نکات گردشگری

بیمه مسافرتی سامان

یکی از مدارک مورد نیاز سفارت ها جهت صدور ویزا بیمه مسافرتی می باشد.همیشه سفر نماینده فروش بیمه مسافرتی سامان با بهترین قیمت + پشتیبانی آنلاین + صدور آنلاین

یکی از مدارک مورد نیاز سفارت ها برای ویزا بیمه مسافرتی می باشد.بیمه مسافرتی سامان در مدل های مالی مختلفی ارائه می گردد مثلا ۱ ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماه و ۱ ساله و در پوشش های مالی مختلف از ۱۰/۰۰۰ هزار یورو تا ۱۰۰/۰۰۰ یورو و با توجه به شرایط کنونی بیمه با پوشش بیماری کرونا و بدون پوشش بیماری کرونا را صادر نمود.

انتخاب نوع بیمه برای هر ویزا نکته مهمی به شمار می رود که اگر این انتخاب از بازه زمانی یا پوشش مالی و یا شرکت ارائه کننده بیمه مسافرتی درست نباشد می توان منجر به ریجکت شدن ویزا شود. یکی از بیمه های مورد تایید سفارت های کشورهای مختلف از جمله کشور اوکراین بیمه مسافرتی سامان هست که شرکت خدمات مسافرتی همیشه سفر به عنوان یکی از نمایندگی های فروش بیمه سامان، بیمه مسافرتی شما را با نرخ رقابتی و پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی مورد نیاز سفارت

در شرایط کنونی اپیدمی کرونا در سراسر دنیا سخت گیری های بیشتری هنگام ورود به کشورهای مختلف انجام می شود که شامل تست پی سی آر و فرم های خود اظهاری سلامت می شود ولی برای ورود به کشور اوکراین همچنین بیمه نامه با پوشش کرونا که از خود کشور اوکراین صادر شده باشد هم نیاز هست که همراه مسافرین باشد.

ما در این زمینه نیز به عنوان نماینده فروش بیمه اوکراینی در ایران می توانیم به راحتی برای مسافرین عزیز که قصد عزیمت به کشور اوکراین رو دارند این بیمه نامه رو در بازه های زمانی و پوشش های مختلف صادر کنیم.کافیست برای صدور آنلاین بیمه نامه خود عکس پاسپورت و نوع بیمه درخواستی خود را به شماره واتساپ ۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴ ارسال کنید و در کمترین زمان بیمه خود را دریافت کنید.

یکی از مهم ترین اموری که هر گردشگر برای سفر به کشورهای خارجی و یا حتی سفرهای داخلی لازم است که انجام دهد. خریداری نمودن بیمه مسافرتی است. بیمه مسافرتی سامان یکی از بزرگ ترین و بهترین نوع بیمه های مسافرتی است. در این مقاله با این بیمه بیشتر آشنا می شوید.

بیمه نامه مسافرتی چیست و چگونه باید آن را تهیه نمود

همیشه و در همه حال خطر در کمین افراد است و نداشتن بیمه باعث می شود تا امکان جبران خسارات وارده بر افراد و اموال وی وجود نداشته باشد. برای همین است که امروزه شرکت های بیمه گذار برای افرادی که قصد سفر به مناطق دیگر و یا کشورهای دیگر را دارند امکان بیمه گذاری تا سقف های معین را فراهم نموده است.

بیمه مسافرتی سامان با تحت پوشش قرار دادن افراد تا سقف بسیار بالایی یکی از بهترین بیمه مسافرتی به شمار می رود. اما این که این شرکت های بیمه تا چه حدی خسارات وارده را تحت پوشش قرار می دهند. در این مقاله به آن رسیدگی خواهیم نمود.

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان

در میان شرکت های بیمه گذار که گردشگران و افرادی که به مقاصد مختلف قصد سفر دارند شرکت بیمه مسافرتی سامان یکی از بهترین شرکت های بیمه گذار است. از مزایای استفاده از بیمه سامان می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • بیمه مسافرتی سامان هزینه ها را مستقیما در کشور مقصد تا مبلغ ۱۰۰ هزار یورو پرداخت می نماید.
  • با بیش از ۵۵ هزار مرکز پزشکی در تمام نقاط دنیا در ارتباط است.
  • به صورت شبانه روز از فرد بیمه گذار در تمام کشورهای دنیا پشتیبانی می نماید.
  • این امور توسط اپراتورهای فارسی زبان انجام می گیرد.
  • امکان خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان چه هزینه هایی را تحت پوشش قرار می دهد

اگر به دنبال یک شرکت مطمئن برای بیمه نمودن خود و اعضای خانواده خود در طول سفر هستید پیشنهاد ما به شما بیمه مسافرتی سامان است. اما توجه نمایید که هنگام خرید این بیمه دفترچه راهنمای آن را کاملا مطالعه نموده و از تمام امکانات بیمه آشنا شوید.

