آشنایی با مرکز خرید لاورا

مرکز خرید یک مکان بزرگ و مجهز است که همه افراد آن منطقه برای خرید  به آن مراجعه می کنند. این مرکز خرید ها می توانند پوشاک یا کیف و کفش و یا میوه و سبزیجات باشد. افراد با رفتن به این مکان های بزرگ برای خرید می توانند جنس مورد نظر خود را فراهم کنند. این مراکز به دلیل بزرگی و تنوع زیاد فروش بیشتری نسبت به مغازه های کوچک در بازار دارند. این مراکز همواره جایی آرام و امن برای خرید شما هستند. یک مرکز خرید خوب و عالی مکانی است که در آن پارکینگ برای خودرو مراجعه کننده گان باشد و امکانات تفریحی و سرگرمی و بازی و سینما برای کودکان داشته باشد و رستوران و کافه برای پذیرایی از خریداران و مراجعه کننده گان داشته باشد. همه این ها باعث می شود که یک مکان برای خرید خوب و عالی باشد. مهمترین و اولویت ترین مسئله برای خریداران این است که مرکز خرید در یک جای خوب و راحت و نزدیک محل سکونت باشد تا در هنگام رفت و آمد به آن دچار مشکل نشوند.

مرکز خرید لاورا

 

مرکز خرید لاورا

لاورا یک مرکز خوب و عالی از هر جهت برای خرید در آنتالیا است. این مکان سرپوشیده با چند طبقه همواره از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰شب آماده فروش وسایل برای مراجعه کنند گان است مراجعه کننده های که بسیاری از آنها را توریست ها و مسافرین تشکیل می دهند. مسافرانی که برای مسافرت و تفریح به آنتالیا آمدند. که اکثر آنها در ماه های تابستان می باشد. مقداری از خریداران را نیز افراد ساکن آنتالیا تشکیل می دهند. این مرکز خرید با داشتن تهویه متنوع هوا و پله های برقی و فروشگاه های فراوان برای خرید به تعداد ۹۰ فروشگاه و داشتن امکانات تفریحی و سرگرمی و بازی برای کودکان و داشتن سینما برای بزرگان و کودکان و همچنین داشتن پارکینگ سرپوشیده برای خودرو خریداران یک مکان آرام و امن و متنوع برای خرید می باشد. که بیشتر مسافرین و توریست ها برای گرفتن هدیه به خانواده خود و یا خرید برای خود به این مکان بزرگ مراجعه می کنند. این مرکز خرید با داشتن ۹۰ فروشگاه مختلف یک از مراکز خوب و عالی برای خرید در آنتالیا است.

 

موقعیت مکانی لاورا

لاورا در محله فنر در شهر آنتالیا قرار دارد که این مکان در سال ۲۰۰۴ با وسعتی به مساحت ۱۱۲ هزار متر مربع ساخته شده است که به دلیل وسعت و موقعیت مکانی خوب این مرکز و بخصوص برای افرادی که در لارا سکونت دارند یا مسافرانی که در لارا هتل رزرو کرده و سکونت می کنند  یکی از مراکز خوب و عالی برای خرید می باشد. لاورا در نبش خیابان که با یک تابلو بزرگ که جلوی آن نصب شده است تا از هر جهت دیده شود و برای خرید کننده ها و مراجعه کننده ها به راحتی یافته شود قرار گرفته است. یکی از مزایای که یک مکان خرید خوب باید داشته باشد موقعیت مکانی آن است که هرچه موقعیت مکانی آن خوب و در دسترس باشد استقبال کننده نیز از آن بیشتر خواهد بود و هرچه استقبال کننده بیشتر باشد صد در صد فروش نیز بیشتر خواهد بود. این مکان هم به خاطر اینکه در موقعیت خوب و دسترس مردم قرار دارد استقبال کننده زیادی دارد و هر ساله افراد زیادی چه توریست و چه مسافر و چه مردم ساکن این شهر برای خرید به آنجا مراجعه می کنند.

آشنایی مرکز خرید لاورا

 

امکانات تفریحی و سرگرمی و سینما لاورا

شاید برای شما پیش بیاید که کودکان هنگام خرید خانواده یا بزرگان حوصله شان سر می رود و هی نق می زنند در هنگام خرید. این کار به این دلیل است که خرید برای کودکان زیاد جذابیت ندارد و کودکان بیشتر به دنبال بازی و تفریح هستند. یکی از فواید این مرکز فروش لاورا که آن را به یک مرکز عالی و خوب و جذاب برای خرید کرده است این است که در داخل این مرکز امکانات تفریحی و سرگرمی و بازی و حتی سینما برای کودکان وجود دارد تا برای کودکان خرید زیبا و جذاب باشد و باعث شود کودکان در خرید بزرگان و خانواده حوصله شان سر نرود و باعث علاقه بیشتر کودکان برای ماندن در این مکان باشد و حتی بودن سینما برای بزرگان نیز جذاب است. وجود سینما در این مکان خرید باعث شده است که افراد در هنگام رفتن به سینما یا برگشتن از سینما مشتاق به دیدن از این فروشگاه ها شوند و ای یک بازاریابی خوب برای این مرکز خرید است که به وسیله سینما و امکانات تفریحی و سرگرمی این مکان را تبلیغ کرده و مردم را نسبت به وجود مرکز لاورا و فروشگاه های موجود در آن آگاه کنند تا برای این فروشگاه ها فروش بیشتر به حاصل آید.

معرفی مرکز خرید لاورا

 

انواع فروشگاه های لاورا

مرکز خرید لاورا با داشتن ۹۰ فروشگاه بزرگ یکی از مراکز بزرگ خرید در آنتالیا می باشد که خرید را برای مردم ساکن آن و مسافرین راحت تر و جذاب تر کرده است زیرا هر چه مراکز خرید بزرگ تر باشند تنوع جنس و فراوانی جنس نیز بیشتر خواهد بود و افراد مراجعه کننده صد در صد از این مکان راضی خواهند بود. در این مکان فروشگاه های با برند های متنوع وجود دارد که به فروش لباس و کیف و کفش و لوازم بهداشتی و آرایشی می پردازند. در این مکان رستوران و کافه نیز وجود دارد که با غذاهای لذیذ و سالم از مسافران و مراجعه کننده گان به این مکان پذیرایی می کنند و یا کافه های که برای افراد خسته از خرید که به دنبال استراحت و نوشیدن چیزی هستند استقبال می کنند. و همه این ها باعث می شود که این مرکز خرید در آنتالیا به یک مکان خوب برای خرید تبدیل شود و امیدواریم از مراجعه کردن و خرید از این مکان لذت ببرید و راضی باشید.

 

پارکینگ لاورا

یکی از نکات قوت لاورا داشتن پارکینگ سرپوشیده است که امروزه یکی از مشکلات بزرگ مرکز خرید ها نبودن جای پارک برای اتومبیل خریداران و مراجعه کننده ها است که این مکان این مشکل را برای افراد مراجعه کننده آسان کرده است. پارکینگ لاورا با وجود ۶۰۰ جا برای پارک برای خودرو شما خواستار رضایت کامل شما را از خرید در این مکان دارد و حتی برای افرادی که به این مکان برای رفتن به سینما مراجعه می کنند پارکینگ سر پوشیده لاورا باعث شده است تا افراد با خیال راحت خودرو خود را پارک کرده و از رفتن به سینما لذت ببرند.

آژانس همیشه سفر به شما عزیزان توصیه میکند در صورت داشتن خرید در تور ترکیه از این مرکز خرید دیدن کنید.

فیلتر دسته:

فیلتر درجه هتل:

فیلتر وضعیت تور:

فیلتر پیشنهادهای ویژه:

فیلتر دسته: