شهر لوگانو

شهر لوگانو / کشور سوئیس

یکی از زیباترین و بهترین شهرهای سوئیس، شهر لوگانو می باشد که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است. برای سفر به این شهر بایستی در مورد فرهنگ مردم این کشور اطلاعات لازم را به دست آورده ویزای گردشگری خود را نیز چند ماه قبل از سفرتان به این شهر اخذ نمایید.

توجه داشته باشید که شهر لوگانو با واقع شدن در کنار دریاچه لوگانو از بهترین و معتدل ترین شرایط آب و هوایی برخوردار بوده و شما می توانید با خیال راحت در هر چهار فصل سال سفرتان را به سوی این شهر شکل دهید. از مهمترین جاذبه های دیدنی این شهر نیز می توان به کوه مونت بره اشاره نموده که شما می توانید انواع فعالیت های کوهنوردی و طبیعت گردی را در این کوه به عمل بیاورید.

شهر لوگانو، نگین کشور سوئیس

شهر لوگانو، یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای کشور سوئیس می باشد که در جنوب این کشور واقع شده و با داشتن حدود 55 هزار نفر جمعیت یکی از کم جمعیت ترین شهرهای، کشور سوئیس می باشد. این شهر نزدیکی بسیار زیادی را با کشور ایتالیا دارد و همین امر نیز سبب شده است تا فرهنگ و آداب رسوم این شهر بیشتر شبیه مردم ایتالیایی بوده و امروزه به عنوان یکی از مهمترین مقاصد گردشگری به شمار می آید.

این شهر با واقع شدن در نزدیکی دریاچه لوگانو توانسته است از منظره زیبا و جذاب این دریاچه بهره مند شده و توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. زبان گفتاری در این شهر ایتالیایی بوده و دین بسیاری از مردم آن نیز مسیحیت کاتولیک می باشد به طوری که شما می توانید زیباترین و باشکوه ترین کلیساهای مسیحیت را در این شهر مشاهده نمایند.

شهر لوگانو را با فستیوال های بسیار مشهور و بی نظیر آن می شناسند که یکی از بی نظیرترین آنها، فستیوال بلوز می باشد که در اواخر فصل تابستان برگزار می شود و توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب می کند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا توضیحات بیشتری را در مورد آب و هوا، جاذبه های دیدنی و بهترین زمان سفر به این شهر ارائه دهیم. شما نیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید.

شهر لوگانو

آب و هوای لوگانو

یکی از مهمترین موضوعاتی که بایستی در سفر به شهر لوگانو، آن را مورد توجه قرار داد، آب و هوای این شهر بوده و گردشگران می توانند با توجه به وضعیت و شرایط اقلیمی این شهر اقدام به سفر خود به سوی لوگانو داشته باشند. در پاسخ به این سوال می توان گفت که آب و هوای شهر لوگانو بسیار معتدل و مناسب می باشد به طوری که بسیاری از گردشگران و مسافران به دنبال بهترین شرایط آب و هوایی هستند تا از این طریق بتوانند به یادماندنی ترین سفر را داشته باشند.

شما نیز میتوانید قبل از سفر خود به این شهر درباره آب و هوای آن اطلاعات لازم را به دست آورده و سپس اقدام به سفر بی نظیری داشته باشید. توجه داشته باشید که به دلیل نزدیکی این شهر به دریاچه ی لوگانو، در بسیاری از روزهای سال به خصوص در فصل تابستان شاهد بالا بودن میزان رطوبت در این شهر هستیم که این امر برای بسیاری از گردشگران و مسافران امری بسیار سخت و مشکلی می باشد.

جاذبه های دیدنی شهر لوگانو

جاذبه های گردشگری شهر لوگانو یکی از مهمترین نکات قوت برای جذب گردشگران و مسافران به سوی خود می باشد. از مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مونت سان سالواتوره

افرادی که به دنبال کوهنوردی و انجام فعالیت های هیجان انگیزی هستند می توانند کوه مونت سان سالواتوره را در اولویت های بازدیدهای خود قرار داده و بهترین لحظات را در این کوه بگذرانند.

دریاچه لوگانو

دریاچه لوگانو از بی نظیرترین و با شکوه ترین جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می آید که در میان مردم محلی نیز از اهمیت بسیار زیادی واقع بوده و شما نیز میتوانید هنگام سفر به این شهر لحظات به یادماندنی را در دریاچه لوگانو داشته باشند.

دریاچه لوگانو

مونت بره

کوه مونت بره با داشتن 925 متر ارتفاع از سطح دریا یکی از زیباترین کوه های کشور سوئیس به شمار می آید. این کوه تا سال 1912 میلادی فعال بوده است که هم اکنون نیز در حالت نیمه فعال واقع بوده و هر لحظه امکان فعالیت آتش نشانی در این کوه وجود دارد. موقعیت جغرافیایی بی نظیر این کوه سبب شده است که آفتاب بسیار دلپذیری را برای گردشگران و مسافران ارائه داده و منظره بسیار زیبایی را به ارمغان بیاورد.

محله ویا ناسا

یکی از قدیمی ترین و شیک ترین محله های موجود در این شهر می باشد که با داشتن بنادر گردشگری و توریستی خود توانسته است بهترین مقصد گردشگری باشد. تمام ساختمان های موجود در این محله مربوط به قرن 17 میلادی بوده و تمام معابر نیز از شیک ترین سنگ فرش های ساخته شده است.

بهترین زمان برای بازدید از شهر

یکی از مهمترین دغدغه های بسیاری از گردشگران و توریست ها، بهترین زمان برای بازدید از شهر لوگانو می باشد. در پاسخ به این سوال می توان گفت بهترین زمان برای بازدید از  لوگانو، فصل بهار و تابستان می باشد و شما نیز می توانید با اولویت قرار دادن این فصل ها بهترین و به یادماندنی ترین لحظات را در شهر مذکور داشته باشید و بتوانید از تمام جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهر بازدید داشته باشید.

شما می توانید با شرکت در تورهای گردشگری این شهر در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن اقدام به بازدید از این شهر رویایی و زیبا داشته باشید.

نکات مهم سفر به شهر لوگانو

از مهمترین نکات مورد توجه در سفر به شهر لوگانو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قبل از سفرتان به این کشور در مورد فرهنگ مردم آن اطلاعات لازم را به دست بیاورید.
  • چند ماه قبل از سفرتان ویزای گردشگری شهر لوگانو را تهیه و اخذ نمایید.
  • سعی بر آن داشته باشید تا قبل از سفرتان از تمام قوانین و مقررات حاکم بر شهر لوگانو اطلاع داشته باشد و از آنها پیروی نمایید.
  • حتما قبل از سفرتان در مورد جاذبه های گردشگری این شهر اطلاعات لازم را به دست آورده تا بهترین سفر را تجربه نمایید.

برای سفر به شهر پر رمز و راز شیراز، تور شیراز را به شما پیشنهاد می کنیم.

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو