بنر ویزا فیلیپین

ویزا فیلیپین

درباره ویزا

ویزا فیلیپین در سال ۲۰۲۱

آشنایی با کشور فیلیپین

کشور فیلیپین در سال های پیش از میلاد یکی از مراکز بازرگانی در منطقه جنوب شرقی آسیا به شمار می رفت.نخستین اروپاییانی که به این جزایر آمدند، همراهان فردیناند ماژلان کاشف معروف بودند که در سال ۱۵۲۱ میلادی به همراه او این جزیره را کشف کرده و پای به این سرزمین نهادند.فیلیپین از سال ۱۵۲۱ تا ۱۹۸۹ مستعمره اسپانیا بود و نام این کشور نیز از نام پادشاه اسپانیا فیلیپ دوم انتخاب شده است.نام اصلی سرزمین فیلیپین در ابتدا las islas Filipinas بود که به معنای جزایر فیلیپ می باشد. آشنایی با کشور فیلیپین در نیمه اول قرن بیستم و در خلال جنگ بین آمریکا و اسپانیا، این سرزمین مدتی مستعمره آمریکا قرار گرفت و سپس در جنگ جهانی دوم به تصرف ژاپن درآمد و سپس در سال ۱۹۴۶ در حالی که شهر مانیل پایتخت امروزی ویرانه ای بیش نبود، به استقلال رسید و در ۱۲ ماه ژوئن، حکومت جمهوری در این کشور بوجود آمد.حضور پر قدرت آمریکا تاثیری عمیق بر جامعه فیلیپین نهاده است به طوری که این جامعه هم اکنون تلفیقی از فرهنگ آسیایی و کاتولیک اسپانیایی و سرمایه داری آمریکایی است. در ادامه قصد داریم همه چیز را درباره ویزا فیلیپین برای شما عنوان کنیم و برای اطلاعات بیشتر درباره کشور فیلیپین و شهر مانیل پایتخت آن از بلاگ همیشه سفر دیدن کرده و یا ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

مراحل اخذ

در اولین قدم باید مدارک مورد نیاز که در بخش مدارک ذکر شده است آماده کرد و پس از آپلود مدارک وقت برای حضور در سفارت مشخص می شه و مسافر باید حتما در سفارت برای مصاحبه حضور پیدا کند. برای اقدام برای ویزا دو حالت کلی وجود داره:
1

انجام صفر تا صد ویزا فیلیپین توسط همیشه سفر

صفر تا صد کارهای ویزا توسط همیشه سفر انجام بشه که در این روش یکبار نیاز هست یکبار توسط کارشناس ما به سفارت مراجعه کند و بقیه کارها توسط کارشناسان ما انجام می گردد.

2

انجام توسط خود مسافر

در روش دوم کلیه مدارک مورد نیاز برای مسافر آماده میشه و مسافر کلیه مراحل از قبیل ورود مدارک به سفارت پرداختی ها و دریافت ویزا رو خودش انجام میده (که این روش اقتصادی تر هستش)

برای این آماده سازی مدارک و رزرو هتل و پرواز با شماره ۰۹۱۹۲۱۳۳۷۴۸ در واتس آپ یا تلفنی در ارتباط باشین.

مدارک لازم

مدارک مورد نیاز سفارت برای ویزا فیلیپین در سال ۲۰۲۱ به شرح زیر می باشد:
done اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار
done پر کردن آنلاین فرم سفارت و آپلود کردن مدارک
done فایل دیجیتال یا اسکن عکس
done رزرو تایید شده هتل و یا اطلاعات محل اقامت در فیلیپین
done ارائه دعوتنامه در صورت وجود
done گواهی شغلی به زبان انگلیسی(در صورت نداشتن گواهی شغلی باید مسافر ثابت کند که درآمد سفر از چ طریقی تامین می شود)
done تمکن مالی با حداقل ۳۰۰۰ هزار دلار
done بعد از آپلود مدارک ممکن هست سفارت مدارک بیشتری را درخواست نماید.
برگشت به منو