شهر کوش آداسی

شهر کوش آداسی / کشور ترکیه

کشور ترکیه به عنوان یکی از بهترین و زیباترین کشورهای حال حاضر دنیا دارای ویژگی ها و زیبایی های منحصر به فردی می باشد. گفتنی است یکی از شهرهای بسیار زیبای این کشور، شهر کوش آداسی می باشد. این شهر دارای ویژگی ها و جاذبه های مختلفی برای افراد بوده است. لذا همواره بسیاری از افراد که قصد سفر به ترکیه را دارند، شهر کوش آداسی را به عنوان یکی از شهرهای گردشگری مورد توجه قرار می ‌دهند.

ما در ادامه متن قصد داریم تا کوش آداسی را از لحاظ آب و هوایی و جاذبه های گردشگری و چگونگی سفر به آن مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه شما نیز قصد سفر به این شهر زیبا را دارید و یا این که دوست دارید با محیط و اطلاعات این شهر آشنا شوید، ما را تا پایان متن همراهی نمایید تا بتوانید از ویژگی های منحصر به فرد آن با اطلاع شوید.

معرفی شهر کوش آداسی

کوش آداسی به عنوان یکی از جزیره های بسیار زیبا در کشور ترکیه محسوب می شود. این جزیره به معنی جزیره پرنده نام گذاری شده است. کوش آداسی به عنوان یکی از شهرهای جزیره ای در حدود ۲۶۰ کیلومتر مربع مساحت دارد که جمعیتی برابر با ۶۴ هزار نفر را در خود جای داده است.

لذا این شهر به عنوان یکی از شهرهای قدیمی و زیبا مورد توجه بسیاری از گردشگران بوده است. لازم به ذکر است که این شهر به عنوان یکی از شهرهای ساحلی ترکیه محسوب می‌ شود و بسیاری از افراد با مراجعه به آن، می توانند از سواحل زیبایی که در آن وجود دارد بهره مند شوند.

قدمت این شهر به عنوان یکی از شهرهای ترکیه به صده ها قبل بر می گردد و به عنوان یکی از پر جاذبه ترین ترین شهرهای ترکیه محسوب می ‌شود. توصیه ما به افرادی که قصد سفر به ترکیه را دارند این است که حتما کوش آداسی را به عنوان یکی از زیباترین شهرها مورد توجه قرار دهند.

شهر کوش آداسی

کوش آداسی به عنوان یکی از شهرهای بندری، دارای جاذبه ها و زیبایی های مختلفی می باشد. اگر بخواهیم اطلاعاتی را در مورد این شهر به افراد ارائه دهیم، باید گفت که زبان رسمی که مردم در کوش آداسی با آن صحبت می‌ کنند، ترکی می باشد.

واحد پول این شهر به مانند پول مرکزی ترکیه، لیر می باشد. گفتنی است این شهر با تهران یک ساعت و نیم اختلاف زمانی دارد. نوع برق شهری در آن به مانند ایران ۲۲۰ ولت ۵۰ هرتز می باشد.

پیش شماره کشور ترکیه ۹۰+ می باشد و پیش شماره این شهر ۲۵۶+ هست. شماره های اضطراری که افراد باید در زمان لزوم از آن استفاده کنند، ۱۱۲ می باشد. در کل باید گفت مردمانی که در کوش آداسی زندگی می کنند، به عنوان یکی از خون گرم ترین مردمان محسوب می ‌شوند.

آب و هوا شهر کوش آداسی

بسیاری از افرادی که قصد دارند سفر به شهر کوش آداسی را تجربه کنند، همواره دوست دارند که بدانند آب و هوایی که در این شهر پایدار می باشد، چگونه است. در این مورد می توان گفت که شهر کوش آداسی به عنوان یکی از شهرهای ساحلی که در دریای اژه و مدیترانه قرار گرفته، آب و هوای معتدلی دارد.

زمستان های این شهر معتدل بوده و تابستان های تقریباً داغی دارد. بعضی از اوقات در طول تابستان و در ماه ‌های جولای تا آگوست، گرمایی که افراد در این شهر حس می ‌کنند، چیزی بالای ۳۰ درجه سانتیگراد می باشد. لازم به ذکر است که بارش باران در این فصل آن چنان زیاد نمی باشد. اما شما در زمستان می توانید بارش های مکرر را مورد توجه قرار دهید. بسیاری از افراد دوست دارند که بدانند چه زمانی را برای سفر به این شهر زیبا مورد تجربه قرار دهند.

در این مورد می توان گفت که با توجه به سلیقه افراد زمان سفر می تواند متفاوت باشد. چنانچه قصد دارید تا آب و هوای معتدل این شهر را تجربه کنید، سعی کنید در فصول بهار و پاییز به این شهر رفته تا از آب و هوای معتدل و مطبوع آن بهره مند شوید. لازم به ذکر است تابستان‌ ها به عنوان فصل های شلوغ گردشگری محسوب می شود که افراد با توجه به نیاز خود می ‌توانند نسبت به سفر به آن اقدام نمایند.

برای سفر به کشور لبنان و بازدید از جاذبه های آن ما تور بیروت را به شما پیشنهاد می کنیم.

آب و هوا شهر کوش آداسی

جاذبه های دیدنی شهر کوش آداسی

جاذبه های گردشگری شهر کوش آداسی در بخش های مختلف تفریحی و تاریخی مورد توجه بسیاری از افراد می باشد. یکی از جاذبه ‌های بسیار زیبای این شهر، جزیره کبوتر است. این جزیره چیزی در حدود ۳۵۰ متر با کوش آداسی فاصله دارد.

لذا شهر کوش آداسی با یک دیواره بسیار زیبا به مانند قلعه محصور شده است که این دیوار خود از جاذبه ‌های گردشگری این شهر محسوب می شود. از دیگر جاذبه های آن می توان به ناحیه بندرگاه و کاروانسراهای مختلف قدیمی که قدمتشان به ۱۶۱۸ میلادی بر می ‌گردد اشاره کرد.

شما می توانید در سواحل زیبای کوش آداسی به شنا و دیگر فعالیت های آبی بپردازید. یکی دیگر از جاذبه ‌های گردشگری آن پرینه می باشد. این منطقه مسکونی در ترکیه بوده است و در زمان یونان ساخته شده. غار زئوس به عنوان یکی از غارهای بسیار زیبا و منحصر به فرد می باشد که دارای آب معدنی بسیار شفافی است و افراد می ‌توانند در آن شنا نمایند.

لازم به ذکر است که از دیگر جاذبه های گردشگری و زیبای این شهر، می توان به حمام ترکی، پاموکاله، روستای کیرازلی، روستای دوگان بی و بسیاری دیگر از فعالیت‌های مختلف مانند غواصی زیر آب در قسمت های مختلف و طبیعت بکر آن اشاره کرد.

چگونگی سفر به شهر کوش آداسی

در پایان می توان گفت که سفر به شهر کوش آداسی به عنوان یکی از بهترین سفرها همواره مورد توجه بسیاری از گردشگران بوده و هست.

توصیه ما به افرادی که قصد سفر به این شهر را دارند، استفاده از تورهای مختلف می باشد. این تورها می‌ تواند علاوه بر خدمات بی نظیر گردشگری رفاه و آسایش خوبی برای شما در طول سفر به وجود آورند.

در زمان انتخاب این تور حتما به خدماتی که به شما ارائه می شود، توجه داشته باشید. امیدواریم که توانسته باشیم نکات مهم در مورد سفر به کوش آداسی را برایتان مورد بررسی قرار داده باشیم. از این که تا پایان با ما همراه بودید، بسیار سپاسگزاریم.

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو