کشور سوئیس

کشور سوئیس

کشور سوئیس یکی از جاذبه های سوئیس به شمار می رود که سالانه پروازهای بیشماری از نقاط متعدد جهان به این مقصد صورت می گیرد. لازم است قبل از سفر به سوئیس در مورد این کشور اطلاعات بیشتری داشته باشید تا بتوانید سفر بی نظیر را تجربه کنید.

با وجود جاذبه های گردشگری متعددی که در کشور سوئیس واقع شده است، به طور حتم شناخت تعدادی از بهترین انواع آن به شما کمک خواهد کرد در خاص ترین شهر های سوئیس به راحتی از این جاذبه ها دیدن نمایید و در هنگام سفر به کشور سوئیس زمان خود را هدر ندهید. همچنین اگر به نکات مهم در رابطه با سفر به این کشور دقت نمایید مطمئن باشید از هیچ نظری در هنگام سفر به مشکل بر نخواهید خورد.

آنچه باید درباره کشور سوئیس بدانید.

معرفی کلی کشور سوئیس

داشتن تجربیات به یادماندنی از سفرهای خارجی به طور حتم یکی از تمایلات هر فرد در کارنامه زندگی می باشد با این وجود اگر شما هم قصد انتخاب یک کشور خارجی برای مقصد سفر های خود را دارید بی شک سفر به سوئیس می تواند یکی از بی نظیرترین این تجربیات باشد. حال قبل از اینکه سفر خود را به این کشور آغاز کنید لازم است بدانید پایتخت این کشور برن بوده و این کشور به طور کلی جزو کشورهای کوچک به حساب می‌آید، که در همسایگی آلمان، ایتالیا، فرانسه، اتریش و لیختن اشتاین قرار دارد.

مهمترین شهرهای گردشگری این کشور نیز شامل شهرهای برن، ژنو، زوریخ، لوزان و بازل می باشد که لازم است حتما در هنگام سفر به این کشور حداقل به تعدادی از این شهرها سر بزنید. علاقه مندان به قایق سواری و ورزش گلف نیز باید بدانند این کشور بهترین مکان برای تجربه لذت بخش و فراموش نشدنی این ورزش ها می باشد به طوری که سوئیس یکی از کشورهایی بوده که بهترین زمین های گلف در کل اروپا را در اختیار دارد.

کشور سوئیس

آشنایی با آداب و رسوم مردم سوئیس

در هنگام سفر به سوئیس با وجود اینکه قرار است با تعدادی از مردم این کشور روبرو شوید بهتر است با فرهنگ و آداب و رسوم مردم این کشور بیشتر آشنا شوید. دقت داشته باشید مردم این کشور بسیار قانون مدار و فروتن بوده و فرهنگ بومی و هنرهای مرتبط با آن در سوئیس بسیار زنده مانده است. همانطور که می‌دانید این کشور به شکلات های مرغوب و بی نظیرش بسیار معروف بوده و البته تاریخ غنی و هنرهای مردم این کشور موجب شده است سوئیس بسیار در بین گردشگران محبوب شود.

زبانهای فرانسوی، آلمانی و ایتالیایی سه زبان اصلی در این کشور بوده البته اصلی ترین زبان سوئیسی ها رومانش است. با وجود اینکه مردم این کشور به وقت شناسی و صداقت بسیار ارزش می گذرند، از بازدیدکنندگان و گردشگران نیز انتظار دارند تا این قوانین را رعایت نمایند. همچنین لازم است بدانید طرز پوشش مردم این کشور نیز تحت تاثیر زندگی شهری در جهان بوده و ترکیب شلوار جین و تیشرت می باشد که در بین عموم مردم طرفدار دارد؛ همچنین تعداد زیادی از نوجوانان از لباس‌های ورزشی استفاده می‌کنند.

بهترین قیمت های بلیط هواپیما مینسک را از سایت همیشه سفر بخواهید.

بهترین زمان سفر به سوئیس

قبل از سفر به هر کشوری از جمله سوئیس لازم است تا موارد متعددی مورد بررسی قرار گرفته تا بتوان سفری بی نظیر رقم زد. حال اگر شما هم قصد تجربه سفر به سوئیس در بهترین زمان را دارید بهتر است به علایق و نظرات همراهانتان توجه کنید زیرا بسیاری از افراد آب و هوای گرم و آفتابی را ترجیح داده و برخی دیگر روزهای بارانی و برفی این کشور را دوست دارند.

حال اگر بخواهیم نوع آب و هوای این کشور را بررسی کنیم باید بدانید فصل تابستان این کشور، آب و هوا گرم و مرطوب بوده و به دلیل کوهستانی بودن آن آفتاب های سوزن و زننده را تجربه نخواهید کرد که با این وجود در این فصل بیشترین تردد توریست ها را می توان مشاهده نمود ،

اما لازم است بدانید هزینه سفر در این فصل بسیار بیشتر از فصول دیگر سال می باشد. با وجود کوههای مرتفع که اطراف این کشور را احاطه کرده است زمستان ها پر از بارش برف و باران بوده با این وجود باز هم مشاهده می‌شود افرادی بهترین زمان برای سفر به سوئیس را فصل زمستان می دانند و ورزش های مختلف همچون اسکی و اسکیت استفاده می کنند.

بهترین زمان سفر به سوئیس

بازدید از جاذبه های گردشگری کشور سوئیس

زیبایی های طبیعی بی همتا در کنار اماکن تاریخی و گردشگری کشور سوئیس موجب شده است که سفر به سوئیس بتواند برای هر کسی به خصوص علاقه مندان به هیجان و ماجراجویی بی‌نظیر باشد؛  همچنین عکاسان نیز می توانند در بهترین نقطه روی کره زمین از طبیعت عکاسی کرده و از طرفی این کشور مکان فوق العاده برای دوستداران غذا و خوراکی به خصوص شکلات و پنیر می باشد. حال در این بین مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری و طبیعی کشور که لازم است در هنگام سفر به سوئیس از آن دیدن کنید شامل موارد زیر می شود:

دریاچه ژنو: این دریاچه جزو بزرگ‌ترین دریاچه‌های اروپا بوده که بسیار فوق العاده است.
گذرگاه سنت برنارد: این مکان قدیمی ترین گذرگاه آلپ غربی و سومین گذرگاه مرتفع کشور سوئیس می باشد.
شهر برن: شهر قدیمی برن به قدری بی‌نظیر است که کافی است تنها در آن قدم بزنید تا قرن پانزدهم و شانزدهم را از نزدیک ببینید.

  • تاکستان های لاواکس
  • آبشار های تروملباخ
  • قلعه شیلون
  • شیلتورن
  • ماترهورن
  • یخچال طبیعی الچ
  • کاپل بروک

هزینه های سفر به سوئیس

علیرغم آنچه در مورد سفر به سوئیس و جاذبه های طبیعی و گردشگری بی‌نظیر این کشور گفته شد لازم است بدانید این کشور زیبای اروپایی، جزو گرانترین ها در اروپا به شمار می رود؛ اما با وجود زیبایی های بی حد و حصر آن علی رغم این هزینه ها با هم بسیاری از گردشگران این کشور را به عنوان مقصد سفر انتخاب می‌کنند. در این بین لازم است بدانید مهمترین چیزهایی که بیشترین هزینه در سفر به سوئیس برای شما خواهد داشت هزینه محل اقامت، وسایل حمل و نقل و رستوران ها می باشد.

حال اگر به دنبال کاهش هزینه سفر هستید همان طور که بیان شد انتخاب فصل زمستان و پاییز می تواند در این زمینه بسیار تاثیر گذار باشد. همچنین می توانید در سفر به کشور سوئیس برای محل اقامت انتخاب های مقرون به صرفه تری داشته باشید و لازم است از خوردن غذا در رستوران های لوکس در حد ممکن اجتناب نموده زیرا این امر هزینه‌های سنگینی را به شما تحمیل خواهد کرد.

همیشه سفر ارائه دهنده تورهای داخلی و خارجی، رزرو هتل و اخذ ویزاهای کشورهای مختلف از جمله ویزای چین

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

شهرها:

گروه:

برگشت به منو