یکی از هزینه ها جبران لغو و یا تاخیر پرواز ها است. در بسیاری از سفرها امکان لغو و یا تاخیر در پرواز وجود دارد که امکان خسارت دیدن اموال و یا از دست رفتن هزینه های هتل و غیره وجود دارد. بیمه سامان این گونه خسارات را بر عهده گرفته و تا مقدار زیادی از هزینه ها پرداخت می نماید. برای کشورهای حوزه شینگن با بیمه مسافرتی سامان شنگن می توانید به سادگی به این کشورها مسافرت نمایید.

بیمه مسافرتی سامان

همیشه وجود بیمه برای جبران خسارات درمانی نیست. در بعضی از سفرها ممکن است اتفاقات دیگری مانند گم شدن چمدان و یا گم شدن اشیاء گران قیمت لذت سفر را از شما بگیرد. با بیمه مسافرتی سامان می توانید خسارات ناشی از این اتفاقات را جبران نمایید.در صورتی که هنگام سفر بنا بر ضرورتی و یا عدم صدور ویزا نتوانید سفر نمایید بیمه سامان طوری برنامه ریزی شده است که افراد می توانند آن را کنسل نمایند. هزینه ها را تا درصد زیادی بازپس گیرند.

امکان استفاده از آمبولانس هوایی هنگام استفاده از بیمه سامان وجود دارد.بازگشت اضطراری و همچنین بازگرداندن جسد در صورت فوت و یا هر گونه از این نوع اتفاقات را بیمه سامان تحت پوشش خود قرار داده است.

بیمه سامان چه کشورها و چه خدماتی را تحت پوشش خود قرار می دهد

با استفاده از بیمه مسافرتی سامان می توانید به اقصی نقاط دنیا به سادگی سفر نمایید بدون آن که از هزینه های ناشی از اتفاقات و پیش آمدها نگران باشید.بیمه سامان تمام کشورهای دنیا را تحت پوشش خود قرار داده است.

بیمه سامان تنها بیمه ای است که به سرعت و حتی در طی سفر امکان خسارات وارده به شما را جبران و پرداخت می نماید. البته در صورتی که بعد از سفر نیز اقدام به ارائه مدارک پرداخت هزینه ها نمایید. بیمه سامان به سرعت این هزینه ها را به شما باز خواهد گرداند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استعلام بیمه مسافرتی سامان و همچنین خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان می توانید به سایت همیشه سفر و یا عکس پاسپورت و نوع بیمه درخواستی خود را به شماره واتساپ ۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴ ارسال کنید و در کمترین زمان بیمه خود را دریافت کنید و از نحوه خرید و چگونگی پرداخت آن اطلاع حاصل نمایید.

بیمه مسافرتی سامان

آیا خرید بیمه کاری لازم و ضروری است

برای این که سفری شاد و لذت بخش را تجربه نمایید و نگرانی از بابت هزینه ها نداشته باشید. باید حتما توسط یک شرکت بیمه گذار بیمه شده باشید. بیمه های مسافرتی را با اطمینان از نوع هزینه های تحت پوشش انتخاب نمایید و حتما راهنمای آن را کاملا مطالعه کنید.

در صورتی که شما بیمه نخرید و در سفر دچار مشکل شوید هزینه ها در کشورهای دیگر بسیار بالا است و شما امکان لذت از سفر خود را از دست می دهید. بیمه مسافرت سامان یک پشتیبان بسیار مناسب برای شما در طول سفر است. توجه نمایید که خرید بیمه برای سفر به اتحادیه اروپا کاملا ضروری و لازم است و بدون دارا بودن بیمه نامه این سفر امکان پذیر نیست.

بیمه مسافرتی سامان

در صورت بروز مشکل در سفر چه باید کرد

در صورتی که شما بیمه سامان را برای سفر خود تهیه نموده باشید در صورت بروز هر گونه مشکل به سادگی با شرکت بیمه گذار تماس گرفته و با شرح ماوقع از اپراتور آن راهنمایی های لازم را کسب خواهید نمود.

در صورتی که نیاز به کمک نیز داشته باشید بیمه سامان برای شما کمک ارسال خواهد نمود. برای همین خرید این نوع بیمه را به شما توصیه می نماییم.

در صورت بروز مشکل و پرداخت هزینه توسط شما می توانید با ارائه مدارک زیر اقدام به دریافت هزینه ها از بیمه مسافرتی سامان نمایید.

ارائه اصل بیمه نامه

ارائه گذرنامه و کپی از تمام صفحات آن

ارائه اصل رسیدهای پرداخت شده توسط شما

ارائه گزارش های مربوط به پرداخت هزینه

در صورت تاخیر در پرواز و یا خسارت به بار ارائه گزارش شرکت هواپیمایی

بیمه مسافرتی سامان

برای صدور آنلاین بیمه نامه خود به مقصد کلیه کشورها و دریافت سریع بیمه نامه خود با شماره های زیر در ارتباط باشید:

  • ۰۹۱۰۷۵۸۵۶۹۴
  • ۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴
  • ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به منو