شرکت های هواپیمایی، یزد ایر

هواپیمایی یزد ایر

هواپیمایی یزد

و بالاخره بعد از انجام شدن کارهای اداری و تست فلایت هواپیماهای شرکت هواپیمایی یزد ایر این ایرلاین نوپا به مرکزیت شهر یزد در مسیر تهران یزد آغاز به کار کرد.این ایرلاین با دو فروند هواپیما یک ایرباس ۳۱۰ و یک فروند بی ای ای ۱۴۶ (BAe 146) با قدرت شروع به کار کرده است.

افتتاح یزد ایر

افتتاح ایرلاین یزد ایر

این ایرلاین در برنامه های خود مقاصد بین المللی و داخلی ایران را جای داده است.مسیرهای بین المللی این ایرلاین فعلا دبی، نجف، بمبئی و استانبول در نظر گرفته شده است.در حال حاضر با توجه به آغاز فعالیت این ایرلاین قرار شده است که در دو ماه اول فعالیت خود از طریق هواپیمایی ماهان پروازهای خود را مدیریت کند.

همیشه سفر به مانند بقیه ایرلاین ها نمایندگی فروش این ایرلاین نوپا و تازه تاسیس را نیز در اختیار دارد و با پشتیبانی قوی و بهترین قیمت در خدمتت مسافران عزیز می باشد.همواره بهترین نرخ و بهترین پشتیبانی را از ما بخواهید.

یزد ایر همیشه سفر

شماره های تماس با بخش فروش بلیط

۲۶۷۰۳۴۷۷ – ۰۲۱

۲۱۳۳۷۴۸ – ۰۹۱۹

ایرلاین ایرانی یزد ایر

ناوگان هواپیمایی یزد ایر

همانطور که در بالا گفته شد این ایرلاین با دو فروند هواپیما ( ایرباس ۳۱۰، Bae 146) شروع به کار کرد.این هواپیماها به واسطه ماهان خریداری شده و مدتی برای ماهان نیز پرواز انجام داد تاریخچه این هواپیما به گفته طیاره با کار در ایرلاین مریدیانا آغاز و سپس برای ایرلاین های دیگر از جمله KLM پرواز انجام داد و الان با رجیستر EP-DZC و رنگ آمیزی جدید برای شرکت هواپیمایی یزد ایر پرواز انجام خواهد داد.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به منو