کاخ موزه ریاست جمهوری اکراین

موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین / کشور اوکراین / شهر کی یف

دسته‌ها: جاذبه های اوکراین

موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین را می توان از جمله مهمترین جاذبه های گردشگری اوکراین دانست که بازدید از این کاخ بیش از نصف روز وقت نیاز خواهد داشت.بازدید از تمامی بخش های این کاخ لذت بخش بوده و در جای جای آن می توانید لوازم و اشیا با ارزش را مشاهده نمایید.

این کاخ معماری شیک و لوکسی داشته و به دلیل علاقه رئیس جمهور اوکراین به لوازم کلاسیک می توانید انواع اقسام لوازم و اشیا کلاسیک و قدیمی را در آن مشاهده نمایید.فضای داخل خانه نمایانگر اشرافیت بوده و امکان بازدید از هر بخش کاخ وجود خواهد داشت.

کاخ دقیقا در بخش وسطی باغ قرار گرفته و از تمامی نقاط باغ قابل مشاهده خواهد بود.توجه داشته باشید که خودرو و موتور های کلاسیک از جمله جاذبه هایی است که برای دوست داران خودرو و تجهیزات کلاسیک ارزش بالایی خواهد داشت.همچنین اشیا گران قیمت بسیاری در کاخ وجود دارد که بسیاری از آنها از جنس طلا می باشد.این کاخ پس از فرار رئیس جمهور اوکراین به موزه تبدیل شده است که در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین

اوکراین یکی از کشور هایی است که هر ساله گردشگران بسیاری را در خود جای می دهد. مراکز بسیاری در سطح این کشور ارزش دیدن خواهند داشت که از جمله این مراکز می توان به موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین اشاره نمود.این موزه همانطور که از نام آن پیداست در قدیم به عنوان کاخ رئیس جمهور بوده است که از جمله بنا های معروف اوکراین به شمار می رود.

لازم به ذکر است که در این کاخ انواع اقسام اشیا قیمتی و ارزشمند وجود دارد که همگی این لوازم مربوط به رئیس جمهور اوکراین بوده است.ویکتور یانوکوویچ صاحب اصلی این کاخ و رئیس جمهور اوکراین بوده است. این کاخ شامل بخش های متعددی می باشد که امروزه بازدید از آن برای تمامی گردشگران امکان پذیر می باشد.

به هیچ وجه از گشت و گذار در این جاذبه خسته نخواهید شد چرا که مراکز متعددی در این کاخ ارزش دیدن خواهند داشت. این کاخ پس از فرار رئیس جمهور اوکراین به موزه بدل گشته که می توانید با مراجعه به آن از تمامی اقلام ارزشی کاخ دیدن نمایید. زندگی اشرافی را می توان در این کاخ به عینه مشاهده نمود چرا که تک تک وسایل و اشیا کاخ ارزشی بسیار بالا خواهند داشت.

موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین
 

جاذبه های دیدنی کاخ موزه ی اوکراین

همانطور که در بخش قبل نیز به آن اشاره شد اشیا و موارد بسیاری در موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین وجود دارد که می توانید با مراجعه به این محل تمامی اشیا را مشاهده نمایید.از جمله مهمترین مواردی که برای دوست داران خودرو جالب توجه خواهد بود وجود خودروهای کلاسیک می باشد.چرا که در این موزه انواع اقسام خودرو های گران قیمت تاریخی و به روز وجود دارد که می توان از آن به عنوان یکی از بهترین کلکسیون های خودرو یاد کرد.

رئیس جمهور اوکراین هلیکوپتر شخصی داشته و در نتیجه در پشت بام کاخ یک فرودگاه برای هلیکوپتر خود دارد که می توانید از این فضا نیز دیدن نمایید.بی شک مشاهده فضای کاخ از بالا منظره ای زیبا خواهد داشت.

اما مهمترین جاذبه موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین را می توان قایقی دانست که ارزشی آن را بیش از 40 میلیون دلار برآورد کرده اند.این قایق بسیار زیبا بوده و دو بادبان در بخش میانی خود دارد که آن را یکی از قایق های ارزشمند اوکراین نام می برند.همچنین در پارکینگ موزه چندین موتور قدیمی نیز وجود دارد که امکان بازدید از آنها برای همگان وجود دارد.

موزه کاخ ریاست جمهوری
 

اشیای با ارزش موزه کاخ اوکراین

علاوه بر موارد ذکر شده موارد دیگری نیز در موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین ارزش دیدن دارند. اشیا گران قیمت و سازه های ارزشمند بسیاری را می توانید در این جاذبه هدف قرار دهید که یکی از مهمترین بخش های خانه که از اشیا ارزشمند در آن می توانید دیدن نمایید، دستشویی کاخ می باشد.

در دستشویی کاخ تمامی شیرآلات از جنس طلا می باشد. یکی از جالب ترین آثار دیدنی موزه کاخ رئیس جمهور اوکراین را می توان توالت فرنگی آن دانست.چرا که کاملا از طلا ساخته شده و پس از کشف آن همه را به حیرت درآورده است.

همچنین سایر بخش های کاخ همگی از اجناس گرانبها هستند که از جمله آنها می توان به میز غذاخوری کاخ اشاره نمود که کاملا از جنس چوب مرغوب بوده و سازه ای کاملا کلاسیک دارد.گویا رئیس جمهور اوکراین به اشیا کلاسیک علاقه خاصی داشته اند و به همین منظور تمامی بخش های خانه مملو از لوازم و اشیا کلاسیک می باشد.پس از فرار رئیس جمهور اوکراین شمش های طلایی از کاخ کشف شده که این شمش ها به صورت محافظت شده قابل مشاهده خواهند بود.

آشنایی با موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین
 

مجسمه های موزه کاخ اوکراین

پس از اینکه از اشیا داخل کاخ دیدن نمودید می توانید اشیا بیرونی کاخ را نیز مورد بازدید قرار دهید. در محوطه کاخ مجسمه های بسیاری قرار دارند که هر یک از آنها طرح و نقش های متفاوتی با یکدیگر داشته و ارزش دیدن خواهند داشت.

در بخش ورودی این جاذبه دو مجسمه که به شکل گلدان هستند بر روی پایه هایی از جنس مرمر قرار گرفته است ،قابل مشاهده می باشد.در فضای کاخ که مملو از درختان سربه فلک کشیده است در لا به لای درختان می توانید انواع مجسمه های زیبا را ملاحظه نمایید که یکی از این مجسمه ها را می توان مجسمه اسب سفید دانست.این اسب در محوطه بیرونی کاخ و در کنار خیابان منتهی شده به درب کاخ واقع شده است که زین و گلاویز آن نیز بر روی آن طراحی شده است.

موزه کاخ ریاست جمهوری اکراین
 

حیوانات موزه کاخ اوکراین

در این موزه همچنین می توانید از انواع اقسام حیوانات نیز دیدن نمایید که تمامی حیوانات از جمله حیوانات نادر بوده و ارزش بالایی خواهند داشت. گاو های وحشی را نیز می توان در اصطبل کاخ مشاهده کرد.شترمرغ ها در فضای باز و محوطه ای بزرگ نگهداری می شوند که می توانید از پشت حصار تعبیه شده آنها را مشاهده نمایید. گاو های شاخ دار که از جمله حیوانات با ارزش به شمارمی روند نیز در این کاخ وجود دارد.

محوطه موزه کاخ ریاست جمهوری اوکراین

محوطه بیرونی کاخ کم از فضای داخلی آن نخواهد داشت و گشت و گذار در محوطه بیرونی نیز از اهمیت گردشگری بالایی برخوردار می باشد.با برداشتن چند قدم می توانید انواع مجسمه ها را در محوطه این موزه مشاهده نمایید. تمامی سازه هایی که در این کاخ وجود دارند ارزش بسیار بالایی خواهند داشت و بی شک شما را راغب تر خواهد کرد.

تمامی راهرو های محوطه به صورت سنگ فرش بوده و تمامی فضا را چمن فرا گرفته است.توجه داشته باشید که زمین گلف موزه را از قلم نیندازید. اطراف ساختمان موزه را فضای سبز فرا گرفته و کاخ دقیقا در بخش وسطی باغ قرار گرفته است که از تمامی بخش های باغ قابل مشاهده خواهد بود.

با آژانس مسافرتی همیشه سفر همراه باشید تا در تور اکراین از زیبایی های این کشور نهایت استفاده و لذت را ببرید.

گروه:

درجه هتل:

وضعیت تور:

پیشنهادهای ویژه:

گروه:

برگشت به منو