شهر باتومی

شهر باتومی / کشور گرجستان

با نزدیک شدن به نوروز و شروع سفرهای نوروزی به داخل و خارج از کشور مسافران زیادی به دنبال مقصدهای گردشگری زیبا و چشم نواز هستند، یکی از بهترین پیشنهادات در این رابطه تور باتومی است. شهر باتومی یک شهر بندری در سواحل دریای سیاه و در کشور گرجستان واقع شده است. این شهر با آب و هوای مطبوع و جاذبه های گردشگری فراوان یک مقصد مناسب برای کسانی است به دنبال سفرهای سیاحتی و گردشگری به خارج از کشور هستند.

آنچه باید بدانید.

نحوه سفر به باتومی

اگر قصد سفر به گرجستان را دارید، شهر باتومی می تواند یکی از مقاصد گردشگری شما در این کشور باشد. این شهر ساحلی با آب و هوای مرطوب و بارانهای فراوان یکی از سبزترین شهرهای گرجستان است. این شهر دومین شهر بزرگ کشور گرجستان است و پایتخت گردشگری این کشور محسوب می شود. جاذبه های گردشگری این شهر سبب می شود تا سالانه در حدود ۶۰۰ هزار نفر از این شهر دیدن کنند. یکی از راههای سفر بدون دردسر و راحت به این شهر زیبا استفاده از تور باتومی مستقیم است. بسیاری از آژانسهای گردشگری این تور را با قیمتهای مناسب به مسافران خود ارائه می دهند.

بهترین تور باتومی چه تور مسافرتی است؟

تورهای مسافرتی معمولا با امکانات و شرایط متفاوتی به گردشگران ارائه می شود تا بتوانند تور مناسب با شرایط و بودجه خود را انتخاب کرده و راهی سفر شوند. تورهای مسافرتی باتومی نیز از این قائده مستثنی نیستند، مسائلی که در مورد این تورها میتوان بیان نمود تعداد روزهای سفر، اقامت در هتل، ترانسفر مسافری و استفاده از جاذبه های گردشگری متفاوت و یا خدمات متفاوت دیگر است. این آپشن ها سبب می شود تا تورها قیمتهای متفاوتی داشته باشند.

یکی از انواع تورهایی که برای راحتی مسافران در نظر گرفته می شود تور یوآل است. در این مدل از تورها هزینه بیشتر امکانات مثل هتلینگ و ترانسفر قبلا هنگام خرید تور از شما اخذ شده و هنگام سفر شما بدون پرداخت هزینهای از امکانات استفاده خواهید کرد. بنابراین شاید بتوان گفت تور یوآل باتومی بهترین توری باشد که در مورد سفر به گرجستان می توان انتخاب کرد.

شهر باتومی

راه های رسیدن به باتومی

شهر باتومی از نظر موقعیت جغرافیایی در سواحل دریای سیاه در جنوب غربی گرجستان و در محاصره رشته کوههای قفقاز واقع شده است، همین موقعیت خاص است که از باتومی یک شهر گردشگری خوش آب و هوا می سازد. برای سفر به باتومی می توان از طریق زمینی و پرواز اقدام کرد.

البته این مسئله بستگی به علاقه شما به سفر دارد، اگر به سفرهای زمینی علاقمند هستید میتوانید از تور زمینی باتومی استفاده کنید، سفرهای زمینی به گرجستان بسیار جذابیت دارد و مسلما برای کسانی که به سفر علاقمند هستند بسیار هیجان انگیز خواهد بود. از طرفی این شهر یک فرودگاه بین المللی نیز دارد که میتوان به وسیله هواپیما به این شهر سفر کرد.

جاذبه های گردشگری باتومی

شهر باتومی جاذبه های تفریحی و گردشگری بسیاری دارد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد.

تبله کابین آرگو

این تله کابین در بندر باتومی قرار دارد و یکی از محبوبترین تفریحات مسافران به این شهر محسوب می شود، با استفاده از این تله کابین جذابیتهای زیبای شهر باتومی زیر پای شما قرار میگیرد.

مجسمه علی و نینو

این مجسمه ها اگرچه از نظر تاریخی قدمت چندانی ندارند اما از نظر گردشگری یک جاذبه محسوب می شوند. ارتفاع این مجسمه ها ۷ متر است و توسط تامارا کوه سیتادزه مجسمه ساز و معمار برجسته گرجستانی طراحی شده است.

برج آلفابتیک

این برج از جنس آلومینیوم ساخته شده است و الفبای زبان گرجی روی آن به نمایش در آمده است، این برج در میان مردم باتومی محبوبیت زیادی داراست.

کلیسای مادرمقدس

این کلیسا در سال ۱۸۹۷ ساخته شده است، نمای بسیار زیبا و منحصربه فردی دارد، در ساخت این کلیسا از معماری گوتیک استفاده شده است.

جاذبه های شهر باتومی

باغ گیاه شناسی شهر باتومی

این باغ که بی شباهت از بهشت نیست، ۱۱۰هکتار مساحت دارد و انواع گونه های گیاهی و جانوری در آن وجود دارد.

جاذبه های گردشگری بیشتری نیز در این شهر موجود است که در صورت تمایل برای سفر می توانید اطلاعات آن را از اینترنت بدست آورید. اگرچه اگر از تور باتومی گرجستان استفاده کنید بسیاری از آژانس های مسافرتی، در فهرست تور بازدید از این اماکن را قرار می دهند.

قیمت تور باتومی

اگر به دنبال تور باتومی ارزان هستید ناچارید قیمتهای رقابتی چندین آژانس مسافرتی را مقایسه کنید، البته باید در نظر داشته باشید امکانات ارائه شده از سوی تور نیز در قیمت آن بی تاثیر نیست. شما می توانید به راحتی با تورهای لحظه آخری باتومی در کمترین زمان ممکن مقدمات سفر خود به این شهر بی نظیر را فراهم کنید و یک خاطره خوش از سفری دلپذیر را برای تمام عمر با خود داشته باشید.

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو