بررسی دقیق و آشنایی با پارک کارالی اوغلو در آنتالیا / ترکیه / آنتالیا

دسته‌ها: جاذبه های ترکیه

آشنایی با پارک کارالی اوغلو

پارک کارالی اوغلو در آنتالیا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری آنتالیا به شمار می رود که در این پارک می توانید بهترین لحظات را پشت سر بگذارید.

توجه داشته باشید که در این پارک می توانید تفریحات مختلفی را تجربه نمایید و از هوای پاک آن لذت ببرید. در ادامه توضیحات کامل تری در رابطه با پارک کارالی اوغلو آنتالیا ارائه نموده ایم:

پارک کارالی اوغلو در آنتالیا

پارک کارالی اوغلو را می توان یکی از بهترین مراکز گردشگری در آنتالیا دانست که در این پارک می توانید از انواع تفریحات لذت ببرید.

توجه داشته باشید که ابتدا باید مراکز تفریحی و گردشگری کشور مقصد را شناخته و سپس در تور آنتالیا شرکت نمایید. در سطح شهر آنتالیا پارک های متعددی فعالیت دارند که از جمله معروف ترین آنها می توان به پارک کارالی اوغلو اشاره نمود چرا که در این پارک می توانید از انواع تفریحات لذت برده و یک پیک نیک لذت بخش داشته باشید.

بی شک یکی از مراکزی که می توانید در طول سفر برای تفریح و استراحت استفاده نمایید پارک ها می باشد و گردشگران می توانند با مراجعه به پارک ها از جذابیت ها و زیبایی های منطقه استفاده نمایند. پارک ها هوای تمیزی خواهند داشت و بی شک می توانید بهترین لحظات را در آنها سپری نمایید.

پارک کارالی اوغلو یکی از زیباترین پارک های آنتالیا می باشد که در این پارک می توانید از انواع امکانات استفاده نمایید. موقعیت این پارک نیز مناسب بوده و می توانید با مراجعه به این پارک به بخش های دیدنی آنتالیا و برخی از بازار های آن دسترسی داشته باشید.

درباره پارک کارالی اوغلو در آنتالیا

این پارک به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد یکی از مهمترین پارک های آنتالیا شناخته می شود. این پارک در مرکز شهر آنتالیا واقع شده است و به دلیل سهولت دسترسی به آن شاهد شلوغ بودن آن در اکثر اوقات روز خواهید بود. مردم به راحتی و با پای پیاده می توانند به راحتی به پارک دسترسی داشته باشند و می توانید جهت دسترسی به آن از تراموا نیز استفاده نمایید.

این پارک از جمله پارک های شلوغ آنتالیا شناخته می شود و در تمامی اوقات روز شلوغ خواهد بود. پارک کارالی اوغلو در بخش جنوبی شهر قدیم کالجی واقع شده است و برای دوست داران کالجی می تواند بهترین انتخاب باشد.

این پارک را می توان به عنوان یکی از بهترین جاذبه های گردشگری آنتالیا به شمار آورد و هر ساله بسیاری از گردشگران آنتالیا از آن دیدن خواهند نمود. فضای زیبای پارک و مجاورت آن با خلیج آنتالیا از جمله دلایل محبوبیت آن به حساب می آید و بی شک با استراحت کردن در این پارک به هیچ وجه حوصله شما سر نخواهد رفت.

تور لحظه آخری لبنان

تفریحات در پارک کارالی اوغلو آنتالیا

در این پارک می توانید از تفریحات متعددی استفاده نمایید که از جمله مهمترین آنها می توان به استفاده کردن از قایق های خلیج آنتالیا اشاره نمود که بی شک می تواند به عنوان بهترین انتخاب برایتان باشد چرا که می توانید به صورت خانوادگی از آنها لذت ببرید.

قدم زدن در پارک از جمله مهمترین تفریحات آن می باشد و در هر ساعت از شبانه روز شاهد قدم زدن مردم در این پارک خواهید بود و خصوصا در مواقع صبح خیل عظیمی از مردم بومی آنتالیا جهت ورزش کردن به این پاک مراجعه می نمایند.

بی شک پیکنیک می تواند به عنوان یکی از بهترین تفریحات پارک کارالی اوغلو باشد و به همین منظور بخش های متعددی برای نشستن و استراحت کردن در نظر گرفته شده است و علاوه بر صندلی ها می توانید در بخش های مخصوص به صورت خانوادگی یک پیک نیک خانوادگی داشته باشید.

علاوه بر این موارد می توانید از وسایل ورزشی مخصوصی که در یک طرف پارک در نظر گرفته شده است استفاده نمایید.

کافه های پارک کارالی اوغلو آنتالیا

در پارک کارالی اوغلو در آنتالیا می توانید کافه های متعددی را شاهد باشید که در این کافه ها می توانید بهترین و نوشیدنی ترین کافی ها را میل نماییدو برخی از این کافه ها در داخل پارک و برخی در اطراف آن قرار گرفته اندو کافه هایی که در داخل پارک کارالی اوغلو فعالیت می نمایند بخش هایی را به صورت مخصوص در نظر گرفته اند که بتوانید در این بخش ها نشسته و استراحت نمایید.

در این کافه ها می توانید انواع نوشیدنی ها را سرو نمایید و از جمله معروف ترین آنها میتوان به قهوه ترک اشاره نمود که از جمله بهترین نوشیدنی های ترکیه به شمار می رود. کافه هایی که در اطراف پارک کارالی اوغلو فعالیت می نمایند نیز می توانند انتخابی مناسب برایتان باشند و برخی از آنها ساده و برخی لوکس و گران قیمت هستند و می توانید از این میان بهترین کافه را انتخاب نمایید.

نمای پارک کارالی اوغلو آنتالیا

پارک کارالی نمایی بسیار زیبا دارد که توجه همگان را به خود جلب خواهد نمود. مسئولین به منظور جلب رضایت گردشگران و مردم محلی پارک را با استفاده از موارد مختلفی تزیین نموده اند که از جمله مهمترین آنها می توان به در نظر گرفتن مجسمه های مختلف اشاره نمود.

در این پارک می توانید مجسمه های معنی دار بسیاری را شاهد باشید که معمولا بر روی یک سکو ساخته شده اند. درختان همیشه جوان به زیبایی هرچه تمام تر پارک افزوده اند و در هر فصلی که به این پارک مراجعه نمایید شاهد سرسبزی در آن خواهید بود.

از جمله درختانی که در پارک کارالی اوغلو کاشته شده اند می توان به سرو، کاج و نخل اشاره نمود که برخی از این درختان قدمت چند صد ساله دارند. رنگ کاری بخش های مختلف پارک از جمله مواردی است که سبب زیباتر شدن فضای پارک شده است و تمامی پلکان های پارک را می توانید رنگی مشاهده نمایید.

اهمیت گردشگری پارک کارالی اوغلو آنتالیا

پارک کارالی اوغلو در آنتالیا از اهمیت گردشگری بالایی برخوردار می باشد و نماد این پارک را می توان مجسمه پدر و پسر کارگر اشاره نمود که عکس گرفتن کنار این مجسمه را نباید فراموش کنید. این پارک در امتداد ساحل گسترش پیدا کرده است و ساحلی بودن آن یکی از دلایل پرمخاطب بودن آن می باشد.

نزدیکی پارک به مراکز تجاری آنتالیا از دیگر دلایل محبوبیت آن می باشد و در سفر به آنتالیا می توانید در پارک کارالی اوغلو استراحت کرده و سپس به خرید از فروشگاه های آنتالیا مشغول شوید.

تور چابهار

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو