رزرو هتل تهران مشهد

هتل تهران مشهد /

هتل تهران مشهد یکی از با سابقه‌ترین و بهترین هتل‌های سه ستاره مشهد است که در نزدیکی حرم امام رضا و نیز بازار اصلی شهر قرار دارد. از ویژگی های هتل تهران داشتن محوطه‌ای زیبا و تماشایی و نیز رستورانی با آلاچیق است که انواع غذاهای ایرانی در آن عرضه می شود. هتل تهران مشهد یکی از هتل‌های3ستاره شهر مقدس مشهد می‌باشد که در نزدیکی حرم امام رضا (ع) واقع شده است و انتخاب تهرانی های زیادی می باشد.

اتاق های دو  تخته هتل تهران مشهد
اتاق های دو تخته هتل تهران مشهد

مزایای رزرو اقامت در هتل تهران مشهد

از مزایای این هتل نزدیک بودن آن به حرم مطهر و در حاشیه خیابان امام رضا قرار داشتن این هتل می‌باشد. هتل تهران مشهد حدود ۱۱۰۰۰ متر زیربنا دارد. دارای سه تیپ اتاق است. اتاق کلاسیک، اتاق رویال و اتاق وی‌آی‌پی می‌باشد. جالب است بدانید که این هتل فقط ۶ دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله دارد. از دلایل انتخاب هتل تهران مشهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: هتل تهران مشهد در فاصله نزدیک نسبت به حرم مطهر امام رضا(ع) واقع شده و در فضایی شیک و مناسب با رستوران فضای باز در خدمت میهمانان عزیز است. کودکان زیر ۲ سال رایگان می‌باشد و کودکان۲ تا۷ سال نیم بها می باشد.

امکانات هتل تهران مشهد

هتل تهران در نیمه شعبان سال 1352 در جوار بارگاه حضرت رضا (ع) با زیربنای 11000 متر افتتاح گردید . هتل تهران دارای رستوران، کافی شاپ، روم سرویس 24 ساعته و اتاق های زیبا می باشد. نزدکی هتل تهران به حرم امام رضا(ع) و دسترسی آسان به دیگر قسمت های شهر مشهد از دیگر ویژگی های این هتل سه ستاره می باشد.

این هتل برای اقامت به مدت دو شب یک نوبت تور گشت نیم روزه و برای اقامت سه شب به بالا یک نوبت تور نیم روزه رایگان و پنجاه درصد تخفیف مجموعه موج های آبی را در اختیار میهمانان گرامی قرار می دهد.

هتل تهران مشهد
ورودی هتل تهران مشهد

فاصله هتل تهران تا جاهای دیدنی شهر مشهد

بازار رضا: ۵۸۹ متر
مسجد گوهرشاد : ۲ کیلومتر
رستوران پسران کریم: ۷ کیلومتر
سرزمین موج های آبی: ۲۰ کیلومتر

آدرس: مشهد،‌ نبش امام رضا ۸

گروه:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو