بنر پارک ملی بلاروس

پارک ملی مینسک / کشور بلاروس / شهر مینسک

دسته‌ها: جاذبه های بلاروس

پارک ملی مینسک و دریاچه براسلاو در شمال غربی ترین نقطه کشور بلاروس در ۲۵۰ کیلومتری مینسک قراردارد که یکی از زیباترین جاذبه های دیدنی در بلاروس می باشد.این پارک در سال ۱۹۹۵ ساخته شده است که در قرن ۱۹، خانواده های اشراف محلی در این منطقه خانه های تابستانی خود را داشتند.این چشم انداز منحصر به فرد در آخرین دوره یخبندان زمانی شکل گرفته بود که توسط مزارع یخی وسیع و ضخامت چند صد متری پوشیده شده بود.

برای بازدید از پارک ملی مینسک،بهترین گزینه سفر به بلاروس با تور مینسک می باشد.

تاریخچه پارک ملی مینسک و دریاچه براسلاو

تاریخچه پارک ملی مینسک و دریاچه براسلاو

بلاروس قلب اروپاست.مهمترین دلیل پشت چنین عنوانی طبیعت زیبایی است که در سراسر کشورپخش شده است.اگر چندین روز در بلاروس فرصت بازدید دارید از پارک ملی دریاچه های براسلاو را از دست ندهید.دریاچه براسلاو یکی از چها رپارک ملی بلاروس می باشد،این پارک در سپتامبر ۱۹۹۵ راه انذاری شد،پارک ملی یکی ازجذابترین مکان هایی است که درآن می توانید بخشی از طبیعت را احساس کنید.بلاروسی ها به دلیل زیبائی و آب زلال دریاچه ها ، این مکان را گردنبد آبی بلاروس می نامند.

بلاروس زیبا

دریاچه براسلاو در پارک ملی مینسک

صدها دریاچه در قلمرو منطقه براسلاو واقع شده اند و با رودخانه های کوچک به یکدیگر متصل شده اند.این پارک ملی شامل ۳۰۰ دریاچه ،بیش از ۱۰۰ جزیره و هکتارها جنگل کاج است.این چشم انداز منحصر به فرد در آخرین دوره یخبندان شکل گرفته بود که دارای رشته های وسیع با ضخامت چند صد متری پوشیده شده بود.این پارک همچنین گیاهان و جانوران جالب بالای ۱۹۰۰ گونه گیاه و حیات وحش متنوع با بیش از ۳۰۰ گونه حیوانات مهره دار را دارد.

هر آنچه که باید درباره ی ویزای بلاروس بدانید.

بزرگترین دریاچه ها Drivyaty ،Strusta و Sunday می باشد.شکل دریاچه ها فوق العاده است و آنها بسیاری از جزایر زیبا را ایجاد می کنند.یخچال طبیعی قدیمی سنگهای زیبایی در اندازه های مختلف در این مکان به جا گذاشته است.

دریاچه براسلاو در پارک ملی مینسک

مساحت کل آینه ای دریاچه های پراکنده در نقش برجسته ۱۸۳ متر مربع است و هریک از آنها ویژگی متمایز خود را دارد حداکثر عمق دریاچه ولوس جنوبی ۴۰/۴ متر است، شفافیت آب در برخی از دریاچه ها به ۱۰ متر می رسد.دریاچه استراستو دومین جزیره بزرگ در بلاروس یعنی چاچین که به نوبه خود دریاچه کوچک داخلی خود را دارد.سیستم زیست محیطی آب با گیاهان و جانوران متنوع و گاه منحصربه فرد ،ثروت اصلی دریاچه براسلاو محسوب می شود.

گونه های پارک ملی

پارک ملی مینسک دارای بیش از ۸۰۰ نوع گیاه، ۲۰۰ مورد آنها نادر و درحال ناپدید شدن هستند.آنها در کتاب قرمز ثبت شده است و تحت حمایت دولت هستند.بیش از ۳۰ نوع ماهی در این دریاچه وجود دارد که یکی از انواع آن مارماهی که به طور صنعتی رشد می کند، حدود ۳۵ درصد از پرندگانی که در بلاروس لانه کرده اند در قلمرو پارک متمرکز شده اند.۴۵ مورد از آنها در کتاب قرمز ثبت شده است.حیوانات نادری مانند گورکن، سیاهگوش، خرس های قهوه ای، سنجاب های پرنده، گراز های وحشی و گوزن کوچک در این پارک زندگی می کنند.

گونه های پارک ملی

هدف اصلی ایجاد پارک ملی، حفاظت از چشم انداز طبیعی و ایمن نگه داشتن گیاهان و جانوران است.دولت بلاروس همچنین می خواست این مکان را برای گردشگران جذاب کرده و شرایط سالم را برای مردم محلی ایجاد کند.امروزه این پارک مکانی منحصربه فرد است و می تواند طبیعت بکر را دید.

تفریحات و سرگرمی های پارک ملی بلاروس

بازدید از پارک ملی مینسک تضمینی است که شما احساسات دلپذیر زیادی خواهید داشت.به جز عکس های زیبا و لذت بردن از طبیعت، می توانید در پارک ماهیگیری کنید.هر ماهیگیری مجاز است روزانه پنج کیلوگرم ماهی بگیرد.اگر شما عاشق شکار هستید و مجوز لازم را دارید، همچنین می توانید انواع مختلف حیوانات مانند گوزن،گراز،گرگ را شکار کنید.

تفریحات و سرگرمی های پارک ملی بلاروس

این مکان عالی برای استراحت با خانواده و دوستان است.مراکز تفریحی مختلف در دریاچه های براسلاو ایجاد شده جایی که می توانید محل اقامتی برای خود پیدا کنید.مدیریت پارک چندین تور گردشگری جالب اجرا می کند که شرکت در آنها برای گردشگران سرگرم کننده است.

مراجعه به آژانس همیشه سفر، آسان ترین راه برای دریافت اخد اقامت بلاروس.

این گردنبند آبی بلاروس می تواند سفر شما را به یادماندنی کند.شما به راحتی می توانید با ماشین، اتوبوس و یا قطار به پارک ملی مینسک برسید.پس از بازدید از این مکان شگفت انگیز احساسات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پارک ملی بلاروس

جهت اطلاعات بیشتر در ارتباط با تور بلاروس می توانید با کارشناسان آژانس گردشگری همیشه سفر با شماره ۰۲۱۲۶۷۰۳۴۷۷ و شماره ۰۹۰۲۵۵۵۵۱۲۴ در واتساپ در ارتباط باشید.

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو