هتل بلمار کوش آداسی

هتل بلمار کوش آداسی /

هتل بلمار کوش آداسی با فاصله 650 متری ساحل قرار دارد. این هتل دارای استخر روباز ، استخر سرپوشیده ، سونا و مرکز ورزشی می باشد. اتاق های هتل مجهز به تهویه کننده هوا ، تلویزیون ، مینی بار و بالکن می باشند. تمامی اتاق ها ضد صدا هستند. رستوران هتل غذاهای ترکی سرو می کند. مرکز شهر کوش آداسی تا این هتل 5 کیلومتر فاصله دارد.

ویژگی های هتل بلمار کوش آداسی

اتوبوس های محلی که به مرکز شهر کوش آداسی می روند در فاصله 200 متری هتل قرار دارند که هر 5 دقیقه از این ایستگاه رد می شوند. فرودگاه بین المللی عدنان مندرس ازمیر در فاصله 75 کیلومتری هتل قرار دارد. کوش آداسی برای افرادی که به ساحل و استراحت کردن کنار دریا و خرید کردن علاقه مند هستند گزینه مناسبی می باشد.

کارمندان پذیرش ۲۴ ساعته هتل، همیشه آماده خدمت به شما هستند و این بخش خدمات متفاوتی را از جمله بلیط و تبدیل ارز و انبار چمدان را دارا می باشد. ترانسفر فرودگاهی و حمل و نقل شهری با هزینه مجزایی برای شما قابل استفاده است. در بخش نظافتی، با پرداخت هزینه مجزایی می توانید از اتوکشی، اتوشویی و خشکشویی بهره ببرید.

ویژگی های هتل بلمار

دستگاه فکس و کپی و یک اتاق کنفرانس از جمله مواردی هستند که برای آن هایی که سفر کاری دارند، تدارک دیده شده است. این هتل بخش مخصوص سیگار کشیدن فراهم کرده و سیگار کشیدن در باقی محوطه ها از جمله اتاق ها ممنوع می باشد.

خدمات هتل بلمار کوش آداسی

 • فروشگاه مواد غذایی کوچک
 • آسانسور
 • خدمات مهمانان کم توان و ناتوان
 • اجاره ماشین
 • پارکینگ رایگان بدون نیاز به رزرو
 • بخش عمومی استراحت و تمایای تلویزیون
 • تسلط کارمندان هتل به زبان های فرانسوی، ترکی و انگلیسی
 • ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ می باشد.

امکانات رفاهی هتل کوش آداسی بلمار

سرگرمی با بخش‌های تفریحی مختلف در هتل بلمار، ورزش در باشگاه مدرن و مجهز این هتل و رفع خستگی و کسب نشاط در استخرهای سرپوشیده و روباز هم حتما باید در برنامه اقامتی شما گنجانده شوند.هتل بلمار دارای بخش اسپا و سونا نیز بوده و به همین خاطر، گردشگران بسیار زیادی از سرتاسر جهان برای کسب آرامش در شهر کوش آداسی، اقامت در هتل بلمار را برای خود تدارک می‌بینند.

بر اساس نظر سنجی‌های به عمل آمده هم کاربران از کیفیت خدمات هتل بلمار کوش آداسی رضایت کامل داشته اند و ابراز تمایل نمودند که در صورت سفر مجدد، این هتل را بار دیگر هم به عنوان محل اقامت خود انتخاب خواهند کرد. ضمنا می‌توانید برای هر نوع بلیط هواپیما داخلی و خارجی به سایت رزرو بلیط هواپیما همیشه سفر مراجعه کنید.ابراز تمایل نمودند که در صورت سفر مجدد، این هتل را بار دیگر هم به عنوان محل اقامت خود انتخاب خواهند کرد.

اتاق های هتلد کوش اداسی بلمار

اتاق استاندارد سه نفره یا تریپل: ۱۴ متر مساحت داخلی این اتاق ها می باشد. یک تخت‌ تک‌نفره و دو تخت دونفره در آن ها موجود است.
اتاق استاندارد دبل: این اتاق ها ۱۲ متر مربع هستند و یک تخت دونفره در آن ها دیده می شود.

فاصله هتل کوش اداسی بلمار تا جاهای دیدنی شهر

 • بازار سوسیه ته: ۷۰۰ متر با شما فاصله دارد. پیاده ۵ دقیقه ای به این بازار می رسید.
 • ترمینال اتوبوس کوش آداسی: ۳.۶ کیلومتر از شما دورتر است که با ۹ دقیقه تاکسی سواری به آنجا می رسید. اگر اتوبوس سوار شوید ۱۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • ساحل بانوان: ۴.۱ کیلومتر تا هتل شما فاصله دارد که اگر با تاکسی بروید ۱۰ دقیقه و اگر اتوبوس را انتخاب کنید حدود ۱۰ دقیقه در راه خواهید بود.
 • بازار بزرگ کوش آداسی: ۴.۹ کیومتر از هتل شما دورتر می باشد که اگر با تاکسی بروید ۱۳ دقیقه، اگر با اتوبوس خط ۲۷۲ بروید ۲۶ دقیقه و اگر با اتوبوس خط ۴۰۳ بروید، حدودا ۳۰ دقیقه بعد خواهید رسید.
 • باشگاه ساحلی جاده: ۵ کیلومتر فاصله آن با هتل است که تاکسی شما را بعد از ۱۲ دقیقه می رساند. اگر با اتوبوس خط ۴۰۳ بروید دقیقه و با اتوبوس خط ۲۷۲ هم تقریبا همین زمان را در راه خواهید بود.
 • قلعه کوش آداسی: ۶ کیلومتر با شما فاصله دارد که ۱۲ دقیقه ای توسط تاکسی به آنجا می رسید. تاکسی هم ۴۰ دقیقه بعد می رسد.
 • کوش آداسی مارینا: فاصله آن تا هتل ۱۰ کیلومتر است. زمانی که از هتل سوار تاکسی شوید، احتمالا بعد از ۱۵ دقیقه خواهید رسید. اتوبوس خط ۴۰۳ بعد از ۲۷ دقیقه و اتوبوس خط ۲۷۲ بعد از ۳۶ دقیقه شما را می رساند

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو