بررسی دقیق و شناخت دلفیناریوم هتل نمو / اوکراین / شهر اودسا

دسته‌ها: جاذبه های اوکراین

شناخت دلفیناریوم هتل نمو

دلفیناریوم هتل نمو را می توان یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی دانست که به تفریح علاقه ویژه ای دارند. توجه داشته باشید که این دلفیناریوم در هتل نمو اودسا واقع شده و در تمامی فصول می توانید از آن بازدید نمایید.
در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

دلفیناریوم هتل نمو

این هتل را می توان یکی از بهترین دلفیناریوم های این منطقه دانست که با مراجعه به این بخش می توانید از تفریحات مختلفی لذت ببرید.
توجه داشته باشید که هتل نمو یکی از بهترین هتل های شهر اودسا در کشور اوکراین می باشد و هر ساله میزبان خیل عظیمی از گردشگران بوده و موقعیت مکانی مناسبی نیز دارد.

بسیاری از گردشگران به دلیل موقعیت مکانی این هتل را انتخاب می کنند اما بی شک خدماتی که در هتل ارائه می شود بر انتخاب فرد تاثیر گذار خواهد بود و در این رابطه باید

ویژگی های دلفیناریوم هتل

گفت: در هتل نمو اودسا تمامی خدمات رفاهی و امکانات تفریحی در نظر گرفته شده است تا بتوانید بهترین لحظات را در آن سپری نموده و هیچگونه احساس خستگی نداشته باشید.
یکی از بهترین و هیجان انگیزترین تفریحات آن را می توان دلفیناریوم هتل نمو دانست که در این بخش می توانید از بازی کردن با دلفین ها لذت ببرید.
بی شک تماشای دلفین ها برای همگان لذت بخش خواهد بود و چه بسا خودتان بتوانید با آنها بازی کنید.
این هتل قابل بازدید برای آقایان و بانوان بوده و در صورت اقامت می توانید هر چند ساعت از آن بازدید نمایید.

فضای دلفیناریوم در هتل نمو اودسا

پارک دلفین ها یکی از جذاب ترین تفریحات برای همگان خواهد بود و بی شک همگان علاقه دارند تا بتوانند با این حیوانات آرام و زیبا سرگرمی داشته باشند.
دلفین ها حیواناتی آرام اما بازیگوش هستند و به راحتی می توانند با انسان ارتباط برقرار نمایند و به همین دلیل تعدادی از دلفین ها را در یک محل جمع کرده و آموزش های لازم به آنها داده می شود تا هیچگونه خطری برای بیننده نداشته باشد و سپس اقدام به ساخت دلفیناریوم می نمایند.

ویژگی های استخر دلفیناریوم

دلفیناریوم هتل نمو فضای بسیار بزرگی دارد و به همین دلیل نیز دلفین ها در داخل آن احساس خفگی نخواهند کرد.
بسیاری تصور می کنند که دلفیناریوم ها سبب اسیر شدن دلفین ها می شود

و به همین دلیل در این هتل برای این بخش فضایی بزرگ در نظر گرفته تا دلفین ها بتوانند به راحتی در آن شنا کنند و به هیچ وجه فضا برای آنها کوچک نخواهد بود.
بزرگ بودن فضای این بخش علاوه بر دلفین ها برای بازدید کنندگان نیز امتیاز مثبتی خواهد داشت چرا که بازدید کنندگان نیز می توانند به  راحتی با دلفین ها ارتباط برقرار نمایند و فضای بازدید بزرگ خواهد بود.

امکانات دلفیناریوم هتل

در هتل نمو اودسا امکانات ویژه ای برای مراجعین در نظر گرفته شده است که از جمله مهمترین امکانات آن می توان به پخش موسیقی اشاره نمود.
دلفین ها به موسیقی علاقه شدیدی دارند و آنها را به وجد خواهد آورد و به همین دلیل در تمامی ساعات شاهد نواختن موسیقی زنده و یا پخش آن در این بخش خواهید بود.

قیمت تور شیراز

پارکینگ دلفیناریوم هتل

در این دلفیناریوم پارکینگ نیز وجود دارد و می توانید خودرو خود را در پارکینگ قرار داده و از آن اطمینان کامل داشته باشید.
لازم به ذکر است که پارکینگ دلفیناریوم با پارکینگ هتل نمو اودسا متفاوت می باشد
و البته کسانی که در هتل اقامت دارند امکان استفاده از هر دو این پارکینگ ها را خواهند داشت.
در دلفیناریوم هتل نمو می توانید خودتان نیز اقدام به بازی کردن با دلفین ها نمایید و این امر در شرایطی امکان پذیر خواهد بود که مسئول بخش آموزش های لازم را به شما بدهد.
دادن خوراکی به دلفین ها در ساعات خاصی امکان پذیر می باشد و می توانید پس از بررسی غذا توسط مسئولین اقدام به دادن آن به دلفین ها نمایید.
تماشای صحنه غذا خوردن دلفین ها بی شک یکی از بهترین لحظات خواهد بود.

موقعیت دلفیناریوم اودسا

یکی از اصلی ترین شرایطی که بر انتخاب هتل تاثیر گذار خواهد بود می توان به موقعیت مکانی اشاره نمود که در این رابطه می توان گفت: دلفیناریوم هتل نمو اودسا در موقعیت مکانی مناسبی قرار گرفته و از مرکز شهر اودسا 5 دقیقه با ماشین فاصله دارد.
امکان دسترسی به این دلفیناریوم از مرکز شهر با پای پیاده نیز امکان پذیر خواهد بود و می توانید از بازار ها و بافت شهری نیز در این صورت بازدید نمایید.
دلفیناریوم هتل نمو در فاصله 15 کیلومتری از فرودگاه اودسا واقع شده و می توانید از امکانات ترانسفر نیز در آن استفاده نمایید.
یکی دیگر از راه های دسترسی به این دلفیناریوم را می توان استفاده کردن از قطار دانست

چرا که قطار مرکزی از ایستگاه این هتل تنها 10 دقیقه فاصله دارد و می توانید با هزینه ای بسیار پایین تر از آن استفاده نمایید.
منطقه ای که دلفیناریوم اودسا واقع شده است منطقه ای مناسب برای رستوران گردی بوده و می توانید از بهترین انواع خوردنی ها در رستوران ها و همچنین کافی شاپ ها لذت ببرید.

قیمت دلفیناریوم

قیمت یکی از مهمترین مواردی است که همگان به آن توجه ویژه ای دارند و در این رابطه باید گفت:

قیمت این مرکز با توجه به سایر تفریحاتی که در شهر اودسا می توانید از آنها استفاده نمایید بسیار مناسب خواهدبود و می توانید بهترین لحظات را در آن سپری نمایید.
قیمت بازدید از این دلفیناریوم متناسب با سن شخص متغیر خواهد بود و افراد زیر 6 سال نصف هزینه را پرداخت خواهند نمود. قیمت این دلفیناریوم برای کسانی که در هتل نمو اقامت داشته باشند رایگان خواهد بود و به همین دلیل با اقامت در این هتل می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.
قیمت این مرکز تفریحی در فصول پر گردشگر افزایش یافته و در فصولی که تعداد گردشگران کمتری این شهر را انتخاب می نمایند می توانید با هزینه پایین تری از دلفیناریوم دیدن نمایید.

موارد قابل توجه در دلفیناریوم شهر اودسا

قبل از مراجعه به دلفیناریوم هتل نمو اودسا باید با مواردی آشنایی داشته باشید تا در آن دچار سر درگمی نشوید.
این دلفیناریوم 4 سانس ویژه دارد که هر یک از این سانس ها یک ساعته بوده و در کل طول سانس می توانید از بازی کردن دلفین ها لذت ببرید.
بهتر است از اذیت کردن دلفین ها خودداری نمایید چرا که امکان افتادن در آب وجود خواهد داشت و البته باید بدانید که دلفین ها هیچگونه آسیبی به شخص وارد نخواهند کرد.

قیمت تور چابهار

 

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو