تورهای تایلند

تور تایلند

آشنایی با تور تایلند

کشور تایلند یکی از معروفترین و پرطرفدارترین مقاصد گردشگری می باشد که امروزه شاهد برگزاری ده ها تور تایلند به سوی این کشور هستیم و هر کدام از مجریان تورهای گردشگری کشور تایلند نیز سعی بر آن دارند تا بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای مسافران و گردشگران خود به ارمغان آورند. بهترین زمان رزرو تور تایلند چند هفته قبل از سفر به این کشور می باشد چرا که در سال های بسیاری از گردشگران علاقه مندی زیادی را برای بازدید از این کشور از خود نشان داده اند.

از مهمترین خدمات ارائه شده در تورهای گردشگری کشور تایلند می توان به رزرو بلیط هواپیما، هتل و تنظیم برنامه سفر بسیار پربار اشاره نمود و افراد علاقه مند می توانند با خیال راحت و بدون داشتن هرگونه دغدغه ای در مناسب ترین و بهترین زمان ممکن اقدام به رزرو تور تایلند داشته باشند تا سفری بی نظیر و به یادماندنی را تجربه کنند. شما می توانید قبل از سفر خود به سوی این کشور در مورد فرهنگ و قوانین حاکم بر این کشور اطلاعات لازم را به دست آورید و با آگاهی بیشتری اقدام به سفر کنید.

کشور تایلند

کشور تایلند یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در جنوب شرقی آسیا می باشد که با کشورهایی از جمله مالزی و لائوس دارای مرز مشترک است. پایتخت آن شهر زیبایی به نام بانکوک است. تایلند در لغت به معنای سرزمین حوری است و با داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کند.

سالانه میلیون ها گردشگر و توریست برای بازدید از مکان های گردشگری این کشور، روانه تایلند می شوند و هر کدام از این گردشگران سعی بر آن دارند تا به یادماندنی ترین و بهترین سفر خود را شکل دهند.

آب و هوای معتدل و مناسب کشور تایلند نیز بهترین گزینه برای رونق صنعت گردشگری بوده است چرا که بسیاری از روزهای سال شاهد آب و هوای بسیار دلنشین و بی نظیری در این کشور هستیم و شما نیز می توانید قبل از سفر خود به کشور تایلند در مورد شرایط اقلیمی آن اطلاعاتی را به دست آورید و سپس اقدام به سفر به این کشور زیبا کنید. امروزه بسیاری از افراد و توریست ها، تورهای تایلند را برای بازدید خود از این کشور انتخاب می کنند تا بتوانند به راحتی و بدون داشتن هرگونه دغدغه از برنامه سفر اقدام به سفر و گردشگری داشته باشند.

در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد تور تایلند، بهترین زمان رزرو آن و خدمات ارائه شده در این تورها توضیحات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید.

تور تایلند

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، کشور تایلند یکی از بهترین مقاصد گردشگری در آسیا است و همین امر نیز سبب شده است که بسیاری از مجریان آژانس های مسافرتی و هواپیمایی اقدام به برگزاری انواع تورهای مختلف به سوی این کشور کنند. هر کدام از مجریان سعی بر آن دارند تا متنوع ترین تور را برای گردشگران و علاقه مندان معرفی کنند تا از این طریق بتوانند توجه آنها را به سوی خود جذب کنند.

با نزدیک شدن تعطیلات تابستانی نیز امروز شاهد افزایش تعداد تورهای گردشگری کشور تایلند هستیم چرا که تعداد تقاضا نیز در بازار گردشگری برای سفر به این کشور افزایش یافته است و مجریان تورهای این کشور نیز سعی بر آن دارند تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ مناسبی را به تقاضاهای ایجاد شده ارائه دهند.

تورهای برگزار شده به مقصد کشور تایلند با یکدیگر بسیار متفاوت می باشد به گونه ای که هر کدام از آنها دارای قیمت های متفاوتی نیز هستند و گردشگران می توانند با در نظر گرفتن زمان اوقات فراغت خود و بودجه در اختیار، یکی از بهترین و مناسب ترین تور تایلند را رزرو نمایند و خود را برای گذراندن بهترین و بی نظیرترین لحظات آماده کنند.

بهترین زمان رزرو تور تایلند

یکی از سوال های اساسی که گردشگران در رزرو تور کشور تایلند از مجریان و کارکنان آژانس های مسافرتی می پرسند، بهترین زمان برای رزرو تور تایلند می باشد که به همین منظور نیز تردید زیادی را از خود برای رزرو تور مورد نظر خود نشان می دهند. در نظر داشته باشید که بهترین زمان برای رزرو سفر به سوی کشور تایلند به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که از مهمترین این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • میزان بودجه در اختیار
 • زمان اوقات فراغت
 • شرایط آب و هوایی کشور تایلند
 • مدت زمان تور کشور تایلند
 • فصل رزرو تور کشور تایلند

با توجه به این امر که مجریان تورهای گردشگری به زمان مناسبی جهت انجام هماهنگی های لازم در کشور تایلند نیاز دارند به همین جهت بهترین زمان برای رزرو تور مورد نظر چند هفته قبل از سفر می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که در برخی از فصل ها ظرفیت های موجود در تورهای کشور تایلند به سرعت پر می شود و گردشگران به سرعت مکانی را برای خود رزرو می کنند به همین جهت توصیه می شود که با در نظر گرفتن شرایط و عوامل فوق، تور مورد نظر خود را در بهترین و مناسب ترین زمان رزرو کنید تا بتوانید سفری به یادماندنی و خاطره انگیزی را تجربه نمایید.

بهترین ماه ها برای سفر به تایلند

تایلند کشوری با آب و هوای مختلف است و در فصل های مختلف تغییرات آب و هوایی متفاوتی را تجربه می کند. با این وجود هیچ فصل بدی برای سفر به این کشور وجود ندارد و در تمام فصل ها این کشور  با زیبایی های طبیعی و جشنواره های مختلف همواره چیزی برای غافلگیر کردن مسافران دارد . اما اگر به دنبال بهترین ماه ها برای سفر به این کشور هستید ، پیشنهاد ما به شما ماه های آذر تا اردیبهشت ماه هست که آب و هوا خشک و خنک است .

جاذبه های مورد بازدید تایلند

تور تایلند سعی بر آن دارد تا شاخص ترین و مهمترین جاذبه های گردشگری این کشور را در اولویت های خود قرار دهد و از این طریق بهترین و باشکوه ترین لحظات را برای گردشگران و مسافران خود به ارمغان بیاورند.از مهمترین جاذبه هایی که در تور تایلند می توانید از آنها بازدیدهای لازم را داشته باشید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جزیره فی فی
 • جزیره جیمز باند پوکت
 • محله قدیمی پوکت
 • ساحل جامتین
 • باغ گرمسیری نونگ نوچ

سایر خدمات ارائه شده در سفر به تایلند

از دیگر خدمات ارائه شده در تور تایلند نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • رزرو هواپیما
 • تهیه و اخذ ویزای مربوطه
 • رزرو بهترین و لوکس ترین هتل اقامتی در کشور تایلند
 • تور لیدرهای بسیار حرفه ای
 • رزرو وسایل نقلیه جهت جابجایی گردشگران در داخل کشور تایلند
 • رزرو بهترین رستوران های کشور تایلند جهت صرف لذیذترین غذاهای تایلندی
برگشت به منو