هتل لمردین بالی

هتل لمردین بالی /

  • doneخدمات تور شهری و تفریحی
  • doneپذیرش 24 ساعته
  • doneکرایه ماشین
  • doneنزدیک به ساحل
  • doneسالن بدنسازی
  • doneماساژ
  • doneکافی شاپ

اگر دنبال اقامتگاهی می گردید که سخت ترین سلیقه ها را هم راضی کند، هتل لمردین بالی در کشور اندونزی یکی از انتخاب ها خواهد بود. معماری این هتل یک شاهکار در عرصه ساخت هتل های ریزورت است. در نگاه به زیبایی های هتل انگشت به دهان خواهید ماند و از امکانات خوب هتل لذت خواهید برد.

هتل لمردین بالی یکی از هتل های ۵ ستاره لوکس ساحل جیمباران بالی است ساحلی که مختص هتل های لاکچری و گرانقیمت بالی است و هتل های افسانه ای بالی در این ساحل واقع شده اند. هتل لمردین پیاده تا ساحل کمتر از دو دقیقه فاصله دارد و معماری بسیار مدرن و دقیقی دارد.

هتل لمردین بالی
هتل لمردین بالی

امکانات هتل لمردین بالی

هتل لمردین در درون خود یک تالاب کوچک ۱۳۰۰ متر مکعبی آب شور دارد که میهمانان هتل می توانند در آن شنا کنند و استخرهای زیبای این هتل در کنار اتاق هایی که اکثراً از دور نمایی از اقیانوس را دارند و اکثر آنها نمای زیبایی از استخر هتل را دارند و طراحی زیبای هتل هر گردشگری را راضی خواهد کرد.

هتل لمردین بالی با فرودگاه بین المللی دنپاسار بالی کمتر از ۸ کیلومتر فاصله دارد و در عین حال دسترسی آن به Garuda Wisnu Kencana Culture Park کمتر از ۱۰ کیلومتر می باشد. اتاق های هتل لمردین به صورت کاملاً مدرن و با رنگ های زنده طراحی و مبلمان شده است. و فضای بسیار جوان پسند و امروزی دارد. امکانات اتاق ها شامل تلویزیون صفحه تخت 3Dو ماهواره ، چای و قهوه ساز، مینی بار، صندوق امانات، اینترنت پرسرعت رایگان در هتل و اتاق ها، حمام مجهر به وان و دوش. که بعضی از سوئیت ها مجهز به جکوزی با ویوی عالی می باشند.

در هتل لمردین بالی پذیرش ۲۴ ساعته و امکان کرایه ماشین برای گشت در جزیره و یا استفاده از خدمات تورهای گردشگری از واحد گردشگری هتل برای گردشگران فراهم است. یک گالری هنری بسیار مشهور در فاصله کمتر از ۱۰ دقیقه ای هتل قرار دارد که می تواند یکی از گردشگاه های بسیار خوب برای میهمانان این هتل باشد در ضمن خود هتل مجهز به سالن بدنسازی و اتاق ماساژ می باشد.

امکانات هتل لمردین بالی
امکانات هتل لمردین بالی

غذاهای آسیایی در رستوران بامبو تجربه ای متفاوت از غذاهای جنوب شرق آسیاست. شما در کافه های متعدد این هتل می توانید از اوقات با هم بودن لذت ببرید به عنوان مثال کافه رو به تالاب این هتل محلی برای صرف قهوه و سایر تنقلات است و یا کافه پشت بام در این هتل محلی فوق العاده برای تماشای غروب خورشید در دریای زیبای بالی است منظره ای شگفت انگیز که با ستاره باران آسمان شب بالی تکمیل می شود به خصوص که از آب میوه های معروف این کافه هم لذت ببرید.

کشیدن سیگار در تمامی اتاق های هتل لمردین بالی و فضاهای عمومی هتل ممنوع می باشد و کشیدن سیگار در این فضا جریمه های سنگین خواهد داشت. این هتل با ۱۱۸ اتاق در خدمت میهمانان خود است و جزو یکی از بهترین هتل های گروه بین المللی هتل داری لمردین است.

گروه:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو