سنگاپور

معرفی کشور سنگاپور

یکی از مدرن ترین و پیشرفته ترین کشورهای آسیایی، کشور سنگاپور می باشد که با داشتن زیر ساخت های بسیار مدرن خود توانسته است توجه میلیون ها بازدید کننده را از سراسر کشورهای جهان به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که آب و هوای سنگاپور به دلیل نزدیکی آن با خط استوا، استوایی است و در بسیاری از روزهای سال شاهد گرم بودن آب و هوای این کشور هستیم. در نظر داشته باشید که بهترین زمان نیز برای سفر به سنگاپور فصل زمستان می باشد چرا که از میزان گرم بودن هوا کاسته شده است و گردشگران به راحتی می توانند به گشت و گذار خود بپردازند. از معروفترین رستوران های این کشور نیز می توان به رستوران کندل نات اشاره نمود که بهترین و لذیذترین غذاهای سنگاپوری و بین المللی را می توان در این رستوران صرف و میل نمود.

تور لحظه آخری لبنان

کشور سنگاپور

سنگاپور یکی از دیدنی ترین و زیباترین کشورهای آسیایی می باشد که با داشتن جاذبه های گردشگری و فرهنگ بسیار جالب خود توانسته است سالانه میزبان گردشگران بسیار زیادی باشد. سنگاپور در کوتاهترین زمان ممکن توانست خود را به عنوان یک کشور پیشرفته اعلام نماید و از اقتصاد بسیار قدرتمندی برخوردار باشد که این امر سبب شده است بسیاری از سرمایه گذاران مسافرت های زیادی را در جهت سرمایه گذاری در این کشور انجام دهند.

واحد پول رایج در این کشور دلار سنگاپور است و شما می توانید با شرکت در تورهای گردشگری این کشور، بازدیدهای لازم را در این کشور انجام دهید. در ادامه مقاله نیز سعی بر آن داریم تا در مورد آب و هوا، جاذبه های گردشگری و نکات مورد توجه هنگام سفر به این کشور اطلاعات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم تا از این طریق بتوانید به راحتی سفر خود را به این کشور انجام دهید.

قیمت تورلبنان

آب و هوای این کشور

یکی از مهمترین موضوعات برای تمام گردشگران و توریست ها در هنگام سفر به کشور سنگاپور، آب و هوای این کشور می باشد به گونه ای که بسیاری از گردشگران به دنبال شرایط اقلیمی این کشور هستند و سعی بر آن دارند تا در بهترین زمان ممکن اقدام به سفر خود داشته باشند. آب و هوای سنگاپور به دلیل نزدیکی به خط استوا گرم و خشک می باشد. حتی شما در فصل زمستان نیز شاهد هوای گرم و گاهی سرد خواهید بود.

با توجه به شرایط آب و هوای استوایی حاکم در این کشور توصیه می شود که در بهترین زمان ممکن اقدام به سفر داشته باشید که بهترین زمان برای سفر به کشور سنگاپور نیز قطعا فصل پاییز و تابستان خواهد بود چرا که تحمل گرمای استوایی برای بسیاری از گردشگران در فصل تابستان امکان پذیر نمی باشد. همچنین شما نیز می توانید قبل از سفر خود در مورد شرایط آب و هوای این کشور اطلاعات لازم را به دست آورید.

تور چابهار

جاذبه های گردشگری سنگاپور

یکی از مهمترین نکات قوت سفر به این کشور وجود بهترین و بی نظیرترین جاذبه های گردشگری در این کشور می باشد که گردشگران و توریست های زیادی سالانه برای بازدید از این جاذبه ها به سوی این کشور سفر می کنند. از مهمترین جاذبه های گردشگری کشور سنگاپور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • جزیره سنتوزا: جزیره سنتوزا یکی از بهترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری این کشور به شمار می آید و بهترین زمان برای بازدید از این جزیره نیز در فصل بهار و تابستان می باشد به طوری که گردشگران می توانند بهترین و هیجان انگیزترین لحظات را در این مکان سپری کنند.
  • پارک حیوانات: در نظر داشته باشید که پارک حیوانات این کشور، پنجمین پارک حیوانات کل جهان است و در سال 1994 تاسیس شده است. در این پارک علاوه بر قفس های متعدد می توانید از آکواریم بسیار شگفت انگیزی نیز دیدن داشته باشید.
  • باغ بای د بای: از شگفت انگیزترین جاذبه های دیگر کشور سنگاپور می توان باغ بای د بای اشاره نمود که با داشتن درختان کلود فارست خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جلب کند. بی شک تمام گردشگران بازدید از این درختان را در اولویت خود قرار خواهند داد.

 

بهترین رستوران های سنگاپور

گردشگران و توریست هایی که به این کشور سفر می کنند عاشق غذاهای بی نظیر این کشور شده و علاقه مندی زیادی را در برابر غذاهای این کشور از خود نشان می دهند. شما می توانید با توجه به بودجه در اختیار خود در یکی از بهترین رستوران های کشور سنگاپور، لذیذترین غذای مورد نظر خود را میل کنید. توجه داشته باشید که در بسیاری از رستوران های این کشور، می توانید غذاهای مشهور بین المللی را نیز مشاهده کنید. از مهمترین رستوران های این کشور می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  رستوران ام ای دین بیاسا: که از معروف ترین غذای این رستوران می توان به ساپ تالانگ اشاره کرد که این غذا از مغز استخوان به همراه انواع سس ها تهیه می شود.
  • رستوران کندل نات: اگر به دنبال یکی از مدرن ترین رستوران هایکشور سنگاپور به همراه غذاهای بین المللی و لذیذ هستید می توانید رستوران کندل نات را در اولویت های خود قرار دهید و حتما غذای پراناکان این رستوران را میل نمایید.
  • رستوران آپولوی برگ درخت موز: این رستوران با داشتن سابقه ای بیشتر از 40 سال توانسته است توجه بسیاری از مردم محلی سنگاپور و گردشگران را به سوی خود جذب کند. از لذیذترین غذاهای این رستوران می توان به کله ماهی آن اشاره نمود.

قیمت تور چابهار

نکات مورد توجه در سفر به سنگاپور

گردشگران و مسافرانی که ازکشور سنگاپور بازدید می کنند می توانند با رعایت کردن موارد زیر بهترین سفر را به سوی این کشور تجربه کنند. از مهمترین این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  •  از تمام قوانین و مقرراتی که بر کشور حاکم است آگاهی داشته باشید و طبق آن قوانین عمل کنید.
  •  گردشگران می توانند با اجاره وای فای جیبی در تمام لحظات مورد نیاز از اینترنت استفاده کنند.
  •  به محض ورود به این کشور حتما یک کارت توریستی این کشور را تهیه کنید و در تمام وسایط نقلیه از این کارت استفاده کنید.
  •  قبل از سفر خود به کشور سنگاپور حتما در مورد محل اقامت و رستوران مورد نظر خود اطلاعاتی را به دست آورید و با برنامه ریزی بسیار پیشرفته ای اقدام به سفر داشته باشید.

[foogallery id=”13424″]

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو