جاذبه های گردشگری بیروت

Zaitunay Bay بیروت یکی از پرترددترین و بی نظیرترین جاذبه های گردشگری بیروت است که با داشتن منظره بسیار جذاب خود توانسته است توجه گردشگران را جلب کند

جاذبه های خلیج زیاتونی بیروت

Zaitunay Bay بیروت یکی از پرترددترین و بی نظیرترین جاذبه های بیروت به شمار می آید که با داشتن منظره بسیار جذاب و شگفت انگیز خود توانسته است توجه میلیون ها گردشگر و توریست را از کشورهای مختلف به سوی جاذبه های گردشگری بیروت جذب نماید. شما نیز میتوانید بازدید از این منطقه را در اولویت های خودتان در سفر به بیروت قرار داده و لحظات فراموش نشدنی را برای خود به ارمغان بیاورید.

تور چابهار

Zaitunay Bay بیروت – جاذبه های گردشگری بیروت

بیروت یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای جهان می باشد که پایتخت کشور لبنان بوده و با داشتن جاذبه های گردشگری بی نظیر و متفاوت خود توانسته است توجه میلیون ها توریست را به سوی خود جذب کند. بسیاری از گردشگران و توریست ها به محض بازدید از این شهر و جاذبه های آن، بیروت را عروس شهرهای جهان نامیده و ادعا می کنند که این شهر یکی از بهترین و بی نظیرترین شهرهابه شمار می آید.

یکی از زیباترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری بیروت می توان به Zaitunay Bay اشاره کرد که این منطقه گردشگری از پرترددترین و پرطرفدارترین تفرجگاه های گردشگری محسوب می باشد.

امروزه بسیاری از گردشگرانی که قصد سفر بازدید از بیروت را دارند، در وهله اول می خواهند این منطقه را بازدید کرده و لحظات بسیار جالبی را برای خود به ارمغان بیاورند.

این مکان از مهمترین و اصلی ترین مناطق گردشگری در شهر بیروت بوده که در میان گردشگران داخلی نیز از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در ادامه مقاله می خواهیم راجع به بهترین زمان بازدید از Zaitunay Bay و امکانات موجود در این منطقه توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

بهترین زمان بازدید از جاذبه های گردشگری بیروت – Zaitunay Bay

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که در مورد تور بیروت  Zaitunay Bay وجود دارد، بهترین و مناسب ترین زمان بازدید از این منطقه می باشد که در این خصوص می توان گفت، دو عوامل می تواند در بهترین زمان بازدید از زیاتونی موثر باشد که از مهمترین این دو عامل می توان به زمان اوقات فراغت گردشگران و شرایط آب و هوایی شهر بیروت اشاره کرد. با توجه به این امر که خلیج مذکور در سواحل مدیترانه واقع شده است از بهترین شرایط آب و هوای مدیترانه ای برخوردار می باشد.

همین بهترین شرایط اقلیمی این شهر سبب شده است تا زیرساخت های گردشگری بسیار زیادی در اطراف این خلیج تاسیس شوند و بهترین و بی نظیرترین امکانات را برای توریست ها فراهم نماید.

البته بسیاری از توریست ها بر این باورند که بازدید از این منطقه گردشگری در فصل های بهار و تابستان بسیار مناسب می باشد در حالی که برای بسیاری از گردشگران فصل پاییز یکی دیگر از زیباترین فصل ها برای بازدید از این مقصد گردشگری به شمار می آید.

تور لبنان

جاذبه های گردشگری بیروت – تاریخچه خلیج Zaitunay

Zaitunay Bay در زمان های دور یکی از مناطق دور افتاده بوده که به عنوان محلی برای انباشته شدن زباله مورد استفاده قرار می گرفت است که بعد از گذشت زمان و تغییرات اساسی صورت گرفته این منطقه تغییر کاربری داده و به شکل کنونی خود تبدیل شد.

لازم به ذکر است که Zaitunay Bay با گذشت زمان مدرن تر و پیشرفته تر شدند به طوری که امروزه می توان گفت قلب جاذبه های گردشگری بیروت در این منطقه می تپد. امروزه می توان مدرن ترین کافه ها و ساختمان ها را در این منطقه مشاهده کنید. شما همچنین می توانید فیلم ها و سریال های بسیار زیادی را مشاهده کنید که محل فیلمبرداری آنها همین منطقه بوده است. زیبایی این ساحل بسیار بی نظیر و جذاب بوده و همین زیبایی سبب شده است که گردشگران و توریست ها به محض ورود به بیروت متوجه این منطقه شده و از آن بازدید داشته باشند.

امکانات موجود در خلیج زیاتونی

یکی از مهمترین نقاط قوتی که در مورد خلیج زیاتونی وجود دارد، امکانات و خدمات موجود در این خلیج می باشد. گردشگران و توریست هایی که به دنبال بازدید از این منطقه هستند می خواهند از بهترین و به روز ترین امکانات برخوردار باشند که از مهمترین این خدمات و امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  رستوران های بسیار مدرن و شیک
  •   کافی شاپ ها
  •  نمایشگاه های محلی
  • هتل ها و اقامتگاه ها

شما می توانید هتل های بسیار زیادی را در این منطقه مشاهده کنید که تمام اتاق های آن منظره ای روی به دریای مدیترانه داشته و از زیبایی به خصوصی برخوردار می باشد.

گردشگران می توانند بعد از پیاده روی بسیار هیجان انگیز و رمانتیک در این ساحل، خود را به یک قهوه دعوت کرده و به همراه دوستان خود، لحظات بسیار خوشی را برای خود به ارمغان بیاورند. همچنین می توان در رستوران های کنار این ساحل از لذیذترین غذاهای لبنانی میل کرده و از این طریق با فرهنگ غذایی این شهر نیز بهره مند شوید.

بازدید از خلیج زیاتونی با جاذبه های گردشگری بیروت

Zaitunay Bay یکی از مهمترین و اصلی ترین مقاصد گردشگری مورد توجه بسیاری از مجریا گردشگری و آژانس های مسافرتی واقع شده است .

امروزه توربیروت بسیار زیادی را می توانید پیدا کنید که بازدید از Zaitunay Bay را در اولویت های خود قرار داده اند که شما نیز می توانید به راحتی باانتخاب و شرکت در یکی از این تورها، به راحتی از منظره زیبای این منطقه بازدید داشته و لحظات شگفت انگیزی را برای خود به ارمغان بیاورید. برای بازدید از این منطقه فرصت را از دست نداده و هم اکنون اقدام به رزرو مورد نظر خود داشته باشید.

تور لحظه آخری لبنان

نکات مورد توجه در بازدید از خلیج زیاتونی

اگر شما نیز قصد دارید تا در اولین فرصت ممکنجاذبه های گردشگری بیروت – Zaitunay Bay بازدید لازم را داشته باشید می توانید با در نظر گرفتن برخی از نکات ضروری، یک سفر دوست داشتنی را برای خود به ارمغان بیاورید. از مهمترین این نکات مورد توجه در هنگام بازدید از خلیج زیاتونی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  حتما کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی را به همراه داشته باشید.
  •  برای ثبت زیباترین و دیدنی ترین تصاویر از این ساحل حتما دوربین عکاسی خود را به همراه داشته باشید.
  •  برای پیموده طول این ساحل می توانید دوچرخه کرایه نمایید.

  اگر قصد سوار شدن بر قایق های توریستی را دارید بایستی به نکات ایمنی بسیار زیادی توجه لازم را داشته باشید تا بدون بروز مشکلی اقدام به گشت و گذار در دل دریای مدیترانه داشته باشید.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به منو