مرکز خرید لاورا

مرکز خرید لاورا آنتالیا / کشور ترکیه / شهر آنتالیا

دسته‌ها: جاذبه های ترکیه

لمرکز خرید لاورا یک مرکز خوب و عالی از هر جهت برای خرید در آنتالیا است. این مکان سرپوشیده با چند طبقه همواره از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰شب آماده فروش وسایل برای مراجعه کنند گان است مراجعه کننده های که بسیاری از آنها را توریست ها و مسافرین تشکیل می دهند. مسافرانی که برای مسافرت و تفریح به آنتالیا آمدند.که اکثر آنها در ماه های تابستان می باشد. مقداری از خریداران را نیز افراد ساکن آنتالیا تشکیل می دهند. تور آنتالیا، یکی از پرطرفدارترین تورهای گردشگری همیشه سفر می باشد.

این مرکز خرید با داشتن تهویه متنوع هوا و پله های برقی و فروشگاه های فراوان برای خرید به تعداد ۹۰ فروشگاه و داشتن امکانات تفریحی و سرگرمی و بازی برای کودکان و داشتن سینما برای بزرگان و کودکان و همچنین داشتن پارکینگ سرپوشیده برای خودرو خریداران یک مکان آرام و امن و متنوع برای خرید می باشد که بیشتر مسافرین و توریست ها برای گرفتن هدیه به خانواده خود و یا خرید برای خود به این مکان بزرگ مراجعه می کنند. این مرکز خرید با داشتن ۹۰ فروشگاه مختلف یک از مراکز خوب و عالی برای خرید در ترکیه است.

مرکز خرید لاورا

موقعیت مکانی لاورا

لاورا در محله فنر در شهر آنتالیا قرار دارد که این مکان در سال ۲۰۰۴ با وسعتی به مساحت ۱۱۲ هزار متر مربع ساخته شده است که به دلیل وسعت و موقعیت مکانی خوب این مرکز و بخصوص برای افرادی که در لارا سکونت دارند یا مسافران تور آنتالیا که در لارا هتل رزرو کرده و سکونت می کنند  یکی از مراکز خوب و عالی برای خرید می باشد.

لاورا در نبش خیابان که با یک تابلو بزرگ که جلوی آن نصب شده است تا از هر جهت دیده شود و برای خرید کننده ها و مراجعه کننده ها به راحتی یافته شود قرار گرفته است. یکی از مزایای که یک مکان خرید خوب باید داشته باشد موقعیت مکانی آن است که هرچه موقعیت مکانی آن خوب و در دسترس باشد استقبال کننده نیز از آن بیشتر خواهد بود و هرچه استقبال کننده بیشتر باشد صد در صد فروش نیز بیشتر خواهد بود.

این مکان هم به خاطر اینکه در موقعیت خوب و دسترس مردم قرار دارد استقبال کننده زیادی دارد و هر ساله افراد زیادی چه توریست و چه مسافر و چه مردم ساکن این شهر برای خرید به آنجا مراجعه می کنند.

آشنایی مرکز خرید لاورا

امکانات تفریحی و سرگرمی و سینما لاورا

شاید برای شما پیش بیاید که کودکان هنگام خرید خانواده یا بزرگان حوصله شان سر می رود . این اتفاق به این دلیل است که خرید برای کودکان زیاد جذابیت ندارد و کودکان بیشتر به دنبال بازی و تفریح هستند.یکی از فواید این مرکز فروش لاورا که آن را به یک مرکز عالی و خوب و جذاب برای خرید کرده است این است که در داخل این مرکز امکانات تفریحی و سرگرمی و بازی و حتی سینما برای کودکان وجود داردتا برای کودکان خرید زیبا و جذاب باشد و باعث شود کودکان در خرید بزرگان و خانواده حوصله شان سر نرود .

وجود سینما در این مکان خرید باعث شده است که افراد در هنگام رفتن به سینما یا برگشتن از سینما مشتاق به دیدن از این فروشگاه ها شوند و ای یک بازاریابی خوب برای این مرکز خرید است که به وسیله سینما و امکانات تفریحی و سرگرمی این مکان را تبلیغ کرده و مردم را نسبت به وجود مرکز لاورا و فروشگاه های موجود در آن آگاه کنند تا برای این فروشگاه ها فروش بیشتر به حاصل آید.

معرفی مرکز خرید لاورا

انواع فروشگاه های لاورا

مرکز خرید لاورا یکی از مراکز بزرگ خرید در آنتالیا می باشد که خرید را برای مردم ساکن آن و مسافرین راحت تر و جذاب تر کرده است زیرا هر چه مراکز خرید بزرگ تر باشند تنوع جنس و فراوانی جنس نیز بیشتر خواهد بود و افراد مراجعه کننده صد در صد از این مکان راضی خواهند بود.

در این مکان فروشگاه های با برند های متنوع وجود دارد که به فروش لباس و کیف و کفش و لوازم بهداشتی و آرایشی می پردازند. در این مکان رستوران و کافه نیز وجود دارد که با غذاهای لذیذ و سالم از مسافران و مراجعه کننده گان به این مکان پذیرایی می کنند و یا کافه های که برای افراد خسته از خرید که به دنبال استراحت و نوشیدن چیزی هستند استقبال می کنند.

پارکینگ لاورا

یکی از نکات قوت لاورا داشتن پارکینگ سرپوشیده است. امروزه یکی از مشکلات بزرگ مرکز خرید ها نبودن جای پارک برای اتومبیل خریداران و مراجعه کننده ها است که این مکان این مشکل را برای افراد مراجعه کننده آسان کرده است.

پارکینگ لاورا با وجود ۶۰۰ جا برای پارک برای خودرو شما خواستار رضایت کامل شما را از خرید در این مکان دارد و حتی برای افرادی که به این مکان برای رفتن به سینما مراجعه می کنند پارکینگ سر پوشیده لاورا باعث شده است تا افراد با خیال راحت خودرو خود را پارک کرده و از رفتن به سینما لذت ببرند.

آژانس همیشه سفر به شما عزیزان توصیه میکند در صورت داشتن خرید در تور ترکیه از این مرکز خرید دیدن کنید.

دیگر جاذبه های آنتالیا :

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو