کارلی اوغلو

آشنایی با پارک کارالی اوغلو در آنتالیا / کشور ترکیه / شهر آنتالیا

دسته‌ها: جاذبه های ترکیه

بی شک یکی از مراکزی که می توانید در طول سفر برای تفریح و استراحت استفاده نمایید پارک ها می باشد و گردشگران می توانند با مراجعه به پارک ها از جذابیت ها و زیبایی های منطقه استفاده نمایند. پارک ها هوای تمیزی خواهند داشت و بی شک می توانید بهترین لحظات را در آنها سپری نمایید. پارک کارالی اوغلو در آنتالیا یکی از زیباترین پارک های این شهر می باشد که در این پارک می توانید از انواع امکانات استفاده نمایید.

موقعیت این پارک نیز مناسب بوده و می توانید با مراجعه به این پارک به بخش های دیدنی آنتالیا و برخی از بازار های آن دسترسی داشته باشید.برای سفر به کشور ترکیه و اقامت در شهر آنتالیا، تور آنتالیا بهترین گزینه می باشد.

در ادامه توضیحات کامل تری در رابطه با پارک کارالی اوغلو آنتالیا ارائه نموده ایم:

پارک کارالی اوغلو در آنتالیا

ویژگی های پارک کارالی اوغلو در آنتالیا

این پارک به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد یکی از مهمترین پارک های ترکیه شناخته می شود. این پارک در مرکز شهر آنتالیا واقع شده است و به دلیل سهولت دسترسی به آن شاهد شلوغ بودن آن در اکثر اوقات روز خواهید بود. مردم به راحتی و با پای پیاده می توانند به راحتی به پارک دسترسی داشته باشند و می توانید جهت دسترسی به آن از تراموا نیز استفاده نمایید.

این پارک از جمله پارک های شلوغ آنتالیا شناخته می شود و در تمامی اوقات روز شلوغ خواهد بود. پارک کارالی اوغلو در بخش جنوبی شهر قدیم کالجی واقع شده است و برای دوست داران کالجی می تواند بهترین انتخاب باشد. این پارک را می توان به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری آنتالیا به شمار آورد و هر ساله بسیاری از گردشگران آنتالیا از آن دیدن خواهند نمود. فضای زیبای پارک و مجاورت آن با خلیج آنتالیا از جمله دلایل محبوبیت آن به حساب می آید و بی شک با استراحت کردن در این پارک به هیچ وجه حوصله شما سر نخواهد رفت.

پارک کارالی اوغلو در آنتالیا

تفریحات پارک کارالی اوغلو آنتالیا

در این پارک می توانید از تفریحات متعددی استفاده نمایید که از جمله مهمترین آنها می توان به استفاده کردن از قایق های خلیج آنتالیا اشاره نمود که بی شک می تواند به عنوان بهترین انتخاب برایتان باشد چرا که می توانید به صورت خانوادگی از آنها لذت ببرید. قدم زدن در پارک از جمله مهمترین تفریحات آن می باشد و در هر ساعت از شبانه روز شاهد قدم زدن مردم در این پارک خواهید بود و خصوصا در مواقع صبح خیل عظیمی از مردم بومی آنتالیا جهت ورزش کردن به این پارک مراجعه می نمایند.

پیکنیک می تواند به عنوان یکی از بهترین تفریحات پارک کارالی اوغلو باشد و به همین منظور بخش های متعددی برای نشستن و استراحت کردن در نظر گرفته شده است و علاوه بر صندلی ها می توانید در بخش های مخصوص به صورت خانوادگی یک پیک نیک خانوادگی داشته باشید. علاوه بر این موارد می توانید از وسایل ورزشی مخصوصی که در یک طرف پارک در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.

karaalioglu-park

کافه های پارک کارالی اوغلو آنتالیا

در پارک کارالی اوغلو در آنتالیا می توانید کافه های متعددی را شاهد باشید که در این کافه ها می توانید بهترین کافی ها را میل نمایید و برخی از این کافه ها در داخل پارک و برخی در اطراف آن قرار گرفته اندو کافه هایی که در داخل پارک کارالی اوغلو فعالیت می نمایند بخش هایی را به صورت مخصوص در نظر گرفته اند که بتوانید در این بخش ها نشسته و استراحت نمایید.

در این کافه ها می توانید انواع نوشیدنی ها را سرو نمایید و از جمله معروف ترین آنها میتوان به قهوه ترک اشاره نمود که از جمله بهترین نوشیدنی های ترکیه به شمار می رود. کافه هایی که در اطراف پارک کارالی اوغلو فعالیت می نمایند نیز می توانند انتخابی مناسب برایتان باشند و برخی از آنها ساده و برخی لوکس و گران قیمت هستند و می توانید از این میان بهترین کافه را به سلیقه خودتان انتخاب نمایید.

پارک کارالی اوغلو در آنتالیا

نمای پارک کارالی اوغلو آنتالیا

پارک کارالی نمایی بسیار زیبا دارد که توجه همگان را به خود جلب خواهد نمود. مسئولین به منظور جلب رضایت گردشگران و مردم محلی پارک را با استفاده از موارد مختلفی تزیین نموده اند که از جمله مهمترین آنها می توان به در نظر گرفتن مجسمه های مختلف اشاره نمود. در این پارک می توانید مجسمه های معنی دار بسیاری را شاهد باشید که معمولا بر روی یک سکو ساخته شده اند. درختان همیشه جوان به زیبایی هرچه تمام تر پارک افزوده اند و در هر فصلی که به این پارک مراجعه نمایید شاهد سرسبزی در آن خواهید بود.

از جمله درختانی که در پارک کارالی اوغلو کاشته شده اند می توان به سرو، کاج و نخل اشاره نمود که برخی از این درختان قدمت چند صد ساله دارند. رنگ کاری بخش های مختلف پارک از جمله مواردی است که سبب زیباتر شدن فضای پارک شده است و تمامی پلکان های پارک رنگی هستند .

karaalioglu-park-antalya

اهمیت گردشگری پارک کارالی اوغلو در آنتالیا

پارک کارالی اوغلو در آنتالیا از اهمیت گردشگری بالایی برخوردار می باشد و نماد این پارک را می توان مجسمه پدر و پسر کارگر اشاره نمود که عکس گرفتن کنار این مجسمه را نباید فراموش کنید. این پارک در امتداد ساحل گسترش پیدا کرده است و ساحلی بودن آن یکی از دلایل پرمخاطب بودن آن می باشد.

نزدیکی پارک به مراکز تجاری آنتالیا از دیگر دلایل محبوبیت آن می باشد و در سفر با تور آنتالیا می توانید در پارک کارالی اوغلو استراحت کرده و سپس به خرید از فروشگاه های آنتالیا مشغول شوید.

دیگر جاذبه های دیدنی در آنتالیا :

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو