شهر مسکو

شهر مسکو / کشور روسیه

سفرهای اروپایی همواره می توانند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرند. یکی از سفرهای بسیار جذاب اروپایی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد بوده است، سفر به مسکو می باشد. لذا این شهر به عنوان پایتخت کشور روسیه دارای زیبایی های بی حد و حصری می باشد که افراد می ‌توانند با مراجعه به آن از جاذبه های گردشگری و پتانسیل های مختلف آن بهره مند شوند.

ما در این مطلب قصد داریم تا با بررسی سفر به مسکو و نکاتی که در این مورد وجود دارد، افراد را راهنمایی کرده و آنها را در انتخاب یک سفر خوب همراهی کنیم. چنانچه قصد سفر به شهر مسکو پایتخت کشور روسیه را دارید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

بررسی نکات مهم در سفر به مسکو

افرادی که قصد دارند سفر به شهر مسکو را مورد توجه قرار دهند، باید به یکسری از نکات توجه داشته باشند. لازم به ذکر است با استفاده از تور های مختلفی که سفر به مسکو را به آنها ارائه می دهند، این سفر را تجربه می نمایند. مزیت ‌های استفاده از تور روسیه را به افراد ارائه می دهند، این است که آنها بدون هیچ دغدغه ای می ‌توانند نسبت به سفر اقدام نمایند و در مورد رزرو هتل، رزرو بلیط هواپیما، خورد و خوراک و بسیاری از چیزهای دیگر نگرانی نداشته باشند.

این موضوع باعث می‌ شود تا افراد به راحتی سفر خود را به کشور روسیه و شهر زیبای مسکو انجام دهند و از جاذبه‌های گردشگری این شهر نهایت استفاده را ببرند.گردشگران مختلفی سالیانه سفر به این کشور را مورد استفاده قرار می دهند. لذا افراد در سفرهای گردشگری خود به مسکو باید پول رسمی کشور که روبل می باشد را به همراه داشته باشند و یا نهایتاً یورو با خود به همراه ببرند.

لذا از فرودگاه هایی که در مسکو موجود می باشد می توان به فرودگاه‌های دوموده دوو، شرمتیوو و ونوکووا اشاره کرد. اگر بخواهیم یک بررسی کلی از شهر مسکو داشته باشیم، می ‌توان گفت این شهر به عنوان پایتخت روسیه دارای تمام خدمات رفاهی می باشد و همین امر باعث می ‌شود تا افراد بتوانند به راحتی تجربه یک سفر خوب را در ذهن خود داشته باشند.

معرفی شهر مسکو

جاذبه های گردشگری شهر مسکو

پایتخت کشور روسیه به عنوان یکی از زیباترین شهرهای این کشور محسوب می ‌شود و دارای جاذبه ‌های گردشگری بی ‌شماری است که تعداد گردشگران بسیاری را نسبت به خود جذب می نماید. از جاذبه ‌های گردشگری این شهر که می توان در سفر به مسکو به آن مراجعه کرد، باید به میدان سرخ که بیش از ۵۰۰ سال قدمت دارد اشاره کرد. یکی دیگر از جاذبه ‌های گردشگری بسیار زیبا از لحاظ معماری و قدمت، کلیسای جامع سنت باسیل می باشد.

این کلیسا بلندترین بنای شهر مسکو تا سال ۱۶۰۰ بوده است و بسیاری از افراد با سفر به مسکو همواره این کلیسا را مورد بازدید قرار می ‌دهند. کلیسای جامع دورمیشن به عنوان یکی از دیگر جاذبه های این شهر محسوب می ‌شود. اما اگر بخواهیم یکی از مهمترین جاذبه ‌های گردشگری این شهر که نماد آن می باشد را معرفی کنیم،

می ‌توان به کاخ کرملین که به عنوان یک کاخ بسیار با قدمت و زیبا می باشد، اشاره کرد. از دیگر جاذبه ها می ‌توان به تالار نمایش بولشوی، موزه هنرهای زیبای پوشکین، نگارخانه ترتیاکوف، ایستگاه مترو، پارک گورکی، کلیسای جامع مسیح منجی، باغ الکساندر، باغ وحش مسکو و بسیاری دیگر از جاذبه ‌های گردشگری زیبای این شهر اشاره کرد. توصیه ما این است که در سفر به مسکو با یک برنامه ‌ریزی دقیق، نسبت به بازدید از تمامی جاذبه های گردشگری آن اقدام نمایید تا بهترین تجربه از سفر به این شهر را در ذهن خود حک کنید .

 بهترین زمان برای سفر به مسکو

افرادی که قصد سفر به این شهر رو دارند، باید یک سری از پارامترها را برای انتخاب زمان سفر در نظر بگیرند. مهمترین پارامتر که آنها باید برای انتخاب زمان سفر به مسکو در نظر داشته باشند، شرایط آب و هوایی این شهر می باشد. همانطور که می دانید کشور روسیه به عنوان یکی از کشورهای سردخیز دنیا محسوب می شود و افرادی که قصد سفر به مسکو را دارند، می ‌توانند با توجه به آب و هوایی که بر این شهر حاکم است، اواخر بهار و ماه ژوئن را برای سفر انتخاب نمایند.

در این مدت آب و هوا بسیار معتدل است و افراد به راحتی می ‌توانند این سفر را داشته باشند. البته بعضی از افراد دوست دارند تا در فصول سرد سال به این کشور سفر کنند و از جذابیت های زمستانی مسکو بهره ببرند. گفتنی است هزینه ها در این زمان از سال بسیار پایین می باشد و برای علاقمندان به فصل سرد مسکو می تواند گزینه خوبی به حساب آید. اما از دیگر پارامتر هایی که در سفر به مسکو تاثیرگذار است جشن ها و فستیوال های مختلف فصلی است که در این کشور برگزار می ‌شود. افراد می‌ توانند با انتخاب یکی از آنها نسبت به سفر خود اقدام نمایند.

بهترین زمان سفر به شهر مسکو

خدمات رفاهی و گردشگری شهر مسکو

شهر مسکو دارای خدمات رفاهی و گردشگری بسیار زیادی می باشد. لذا افرادی که قصد سفر به مسکو را دارند، می توانند در هتل های بسیار زیبای این شهر اقامت داشته باشند و بهترین تجربه از سفر را در خاطر خود بسپارند. از هتل های مختلفی که در این شهر موجود می باشد، می توان به هتل متروپل مسکو، هتل هالیدی این مسکو، هتل ریتز کارلتون، هتل رادیسون رویال، هتل کرون پلازا و بسیاری دیگر از محل های اقامتی که در این کشور می باشد اشاره کرد. لذا افراد می‌ توانند به راحتی در محله های مختلف مسکو حمل و نقل را تجربه نمایند.

مترو، اتوبوس و تاکسی های مختلف در این شهر برای افراد تدارک دیده شده است. شهر مسکو رستوران های متفاوتی دارد که می تواند بهترین غذاها را به افراد ارائه دهد. از غذاهایی که می توان در شهر مسکو استفاده کرد می توان به سوپ برش، بلینی، شیشلیک، پلمنی، مینی پای، استروگانوف، ژولین قارچ و بسیاری دیگر از غذاهای مختلف اشاره کرد. شما به راحتی می توانید وعده‌های غذایی خود را به صورت غذاهای بین المللی و محلی از رستوران های این شهر تهیه کرده و هیچ گونه مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

بحث پایانی

در پایان می توان گفت سفر به این شهر از جذابیت های بسیار مختلفی بهره مند می باشد که افراد می ‌توانند با سفر به مسکو و بهره بردن از جاذبه ‌های گردشگری این شهر، بهترین خاطره از سفر را در ذهن خود به همراه داشته باشند. امیدوا ریم که توانسته باشیم سفر به شهر مسکو و نکاتی که در این زمینه وجود دارد را برای افراد شرح داده باشیم. از اینکه تا پایان این متن با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو