روستای درک

روستای درک چابهار و جاذبه های آن / کشور ایران / شهر چابهار

دسته‌ها: ایرانگردی

روستای درک چابهار یکی از بهترین مراکز گردشگری استان سیستان و بلوچستان می باشد که می تواند بهترین لحظات را برایتان به ارمغان آورد. جهت سفر به این روستا راه های مختلفی پیش رو خواهید داشت که بهترین روش را می توان شرکت در تور دانست. سفر به همراه تور سبب صرفه جویی در میزان هزینه های سفر نیز خواهد شد. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

chabahr

روستای درک چابهار را می توان یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای ایرانیان دانست . این روستا را به عنوان بهشت چابهار نیز می شناسند که این مورد نشان دهنده اهمیت گردشگری و زیبایی این منطقه خواهد بود. این روستا در بخش زرآباد در شهرستان کنارک واقع شده است که دارای طبیعتی بکر و زیبا بوده و ساحل آن از جمله تمیز ترین سواحل ایران و جهان به شمار می رود. این روستا 52 هکتار وسعت داشته و دارای 6 کیلومتر ساحل می باشد.

این روستا در استان سیستان و بلوچستان واقع شده و از جمله جاذبه هایی است که کمتر دیده شده است اما در سال 96 که استان سیستان بلوچستان به عنوان مقصد گردشگری ایرانیان شناخته شد توجه گردشگران بیشتری به این روستا جلب شد. امکان سفر به روستای درک چابهار به دو روش زمینی و هوایی وجود خواهد داشت و در صورت انتخاب روش هوایی در فرودگاه چابهار فرود آمده و 135 کیلومتر مسافت باید به این روستا به صورت زمینی طی نمایید.

توجه داشته باشید که روش های مختلفی برای سفر به این روستا وجود دارد و می توانید به صورت شخصی و همچنین به همراه تور از این روستا دیدن نمایید.

تور روستای درک چابهار

سفر به همراه تور روستای درک چابهار می تواند بهترین انتخاب برایتان باشد چرا که به همراه این تور چابهار می توانید بهترین سفر را برای خود رقم بزنید. تور های متعددی به مقصد این روستا برگزار می شوند که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و خدمات متفاوتی ارائه می نمایند و به همین دلیل می توانید از میان این تور ها بهترین مورد را برای سفر خود انتخاب نمایید.

در صورتی که تور مسافرتی چابهار را برای سفر خود انتخاب نمایید کلیه اعمال رزرو هتل و بلیط هواپیما توسط مسئولین تور انجام خواهد شد. تورهای روستای درک چابهار را می توان به دو نوع زمینی و هوایی دسته بندی نمود که تور های زمینی معمولا در استان های نزدیک سیستان و بلوچستان برگزار خواهند شد. با سفر به همراه تور هیچگونه کمبودی احساس نخواهید کرد. این تور امروزه از جمله تور های پرطرفدار به شمار می رود و به همین دلیل در مراکز متعددی شاهد برگزاری آن هستیم.

روستای درک چابهار

تفریحات روستای درک

در روستای درک چابهار می توانید از انواع تفریحات لذت ببرید و این تفریحات را می توان به دو نوع دریایی و خشکی دسته بندی نمود.

کمپ های قایقرانی متعددی در این روستا فعالیت می نمایند و می توانید به صورت خانوادگی از قایقرانی لذت ببرید.جت اسکی از دیگر تفریحاتی است که برای دوست داران هیجان بهترین انتخاب خواهد بود و می توانید اوج سرعت را بر روی آب تجربه نمایید.

رفتن به روستای درک برای کسانی که به طبیعت بکر علاقه دارند نیز بهترین انتخاب خواهد بود چرا که بخش های متعددی در این روستا ارزش دیدن خواهند داشت.دشت های شنی را می توان بهترین قسمت این روستا دانست و در کنار آب های خروشان تماشای طبیعت دشت یکی از عجایب خلقت را به تصویر خواهد کشید.جاده منتهی به این روستا نیز عاری از لذت نخواهد بود چرا که این جاده از میان کوه های تراشیده عبور کرده و زیبایی منحصر به فردی دارد. در کنار سواحل این روستا دکه های موقت بسیاری فعالیت می نمایند که می توانید مدتی را در آنها به استراحت و پیک نیک اختصاص دهید.

روستای درک در چابهار

مزایای سفر به همراه تور چابهار

سفر به همراه تور روستای درک چابهار مزایای بسیاری خواهد داشت و از جمله مهمترین مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  امکان رزرو تور از هر نقطه کشور وجود خواهد داشت.
  •  در این تور یک فرد بومی به عنوان تور لیدر انتخاب خواهد شد که می توانید تمامی راهنمایی های لازم را از وی دریافت نمایید.
  • سفر به همراه تور سبب کاهش میزان هزینه ها نیز خواهد شد.
  • در صورت سفر به همراه تور کلیه اعمال رزرو بلیط و هتل توسط مسئولین تور به انجام خواهد رسید.
  • با سفر به همراه تور می توانید از کلیه خدمات اقامتی استفاده نمایید.
  • تور ها به انواع اقسام مختلف دسته بندی می شوند و می توانید سفر را به تعداد روز های مورد نظر خود رزرو نمایید.
  • در طول سفر تمامی مسافران بیمه خواهند بود و می توانید با اطمینان کامل سفری لذت بخش داشته باشید.
darak village

قیمت تور درک چابهار

قیمت یکی از مواردی است که حتما باید به آن توجه داشته باشید و در رابطه با قیمت تور روستای درک چابهار می توان گفت: قیمت این تور به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت که از جمله مهمترین موارد تاثیرگذار بر قیمت تور می توان به نوع هتل اشاره نمود.هتل های این شهر به انواع مختلف دسته بندی می شوند که هر یک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته و خدمات متفاوتی ارائه خواهند نمود و می توانید متناسب با خواسته خود اقدام به رزرو هتل نمایید.

زمان سفر نیز می تواند بر میزان قیمت تور چابهار تاثیر بگذارد و در صورتی که فصول پر گردشگر را برای سفر انتخاب نمایید شاهد افزایش چشمگیر میزان قیمت تور خواهید بود. جهت مشاهده قیمت دقیق تور مورد نظر خود می توانید به وب سایت های اینترنتی معتبر در این زمینه مراجعه نموده و با کلیک بر روی تور مورد نظر خود تمامی ویژگی ها و قیمت دقیق آن را مشاهده نمایید.

دسترسی به روستای درک در چابهار

یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه نمایید موقعیت مکانی روستای درک چابهار می باشد و این روستا در موقعیت مکانی مناسبی قرار گرفته و به سادگی می توانید به آن دسترسی داشته باشید.این روستا در 10 کیلومتری زرآباد واقع شده و از چابهار 170 کیلومتر فاصله دارد و می توانید به سادگی از این شهر به روستا دسترسی داشته باشید.از طرف هرمزگان نیز می توانید به این روستا دسترسی داشته باشید و می توانید تنها در عرض یک ساعت به صورت زمینی به این ساحل دسترسی داشته باشید.

در سفر به چابهار از این جاذبه های نیز دیدن کنید :

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو