ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ

لحظات فراموش نشدنی در ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ / کشور اوکراین / شهر اودسا

دسته‌ها: ایرانگردی

کشور اوکراین با داشتن جاذبه های بسیار بی نظیر و شگفت انگیز خود توانسته است توجه بسیاری از مسافران و توریست ها را از سراسر کشورهای دنیا به سوی خود جلب نماید. در نظر داشته باشید که این کشور نماد بسیار بزرگی از تمدن و فرهنگ در اروپای شرقی بوده و دارای آثار بسیار باشکوهی می باشد.

ﺧیاﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎیا یکی از دیدنی ترین و باشکوه ترین مناطق گردشگری و توریستی شهر اودسا می باشد که هر گردشگر و توریستی که به کشور اوکراین سفر می کند به دنبال بازدید از این خیابان تاریخی بوده تا بتواند بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان بیاورد. بهترین زمان بازدید از این خیابان نیز فصل های تابستان و پاییز می باشد و شما نیز می توانید در روزهای پایانی فصل تابستان از شهر اودسا و خیابان مشهور این شهر بازدید خود را به عمل بیاورید.

avenue-ukraine

معرفی ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ اوکراین

از مهمترین و پربازدیدترین جاذبه های گردشگری این کشور می توان به ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ اشاره نمود که این خیابان در شهر اودسا واقع شده است و با داشتن معماری و ساختمان های مختلف خود توانسته است یکی از مهمترین و اصلی ترین خیابان های شهر اودسا و کشور اوکراین به شمار بیاید. توجه داشته باشید که هنگام سفر به خیابان دری باس حتما دوربین عکاسی پیشرفته ی خود را به همراه داشته باشید تا بتوانید باشکوه ترین و بی نظیرترین تصاویر را به ثبت برساند و گالری گردشگری خود را گسترش دهید.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین زمان بازدید از ﺧﻴﺎﺑﺎن ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ و معماری ساختمان های موجود در این خیابان توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم که علاقه مندان نیز می توانید برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی نمایید.

ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ

تفریح در ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ

اگر به دنبال لحظات بسیار باشکوه و تفریح تاریخی در کشور اوکراین هستید می توانید بازدید از ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ را در اولویت های خود قرار دهید. توجه داشته باشید که این خیابان دارای بهترین و مناسب ترین سرگرمی ها برای گردشگران و توریست ها در هر رده ی سنی می باشد و شما نیز می توانید با توجه به علاقه خود در یکی از این تفریحات شرکت نمایید.

به این منظور می توانید یکی از آیتم های خرید، شرکت در اپرا و رفتن به سینما را انتخاب کرده و بهترین و به یادماندنی ترین لحظات را برای خود و خانواده ی خود به ارمغان بیاورید. ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ در نزد مردم اوکراینی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و سالانه میلیون ها گردشگر داخلی نیز از این خیابان بازدید کرده و از جاذبه های موجود در این خیابان لذت می برند.

بهترین زمان بازدید از ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ

یکی از مهمترین سوالاتی که برای بسیاری از گردشگران در خصوص بازدید از خیابان دری باس وجود دارد، بهترین و مناسب ترین زمان بازدید از این مکان می باشد که در خصوص آن نیز می توان گفت، بهترین زمان برای بازدید از ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ، فصل های بهار، تابستان و پاییز می باشد که هر کدام از این فصول دارای زیبایی به خصوص و منحصر به فردی می باشد که گردشگران می توانند از آن نهایت لذت را داشته باشند.

بسیاری از هنرمندان اوکراینی برای الهام گرفتن از طبیعت، خیابان مذکور را در اولویت های بازدید خود قرار می دهند و تصاویر بسیار شگفت انگیزی را از این خیابان به ثبت می رسانند. البته در نظر داشته باشید که مهندسی حرفه ای که در طراحی این خیابان اعمال شده است، آن را به یکی از مهمترین خیابان های کشور اوکراین تبدیل نموده است.

این خیابان در سال های دور اصلی ترین خیابان اودسا بوده و تجارت ها و معامله های بسیار بزرگی در این خیابان وجود داشته است که امروزه نیز به یکی از تاریخی ترین مکان های این شهر تبدیل شده است و مورد توجه گردشگران و توریست ها از کشورهای مختلف قرار گرفته به طوری که سالانه میلیون ها گردشگر از این خیابان بازدید به عمل می آورند.

deribas-kaya-avenue-ukraines

بازدید از ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس با تور اوکراین

امروزه بسیاری از آژانس های مسافرتی به قصد بازدید از جاذبه های دیدنی کشور اوکراین، تورهای مختلفی را برگزار می کنند که بازدید از ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ نیز در اولویت های مکان های بازدید این تورها واقع شده است و اگر شما نیز قصد بازدید از این خیابان و ساختمان های آن را دارید می توانید در اولین فرصت به دست آمده اقدام به رزرو یکی از مناسب ترین تور اوکراین را داشته باشید تا بتوانید بهترین و بی نظیرترین سفر خود را به اروپای شرقی انجام دهید.

معماری ساختمان های خیابان دری باس

یکی از مهمترین موضوعاتی که سبب شده است تا ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار باشد، معماری این خیابان می باشد، توجه داشته باشید که تمام ساختمان های واقع شده در ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ از معماری بسیار باشکوهی برخوردار هستند و گردشگران می توانند انواع سبک های معماری مختلف را در این خیابان مشاهده کرده و در مورد هر کدام از آنها نیز اطلاعات لازم را به دست بیاورند.

سبک های معماری استفاده شده در این ساختمان ها الهام گرفته از معماری اصیل فرانسوی و ایتالیایی می باشد و شما می توانید جزئیات دقیق این سبک های معماری را در ساختمان های تئاتر ملی و اپرا اودسا مشاهده کنید. لازم به ذکر می باشد که اصلی ترین دلیل باشکوه به نظر رسیدن این خیابان، وجود ساختمان ها و بناهایی با معماری های بسیار باشکوهی می باشد.

ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ

دیدنی های خیابان دری باس اودسا

گردشگران و توریست هایی که قصد بازدید از ﺧﻴﺎﺑﺎن دری ﺑﺎس ﻛﺎﻳﺎ را دارند می توانند علاوه بر یک پیاده روی بسیار تاریخی و باشکوه در دل شهر اودسای اوکراین، از مغازه ها، رستوران ها و کافه های بسیار مختلف نیز بهره مند شده و لحظات فراموش نشدنی را برای خود ایجاد کنند.

گردشگران می توانند سوغاتی ها و کالاهای مورد نظر خود را از فروشگاه های حاکم در این خیابان تهیه و خریداری کرده و از لذیذترین غذاهای این شهر نیز میل کنند.

دیگر جاذبه های اوکراین :

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو