خیابان جمیزه بیروت

آشنایی با خیابان جمیزه بیروت / کشور لبنان / شهر بیروت

جاذبه های گردشگری بیروت

خیابان جمیزه را می توان یکی از بهترین دیدنی های شهر بیروت دانست که با گشت و گذار در این خیابان می توانید با جریان زندگی در بیروت بیشتر آشنا شوید. لازم به ذکر است که در جای جای نقاط این خیابان می توانید جاذبه های متنوعی را مشاهده نمایید. در این خیابان جاذبه های متنوعی وجود دارند که از جمله جاذبه های آن می توان به کلیسای مار یوسف اشاره کرد که این کلیسا می تواند شما را با تاریخ این شهر آشنا سازد. توجه داشته باشید که خیابان جمیزه بیروت از جمله بخش هایی است که می توانید بهترین لحظات را در آن سپری نمایید.

خیابان جمیزه بیروت در منطقه مناسبی قرار گرفته و به همین دلیل می توانید به سهولت از مرکز شهر به آن دسترسی داشته باشید. در خیابان جمیزه بیروت تفریحات و رستوران های متعددی وجود دارند که می توانید در آنها مقداری از وقت خود را سپری نمایید و البته رستوران هایی که در این خیابان فعالیت می کنند بهترین و خوشمزه ترین غذاها را در اختیار شما خواهند گذاشت. اجرا های زنده ای که در این رستوران ها اجرا می شوند نیز به لذت بخش تر شدن سفر شما کمک خواهند کرد. در ادامه به بررسی هرچه دقیق تر این خیابان معروف در بیروت پرداخته ایم.

خیابان جمیزه بیروت gemmayzeh Street

بیروت پایتخت کشور لبنان می باشد گه جاذبه های بسیاری داشته و به همین دلیل گردشگران بسیاری این شهر را هدف قرار می دهند. نام شهر بیروت کمتر در میان شهر های گردشگری مشاهده می شود اما توجه داشته باشید که بیروت به عنوان عروس خاورمیانه شناخته می شود و به همین دلیل سفر به این شهر می تواند برای همگان لذت بخش باشد.

تور بیروت را می توان به عنوان بهترین روش برای گشت و گذار در این شهر دانست و بی شک بازدید از gemmayzeh Street یکی از مناطقی است که حتما در تور بیروت از آن دیدن خواهید کرد. جمیزه بیروت را می توان یکی از مهمترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری بیروت دانست که گشت و گذار در این خیابان می تواند به عنوان یکی از بهترین خاطرات در ذهن شما ثبت شود. توجه داشته باشید که این خیابان دیدنی های بسیاری دارد و می توانید بافت قدیمی و مدرن شهر را در یک خیابان مشاهده نمایید که این امر بی شک می تواند بیشترین لذت را به گردشگران هدیه دهد.

ویژگی های خیابان جمیزه بیروت

خیابان جمیزه بیروت جاذبه های متعددی را در خود جای داده است و به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین و دیدنی ترین خیابان های بیروت به شمار می رود. در این خیابان مناطق مختلفی ارزش دیدن خواهند داشت و می توانید بهترین معماری ها را در این خیابان مشاهده نمایید. ساختمان هایی که در اطراف این خیابان وجود دارند از نظر تاریخی حائز اهمیت هستند و از جمله مهمترین جاذبه های تاریخی بیروت به شمار می روند و البته موردی که به این خیابان زیبایی بیشتری بخشیده است و تماشای سازه های مدرن در کنار سازه های قدیمی می تواند بهترین حس را به شما بدهد.

اغلب بخش های این خیابان تشکیل شده از سازه های قدیمی می باشد و کمتر بخشی از آن تازه ساز هستند. توجه داشته باشید که در این خیابان سرسبزی های بسیاری وجود دارد که به تاثیر گذاری هر چه تمام تر این خیابان خواهد افزود.

تفریحات در خیابان جمیزه بیروت

گشت و گذار در خیابان gemmayzeh Street تنها یک گردش معمولی نخواهد بود و می توانید بهترین تفریحات را در این خیابان تجربه نمایید. در خیابان جمیزه تئاترهای متعددی فعالیت می نمایند که این تئاتر ها می توانند بهترین لحظات را برایتان به ارمغان آورند. در این تئاتر ها برنامه های متعددی اجرا می شود و به همین دلیل می توانید بهترین لحظات را در این تئاتر ها پشت سر بگذارید. لازم به ذکر است که در این تئاتر ها اجرا های زنده متعددی برگزار می شود و معروف ترین نوازندگان و خوانندگان در این تئاتر ها خدمات ارائه می نمایند. لازم به ذکر است که می توانید بخشی از اوقات خود را در این تئاتر ها بگذرانید.

رستوران های خیابان جمیزه بیروت

علاوه بر تئاتر های خیابان جمیزه بیروت می توانید رستوران ها و کافه های موجود در این خیابان را نیز هدف قرار دهید. رستوران های متعددی در این خیابان فعالیت می کنند که می توانید بهترین و لذت بخش ترین غذاها را در این رستوران ها سرو نمایید. لازم به ذکر است که رستوران های موجود در این خیابان اقدام به ارائه بهترین غذاها می نمایند و در منو رستوران ها می توانید انواع غذا های بین المللی را مشاهده کنید.

در رستوران های خیابان جمیزه بیروت نیز می توانید از موسیقی زنده لذت ببرید. در کافه های خیابان جمیزه نیز می توانید نوشیدنی های مرغوب را میل نمایید. میزان هزینه های سفر به بیروت نیز مناسب خواهد بود و می توانید در رستوران ها و کافه های آن بهترین نوشیدنیها و غذاها را با نازلترین قیمت ها میل نمایید.

دیدنی های خیابان جمیزه بیروت

خیابان جمیزه بیروت دارای دیدنی های متنوعی است و در این خیابان خواهید توانست بهترین های بیروت را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که پله های سنت نیکولاس ارزشمند ترین و دیدنی ترین بخش در این خیابان می باشد که این پله ها از جمله معروف ترین های بیروت به شمار می روند و می توانید بهترین عکس ها را در این پله ها بگیرید.

علاوه بر پله های سنت نیکولاس می توانید از کلیسا مار یوسف نیز دیدن نمایید چرا که این کلیسا از نظر تاریخی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و می توانید با گشت و گذار در این کلیسا با تاریخ این شهر بیشتر آشنا شوید. توجه داشته باشید که این کلیسا به عنوان یکی از تاریخی ترین بخش های بیروت می باشد و بازدید از این کلیسا برای کسانی که به تاریخ اهمیت ویژه ای قائل هستند بسیار مناسب خواهد بود.

دسترسی به خیابان جمیزه بیروت

خیابان جمیزه در موقعیت مناسبی قرار گرفته و می توانید به سهولت به آن دسترسی داشته باشید. خیابان جمیزه بیروت در مرکز این شهر واقع شده و از مسجد محمد الامین فاصله کمی دارد و به همین دلیل می توانید تنها با چند دقیقه پیاده روی از این مسجد به این خیابان دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است که با گشت و گذار در این خیابان می توانید با جریان زندگی در بیروت به خوبی آشنا شوید.

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو