تورهای آنتالیا همیشه سفر

تور آنتالیا

تور آنتالیا

آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی و زیبای کشور ترکیه است که هر ساله گردشگران بسیاری از این شهر دیدن کرده و از دیدن جاذبه های گردشگری این شهر لذت می برند. اگر شما نیز قصد سفر به شهر زیبای آنتالیا را دارید، می توانید با تور آنتالیا به این شهر ساحلی جذاب و سحرانگیز سفر کنید و سفری خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید. در تور آنتالیا از جاذبه های گردشگری این شهر نظیر مانند دهکده قدیمی، آبشارهای دودن، دهکده المپیوس و چیرلی، بندر فاسلیس، شهر آسپندوس و بسیاری از مکان های دیدنی این شهر بازدید خواهید نمود.

در تور آنتالیا از انواع راهنماهای محلی برای گشت و گذار در شهر استفاده می شود و اگر شما با زبان ترکی نیز آشنا نباشید، مشکلی پیش نخواهد آمد. رزرو هتل و دریافت بلیط و ویزا نیز بر عهده مجری برگزار کننده تور آنتالیا می باشد. برای تور دیدنی و جذاب آنتالیا انواع پکیج های 3 روزه، 6روزه و … در نظر گرفته شده است که شما می توانید هر یک از پکیج ها را انتخاب کرده و در کنار دوستان و خانواده خود از این سفر لذت ببرید.

قیمت و مزیت های تور بالی


دهکده قدیمی، یکی از جذاب ترین دیدنی های آنتالیا

دیدن مکان های تفریحی و تاریخی یکی از کارهایی است که در سفر باید انجام داد. دهکده قدیمی یکی از جذاب ترین دیدنی های گردشگری شهر آنتالیا است که شما در تور آنتالیا باید از این مکان زیبا دیدن نمایید. این دهکده که به نام دهکده هزارتو نیز شناخته می شود از خیابان های سنگ فرش شده و کاخ های عثمانی بازسازی شده درست شده است که بسیار زیبا و دیدنی است. سقف این کاخ ها دارای رنگ قرمز و سفید است که به دهکده نمایی زیبا می دهد.

خیابان های این دهکده از انواع رستوران ها، بوتیک های لوکس، مغاره ها، فروشگاه ها و هتل ها پر شده است که قدم زدن در آن را بسیار دلچسب تر و چذاب تر می نماید. این دهکده برای دوری از دنیای پر زرق و برق انسان ها و ساعتی آرامش بسیار مناسب است. در این دهکده مسجد محمد پاشا، میدان اصلی و مناره کوتاه نیز وجود دارند که می توانید از این مکان ها نیز در دهکده قدیمی بازدید نموده و روزی پر از خاطره را در این دهکده تجربه کنید.

آبشارهای دودن، یکی از زیباترین دیدنی های تور آنتالیا

از دیگر مکان هایی که در تور آنتالیا بادی از آن دیدن کنید، آبشار دودن است که بسیار زیبا و دیدنی است. برای افرادی که عاشق طبیعت و جاذبه های طبیعی هستند، پیشنهاد می شود تا اگر با تور آنتالیا به این شهر زیبا سفر می کنند حتما از این آبشار زیبا و در خور تحسین دیدن نمایند. آبشار دودن در فاصله ی 28 کیلومتر جاده آنتالیا-بوردور واقع شده است. این آبشار از دو چشمه پینارباشی سرچشمه می گیرد.

در واقع این دو چشمه پس از طی مسافتی به هم ملحق شده و رود دودن را تشکیل می دهند. این رود پس از طی حدود 14 کیلومتر در یک گودال ینام وارساک جمع شده و سپس از طرف دیگر گودال در اعماق زمین فرو می ریزد. آب موجود در گودال وارساک پس از حدود 2 کیلومتر در آبریز آبشار دودن جاری می شود و منظره ای بسیار زیبا و اعجاب انگیز را به وجود می آورد. چشم انداز این آبشار بسیار دیدنی و جالب توجه می باشد. به گونه ای که انگار تکه ای از بهشت بر روی زمین است.

المپیوس و چیرالی، یکی از جاذبه های بسیار زیبای آنتالیا

بدون شک یکی از جذاب ترین دیدنی های شهر آنتالیا، روستای المپیوس و چیرالی است که نباید دیدن آن را تور آنتالیا از دست بدهید.  این دو روستای جذاب و دیدنی در نزدیکی ساحل و در کنار مخروبه های لیسیایی واقع شده است. این مخروبه ها اصلی ترین دیدنی های این منطقه هستند که هر ساله گردشگران بسیاری از این مناطق دیدن می کنند. بنابراین اگر شما نیز با تور آنتالیا به این شهر سفر می کنید و به دنبال ماجراجویی هستید، دیدن این دو منطقه را از دست ندهید.

علاوه بر مخروبه های المپیوس، شعله آتش ادی که در بالای صخره های این منطقه واقع شده است، از دیگر دیدنی های سحرآمیز و عجیب این منطقه است. این شعله هیچگاه خاموش نمی شود و یکی از عجیب ترین دیدنی های المپیوس است که هر بیننده ای را به فکر وا می دارد. المپیوس بخصوص به هنگام شب برای جوانان بسیار جالب و دیدنی است. اما از سوی دیگر روستای چیرالی، مکانی بسیار آرام است که برای قدم زدن بسیار مناسب است. برای کسانی که دوست دارند در محیطی آرام و به دور از هیاهوی شهر، تفریح کنند و ریلکس شوند، دیدن این دو منطقه در آنتالیا پیشنهاد می شود.

بندر فاسلیز، از دیدنی های بسیار جالب تور آنتالیا

فاسلیز، یکی از بهترین و جذاب ترین دیدنی های گردشگری آنتالیا است که در میان گردشگران بسیار محبوب بوده و هر ساله افراد بسیاری از این منطقه دیدن می نمایند. بنابراین یکی از مکان های بسیار جذابی که در تور آنتالیا باید از آن دیدن کیند، بند فارسلیز است. این بندر قدیمی مکانی است که اسکندر مقدونی 334 سال پیش از میلاد، زمستان را در آنجا سپری نموده است و  ردی  از رم را می توانید از معماری و بازمانده های این بندر ببینید.

بقایای آمفی تئاتر، کاریز، انواع معابد و خیابان هایی دارای طاق و ستون و همچنین دیواره های طاق هادریانوس در این مکان واقع شده اند. فاسلیز در 114 سال پیش از میلاد مسیح ساخته شده و نمایی بسیار زیبا و تامل برانگیز دارد. همچنین در کنار فاسلیز یک موزه وجود دارد که انواع اشیا و یافته های دیگر این مکان در آن نگهداری می شود و شما می توانید از آن دیدن نمایید. در کار فاسلیز ساحل این منطقه نیز بسیار دیدنی است و به این منطقه نمایی بسیار زیبا داده است. در کنار فاسلیز می توانید از تله کابین این منطقه نیز استفاده کرده و بر روی ارتفاع، ساحل بسیار زیبا و دیدنی فاسلیز را مشاهده کرده و لذت ببرید.

شهر آپسندوس، از معروف ترین مکان های دیدنی آنتالیا

بدون شک یکی از معروف ترین مکان های جذاب و دیدنی آنتالیا، شهر آسپندوس است که بسیاری از گردشگران به قصد دیدن شهر آسپندوس با تور آنتالیا به این این شهر سفر می کنند. این شهر تاریخی و زیبا در 40 کیلومتری شهر آنتالیا واقع شده است و در تور آنتالیا شما می توانید به این منطقه سفر کنید و از دیدن آن لذت ببرید. در شهر آسپندوس یک آمفی تئاتر رومی واقع شده است که تا به امروز بسیار سالم باقی مانده است و به همین دلیل نیز در میان گردشگران بسیار محبوب است.

این آمفی تئاتر در 155 سال بعد از میلاد مسیح و در زمان فرامانروایی مارکوس اورلیوس ساخته شده است.  از این آمفی تئاتر بعدها به عنوان کاروانسرا استفاده شده است و طی سالیان مختلف مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است. آسپندوس یکی از شهرهای ثروتمند آن زمان بوده است که توسط رومی ها ساخته شده استو این آمفی تئاتر روباز یکی از بزرگترین و عجیب ترین آمفی تئاترهای موجود در دنیا است که ظرفیتی معادل 15000 تا 20000 نفر دارد. البته در شهر آپسندوس مخروبه های دیگری نیز وجود دارد که حالب و دیدنی است. بنابراین اگر شما نیز با تور آنتالیا به این منطقه سفر می کنید، دیدن شهر تاریخی و زیبای آسپندوس را هرگز از دست ندهید.

بهترین زمان سفر به آنتالیا چه فصلی است ؟

آنتالیا در ساحل جنوبی ترکیه بین دریای گرم مدیترانه و پناهگاه کوههای توروس قرار دارد. موقعیت آن به معنای آن است که این منطقه در برابر وزش باد شدید، محافظت می شود. تغییرات هوا در آنتالیا بسیار شدید نیست اما در فصل های مختلف آب وهوای مختلفی را شاهد هستیم ، اما تابستان ها بسیار گرم می شوند و زمستان ها گاهی اوقات شاهد بارش برف هستند. ایده آل ترین زمان برای بازدید از آنتالیا بهار و پاییز است زیرا هوا در طول روز دلپذیر است و فعالیت های تفریحی زیادی انجام می شود که باعث می شود بتوانید از تمام جذابیت های این شهر لذت ببرید .

آژانس مسافرتی همیشه سفر برگزار کننده تور آنتالیا اطلس هالیدی برای داشتن سفری لذت بخش در شهر آنتالیا ترکیه همراه شما عزیزان است.

برگشت به منو