطرفدار برای عاشقان و علاقه مندان آدرنالین می باشد همچنین اگر به دنبال هیجان کمتری هستید می توانید موج سواری واتریوم بالی را انتخاب کرده و لحظاتی زیبا و پر از شادی را ر کنار دوستان و خانواده خود سپری کنید. این پارک آبی تا به امروز افتخارات و جوایزهای متعددی را کسب کرده است که از جمله این جوایز و هدایا می توان موارد زیر را نام برد:

 • سومین پارک آبی واتربوم برتر دنیا از نظر سایت تریپ ادوایزر در سال 2017
 • دریافت گواهینامه نقره ای ارث چک (EarthCheck) به سبب رعایت مسایل زیست محیطی
 • بهترین پارک آبی آسیا در سال 2017 از نظر سازمان ورد ترول اِواردز (World Travel Awards)
 • بهترین پارک آبی قاره آسیا از نظر سایت تریپ ادوایزر در سال 201

تور مسافرتی پارک آبی واتریوم

فرقی ندارد کودک باشید یا کهنسال، حضور شما در پارک آبی واتربوم بالی یکی از زیباترین و رویایی ترین تفریحات زندگی تان به شمار خواهد رفت. امکانات عالی این پارک و هیجان بالای تفریحات آن هر فردی را به وجد آورده و در محبوبیت بازدید کنندگان قرار می گیرد. در نظر داشته باشید که تمامی سرسره ها و بازی های واتریوم دارای استاندارد های بالای جهانی بوده و از نظر امنیت خیال شما را راحت می کنیم.

با توجه به سفرهای متعدد به جزیره بالی به قصد بازدید از پارک آبی واتربوم بالی شاهد برگزاری تورهای مسافرتی بیشماری می باشیم که در سال های اخیر آژانس های مسافرتی بسیاری در کشورمان با برگزاری تور بالی و ارائه امکانات و خدمات بی نظیر سفری پر از هیجان و بی نظیر را برای گردشگران و مسافران مهیا می سازند.

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو