تور اروپا

تور اروپا

تور اروپا یکی از معروف ترین پکیج های مسافرتی برای تعطیلات است. همه ساله با فرا رسیدن سال نو، کریسمس و تعطیل شدن مدارس در آغاز تابستان بسیاری از مردم برای سفرهایی به دور اروپا آماده می شوند. این تورها معمولا شامل معروف ترین کشورهای اروپا در صنعت گردشگری است و با ثبت نام آن می توان برای ویزا شنگن درخواست داد. اگر می خواهید با شرایط تور اروپا و کشورهایش آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

آشنایی با جزئیات و شرایط تور اروپا

تور اروپا یکی از معروف ترین پکیج های مسافرتی برای تعطیلات است. همه ساله با فرا رسیدن سال نو، کریسمس و تعطیل شدن مدارس در آغاز تابستان بسیاری از مردم برای سفرهایی به دور اروپا آماده می شوند.
این تورها معمولا شامل معروف ترین کشورهای اروپا در صنعت گردشگری است و با ثبت نام آن می توان برای ویزا شنگن درخواست داد. اگر می خواهید با شرایط تور اروپا و کشورهایش آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی تور اروپا گردی  

تور اروپا گردی در واقع سفری با مدت زمان مشخص است که به صورت پکیج عرضه می شود. این پکیج می تواند شامل سفر به کشورهای توریستی اروپا باشد و معمولا همراه با پروسه وقت سفارت، رزرو هتل و رزرو پرواز است. معمولا کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا و آلمان در این لیست قرار دارند و با مدیریت هزینه ها تلاش می شود تا تور اروپا ارزان تهیه شود.

پکیج تور اروپا گردی علاوه بر موارد فوق، معمولا شامل تنظیم پرونده و ترجمه مدارک برای پروسه اخذ ویزا، همراهی تور لیدر فارسی زبان برای گردش های شهری و ترانسفر فرودگاهی و بین شهری است.
به این ترتیب می توان تا حد زیادی از پروسه اخذ ویزا مطمئن بود زیرا هم برنامه سفر نوشته شده و هم اینکه تمامی جزئیات اعم از هتل و پرواز انجام شده و آماده حضور مسافران است. تور اروپا می تواند برای کشورهای دیگری همچون سوئیس، هلند، بلژیک و انگلستان هم تنظیم شود ولی معمولا هزینه بیشتری داشته و در مجموعه تور ارزان اروپا قرار داده نمی شود.

ایتالیا، اولین کشوری که منتظرمان است 

معمولا اولین کشور تورهای اروپا، ایتالیا است. ایتالیا بیشترین میزان ورود گردشگر را دارد و به عنوان یکی از کهن ترین تمدن های غرب شناخته میشود. شهرهای زیبایی همچون فلورانس، ونیز، رم و میلان بدون شک در لیست انتخابی هر گردشگری قرار دارد و کمتر کسی را پیدا میکنید که علاقه برای سفر به ایتالیا نداشته باشد.

ایتالیا کشوری نسبتا ارزان قیمت است و زیر ساخت های گردشگری فوق العاده ای دارد. این زیرساخت ها شامل هتل هایی با رنج قیمتی متنوع، هاستل های متعدد، سیستم حمل نقل عمومی و بین شهری استاندارد، کافه ها و رستوران های دنج و صمیمی و مجتمع های تجاری خارق العاده است. در کنار این موارد جاذبه های زیبا و دیدنی ایتالیا موجب شده تا این کشور در صدر لیست پکیج های اروپا گردی باشد و به انتخاب دائمی گردشگران تبدیل شود.

فرانسه انتخاب همیشگی تور اروپا گردی 

دومین کشوری که تور اروپا را بدون آن نمیتوان انتخاب کرد، فرانسه است. بدون شک گردش در پاریس زیبا، تماشای برج ایفل، شانزه لیزه، موزه لوور، کاخ الیزه، میدان کنکورد و دنیایی از جاذبه های گردشگری آرزوی هر توریستی است که به فرانسه سفر میکند. همین شهرت پاریس موجب شده که این شهر به عروس اروپا معروف شود و همه ساله تعداد زیادی برای گردش در این شهر به فرانسه سفر کنند.

