جاذبه های ابو ظبی

معرفی جاذبه های ابوظبی / کشور امارات متحده عربی / شهر دبی

دسته‌ها: جاذبه های امارات متحده عربی

جاذبه های ابوظبی شامل مراکز خرید و جزیره هایی می باشد که به معرفی آنها در این مقاله می پردازیم .

ابوظبی مال

یکی از معروف ترین جاذبه های ابوظبی، ابوظبی مال می باشد. مرکز خرید ابوظبی مال در حاشیه ساحلی شرق و در نزدیکی منطقه نادی السیاحی ابوظبی واقع شده و از معتبرترین و معروفترین مراکز خرید ابوظبی محسوب می شود و روزانه طیف وسیعی از خریداران را به خود جذب می کند. این مرکز خرید دارای رستوران های متعدد و مجموعه سینماهای Grand Cinema می باشد.به تازگی در اطراف ابوظبی مال رستوران ها و کافی شاپ های زیبا و بی نظیری احداث شده است.

ابوظبی مال

مارینا مال، از جاذبه های ابوظبی

مرکز خرید مارینا مال در جزیره ساخته دست بشر مارینا واقع شده است که در انتهای کورنیش اصلی ابوظبی قرار دارد. این مرکز دارای فروشگاه های متنوع، رستوران ها، سینما و … می باشد.

سالن تئاتر ابوظبی

یکی دیگر از جاذبه های ابوظبی ،سالن تئاتر ملی ابوظبی نیز در کنار بزرگ ترین پرچم جهان که در این جزیره واقع است، قرار دارد و شما می توانید منظره بی نظیری از کورنیش و برج های ابوظبی را از آنجا ببینید.

جاذبه های ابوظبی

جزیره یاس

جزیره یاس  یکی از مجموعه جزایری است که در ابوظبی واقع شده است و در سال های اخیر پروژه های عظیم و ساخت و ساز در آن اجرا شده است و در حال اجرا است که این جاذبه ابوظبی را به قطب توریست ابوظبی تبدیل کرده است.

پارک فراری، پیست مسابقه فرمول 1، برگزاری کنسرت های بزرگ با بزرگ ترین ستاره گان موسیقی جهان، بزرگ ترین فروشگاه IKIA خاورمیانه، هتل ها و رستوران های مجلل و لوکس با غذاهای متنوع، بازی ها و تفریحات آبی و … همه و همه در یک جزیره، یعنی یاس قرار دارند. در جزیره یاس رویدادها و کنسرت های گوناگونی از بزرگان و ستارگان موسیقی جهان برپا شده است که می توان به کنسرت های گروه متالیکا، مدونا و … اشاره کرد.

جزیره یاس ابوظبی

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو