کلیسای آندره افسکی / کشور اوکراین / شهر کی یف

آیا شما نیز به دنبال بازدید از زیباترین جاذبه های کشور اوکراین هستید؟ آیا می دانید که یکی از تاریخی ترین جاذبه های دیدنی شهر کی یف، کلیسای آندره افسکی می باشد؟ از شما دعوت می شود که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی نموده و اطلاعات بسیار ارزنده ای را از این طریق به دست بیاورید.

شهر کی یف پایتخت کشور اوکراین می باشد که با داشتن جاذبه های بسیار تاریخی و طبیعی بی نظیر خود توانسته است توجه میلیون ها گردشگر و مسافر را از سراسر جهان به سوی خود جذب نماید. یکی از زیباترین و مشهورترین این جاذبه ها، کلیسای آندره افسکی می باشد که این کلیسا به دستور و فرمان الیزابت در سال 1744 بنا و تاسیس شده که خود شخص الیزابت اولین آجرهای این بنا را بر روی زمین قرار داده و مبلغ بسیار زیادی را برای ساخته شدن این بنا خرج نمود.

کلیسای آندره افسکی یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین جاذبه های شهر کی یف اوکراین می باشد که سالانه گردشگران بسیار زیادی از کشورهای مختلف علاقه مندی زیادی را برای بازدید از این مکان نشان می دهند. بهترین زمان بازدید از کلیسای مذکور نیز فصل بهار و تابستان می باشد و گردشگران می توانند بفیه راحتی از این مکان بازدید نموده و لحظات بی نظیری را برای خود به ارمغان بیاورند.

ارتفاع این کلیسا در حدود 50 متر بوده که یکی از بلندترین و باشکوه ترین کلیساها موجود به شما آمده و از زیبایی منحصر به فردی نیز برخوردار است. آندره یکی از نام های مقدس در دین مسیحی به شمار می آید که بر روی این کلیسا نهادند. اگر شما نیز قصد دارید تا در آینده نزدیک از کشور اوکراین و شهر کی یف بازدید داشته باشید می توانید بازدید از این کلیسا را در اولویت های خود قرار دهید.

برای دریافت اقامت اوکراین، می توانید به آژانس مسافرتی همیشه سفر مراجعه نمایید.

معماری کلیسای آندره

یکی از مهمترین موضوعاتی که در کلیسای آندره وجود دارد و سبب شده است تا این کلیسا در لیست باشکوه ترین و بهترین کلیساهای کشور اوکراین نیز واقع شود، معماری بسیار دیدنی و باشکوه آن می باشد. طراحی و معماری کلیسای آندره افسکی توسط معمار بزرگ روسی، بارتولومئو راسترلی ساخته شده است و حرم های این کلیسا نیز از سوی امپراتور الکساندر به این کلیسا هدیه داده شده است. این کلیسا با داشتن معماری بسیار قابل توجه خود در شهر کی یف توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جلب کند.

هر گردشگری که به خیابان آندروسکی مراجعه می کند با مشاهده شکوه و عظمت این کلیسا به وجد آمده و به دنبال بازدید از قسمت های مختلف این کلیسا مشغول می شود. استفاده از نورپردازی سفید بسیار باشکوه در بنای بیرونی این ساختمان سبب شده است که این کلیسا در شب هنگام از جلوه بسیار باشکوهی برخوردار شده و از نقاط بسیار دور دست نیز مورد توجه واقع شود.

بهترین زمان بازدید از کلیسای آندره افسکی

همانطور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، کلیسای آندره افسکی یکی از بی نظیرترین و شگفت انگیزترین جاذبه های شهر کی یف بوده و سالانه میلیون ها گردشگر از کشورهای مختلف از آن بازدید به عمل می آورند. یکی از سوالات مهمی که ممکن است برای برخی از گردشگران و توریست ها به وجود بیاید، بهترین زمان بازدید از کلیسای آندره افسکی می باشد که در این خصوص نیز می توانیم بگوییم بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از کلیسای آندره هر فصلی از سال می باشد به طوری که گردشگران می توانند با توجه به اوقات فراغت خود یکی از فصل ها را به این منظور انتخاب کنند.

البته در نظر داشته باشید که فصل های بهار و تابستان به دلیل مساعد بودن شرایط جوی یکی از مناسب ترین فصل ها برای بازدید از این کلیسای تاریخی می باشد چرا که گردشگران می توانند از منظره ی پیرامون این کلیسا نیز بهره مند شده و نهایت لذت را داشته باشند. در روزهای مختلفی از سال با توجه به مناسبت های موجود، مراسم و آیین های بسیار مختلفی در این کلیسا صورت می گیرد که گردشگران می توانند با رعایت برخی از نکات در این مراسم ها شرکت کرده و از نزدیک شاهد فرهنگ های گوناگون ادیان مختلف باشند.

رزرو بلیط هوایی اوکراین، از طریق سایت همیشه سفر امکان پذیراست.

بازدید از کلیسای آندره با تور اوکراین

امروزه تورهای بسیار مختلفی به کشور اوکراین و شهر کی یف در حال برگزاری است که بسیاری از گردشگران علاقه مند، می تواند با شرکت در این تورها، به راحتی و در اولین فرصت به دست اقدام به بازدید از کلیسای آندره افسکی و سایر جاذبه های گردشگری این کشور داشته باشند. بازدید از این کلیسا در لیست برنامه ی سفر بسیاری از آژانس های مسافرتی و مجریان تورهای اوکراین واقع شده است.

امکانات و خدمات پیرامون کلیسای آندره

کلیسای آندره افسکی با واقع شده در خیابان آندروسکی کی یف از امکانات و خدمات بسیار زیادی در اطراف خود بهره مند است و شما می توانید با سفرتان به این منطقه از خدمات بسیار زیادی نیز استفاده کنید. در نزدیکی این رستوران می توانید شاهد بهترین رستوران ها، هتل ها، کافی شاپ ها و مراکز خرید صنایع دستی شهر کی یف باشید و بعد از بازدید از کلیسای مذکور لحظات بسیار به یادماندنی را در این مراکز برای خود به ارمغان بیاورید.

شما می توانید از مراکز و فروشگاه های صنایع دستی، بهترین سوغاتی ها را برا دوستان و نزدیکان خود تهیه کرده و از غذاهای محلی این شهر نیز در بهترین رستوران های اطراف کلیسا میل کنید. واقع شدن کلیسا در یک سراشیبی باعث شده است که منظره بسیار دیدنی به وجود آمده و کلیسا کمی بالاتر از سایر ساختمان ها واقع شود به همین جهت بالا رفتن از این سراشیبی برای برخی از گردشگران مسن سخت خواهد بود.

برای رزرو هتل در شهر های مختلف اوکراین، از جمله رزرو هتل کیف، می توانید با کارشناسان همیشه سفر تماس بگیرید.

اهمیت کلیسای آندره در صنعت گردشگری شهر کی یف

با توجه به توضیحات ارائه شده در بخش های قبلی می توان نتیجه گرفت که نقش و اهمیت کلیسای آندره افسکی در صنعت گردشگری شهر کی یف و حتی کشور اوکراین بسیار زیاد است چرا که بسیاری از گردشگران به خصوص مسیحیان اروپایی برای بازدید از بهترین و باشکوه ترین کلیسای جهان به سوی این شهر روانه شده و نقش بسیار مثبتی را در صنعت گردشگری این شهر ایفا می کنند. شما نیز می توانید به صورت انفرادی یا با شرکت در یکی از تور اوکراین از این کلیسا بازدید لازم را داشته باشید.

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو