دسته‌بندی نشده

ویزا ایران

ویزا ایران

همونطور که می دانید قبل از سفر به هر کشوری مطالعه درباره شرایط ویزا هر کشوری قبل از هر سفر الزامی است که در بدو ورود به آن کشور دچار سردرگمی و مشکل نشوید.ویزا ایران در حال حاضر به صورت لیبل و الکترونیکی صادر می شود.هر دو این ویزا ها هم قبل از ورود به ایران و هم در فرودگاه قابل صادر شدن است که هر دو مورد شرایط خاص خودش را دارد.

ویزا ایران الکترونیکی

پیشنهاد ما اما استفاده از ویزا ایران به صورت از قبل درخواست هست که در این روش هم مسافر در فرودگاه وقت زیادی رو معطل نخواهد شد و هم اینکه به دلیل هر مشکلی امکان برگشت مسافر به کشور مبدا وجود ندارد.

ویزا ایران

ویزا ایران محدودیت خاصی برای صدور ندارد اما با توجه به مناسبات سیاسی، امکان ارائه برخی از روادیدهای جمهوری اسلامی ایران برای شهروندان برخی از کشورها امکان پذیر نمی باشد.

مدارک مورد نیاز ویزا ایران

برای صدور ویزا ایران ۲ بخش مدارک مورد نیاز است که بخش اول مربوط به میهمان (مسافر) و بخش دوم مربوط به میزبان (شخصی که متولد ایران است و دعوت کننده میهمان می باشد)

مدارک مربوط به مهمان

پر کردن فرم های مربوطه ویزا

اسکن با کیفیت صفحه اول پاسپورت مسافر (با دستگاه اسکنر با کیفیت بالا)

یک قطعه عکس اسکن شده (با دستگاه اسکنر با کیفیت بالا)

مدارک مربوط به میزبان

اسکن با کیفیت صفحه شناسنامه و کارت ملی (با دستگاه اسکنر با کیفیت بالا)

پر کردن فرم های مربوطه

نکته۱ : برای دریافت فرم های مربوطه با بخش ویزا همیشه سفر به صورت تلفنی با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷ و یا در واتساپ در ارتباط باشین.

نکته ۲: برای دعوت مهمان خانم بهتر است میزبان خانم و برای دعوت مهمان آقا بهتر است که میزبان آقا درخواست نماید.

ویزاا ایران

اعتبار ویزا ایران

هنگام صدور روادید جمهوری اسلامی ایران، اطلاعات مربوط به بازه زمانی اعتبار روادید درج می گردد. بدیهی است عدم مسافرت به ایران در طول این مدت به منزله باطل شدن روادید صادر شده خواهد بود و درخواست کننده نیاز به ثبت درخواست مجدد روادید خواهد داشت.

مراحل دریافت ویزا ایران

تماس با همیشه سفر و دریافت مشاوره رایگان و شروع اخذ ویزا ایران

دریافت فرم ها و تکمیل آنها

ارسال مدارک از طریق واتساپ

واریز هزینه ویزا (هزینه ویزا ایران ۳۰ دلار می باشد که مبلغ ۳۰ تا ۱۵۰ یو رو نیز بسته به ملیت مسافر در فرودگاه یا کنسولگری از مسافر دریافت می گردد)

صدور ویزا و دریافت کد رفرنس ویزا

دریافت ویزا از طریق کد رفرنس در کنسولگری های ایران و یا در فرودگاه (برای ویزای لیبل ویزا الکترونیکی به صورت پی دی اف برای مسافر ارسال میگردد)

کشورهای معاف از ویزا ایران

با توجه به قوانین بین المللی و توافقات بینابین، امکان ورود به کشور ایران برای تبعه برخی از کشورها بدون دریافت روادید از طریق روالهای مرسوم فراهم گردیده است. این افراد می توانند در مبادی ورودی با توجه به قوانین و شرایط تعیین شده مجوزهای لازم برای ورود را کسب نمایند.

ویزا ایران

اتباع کشورهای آذربایجان، بولیوی، ترکیه، سوریه، لبنان، گرجستان، ارمنستان، ونزوئلا، مصر، مالزی و چین شامل قوانین لغو روادید مطرح شده خواهند بود.

با همیشه سفر ایران را بگردید ایران بارها و بارها ارزش دیدن دارد.برای بازدید از تورهای ایرانگردی همیشه سفر اینجا را کلیک کنید و یا با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷ در ارتباط باشین.آرزوی ما فراهم نمودن یک سفر لذت بخش برای شماست ♥

ایران دیدنی

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به منو