کشور نپال

کشور نپال

نپال یکی از کشورهای آسیایی و همسایه هند و چین است که در حاشیه رشته کوه های هیمالیا قرار گرفته است. تور نپال برای کسانی که می خواهند تجربه ای از سفر به منطقه ای تاریخی داشته باشند می تواند بسیار جذاب باشد و در این پست ما قصد داریم بهترین جاذبه های گردشگری را که پس از ورود به کشور نپال می توانید از آنها دیدن کنید به شما معرفی کنیم.

نپال بیشترین میزان جمعیت با مذهب هندو را در دنیا دارد و بیش از 81 درصد از جمعیت 29 میلیون نفری نپال پیرو این آیین می باشند، اسلام و سایر مذاهب نیز در نپال وجود دارد و مورد پذیرش بوده اند. البته اگر بخواهید به این کشور سفر کنید باید آمادگی برخورد با یک کشور قدیمی را داشته باشید و بتوانید به آیین و سنن این کشور احترام بگذارید تا در نپال به مشکلی برخورد نکنید.

در ادامه به شما مهمترین جاذبه های گردشگری کشور نپال را معرفی خواهیم نمود که می توانند جذابیت بسیار زیادی برای شما داشته باشند.در ادامه با مهمترین جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی کشور نپال آشنا شوید و بهترین روش سفر به این کشور را بررسی خواهیم نمود.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری و ارزان در همیشه سفر

کشور نپال

جاذبه های کشور نپال

موزه پاتان در نپال

یکی از برترین موزه های آسیا در کشور نپال قرار دارد و نام آن موزه پاتان می باشد. این موزه که در یک قصر سلطنتی قدیمی قرار گرفته است و می تواند شما را به خود جذب نماید. زمانی که وارد موزه پاتان می شوید، مجذوب وسایلی می شوید که در این موزه قرار دارند.

تور نپال برای کسانی که به گردشگری در سرزمین های تاریخی علاقه دارند می تواند گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود که با کمترین هزینه در دسترس است و می توانید با خرید تور نپال از جاذبه های بسیار زیاد این کشور دیدن نمایید.

از مهمترین ویژگی هایی که موزه پاتان را امروزه به یکی از بهترین موزه های آسیا تبدیل کرده است، نگهداری از اشیا و آثار باستانی و تاریخی می باشد که سالیان پیش مورد استفاده هندوها و بودا بود و می توانید از تمامی این وسایل ارزشمند تاریخی که در دره های این کشور کشف شده اند دیدن نمایید. همچنین قصر تاریخی که این موزه در آن واقع شده است بسیار جذاب می باشد و توسط یک تیم اتریشی بازسازی شده است. برای خرید تور نپال و دریافت اطلاعات بیشتر برای سفر به نپال می توانید از سایت ما اقدام نمایید.

پارک صلح لومبینی

لومبینی یکی از شهرهای مرزی با کشور هند است و بر باور بسیاری از بوداییان، این شهر محل تولد بودا بوده است. امروزه نیز این منطقه به عنوان یکی از مناطق بودایی نشین در کشور نپال به شمار می رود که شما می توانید در بازدید از آن به هنر و معماری سنتی بودایی پی ببرید. یکی از صومعه های این منطقه به نام پارک صلح لومبینی شناخته شده است که بازدید از آن در تور نپال می تواند بسیار جذاب باشد.

در واقع شما می توانید کل شهر لومبینی را به عنوان یک آثار تاریخی و گردشگری مشاهده نمایید و ارزش بازدید از این شهر در تور نپال بسیار بالاست. پس اگر قصد سفر به این کشور را دارید حتما سری به شهر لومبینی بزنید و از قسمت های مختلف این شهر دیدن کنید. تمامی قسمت های این شهر دارای ارزش بسیار زیاد تاریخی است و می توانید در بازدید از این شهر، سفری به قلب تاریخ دین بودا داشته باشید. بهتر است به یاد داشته باشید که احترام به قوانین دین بودا در این شهر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و بهتر است با تور و تور لیدر اقدام به سفر به این شهر از کشور نپال کنید.

بازار آسان در نپال

بازار آسان را می توان از دیگر جاذبه های گردشگری در کاتماندو واقع در کشور نپال دانست که اگر قصد خرید تور نپال را دارید باید حتما از آن دیدن نمایید. این بازار یکی از مراکزی است که می توانید در آن بسیاری از صنایع دستی و سنتی کشور نپال را خریداری کنید و استفاده نمایید. همچنین این بازار برای کسانی که علاقه مند به مشاهده چگونگی تولید انواع لوازم سنتی و صنایع دستی هستند می تواند جذابیت زیادی داشته باشد. همچنین در بازار آسان شما امکان آن را خواهید داشت تا غذاهای سنتی نپال را با قیمتی بسیار مناسب تهیه و استفاده نمایید.

در صورتی که می خواهید از این بازار دیدن کنید و محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنید، استفاده از خدمات تور نپال می تواند برای شما گزینه ای بسیار مناسب به شمار رود که با قیمت بسیار مناسبی در دسترس شما است و به دلیل وجود تور لیدر قادر خواهید بود تا از بهترین مغازه هایی که با قیمت بسیار مناسب محصولات خود را عرضه می کنند خریدهای خود را انجام دهید. بیشترین صنایع دستی این کشور با استفاده از مس و سایر فلزات تولید می شود و بازدید از این بازار می تواند برای نیم روز بسیار جذاب باشد.

پارک ملی چیتوان

آسیای دور محل زندگی بسیاری از گونه های جانوری است که تنها می توانید در راز بقا و برنامه های تلویزیونی دیده اید. اگر تور نپال را خریداری کردید و راهی این کشور شدید، پارک ملی چیتوان می تواند یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای شما به شمار رود که می توانید به تماشای طبیعت بسیار زیبای نپال بنشینید و همچنین از دیگر برنامه های تورهای پارک ملی مانند فیل سواری و بازدید از محل زندگی کرگدن ها لذت ببرید.

گونه های جانوری بسیار زیادی در این پارک ملی زندگی می کنند که امروزه در معرض خطر انقراض قرار گرفته اند، پس بهتر است اگر قصد دارید تا برای تعطیلات به دیدن این کشور بروید، از پارک ملی این کشور موسوم به پارک ملی چیتوان دیدن کنید و خاطره بسیار خوشی را برای خود و همسفران خود رقم بزنید.

کشور نپال

کلام آخر

گردشگری در این کشور می تواند ایده بسیار خوبی برای تعطیلات به شمار رود. این کشور رسوم خاص و جالبی دارد و غذاهای سنتی آن می توانند برای شما بسیار جالب باشند. در این پست به معرفی برخی از مهمترین جاذبه های گردشگری نپال پرداختیم و به شما گفتیم که اگر قصد خرید نپال را داشته باشید، کدام یک از این جاذبه ها می توانند برای شما مناسب باشند.

خرید تور نپال از طریق وب سایت همیشه سفر در دسترس شما است و با بهترین قیمت می توانید به این کشور سفر داشته باشید. بازدید از این کشور برای تعطیلات خانوادگی می تواند بسیار مناسب باشد.

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو