شهر بوکاول

شهر بوکاول / کشور اوکراین

شهر بوکاول اوکراین یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای قاره اروپا است و با داشتن معروف ترین جاذبه های طبیعی و تفریحی مقصد سفرهای گردشگری بسیاری از مسافران واقع می باشد. پیست اسکی از جمله این جاذبه های دیدنی شهر بوکاول است که در سال 2000 تاسیس و ساخته شده است و در سال 2012 به صورت قابل توجهی مقصد مسافران واقع شد. در حال حاضر به عنوان بهترین پیست اسکی در قاره اروپا شناخته می شود. مسافران می توانند با شرکت در تور بوکاول فرصت بازدید از زیباترین دیدنی های این منطقه را داشته باشند.

آنچه باید بدانید.

آشنایی با جاذبه های شهر بوکاول

بوکاول شهری در استان ایوانو فرانکیوسک است که در غرب کشور اوکراین قرار گرفته است.

بوکاول اوکراین با داشتن بزرگترین پیست اسکی در اروپای شرقی از معروف ترین و دیدنی ترین مناطق در جهان می باشد. این شهر تنها نیم مایل با روستای پولیانیتسیا فاصله دارد و با فاصله 900 متری از سطح دریا بر روی رشته کوه های کارپاتیان قرار گرفته است. این شهر در سال 2012 به عنوان اولین پیست اسکی در جهان که به صورت قابل توجهی در حال پیشرفت می باشد، شناخته و معروف شد. بسیاری از گردشگران و مسافرانی که این شهر را در اولویت سفرهای تفریحی و گردشگری خود قرار می دهند به قصد بازدید از این پیست می باشد.

تور اسکی شهر بوکاول

هر ساله تورهای مسافرتی بیشماری از اقصی نقاط جهان به این منطقه برگزار می گردد که توریستها و گردشگران می توانند با شرکت در تور بوکاول اوکراین فرصت بازدید از زیبایی های این شهر و تفریحات بسیار جذاب و هیجان انگیزی را داشته باشند. پیست اسکی بوکاول اوکراین بر روی رشته کوه های کاروانیان از معروف ترین دیدنی ها و تفریحات ورزشی اوکراین است و در 30 کیلومتری جنوب غربی شهر پارما قرار گرفته است.

آژانس همیشه سفر، تنها آژانس مسافرتی و گردشگری به عنوان نماینده کشور اوکراین در ایران است، اگر قصد سفر به این کشور را دارید، برای دریافت ویزای اوکراین، به سایت این آژانس مراجعه کنید.

پیست اسکی بوکاول اوکراین

پیست اسکی بوکاول اوکراین در سال 2000 توسط دو شرکت احداث و ساخته شد که امکانات و خدمات این منطقه به گونه ای توانست نظر و توجه عموم گردشگران را به خود جلب کند که 10 سال بعد میزان بازدید از این پیست روزانه به بیش از 1.000.000 نفر رسید که این امر نشان دهنده محبوبیت پیست اسکی بوکاول اوکراین می باشد و در سال 2012 به عنوان پیشرفت روز افزون خود در سراسر جهان شناخته شد.

بوکاول اوکراین با داشتن 61 تله اسکی و چندین پیست با مساحت 50 کیلومتر دارای امکانات بی نظیر و مناسب برای افراد مبتدی و حرفه ای در نظر گرفته شده است. 8 عدد از تله اسکی ها برای افراد حرفه ای، 41 عدد آنها برای افراد متوسط و 12 عدد دیگر برای افراد مبتدی می باشد و طولانی ترین پیست دارای 2106 متر ارتفاع و حداکثر ارتفاع پیست به 1372 متر می رسد.

تفریحات بوکاول

سفر به بوکاول اوکراین در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است و علاقه مندان به ورزش های زمستانی به خصوص اسکی این شهر را در اولویت انتخاب های خود قرار می دهند. اگر شما نیز تا به حال فرصت سفر و بازدید از این شهر زیبای اروپایی را نداشته اید، همین الان می توانید با شرکت و ثبت نام در تور بوکاول در کنار بهره مندی از بهترین امکانات به این سفر گردشگری بپردازید. گردشگران و مسافران می توانند در تور بوکاول از بهترین امکانات و تفریحات ورزشی، تجاری و سلامتی برخوردار شوند. از جمله این امکانات بوکاول اوکراین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  •  قایقرانی
  •  دوچرخه سواری در برف
  •  سورتمه سواری
  • اسب سواری
  • ایرسافت
  • پینت بال
  • پارک برفی
  • پارک دوچرخه

در حالت کلی شما با سفر و حضور در این شهر می توانید از هر لحظه از زمان خود در بوکاول اوکراین لذت ببرید و به تفریح و گشت و گذار بپردازید و سفری پر از هیجان و شور و نشاطی را تجربه کنید.

بزرگترین دریاچه مصنوعی بوکاول اوکراین

بزرگترین دریاچه مصنوعی در اروپا در سال 2014 در شهر بوکاول تاسیس و ساخته شد. این دریاچه با داشتن بیش از 6 هکتار مساحت در ابعاد 750 در 140 متر می باشد. دریاچه مصنوعی بوکاول اوکراین دارای 15 متر عمق است و امکانات و خدمات بسیار مناسبی در ساحل آن برقرار می باشد که از گردشگران و مسافران به بهترین نحو پذیرایی و استقبال می شود.

آب این دریاچه بسیار مطبوع، گرم و شفاف است و برای امنیت مسافران، غواصان ماهر و غریق نجات هایی در نظر گرفته شده است. از این جهت گردشگران می توانند با خیالی راحت و به آسودگی در این منطقه به تفریح و ورزش های آبی محبوب بپردازند. در سفر به شهر بوکاول حتما از این دریاچه جذاب و زیبای اوکراین دیدن کرده و لحظاتی بی نظیر و به یادماندنی در کنار دوستان خود سپری کنید.

جاذبه های شهر بوکاول اوکراین

بهترین زمان سفر به اوکراین

با توجه به موقعیت جغرافیایی اوکراین می توان گفت شرایط اقلیمی معتدل و مناسبی در این کشور حاکم است و گردشگران می توانند در هر فصل و ایام به این کشور سفر کنند. از این جهت می توان گفت بهترین زمان سفر به بوکاول اوکراین، فصل بهار و پاییز می باشد. در این ایام از سال مسافران می توانند در شرایط اقلیمی بسیار مناسب و جذابی به این شهر سفر نمایند.

در حال حاضر با رسیدن فصل پاییز گردشگران می توانند در تورهای مسافرتی بوکاول اوکراین شرکت کنند که از مزیت های ثبت نام در تورهای مسافرتی می توان به هزینه های ارزان سفر اشاره نمود. قیمت تور بوکاول در مقایسه با بسیاری از تورهای مسافرتی اروپا بسیار مناسب است و در فصل پاییز با ورودی گردشگران کم به این منطقه به صورت قابل توجهی کاهش می یابد، از این جهت مسافران می توانند با کمترین مقدار بودجه نیز در این تورهای مسافرتی شرکت کرده و از شهر زیبای بوکاول دیدن کنند.

دانستنی هایی در سفر به اوکراین

در سفر به شهر بوکاول اوکراین بهتر است قبل از هر اقدامی اطلاعاتی دقیق در خصوص شرایط اقلیمی حاکم در شهر، هزینه زندگی از جمله حمل و نقل، اقامت و خورد و خوراک به دست آورید. البته گردشگرانی که تور مسافرتی را جایگزین سفرهای شخصی خود می کنند به دور از دغدغه و نگرانی های سفر می توانند تنها با بستن چمدان های خود به این منطقه سفر کنند. مجریان برگزاری تور اوکراین با در نظر گرفتن رضایت مشتریان و مسافران خود امکانات و خدماتی بی نظیر و مناسبی را در طول سفر تدارک خواهند دید، از این جهت می توان گفت سفر با تور اوکراین یکی از بهترین تجربه های زندگی شما می باشد.

برای دریافت ویزای آفریقای جنوبی نیز می توانید به سایت همیشه سفر مراجعه نمایید.

نقشه گوگل

برای نمایش نقشه گوگل، افزونه WP Flexible Map را نصب کنید.

گروه:

درجه هتل:

برگشت به منو