اوکراین

انواع ویزا اوکراین

آنچه درباره ویزاهای اوکراین خواهید خواند.

ویزای توریستی اوکراین

یکی از انواع ویزا اوکراین، ویزای توریستی اوکراین است. برای صدور ویزای توریستی اوکراین نیاز به دعوتنامه توریستی می باشد، این نوع دعوتنامه فقط از طریق شرکتهای مسافرتی اوکراینی مورد تایید سفارت اوکراین صادر می شود، بجز دعوتنامه، مسافر به ووچرو کانفرمیشن هتل و برنامه سفرنیز نیاز دارد. شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری همیشه سفر سالهاست که بصورت منظم برگزارکننده تور اوکراین می باشد. تخصص شرکت ما برگزاری تورهای با کیفیت در شهرهای کیف، اودسا و لویو است.

ویزای دانشجویی

در این نوع ویزای اوکراین، دعوتنامه باید از طرف دانشگاههای معتبر مورد تایید وزارت علوم کشور اوکراین صادر شود.برای اخذ پذیرش از دانشگاه به پاسپورت، آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات داشجو نیاز است. بعداز اینکه اصل پذیرش دانشگاه به دست مسافر رسید، مسافر باید اصل پذیرش دانشگاه، آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمرات داشجو به همراه ترجمه و مهروزارت خارجه و دادگستری ، آزمایش سلامت پزشکی که باید توسط وزارت بهداشت مهر شود و ترجمه و مهروزارت خارجه و دادگستری داشته باشد را به ویزا سنتر تحویل دهد.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری همیشه سفرسالهاست که در زمینه اعزام دانشجو به کشور اوکراین فعال می باشد و می تواند در کل این پروسه در کنار شما باشد.

ویزای بازدید از اقوام یا به اصطلاح ویزای C- 02

از دیگر انواع ویزا اوکراین ویزای بازدید از اقوام است. در این نوع از ویزاها، مسافر قصد دارد که به دیدن یکی از دوستان یا اقوام خود در اوکراین برود.برای این نوع ویزا باید دعوتنامه محضری از طرف شخصی که در اوکراین اقامت دائم یا موقت داشته باشد صادر شود.

در این دعوتنامه رعایت این نکات ضروری است : نام و نام خانوادگی، اسم پدر،محل سکونت، مشخصات گذرنامه، اطلاعات مجوز اقامت دائم یا موقت شخص دعوت کننده به اضافه نام و نام خانوادگی، اسم پدر،محل اقامت در اوکراین،هدف از سفر ، مشخصات گذرنامه و مدت زمان اقامت در اوکراین و تعداد دفعات ورود شخص دعوت شونده و همچنین کپی گذزنامه و کپی مدرک اقامت دعوت کننده نیاز است.
مسافر اصل دعوتنامه به همراه دیگر مدارک را باید تحویل ویزا سنتر بدهد.

ویزای کاری یا ویزای D-04

ویزای کار یکی دیگر از انواع ویزا اوکراین است. برای گرفتن ویزای کاری، یا از شرکتی برای شما دعوت به کار می آید یا برای مسافر یک شرکت در اوکراین ثبت می شود و از شرکت خود مسافر دعوتنامه صادر می شود. در دعوتنامه حقوقی باید این نکات رعایت شود: دعوتنامه بروی فرم رسمی و حاوی کد دراداره دولتی ثبت ،تاریخ و امضاء، نام و نام خانوادگی، اسم پدردعوت شده، محل سکونت در ایران و محل اقامت در اوکراین، مشخصات گذرنامه، هدف از سفرو مدت اقامت.

جهت اخذ هر یک از انواع ویزای اوکراین با مشاوران ما در ارتباط باشید تا به آسانی ویزای خود را اخذ نمایید.

مدارک مورد نیاز سفارت اوکراین جهت اخذ ویزای اوکراین

پاسپورت معتبر، فرم درخواست ویزا، دو قطعه عکس رنگی، بیمه نامه مسافرتی ترجیحا سامان ، تمکن مالی بانکی، فیش واریزی سفارت، اصل دعوتنامه (شخصی و یا توریستی)، هزینه ویزا سنتر، گواهی شغلی، کپی تمام صفحات شناسنامه و کپی کارت ملی از مدارک مورد نیاز ویزای اوکراین است.

صدور ویزا برای ایرانی ها پس از انجام مصاحبه ( در حال حاضر با برنامه اسکایپ انجام می شود) و اخذ تاییدیه از مراجع ذیصلاح دولتی اوکراین انجام خواهد پذیرفت.
در نظر داشته باشید اگر به هر دلیلی با درخواست شما موافقت نشود هزینه ورودی سفارت و ویزا سنتر به شما باز پس نخواهد شد.

تحویل مدارک و ویزای اوکراین چه مدت طول میکشد؟

در مسیر تور اکراین پروسه تحویل مدارک و تحویل ویزا دو تا سه هفته ی کاری به طول می انجامد پس اگر قصد سفر به اوکراین با تور لحظه آخری اکراین را دارید باید حداقل یک ماه قبل از تاریخ سفر برای انجام مقدمات سفر اقدام نمایید.

چرا به کشور اوکراین سفر کنیم؟

اکراین نگین اروپای شرقی یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی است و از نظر گردشگری رتبه هشتم در اروپا را دارد. اوکراین دارای تنوع فرهنگ و رسوم چند هزار ساله می باشد که با گشتن میان مردم می توان آن را تجربه و لمس نمود.شهر کی یف، اودسا و لویو از شهرهای توریستی اوکراین می باشند. یکی از جالب ترین مکان ها در اکراین، چرنوبیل است. حتی با وجود اینکه‌ این مکان به عنوان مقصد گردشگری سیاه معروف است، گردشگران علاقه زیادی به بازدید از این منطقه را دارند.

تور اوکراین و جاذبه های گردشگری

اوکراین از نظر تاریخی و گردشگری کشوری غنی به حساب می آید، کلیسا ها،قلعه های قدیمی، خیابان های تکرار نشدنی، دریای سیاه، سواحل بکر،رودخانه زیبای دنیپرو و مترو ها که در اوکراین مانند جاذبه های تاریخی می ماند.توریست ها در اکراین می توانند در طول مدت اقامت خود هر روزی برنامه ای برای لذت بردن از این کشور داشته باشند.

شهر های مهم اوکراین

کی یف

کی یف شهری باستانی ، شهر اصلی‌ اوکراین و یکی‌ از بزرگترین شهرهای اروپاست ، که در منطقهٔ شمال مرکز این کشور قرار دارد و بزرگترین شهر اوکراین می‌باشد. این شهرقرن‌ها به زیبایی‌ و میراث فرهنگی‌ معروف بوده است. امروزه شهر مدرن کی یف به شهری تفریحی ، اقتصادی ، علمی‌ ، فرهنگی‌ و مرکزی برای تحصیل شناخته می شود.

ما می توانیم مدتها در مورد تاریخ ، فرهنگ ، معماری و هنر این شهر صحبت کنیم ، اما ترجیح میدیم شما به جای خواندن ، آن را با چشمهای خودتون ببینید. شما در کی یف این شانس را دارید که تاریخ و مدرنیته‌ را با هم حس کنید.

اودسا

اودسا شهر توریستی ساحلی اوکراین به حسب می آید.اودسا مهمترین بندر کشور اکراین در دریای سیاه می باشد . اودسا مروارید دریای سیاه است و حدود 5 ساعت زمینی تا کی یف پایتخت اکراین فاصله دارد . مرکز شهر اودسا با درختان منظم و ساختمان های با قدمت بیش از 100 سال منظر زیبایی را در جلوی چشمان هر بازدید کننده ای به نمایش می گذارد .

از اماکن دیدنی اودسا می توان از پلکان پوتمکین و بلوار پریمورسکی، سالن باله و اپرای اودسا، کاخ ورونتسوف نام برد.خط ساحلی اودسا حدود ۲۰ کیلومتر امتداد دارد و در آن پلاژها و محوطه های بازی و سرگرمی های آبی و دریایی بیشماری دیده می شود . اودسا ساحل های عمومی متعددی دارد که در فصل گرما تعداد قابل توجهی از مسافران سراسر دنیا از آنها استفاده می کنند به اختصار ساحل های اصلی و معروفتر اودسا به نام های آرکادیا ، اوترادا ، دلفین ،چایکا و لوزانووکا هستند.

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی همیشه سفر در زمینه ی فروش بلیط چارتری داخلی و خارجی، رزرو آنلاین بلیط و مقایسه بلیط های مختلف آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای اطلاعات بیشتر وارد صفحه “بلیط هواپیما” شوید.

جاذبه های کی یف

۱. کلیسا لاورا
۲. موزه میکرو مینیاتور
۳. غذاهای جذاب اوکراینی
۴. خیابان خرشاتیک
۵. کلیسا سنت سوفیا
۶. باغ گیاه شناسی
۷. استادیوم المپیسکی (OLIMPIYSKIY STADIUM)

شرکت خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری همیشه سفر با سالها تجربه مفید، مرجعی مطمئن و قابل اطمینان برای پاسخگویی به سئوالات شما و ارایه بهترین راه برای شرایط خاص شما است.

عموما برای ایرانی ها در کشور اوکراین سه نوع اقامت می شود انجام داد، اقامت دانشجویی ،اقامت دائم و اقامت موقت یا کاری.
همیشه سفر مجری تخصصی تور، ویزا، اقامت و خدمات کشور اوکراین با مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی ۱۰۰٪ مطمئن در خدمت مسافران گرامی می باشد.برای گرفتن ویزا و اقامت اوکراین بهتر است که از طریق آژانس همیشه سفر اقدام کرد و با کمترین هزینه و زمان ویزای اوکراین خود را دریافت کنید.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به منو