بهترین جاذبه های دیدنی ایران

هیجان انگیزترین تفریحات کیش

کیش یکی از بهترین شهر های گردشگری می باشد و این شهر در بخش جنوبی کشور ایران قرار گرفته است. توجه داشته باشید که در جزیره کیش جاذبه های متعددی وجود دارد که می توانید از آن ها لذت ببرید. تفریحات آبی کیش را می توان یکی از بهترین جاذبه های این جزیره دانست و می توانید بیشترین لذت را از این تفریحات ببرید.

توجه داشته باشید که کیش به دلیل اینکه یک منطقه جزیره ای می باشد دارای سواحل بسیاری است و به همین دلیل مراکز متعددی در جزیره کیش فعالیت می نمایند که می توانید از آن ها لذت ببرید. توجه داشته باشید که کیش به عنوان مروارید خلیج فارس شناخته می شود و فرصت های بسیاری را برای تفریحات در اختیار شما خواهد گذاشت.

تفریحات آبی کیش را می توان به انواع مختلفی دسته بندی نمود که هر یک از این تفریحات ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و در جای جای نقاط این جزیره فعالیت می نمایند. برخی از تفریحات آبی آرامش بخش و برخی هیجان انگیز هستند و به همین دلیل متناسب با انواع سلیقه ها خواهند بود. در جای جای نقاط این جزیره می توانید شاهد فعالیت مراکز تفریحی باشید و البته تنها تفریحات آبی کیش را نمی توان به دریا و یا سواحل آن نسبت داد و پارک آبی نیز نقش بسزایی در این تفریحات خواهد داشت.

یکی از تفریحاتی که در بدو ورود به هر جزیره ای به ذهن گردشگران می رسد، تفریحات هیجان انگیز آبی است. در جزیره کیش علاوه بر وجود این تفریحات،ارائه حرفه ای آن ها نیز باعث جذب گردشگران بسیاری شده است.

شاتل سواری و بنانا سواری

یکی از تفریحات آبی شاتل سواری است،که شما می توانید به همراه سه نفر از همراهانتان روی یک تیوپ بادی بزرگ بنشینید و به کمک یک قایق موتوری کشیده شوید.هیجان این بازی زمانی بیشتر می شود که سرعت قایق زیاد می شود و شما باید خود را روی آن نگهدارید.شاتل سواری بسیار مورد علاقه زوج ها است.

اطلاع از کلیه شرایط و روش های اخذ اقامت ترکیه در سال 2022

اگر بخواهید نشستن شما به روی شاتل شبیه به صندلی باشد و ب صورت صف و پشت سر هم بنشینید می توانید از بنانا استفاده کنید. اگر بلند قد هستید در بنانا سواری ممکن است پاهای شما در آب قرار گیرد.این تفریح آبی محدودیت سنی ندارد و برای کودکان نیز مناسب است،زیرا ایمنی بیشتری دارد.

بنانا سواری در کیش

پاراسل در جزیره کیش

پاراسل یکی از جدیدترین و خاص ترین تفریحاتی است که می توان در جزیره کیش به آن پرداخت .تفریح پاراسل به این صورت است که شما سوار یک چتر بادی می شوید.این چتر بادی را می توانید هم به صورت فردی و هم به صورت گروهی سوار شوید.سپس یک قایق تندرو از طریق طنابی که چتر و قایق را به یکدیگر متصل کرده است،چتر را می کشد.

سرعت شدید قایق و وزش باد سبب می شود چتر به پرواز درآید.انجام تفریح پاراسل بر فراز دریای خلیج فارس بدون شک تفریحی فراموش نشدنی است.بلیط پاراسل به گونه است که شما می توانید با توجه به بودجه خود تعیین کنید می خواهید در چه ارتفاعی پرواز کنید.ارتفاع کمتر از 200 متر،کمترین هزینه را برای شما دارد.همچنین شما می توانید با توجه به بودجه خود در ارتفاع 300 یا 500 متری پرواز کنید.

تفریح شاتل در جزیره کیش

تفریح شاتل در جزیره کیش همان تیوپ سواری روی آب است.در این تفریح شما می توانید به صورت دو نفره روی یک تیوپ سوار شوید.برای انجام این تفریح شما می بایست یک جلیقه نجات به تن داشته باشید.سپس یک قایق تندرو از طریق طنابی که به تیوپ وصل است شما را با سرعت شدید می کشد.باید سعی کنید تعادل خود را درون تیوپ حفظ نمایید البته لازم است بدانید درون قایق غریق نجات حرفه ای وجود دارد و جای هیچ نگرانی نیست.

سرعت شدید قایق روی آب های دریای خلیج فارس سبب می شود تفریح فوق هیجان انگیز و به یاد ماندنی برای شما ایجاد شود .شاتل سواری در اسکله مرجان،ساحل اسکله تفریحی و ساحل سیمرغ کیش انجام می شود. اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید از این تفریح غافل نشوید.

جهت اخذ ویزای بالی با کارشناسان ما در همیشه سفر در ارتباط باشید.

تفریح در جزیره کیش با کریزی بوت

کریزی بوت که در زبان فارسی قایق دیوانه نامیده می شود،یک قایق تندروی موتوری است که با حرکت های سریعی که انجام می دهد شما را شگفت زده می کند.این تفریح برای افرادی است که می خواهند در گروه های 10 الی 15 نفر به تفریح بپردازند. این قایق بسیار زیبا است و البته به علت وزن زیادی که دارد از ایمنی قابل ملاحظه ای برخوردار است.

جت اسکی در کیش

یکی از تفریحات مهیج این جزیره که به علت مهارت قایقرانان طرفداران زیادی بین گردشگران دارد، جت اسکی است که البته با کسب مهارت و کمک از مربیان می توانید خودتان نیز آن را برانید. این تفریح برای یک نفر است و تنها زمانی می شود به صورت گروه های دو نفره انجام شود که وزن دو نفر خیلی پایین باشد. جت اسکی بر روی آب می تواند اوج سرعت را بر روی آب برایتان تداعی نماید.

توجه داشته باشید که در بخش های مختلفی از سواحل جزیره کیش می توانید شاهد این تفریح باشید و معمولا در هر ساحلی از آن بخش هایی اقدام به ارائه این خدمات می نمایند. رعایت کردن قوانین و ضوابط جت اسکی یکی از ملزومات می باشد و حتما باید مواردی را رعایت نمایید تا هیچگونه مشکلی برایتان پیش نیاید. در هنگام استفاده از جت اسکی، استفاده کردن از کلاه ایمنی و همچنین جلیقه ضروری خواهد بود و حتما باید رعایت شود. میزان هزینه جت اسکی مناسب بوده و به همین دلیل به راحتی می توانید از آن لذت ببرید.

غواصی در جزیره کیش

آیا تا به حال فکر کرده اید بتوانید موجودات و آرامش دریا را در زیر آب تماشا کنید؟ یکی از بهترین و لذت بخش ترین تفریحات آبی کیش را می توان غواصی در این جزیره دانست. غواصی به نوعی از تفریحات گفته می شود که با استفاده از آن می توانید با دنیای اعماق دریا بیشتر آشنا شوید. در صورتی که به هیجان علاقه بسیاری داشته باشید می توانید از غواصی در شب بروید و لذت ببرید چرا که در این صورت می توانید دنیای زیر آب را با یک نمای دیگر مشاهده نمایید.

برای غواصی در زیر آب ابتدا مسئولین مربوطه آموزش های لازم را به شما ارائه کرده و سپس شما را به اعماق دریا خواهند فرستاد. مربیان حاذق وحرفه ای در جزیره حضور دارند که می توانند به شما کمک کنند به غواصی ایمن بپردازید. همه ی افراد هم بانوان و هم آقایان و حتی کودکان نیز می توانند به غواصی بپردازید.

در این مراکز می توانید عکس های یادگاری نیز از خود بگیرید و بی شک پوشیدن لباس غواصان جذابیت خاصی برای همگان خواهد داشت. توجه داشته باشید که در برخی از مراکز غواصی کیش می توانید به صورت دسته جمعی به غواصی بپردازید که در این صورت لذت بیشتری خواهد داشت و می توانید به جستجو در زیر آب بپردازید.

تفریحات کیش : غواصی

از اوشن پارک غافل نشوید

یکی از تفریحات کیش، تفریح در اوشن پارک است.اوشن پارک بزرگترین پارک آبی رو باز در ایران است که چیزی حدود 3000 متر مربع مساحت دارد.تفریح در اوشن پارک سراسر هیجان و لذت است .در این پارک آبی انواع سرسره و وسایل تفریحی قرار داده شده اند که شما می توانید از آن ها استفاده کنید.همچنین لازم است بدانید تمام افراد می توانند از اوشن پارک استفاده کنند.

شاید برای شما سوال باشد که آیا بانوان نیز می توانند از اوشن پارک استفاده کنند؟باید بگوییم بله.تمام گروه های سنی آقایان و بانوان می توانند از اوشن پارک و امکانات تفریحی ان استفاده کنند.نکته ی قابل توجه این است که در اوشن پارک کافه ها و رستوران های مختلفی وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید. در کیش که پلاژمخصوص بانوان وجو دارد.در این پلاژ بانوان می توانند در امنیت و آسایش کامل به تفریح بپردازند.امکاناتی مانند حمام،آفتاب،شنا،ماساژو .. در این پلاژ برای بانوان در نظر گرفته شده است.

اگر در حال سفر به بیروت هستید توصیه ما این است که همزمان با خرید بلیط بیروت، بصورت همزمان رزرو هتل بیروت را انجام دهید تا علاوه بر صرف هزینه و زمان کمتر، بهترین اقامت را داشته باشید.

انواع قایق های پدالی،موتوری وبادبانی و کف شیشه ای در جزیره کیش

یکی دیگر از تفریحات آبی را می توان قایق سواری دانست و شاید قایق سواری برای همگان یک تفریح معمولی به شمار آید اما توجه داشته باشید که قایق های موجود در جزیره کیش با سایر نقاط کشور بسیار متفاوت تر می باشد. قایق سواری در کیش در انواع مدل های مختلف ارائه می شود.

از قایق های پارویی گرفته تا قایق های تندرو در جزیره کیش آماده خدمات رسانی به مسافران هستند و به همین دلیل متناسب با انتخاب خود می توانید از آن ها استفاده نمایید. در این جزیره حتی قایق های کف شیشه ای نیز ارائه شده است که بی شک خواهد توانست هیجان قایق سواری را بیشتر کند. خدمات قایق سواری در تمامی بخش های ساحلی کیش ارائه می شود.

ماهیگیری

اگر دنبال تجربه ماهیگیری و بالا بردن تمرکزتان هستید حتما ماهیگیری را تجربه کنید. می توانید در کلوپ های دریایی این سرگرمی را تجربه کنید.لازم به ذکر استکه این کلوپ ها تجهیزات لازم را در اختیار شما قرار می دهد.

کشتی نوید دریا و کشتی اوستا

کشتی نوید از محبوب ترین کشتی ها ی تفریحی دریاست. نوید دریا طراحی خاصی دارد که در 3 طبقه شده است که شامل کافی شاپ دریایی،سالن موزیک و FIRST CLASS ، سالن VIP می باشد.این کشتی دارا عرشه بسیار زیبا می باشد.گشت این کشتی 2 ساعته بر روی آب همراه با موزیک زنده و برنامه های سرگرم کننده،جنگ شادی و پذیرایی و شام از مجموعه برنامه های این کشتی است.کشتی اوستا سه طبقه و گنجایش 450 نفر را دارد.

اسکوتر غواصی

اسکوتر زیرآبی که به اسکوتر غواصی نیز معروف می باشد،وسیله ای است که انسان را قادر می سازد به داخل آب رفته و زیبایی ها و شگفتی های داخل آب را مشاهده کند.

کایت بوردینگ

کایت بوردینگ تلفیقی از اسکی روی آب و پاراگلادینگ می باشد.برای انجام این ورزش لازم است که از نظر جسمانی آمادگی لازم را داشته باشید.

کایت بوردینگ در کیش

بیگ بال

بیگ بال دیگر تفریحات کیش می باشد که برای انجام آن باید به داخل توپی رفته و سپس توپ درون آب رها می گردد.

پارک بادی مارینا

پارک بادی مارینا از جدیدترین تفریحات کیش واقع در هتل ماریناست. وسایل بازی متنوعی در این پارک آبی و بادی وجود دارد که می توانید با سوار شدن بر روی هر یک از این وسایل که روی آب قرار گرفته اند،تفریح متفاوتی را تجربه کنید.لازم بهذکر است که ماهی های کوچک شناور در آب را نیز در هنگام بازی می توانید مشاهده کنید.

همیشه سفر معتبرترین سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما

سافاری در جزیره کیش

اگربه سفرهای ماجرا جویانه علاقه دارید،می توانید در جزیره کیش نیز چنین تجربه ای کنید.معمولا در کویر و صحرا های ماسه ای انجام می شود که شبیه به طبیعت کیش است. شما می توانید در تور سافاری کیش شرکت کرده و با خودرو های لندکروز و آفرود در دل کویر به ماجراجویی بپردازید.

برای این نوع تفریحات انواع موتورهای حرفه ای نیز در اختیار شما قرار داده می شود.یکی از مجموعه هایی که در کیش این نوع سفرها را ارائه می دهد،مجموعه پارس است که یک فضای 50 هکتاری را در اختیار دارد و خدماتی مثل شترسواری،موتورسواری،بانجی جامپینگ،پینت بال و کارتینگ را ارائه می دهد.شما می توانید پکیج های متفاوتی را انتخاب کنید،اما پکیج وی آی پی آن شامل آپشن هایی مثل آفرود،پینت بال،بانجی شوتینگ،کارتینگ،شترسواری،ترامپولین و بانجی ترامپولین،موتورهایی مثل اتوماتیک و دریفت،استوانه جادویی،فوتبال حبابی و فیش اسپا وجود دارد.

فلای برد در جزیره کیش

یکی دیگر از تفریح های مهیج در این جزیره زیبا که در سرتاسر آن دیده می شود،فلای برد است که شما می توانید هم در آب بازی کنید و هم لذت پرواز را تجربه کنید.البته این نوع تفریح به بدنی ورزشکاری و قوی نیاز دارد که بتواند حرکات به خصوصی را انجام دهند تا شخص را از سقوط کردن در آب در امان نگه دارد.

شما در این بازی با یک شیلنگ 18 متری و کفش های مخصوص با فشار آب به پرواز در می آیید.به وسیله ی فلای بورد می توان تا ارتفاع 12 متر بالای آب پرواز کرد و سپس به داخل آب شیرجه زد.

اسکی روی آب کیش

اسکی یکی دیگر از محبوب ترین تفریحات آبی کیش به شمار می رود که به صورت تک نفره ارائه می شود و باید بدانید که کیش دارنده نخستین سایت اسکی در کل خاورمیانه می باشد و به همین دلیل می توانید بهترین خاطرات را با اسکی بر روی آب برای خود رقم بزنید. اسکی روی آب علاوه بر تفریح می تواند به عنوان یک ورزش نیز باشد و به منظور لذت بردن از این تفریح یک اسکی به شما داده خواهد شد که باید آن را پا نمایید و توسط یک کابل به قایق های تندرو وصل خواهید شد و با سرعتی حدود 30 کیلومتر در ساعت بر روی آب کشیده خواهید شد.

یکی از مهمترین دلایلی که سبب شده اسکی روی آب در میان بهترین تفریحات آبی کیش قرار گیرد را می توان هزینه مناسب آن دانست و همگان امکان استفاده از آن را خواهند داشت. کیبل اسکی یک نوع دیگر از این تفریح می باشد که در برخی نقاط کیش ارائه می شود و به نوعی از اسکی گفته می شود که فرد به وسیله دکل های آبی به حرکت در می آید و قایقی در آن ایفای نقش نخواهد کرد.

پارک آبی های کیش

بی شک پارک های آبی به عنوان یکی از بهترین مراکز برای تفریح و سرگرمی شناخته می شوند و به همین دلیل شاهد فعالیت پارک های آبی متعددی در این شهر هستیم. جزیره کیش به دلیل اینکه آب و هوای گرمی دارد پارک آبی بزرگ خود را به صورت روباز بنا کرده است که نام آن تم پارک آبی اوشن بوده و هر ساله میزبان خیلی عظیمی از گردشگران می باشد. در این پارک آبی سرسره ها و مراکز تفریحی متعددی در نظر گرفته شده است و یکی از مهمترین تفریحات آبی کیش به شمار می رود.

باگی

باگی یه وسیله چهار چرخ برای سافاری است. پیست خاکی جزیره کیش که 400 متر طول دارد.یک در جلو در حال حرکت است و باگی سواران را با خود به ATV راهنمای حرفه ای با موتور چهار چرخ سمت جاذبه های گردشگری کیش همچون کشتی یونانی،درخت سبز و کلبه هور می برد.

جهت آشنایی با بهترین هتل های کیف و رزرو آنلاین آن ها وارد صفحه “رزرو هتل کیف” شوید.

شتر سواری

شتر سواری از جمله تفریحاتی که ممکن است شما آن را در جاهای دیگر از ایران آن را تجربه کنید ولی در کیش شترسواری حال و هوای دیگری دارد.علاقه مندان به شتر سواری میتوانند در محیطی بیابانی از این تجربه استفاده کنند. و لذت ببرند.

موتوار سواری

برای علاقه مندان به سرگرمی موتورسواری در جزیره کیش تجهیزات و انواع گوناگونی از موتورها فراهم شده است تا مسافران از گذراندن تعطیلات خود در این جزیره نهایت لذت را ببرند.

کارتینگ

پیست کارتینگ کیش یکی از بزرگترین پیست های خاورمیانه و اولین پیست کارتینگ در ایران است.رانندگی با ماشین های کوچک تک نفره که تجربه هیجان و سرعت بالا را برای علاقه مندان فراهم می کند.حتی علاقه مندانی که فاقد گواهی نامه هستند نیز می توانند از لذت این سرگرمی مهیج بهره مند شوند.

بانجی شوتینگ

از دیگر تفریحات کیش بانجی شوتینگ است. ین ورزش از خانواده بانجی جامپینگ است که به آن بانجی شوتینگ می گویند.بانجی شوتینگ دو ستون فلزی هر کدام از آن ها 15 متر ارتفاع دارد که با فاصله 20 متر از یک دیگر قرار گرفته اند.که به هریک از ستون ها یک کش وصل شده است هر کدام از این طناب ها به فردی که سوار این بازی میشه وصل می شود .طناب های بانجی شوتینگ کشیده شده و شما رها می شوید یا شلیک می شود و هیجان بالا را تجربه خواهید کرد.

پینت بال

پینت بال یکی از ورزش های پر هیجان در این تفریح در یک صحنه جنگ نمایشی قرار می گیرد.این بازی به گروه های 2 یا 16 نفر تقسیم می شود و رده های سنی مختلف می توانند شرکت کنند.

پرواز

اگر دوست داشته باشید که پرواز بر فراز آب های نیلگون خلیج فارس را تجربه می کنید کافی است پرواز با هواپیما بدون موتور(گلایدر)،جایروکویتر و کایت موتور دار شوید.باندگلایدر،فرودگاه بین المللی جزیره کیش برای پروازهای تفریحی در جزیره آماده خدمات است و علاقه مندان به پرواز می توانند تجربه خوبی را در این مکان داشته باشند.

شبیه ساز پرواز

شبیه ساز پرواز در جزیره کیش را می توان در مرکز فلای دامون خلبانی تجربه کرد.این مرکز اولین مرکز تخصصی برای پروازهای شبیه سازی شده در سطح کشور است که می توانید از خودتان امتحان خلبانی نیز بگیریدکه این مجموعه شبیه ساز پرواز را با آخرین تکنولوژی روز دنیا برای علاقه مندان ارائه می کند

  • AIRBUS320- شبیه ساز پرواز ایرباس 320
  • BOEING737- شبیه ساز پرواز بوئینگ 737
  • شبیه ساز پرواز هواپیمای دو نفره موتوره
  • MOONY،هواپیمای MOTION شبیه ساز پرواز با امکان حرکت

علاقه مندان به پرواز می توانند به این مراکز مراجعه کنند.

بانجی جامپینگ

بانجی جامپینگ یکی دیگر از تفریحات کیش است. بانجی جامپینگ دارای 2 سکو با ارتفاع های 40 و 60 متری می باشد.این وسیله با کش های مخصوص که وصل می شود و از سکو به سمت زمین سقوط آزاد می کند.ولی نیازی به نگرانی نیست هیچ خطری شما را تهدید نمی کند چون اصول ایمنی به طور کامل در این وسیله رعایت شده است و قبل از رسیدن به زمین طناب ها از برخورد شما به زمین جلوگیری می کنند.

سوارکاری

طرفداران اسب سواری اگر دوست دارید این تفریح را تجربه کنید شما می توانید به صورت تفریحی در اسکله به اسب سواری بپردازید و همین طور می توان به سراغ باشگاه اسب سواری در کیش بروید و لحظه های خوش و خاطر انگیزی را در کنار کشتی یونانی تجربه کنید.

اسب سواری در کیش

جنگ شادی

از جمله یکی از تفریحات کیش جنگ های شادی آن است که شب ها برگزار می شود که به اجرا های کمدی و نمایش های شاد،اجرای زنده موسیقی و مسابقات خانوادگی و از جمله بخش های از این جنگ است.برای تهیه بلیت این جنگ ها و اطلاع از برنامه های آنها می توان از طریق هتل ها و مراکز خرید اقدام کنید.

مشاهده برنامه سفر، هزینه و اطلاع از گشت های مهیج تور آفریقای جنوبی

جاده جهان

جاده جهان به صورت یک جاده کمربندی،جزیره کیش را احاطه کرده است.در سرتاسر طول این جاده 25 قطعه زمین به استان های کشور واگذار شده است تا در آن آثار هنری،مصنوعات و تولیدات خود را به نمایش گذارند.

علاوه بر این در برابر غرفه های هر استان،غرفه یک کشور خارجی در سوی دیگر جاده ایجاد می شود وبه این ترتیب هر استان ایران با یک کشور خارجی همسایه می گردد.مجریان طرح معتقدند که این همسایگی امکان مبادلات کالا و انعقاد قراردادهای اقتصادی را آسان خواهد کرد.

جاده جهان نمادی از ارتباط فرهنگ های مختلف ایران و جهان است.علاوه بر این در حال حاضر جاده جهان امکان ارتباط با طبیعت بکر جزیره را در سمت های جنوبی و غربی فراهم آورده است.دوستداران مناظر طبیعی می توانند چشم انداز هایی از دریا،ساحل،پوشش گیاهی و حیات جانوری متنوع جزیره را در سرتاسر ول جاده مشاهده کنند. جاده جهان شب ها چون کمربندی نگین جزیره را در میان گرفته است و تمامی پهنای جزیره را در دیدرس مسافرانی که با پروازهای شبانه به منطقه می رسند،قرار می دهد.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به منو