پاریس با جاذبه های متعدد، هتل ها و هاستل های مناسب و تمامی زیرساخت های استاندارد های گردشگری پای ثابت تورهای اروپا گردی است. همچنین بنا به پکیج انتخابی علاوه بر پاریس شهرهای دیگری چون لیون، مارسی، نیس در جنوب فرانسه نیز میتوانند در لیست این سفرهای جذاب قرار بگیرند و تجربه ای فوق العاده از سفر رویایی و فراموش نشدنی به قلب اروپا را همراه بیاورند.

رویای اسپانیا و جنوب اروپا 

اسپانیا نیز یکی دیگر از کشورهای تور اروپا گردی است که در کنار ایتالیا میزبان بیشترین تعداد ورود گردشگر در جهان است. این کشور جذاب و دوست داشتنی جنوب اروپا با شهرهای خارق العاده ای همچون مادرید، بارسلونا، سالامانکا، سویل و … یکی از بهترین مقصدهای اروپایی برای سفری فراموش نشدنی است.

اسپانیا برخلاف سایر کشورهای اروپایی، کشور گرانی نیست. گردشگران بسیاری با رنج پروازهای مختلف می توانند به این کشور سفر کرده و در هتل های مختلف از یک ستاره تا لوکس و پنج ستاره اقامت کنند. پکیج های تور اروپا گردی به مقصد اسپانیا معمولا دیگر هزینه های جانبی مانند ترانسفر، تور لیدر و حمل و نقل بین شهری را نیز براورد میکند و شما می تواند با هزینه مناسبی به این کشور سفر کنید.

جنوب اسپانیا علاوه بر سواحل دوست داشتنی و آب و هوای مدیترانه ای، مملو از کاخ های باشکوه و جاذبه هایی فوق العاده است. جزایر قناری هم که به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری جهان شناخته می شود، از سواحل کشور اسپانیا است و در تابستان بیشترین تعداد توریست را پذیرا می شود.

دیگر انتخاب های تور اروپا 

تورهای اروپا برای کشورهای دیگری همچون سوئیس، انگلستان، بلژیک و هلند هم برنامه ریزی می شود، ولی همانطور که گفتیم این تورها قیمت بیشتری داشته و به عنوان تور ارزان شناخته نمی شود. بر همین اساس لندن، ژنو، لوزان، آمستردام و بروکسل را می توان دیگر شهرهای توریستی اروپا دانست که میزبان گردشگران بسیاری است و جاذبه هایی دیدنی، کاخ های قدیمی و عمارت هایی مجلل دارد.
لندن با رودخانه تایمز و برج بیگ بن، ژنو و لوزان با طبیعت بهشتی سوئیس، آمستردام با کاخ های باشکوه قرون وسطایی و بروکسل یا میدان بزرگ شهر همگی از مقاصد مهم تورهای اروپا هستند.

در عین حال شرق اروپا هم با شهرهایی چون پراگ در جمهوری چک، ورشو در لهستان و بوداپست در مجارستان به عنوان شهرهای زیبا، قدیمی و دیدنی اروپا شناخته میشود که از قیمت مناسبی برخوردار هستند. اگرچه همیشه تبلیغات کمتری بر روی کشورهای شرق اروپا انجام می شود ولی شما می توانید با ثبت نام تور اروپا گردی، به شهرهای شرق اروپا با هزینه مناسب و معقولی سفر کنید. این شهرهای کهن عمارت ها و کاخ های متعددی دارند که در کنار دیگر جاذبه ها، بافت قدیمی شهرها و موزه هایشان برای سفر بسیار مناسب هستند.

 لهستان، جمهوری چک و مجارستان هم در حوزه شینگن قرار دارند و شما باید با همان مدارک کافی و لازم که برای کشورهای فوق لازم است برای این مقاصد اقدام کنید و بعد از اخذ ویزا شنگن برای سفر آماده شوید.

پایان سفر

در انتها باید گفت که سفر به کشورهای فوق می تواند در زمره بهترین و فراموش نشدنی ترین سفرهای زندگی شناخته شود. این شهرهای زیبا اگرچه با توجه به نوسان قیمت ارز میتوانند کمی گران باشند ولی با انتخاب پکیج تور اروپا گردی که برای سفری مناسب به خوبی برنامه ریزی شده، شما می توانید از بسیاری از هزینه های جانبی بکاهید. پس در انتخاب تور اروپا گردی دقت کنید. با همیشه سفر بهترین و مناسب ترین تور را تجربه کنید و از این کشورهای زیبا لذت ببرید. 

برگشت به منو