اوکراین

شرایط ورود به اوکراین در کرونا

در این مقاله قصد داریم شرایط ورود به اوکراین در اپیدمی کرونا را برای مسافرانی که قصد ورود به اوکراین را دارند راهنمایی کنیم. همیشه سفر مجری مستقیم اوکراین

آنچه در مقاله “شرایط ورود به اوکراین در کرونا” می خوانید:

بررسی شرایط ورود به اوکراین در کرونا

این شرایط در ۹ آپریل ۲۰۲۱ (شرایط ورود به اوکراین در کرونا) منتشر شده است.

۱- مسافران باید ۷۲ ساعت قبل از ورود به کشور اوکراین تست کرونا انجام داده، و جواب منفی آن را به زبان انگلیسی همراه داشته باشند.

۲- مسافران باید بیمه مسافرتی با پوشش بیماری کرونا و هزینه های پزشکی داشته باشند.

شرایط ورود به اوکراین در اپیدمی کرونا (8)

این تست برای افراد زیر الزامی نیست:

 • افراد دارای ملیت اوکراینی
 • افراد دارای اقامت اوکراین
 • افراد کمتر از ۱۲ سال
 • افراد دارای پاسپورت دیپلماتیک
 • افراد اعضای ارتش ناتو

۳- افراد دارای ملیت کشور اوکراین که جواب منفی تست کرونا که در ۴۸ ساعت گذشته قبل از سفر همراه نداشته باشند:

 • باید ابتدا خود را در محل سکونت قرنطینه کنند.
 • برنامه موبایلی ‘VDOMA’ در موبایل خود نصب کنند.

۴- مسافران ورودی می توانند خود را در اوکراین قرنطینه کنند و نکات دیگر ورود در سایت www.visitukraine.today قابل دسترسی است.

شرایط ورود به اوکراین در اپیدمی کرونا

قوانین ورود به اوکراین در اپیدمی کرونا

کلیه مسافران خارجی ، بدون استثنا ، بدون در نظر گرفتن کشور برای ورود به اوکراین، باید دارای یک بیمه نامه که توسط یک شرکت بیمه ثبت شده در اوکراین یا یک شرکت بیمه خارجی که دارای دفتر نمایندگی است ، صادر شود که هزینه های مربوط به درمان COVID-19 را پوشش می دهد و برای کل مدت اقامت در اوکراین باید معتبر باشد.

در شرایط کنونی اپیدمی کرونا در سراسر دنیا سخت گیری های بیشتری هنگام ورود به کشورهای مختلف انجام می شود که شامل تست پی سی آر و فرم های خود اظهاری سلامت می شود ولی برای ورود به کشور اوکراین همچنین بیمه نامه با پوشش کرونا که از خود کشور اوکراین صادر شده باشد هم نیاز هست که همراه مسافرین باشد.

قوانین ورود به اوکراین

ما در این زمینه نیز به عنوان نماینده فروش بیمه اوکراینی در ایران می توانیم به راحتی برای مسافرین عزیز که قصد عزیمت به کشور اوکراین رو دارند این بیمه نامه رو در بازه های زمانی و پوشش های مختلف صادر کنیم.کافیست برای صدور آنلاین بیمه نامه خود عکس پاسپورت و نوع بیمه درخواستی خود را به شماره واتساپ ۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴ ارسال کنید و در کمترین زمان بیمه خود را دریافت کنید.

همچنین نتیجه منفی آزمایش COVID-19 توسط واکنش زنجیره ای پلیمراز که بیش از 72 ساعت قبل از عبور از مرز ایالتی انجام شده است. برای کودکان زیر ۱۲ سال آزمایش لازم نیست. برای اتباع خارجی ، امکان انجام آزمایش PCR در بدو ورود به اوکراین وجود ندارد. در صورت عدم وجود جواب منفی کرونا یا بیمه نامه مسافرتی، گذرگاه مرزی برای ورود یا ترانزیت مانع مسافر می شود.

شرایط ورود به اوکراین در اپیدمی کرونا (8)

تست آزمایش PCR منفی COVID-19 و بیمه نامه برای مسافران که به قصد ترانزیت هوایی به اوکراین می روند و از منطقه ترانزیت فرودگاه و از مرزهای اوکراین عبور نمی کنند لازم نیست.

 • شهروندان اوکراین و دارندگان اقامت دائم برای ورود و ترانزیت به خاک اوکراین نیاز به آزمایش PCR منفی دارند که حداکثر 72 ساعت قبل از عبور از مرز انجام شده است.
 • در صورت عدم وجود تست کرونا ، باید برنامه “Vdoma” را نصب کنند و به یک خود قرنطینگی ۱۴ روزه بروند.
 • در صورت نتیجه منفی آزمایش PCR ، امکان انزوای کامل قبل از زمان وجود دارد.
 • برای کودکان زیر 12 سال آزمایش و قرنطینه لازم نیست.
 • یک PCR-TEST را پشت سر بگذارید.
 • یک شهروند اوکراین یا شخصی که اقامت دائم دارند می توانند بیمه نامه خریداری نکند.
تست آزمایش PCR

مسافرانی که گواهی آنتی بادی های COVID-19 یا گواهی واکسیناسیون خود را همراه داشته باشند از داشتن نتایج آزمایش منفی پی سی آر برای ورود به کشور اوکراین معاف نمی کند.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به منو